WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO] - Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO]: Sunrise Festival 2014, sunrise festival 2014 Deorro, sunrise festival 2014 MAKJ, sunrise festival 2014 Chocolate Puma, sunrise festival 2014 Mark Knight, sunrise festival 2014 Skytech

Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO]

RSS 15/03/2014 09:57 Komentarze 0
Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią na Sunrise Festival 2014 już 25 i 26 lipca! Szczegóły na ESKA.pl.
Chocolate Puma Chocolate Puma / YouTube
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO]
Sunrise Festival 2014 - kto wystąpi podczas imprezy? Znamy kolejne gwiazdy Sunrise Festival 2014! Na kołobrzeskiej scenie na 12. festiwalu Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech. Niektórzy z nich po raz pierwszy wystąpią na Sunrise  Festival.

W Amfiteatrze przy ulicy Fredry 1 w Kołobrzegu wystąpią po raz pierwszy Deorro, MAKJ i Chocolate Puma. - Do tego Mark Knight, weteran housowego podwórka z niezmiernie ciekawą bio i dyskografią oraz nasz polski artysta, którym możemy się głośno pochwalić - Skytech - czytamy na Facebooku Sunrise Festival.

25 lipca na kołobrzeskiej scenie wystąpią: MAKJ Bingo Players uważali Mackenziego za objawienie amerykańskiej sceny tanecznej i Mark Knight. Zaś 26 lipca wystąpią pozostali artyści, których wymieniamy w artykule.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Przypominamy, że bilety możecie aktualnie zamówić w cenie III puli - piątek 119 złotych, sobota 139 złotych.

Deorro - Yee




Chocolate Puma - Always And Forever



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
31/01/2015 18:31
Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]

Katar 2015: gdzie oglądać mecz Polska - Hiszpania w TV i online? Mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się 01.02.2015 - będzie to ostatni mecz Polaków podczas mistrzostw w Katarze. Kiedy transmisja i gdzie znaleźć internetowe live streamy do meczu Polska - Hiszpania na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej 2015? Check It Out na ESKA.pl 
31/01/2015 18:17
Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl? Konflikt między piosenkarkami trwa? [VIDEO]
0

Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl? Konflikt między piosenkarkami trwa? [VIDEO]

Katy Perry będzie gwiazdą 49. edycji Super Bowl. Jak sugerują zagraniczne media autorka hitu Dark Horse wykorzysta moment występu przed milionową publicznością, aby dopiec młodszej koleżance po fachu - Taylor Swift. Czy Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl 2015? Sprawdź najnowsze doniesienia w tej sprawie. 
31/01/2015 17:29
Chelsea - Manchester City: gdzie i o której mecz Premier League w TV i online LIVE. Transmisja z 31.01.2015 Don't Keep Me Waiting [VIDEO]
0

Chelsea - Manchester City: gdzie i o której mecz Premier League w TV i online LIVE. Transmisja z 31.01.2015 Don't Keep Me Waiting [VIDEO]

Chelsea - Manchester City: o której rozpoczyna się mecz ligi angielskiej, przy którym można spędzić sobotnie popołudnie? Gdzie oglądać mecz Premier League Chelsea - Manchaster na żywo w telewizji i online? Sprawdzamy informacje na temat transmisji LIVE finałowego spotkania ligi angielskiej!
31/01/2015 16:33
Mecz Polska - Katar: memy po udziale Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zachowanie sędziów było Not Fair! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: memy po udziale Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zachowanie sędziów było Not Fair! [VIDEO]

Memy po meczu Polska - Katar w półfinale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej zalały internety. Polacy nie są zadowoleni z zachowania sędziów. Wyrazem niezadowolenia polskich kibiców stały się - memy! Mecz Polska - Katar w memach do zobaczenia na ESKA.pl 
31/01/2015 16:06
Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]
0

Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]

Krzysztof Hołoczyc rapuje w Radiu ESKA. Ekipa Rannych Ptaków odkryła w Hołku muzyczny talent. Hołek rapuje lepiej niż Eminem! Ci co słyszeli rapującego Hołowczyca w Radiu ESKA, teraz mogą zobaczyć, jak na rymy kierowcy reagował Jankes. Nagranie video z muzycznego debiutu Hołowczyca pt. Rap Dakar Hołka na ESKA.pl 
31/01/2015 14:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska