WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO] - Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO]: Sunrise Festival 2014, sunrise festival 2014 Deorro, sunrise festival 2014 MAKJ, sunrise festival 2014 Chocolate Puma, sunrise festival 2014 Mark Knight, sunrise festival 2014 Skytech

Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO]

RSS 15/03/2014 09:57 Komentarze 0
Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią na Sunrise Festival 2014 już 25 i 26 lipca! Szczegóły na ESKA.pl.
Chocolate Puma Chocolate Puma / YouTube
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO]
Sunrise Festival 2014 - kto wystąpi podczas imprezy? Znamy kolejne gwiazdy Sunrise Festival 2014! Na kołobrzeskiej scenie na 12. festiwalu Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech. Niektórzy z nich po raz pierwszy wystąpią na Sunrise  Festival.

W Amfiteatrze przy ulicy Fredry 1 w Kołobrzegu wystąpią po raz pierwszy Deorro, MAKJ i Chocolate Puma. - Do tego Mark Knight, weteran housowego podwórka z niezmiernie ciekawą bio i dyskografią oraz nasz polski artysta, którym możemy się głośno pochwalić - Skytech - czytamy na Facebooku Sunrise Festival.

25 lipca na kołobrzeskiej scenie wystąpią: MAKJ Bingo Players uważali Mackenziego za objawienie amerykańskiej sceny tanecznej i Mark Knight. Zaś 26 lipca wystąpią pozostali artyści, których wymieniamy w artykule.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Przypominamy, że bilety możecie aktualnie zamówić w cenie III puli - piątek 119 złotych, sobota 139 złotych.

Deorro - Yee




Chocolate Puma - Always And Forever



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
0

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
23/11/2014 12:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 12:12
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
23/11/2014 10:59
Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]
0

Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 wcielając się w kobietę i to nie byle jaką... Zwycięzca drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo jako operowa diva Maria Callas zaczarował nas w finale show. To właśnie ESKA.pl jako pierwsza porozmawiała z Markiem Kaliszukiem po finałowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 'Myślałem, że nie podołam... nie było planu B' - klikajcie po więcej już teraz!
23/11/2014 10:29
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
23/11/2014 09:01
Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
22/11/2014 17:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]