WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO] - Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO]: Sunrise Festival 2014, sunrise festival 2014 Deorro, sunrise festival 2014 MAKJ, sunrise festival 2014 Chocolate Puma, sunrise festival 2014 Mark Knight, sunrise festival 2014 Skytech

Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO]

RSS 15/03/2014 09:57 Komentarze 0
Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią na Sunrise Festival 2014 już 25 i 26 lipca! Szczegóły na ESKA.pl.
Chocolate Puma Chocolate Puma / YouTube
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival 2014: Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech wystąpią w Kołobrzegu [VIDEO]
Sunrise Festival 2014 - kto wystąpi podczas imprezy? Znamy kolejne gwiazdy Sunrise Festival 2014! Na kołobrzeskiej scenie na 12. festiwalu Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Mark Knight i Skytech. Niektórzy z nich po raz pierwszy wystąpią na Sunrise  Festival.

W Amfiteatrze przy ulicy Fredry 1 w Kołobrzegu wystąpią po raz pierwszy Deorro, MAKJ i Chocolate Puma. - Do tego Mark Knight, weteran housowego podwórka z niezmiernie ciekawą bio i dyskografią oraz nasz polski artysta, którym możemy się głośno pochwalić - Skytech - czytamy na Facebooku Sunrise Festival.

25 lipca na kołobrzeskiej scenie wystąpią: MAKJ Bingo Players uważali Mackenziego za objawienie amerykańskiej sceny tanecznej i Mark Knight. Zaś 26 lipca wystąpią pozostali artyści, których wymieniamy w artykule.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Przypominamy, że bilety możecie aktualnie zamówić w cenie III puli - piątek 119 złotych, sobota 139 złotych.

Deorro - Yee




Chocolate Puma - Always And Forever



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
Gorąca 20 Premiera: Kendji Girac - Andalouse [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Kendji Girac - Andalouse [VIDEO]

Gorąca 20 Radia ESKA: 22 grudnia 2014 tuż po godz. 18:00 na antenie ESKI premierowo usłyszycie utwór Andalouse francuskiego przystojniaka Kendji Girac'a. Czy utwór Andalouse ma szansę na pierwsze miejsce? Zanim się o tym przekonacie, zobaczcie teledysku do kawałka Andalouse na ESKA.pl 
22/12/2014 15:30
Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]

Conchita Wurst na Eurowizji 2015 będzie miała więcej niż swoje 5 minut prezentując zwycięską piosenkę z poprzedniego roku. Kobieta z brodą pojawi się przed kamerami w zupełnie nowej roli. Zobaczcie, co na Eurowizji 2015 będzie robiła Conchita Wurst a czeka ją nieproste zadanie!
22/12/2014 15:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska