WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO] - SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]: hymn, David Guetta, Sunrise Festival 2012, Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Armin Van Buuren, Fafaq, Opus Magnum, Westbam

SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

RSS 12/06/2012 19:13 Komentarze 0
Sunrise Festival with Eska 2012 odbędzie się między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu. Wystąpi na nim wiele gwiazd muzyki klubowej, między innymi David Guetta, Paul Van Dyk i Armin Van Buuren. Znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu Sunrise. Posłuchaj kawałka Opus Magnum w wykonaniu Fafaq!
Sunrise Festival with Eska 2012 to dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy.

Od 20 do 29 lipca w Kołobrzegu w ramach Sunrise zagra wielu wykonawców muzyki klubowej.

Największe gwiazdy tegorocznej edycji Sunrise Festival to David Guetta, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Ferry Corsten i Westbam.

Swoje sety zagra też wielu polskich djów, między innymi Fafaq. To właśnie on jest twórcą kawałka Opus Magnum - oficjalnego hymnu Sunrise Festival 2012.

Opus Magnum będzie dostępny od 2 lipca 2012 na beatport.com.

Posłuchaj Opus Magnum, hymnu Sunrise Festival 2012 w wykonaniu Fafaq!



Eska.pl poleca:

SUNRISE FESTIVAL 2012 with Eska - kto wystąpi w Kołobrzegu? Znamy pełny skład polskiej ekipy! [LINE-UP]


SUNRISE Festival With Eska 2012: Paul van Dyk ze świeżym materiałem!

 



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Czy słuchaczom spodoba się nowy, taneczny numer?
27/01/2015 14:58
Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Selena Gomez i Zedd razem - muzycznie i nie tylko - to tematy numer jeden w Stanach w kategorii show-biznes. W sieci roi się od informacji o nowej piosence Seleny Gomez 2015 zatytułowanej najprawdopodobniej I Want You To Know, którą wyprodukować miał właśnie Zedd. Co wiemy o duecie Selena Gomez i Zedd zawodowo i prywatnie? Zobaczcie na ESKA.pl!
27/01/2015 14:57
Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]
0

Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]

Druga edycja Live Earth potwierdzona! Live Earth 2015 będzie najprawdopodobniej największym muzycznym wydarzeniem na świecie. Co to jest Live Earth, kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto wystąpi w ramach eventu? Zobaczcie zapowiedź Live Earth 2015 i sprawdźcie wszystkie informacje!
27/01/2015 14:31
Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]

Eurowizja 2015: Polska wystąpi w drugiej połowie drugiego półfinału. O dacie występu polskiego reprezentanta na Eurowizji 2015 zdecydowało losowanie. Szczegóły dotyczące występu Polski na EUROWIZJI 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 14:18
Chada - Szukajcie aż znajdziecie: nowy teledysk poszukiwanego przez policję rapera Tomasza Chady [VIDEO]
0

Chada - Szukajcie aż znajdziecie: nowy teledysk poszukiwanego przez policję rapera Tomasza Chady [VIDEO]

Tomasz Chada powraca! Tym razem nie w komunikatach policyjnych a w przemyśle muzycznym. Poszukiwany przez policję raper Tomasz Chada opublikował teledysk do najnowszego singla pt. Szukajcie Aż Znajdziecie. Tekst utworu nawiązuje do sytuacji w jakiej znajduje się raper 
27/01/2015 14:06
Kim jest Anna Czartoryska z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]
0

Kim jest Anna Czartoryska z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]

Kim jest Anna Czartoryska z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Jedna z najpiękniejszych Polek znalazła się na oficjalnej liście uczestników trzeciej edycji bijącego rekordy oglądalności show Polsatu!
27/01/2015 14:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska