Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO] - SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]: hymn, David Guetta, Sunrise Festival 2012, Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Armin Van Buuren, Fafaq, Opus Magnum, Westbam

SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

RSS 12/06/2012 19:13 Komentarze 0
Sunrise Festival with Eska 2012 odbędzie się między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu. Wystąpi na nim wiele gwiazd muzyki klubowej, między innymi David Guetta, Paul Van Dyk i Armin Van Buuren. Znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu Sunrise. Posłuchaj kawałka Opus Magnum w wykonaniu Fafaq!
Sunrise Festival with Eska 2012 to dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy.

Od 20 do 29 lipca w Kołobrzegu w ramach Sunrise zagra wielu wykonawców muzyki klubowej.

Największe gwiazdy tegorocznej edycji Sunrise Festival to David Guetta, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Ferry Corsten i Westbam.

Swoje sety zagra też wielu polskich djów, między innymi Fafaq. To właśnie on jest twórcą kawałka Opus Magnum - oficjalnego hymnu Sunrise Festival 2012.

Opus Magnum będzie dostępny od 2 lipca 2012 na beatport.com.

Posłuchaj Opus Magnum, hymnu Sunrise Festival 2012 w wykonaniu Fafaq!



Eska.pl poleca:

SUNRISE FESTIVAL 2012 with Eska - kto wystąpi w Kołobrzegu? Znamy pełny skład polskiej ekipy! [LINE-UP]


SUNRISE Festival With Eska 2012: Paul van Dyk ze świeżym materiałem!

 



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: FINALIŚCI. Polska, Rosja, Rumunia - kto jeszcze zaśpiewa w finale Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: FINALIŚCI. Polska, Rosja, Rumunia - kto jeszcze zaśpiewa w finale Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]

Eurowizja 2015: wszyscy FINALIŚCI Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu - znamy ich wszystkich. Kto wystąpi w finale Eurowizji 2015? Pierwszy i drugi półfinał wyłonił dwudziestkę Eurowizji 2015! W finale Eurowizji 2015 wystąpi również Monika Kuszyńska - reprezentantka Polski. 
22/05/2015 11:49
Eurowizja 2015: występ Moniki Kuszyńskiej w półfinale Eurowizji 2015 [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: występ Moniki Kuszyńskiej w półfinale Eurowizji 2015 [VIDEO]

Monika Kuszyńska w półfinale Eurowizji 2015 - video z występu polskiej reprezentantki jest już dostępne w sieci. Jak reagowała publiczność podczas występu Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015? Jaką kreacja miała na sobie polska wokalistka? A przede wszystkim, jak wypadł jej wokal? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
22/05/2015 11:35
Eurowizja 2015: Polska w finale - reakcja Moniki Kuszyńskiej. Zobaczcie, co powiedziała [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Polska w finale - reakcja Moniki Kuszyńskiej. Zobaczcie, co powiedziała [VIDEO]

Polska w finale Eurowizji 2015 to dobra wiadomość, którą cieszymy się po II półfinale konkursu z 21 maja. Jak Monika Kuszyńska zareagowała na awans do finału Eurowizji 2015? Zobaczcie, co polska reprezentantka powiedziała chwilę po zakwalifikowaniu się do Eurowizji 2015!
22/05/2015 11:25
Taniec z Gwiazdami 2015: Tatiana Okupnik wygra? Zobaczcie wszystkie występy wokalistki [GALERIA]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: Tatiana Okupnik wygra? Zobaczcie wszystkie występy wokalistki [GALERIA]

Przed nami półfinał Tańca z Gwiazdami 2015. W odcinku z 15 maja 2015 wystąpi m.in. Tatiana Okupnik. Jakie szanse na wygraną ma piosenkarka? Na ESKA.pl przypominamy jej dotychczasowe występy!
22/05/2015 09:35
Cisza wyborcza 2015: od kiedy obowiązuje cisza przed wyborami prezydenckimi 2015? Sprawdź, kiedy będzie Cicho [VIDEO]
0

Cisza wyborcza 2015: od kiedy obowiązuje cisza przed wyborami prezydenckimi 2015? Sprawdź, kiedy będzie Cicho [VIDEO]

Kiedy rozpocznie się cisza wyborcza? Sprawdź, od kiedy zabronione będzie prowadzenie kampanii wyborczej, czy publikowanie sondaży i słuchaj przeboju Ewy Farnej - Cicho
22/05/2015 09:34
Eurowizja 2015: jak głosować na Polskę? Sposoby i zasady głosowania w Eurowizji 2015 [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: jak głosować na Polskę? Sposoby i zasady głosowania w Eurowizji 2015 [VIDEO]

Zasady i sposoby głosowania na Eurowizji 2015 na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, jak głosować na Polskę na Eurowizji 2015 i kto może głosować na Monikę Kuszyńską. Na stronie także specjalny filmik wyjaśniający, co dzieje się z głosami widzów Eurowizji 2015.
21/05/2015 21:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

21/05/2015 10:12

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska