WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO] - SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

Tagi związane z SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]: hymn, David Guetta, Sunrise Festival 2012, Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Armin Van Buuren, Fafaq, Opus Magnum, Westbam

SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

RSS 12/06/2012 19:13 Komentarze
Sunrise Festival with Eska 2012 odbędzie się między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu. Wystąpi na nim wiele gwiazd muzyki klubowej, między innymi David Guetta, Paul Van Dyk i Armin Van Buuren. Znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu Sunrise. Posłuchaj kawałka Opus Magnum w wykonaniu Fafaq!
Sunrise Festival with Eska 2012 to dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy.

Od 20 do 29 lipca w Kołobrzegu w ramach Sunrise zagra wielu wykonawców muzyki klubowej.

Największe gwiazdy tegorocznej edycji Sunrise Festival to David Guetta, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Ferry Corsten i Westbam.

Swoje sety zagra też wielu polskich djów, między innymi Fafaq. To właśnie on jest twórcą kawałka Opus Magnum - oficjalnego hymnu Sunrise Festival 2012.

Opus Magnum będzie dostępny od 2 lipca 2012 na beatport.com.

Posłuchaj Opus Magnum, hymnu Sunrise Festival 2012 w wykonaniu Fafaq!



Eska.pl poleca:

SUNRISE FESTIVAL 2012 with Eska - kto wystąpi w Kołobrzegu? Znamy pełny skład polskiej ekipy! [LINE-UP]


SUNRISE Festival With Eska 2012: Paul van Dyk ze świeżym materiałem!

 



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?
0

Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?

Oscary 2017 to także ceremonia, której powinni przyjrzeć się bliżej fani muzyki! Kto ma nominację w kategorii najlepsza piosenka i muzyka filmowa? Przekonacie się na ESKA.pl
20/02/2017 14:03
Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2017 - transmisja w TV i online będzie dostępna? Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się 89. ceremonia? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl
20/02/2017 14:00
Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku Idola?
0

Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku Idola?

Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku muzycznego show? Już teraz poznaj kolejnych uczestników Idola!
20/02/2017 13:59
Eurowizja 2017: Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny!
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny!

Kasia Moś nie mogła uwierzyć w to, że wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2017. Jej reakcja podczas ogłoszenia wyników Krajowych Eliminacji była bezcenna!
20/02/2017 13:28
Reklama Play - ukraiński zespół. Co to za kapela?
0

Reklama Play - ukraiński zespół. Co to za kapela?

Reklama Play z udziałem ukraińskiego zespołu wzbudza coraz większe zainteresowanie widzów. Kim są muzycy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
20/02/2017 13:26
Piosenka z reklamy Polsat 2017. Kto śpiewa w spocie promującym wiosenną ramówkę?
0

Piosenka z reklamy Polsat 2017. Kto śpiewa w spocie promującym wiosenną ramówkę?

Piosenka z reklamy Polsat 2017 to piękny polski przebój. Już teraz na ESKA.pl zdradzamy tytuł i wykonawcę piosenki ze spotu wizerunkowego stacji Polsat przygotowanego na wiosnę 2017!
20/02/2017 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA