WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO] - SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

Tagi związane z SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]: hymn, David Guetta, Sunrise Festival 2012, Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Armin Van Buuren, Fafaq, Opus Magnum, Westbam

SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

RSS 12/06/2012 19:13 Komentarze
Sunrise Festival with Eska 2012 odbędzie się między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu. Wystąpi na nim wiele gwiazd muzyki klubowej, między innymi David Guetta, Paul Van Dyk i Armin Van Buuren. Znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu Sunrise. Posłuchaj kawałka Opus Magnum w wykonaniu Fafaq!
Sunrise Festival with Eska 2012 to dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy.

Od 20 do 29 lipca w Kołobrzegu w ramach Sunrise zagra wielu wykonawców muzyki klubowej.

Największe gwiazdy tegorocznej edycji Sunrise Festival to David Guetta, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Ferry Corsten i Westbam.

Swoje sety zagra też wielu polskich djów, między innymi Fafaq. To właśnie on jest twórcą kawałka Opus Magnum - oficjalnego hymnu Sunrise Festival 2012.

Opus Magnum będzie dostępny od 2 lipca 2012 na beatport.com.

Posłuchaj Opus Magnum, hymnu Sunrise Festival 2012 w wykonaniu Fafaq!



Eska.pl poleca:

SUNRISE FESTIVAL 2012 with Eska - kto wystąpi w Kołobrzegu? Znamy pełny skład polskiej ekipy! [LINE-UP]


SUNRISE Festival With Eska 2012: Paul van Dyk ze świeżym materiałem!

 



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wyniki MISS POLSKI 2016. Kto wygrał? Kim jest nowa Miss wybrana 4.12.2016?
0

Wyniki MISS POLSKI 2016. Kto wygrał? Kim jest nowa Miss wybrana 4.12.2016?

Kto jest nową Miss Polski? Kim jest Miss Polski 2016 wybrana 4 grudnia, kto znalazł się w finałowej 10 i do kogo trafiły dodatkowe nagrody? Zdjęcia, video i informacje na ESKA.pl.
04/12/2016 23:03
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!
0

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Kto wygrał finał Master Chef 4.12.2016? Kto został piątym polskim Master Chefem? Sprawdźcie, czy dobrze typowaliście!
04/12/2016 21:24
Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?
0

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna zrobiła nie tylko ogromne wrażenie na jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale też na internautach z całego świata. Jeden z youtuberów postanowił nawet zestawić występ polskiej aktorki z oryginalnym wykonaniem Rihanny z gali MTV. Efekt jest naprawdę imponujący!
04/12/2016 20:09
Nagie selfie w One Finger Challenge
0

Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge! Najnowsze wyzwanie wymaga nie lada odwagi. Na czym dokładnie polega internetowy challenge?
04/12/2016 20:09
Miss Polski 2016 - kandydatki. Kim jest najpiękniejsza Polka 2016?
0

Miss Polski 2016 - kandydatki. Kim jest najpiękniejsza Polka 2016?

Miss Polski 2016 - finalistki zostały wybrane. Kto zostanie najpiękniejszą Polką 2016? Kiedy i gdzie oglądać konkurs Miss Polski?
04/12/2016 20:08
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?
0

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

WYNIKI Mister Supranational 2016 są już znane! Kto został misterem? Jak poradziła sobie Polska? Będziecie zaskoczeni!
04/12/2016 18:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA