WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO] - SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

Tagi związane z SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]: hymn, David Guetta, Sunrise Festival 2012, Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Armin Van Buuren, Fafaq, Opus Magnum, Westbam

SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

RSS 12/06/2012 19:13 Komentarze
Sunrise Festival with Eska 2012 odbędzie się między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu. Wystąpi na nim wiele gwiazd muzyki klubowej, między innymi David Guetta, Paul Van Dyk i Armin Van Buuren. Znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu Sunrise. Posłuchaj kawałka Opus Magnum w wykonaniu Fafaq!
Sunrise Festival with Eska 2012 to dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy.

Od 20 do 29 lipca w Kołobrzegu w ramach Sunrise zagra wielu wykonawców muzyki klubowej.

Największe gwiazdy tegorocznej edycji Sunrise Festival to David Guetta, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Ferry Corsten i Westbam.

Swoje sety zagra też wielu polskich djów, między innymi Fafaq. To właśnie on jest twórcą kawałka Opus Magnum - oficjalnego hymnu Sunrise Festival 2012.

Opus Magnum będzie dostępny od 2 lipca 2012 na beatport.com.

Posłuchaj Opus Magnum, hymnu Sunrise Festival 2012 w wykonaniu Fafaq!



Eska.pl poleca:

SUNRISE FESTIVAL 2012 with Eska - kto wystąpi w Kołobrzegu? Znamy pełny skład polskiej ekipy! [LINE-UP]


SUNRISE Festival With Eska 2012: Paul van Dyk ze świeżym materiałem!

 



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Libacja na skwerku - ojciec wszystkich fake newsów. O co chodziło?
0

Libacja na skwerku - ojciec wszystkich fake newsów. O co chodziło?

"Libacja na skwerku" - to już kultowy artykuł, o którym w sieci było głośniej niż się tego spodziewał autor. Co się naprawdę stało we wrocławskim parku?
21/08/2017 10:08
Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance
0

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Wygraj buty New Balaodgance w konkursie z Olą Kot w Radiu ESKA. Dowiedz się jak to zrobić. Słuchaj Radia ESKA, rozwiąż zagadkę Oli Kot i zgarnij buty New Balance.
21/08/2017 08:41
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?
0

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.
20/08/2017 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?
0

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?
20/08/2017 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?
0

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.
20/08/2017 19:12
Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowodnią ci, że jest zwykłym facetem
0

Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowodnią ci, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski 21 sierpnia świętuje swoje 29 urodziny. Lewy to nie tylko piłka nożna, ale także codzienne obowiązki i praca, które wypełniają jego czas. Zobacz zdjęcia, które pokażą, że najlepszy polski piłkarz poza boiskiem to zwykły facet.
20/08/2017 17:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA