WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO] - SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

Tagi związane z SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]: hymn, David Guetta, Sunrise Festival 2012, Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Armin Van Buuren, Fafaq, Opus Magnum, Westbam

SUNRISE FESTIVAL 2012: znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu. Posłuchaj! [VIDEO]

RSS 12/06/2012 19:13 Komentarze
Sunrise Festival with Eska 2012 odbędzie się między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu. Wystąpi na nim wiele gwiazd muzyki klubowej, między innymi David Guetta, Paul Van Dyk i Armin Van Buuren. Znamy już hymn tegorocznej edycji festiwalu Sunrise. Posłuchaj kawałka Opus Magnum w wykonaniu Fafaq!
Sunrise Festival with Eska 2012 to dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy.

Od 20 do 29 lipca w Kołobrzegu w ramach Sunrise zagra wielu wykonawców muzyki klubowej.

Największe gwiazdy tegorocznej edycji Sunrise Festival to David Guetta, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Ferry Corsten i Westbam.

Swoje sety zagra też wielu polskich djów, między innymi Fafaq. To właśnie on jest twórcą kawałka Opus Magnum - oficjalnego hymnu Sunrise Festival 2012.

Opus Magnum będzie dostępny od 2 lipca 2012 na beatport.com.

Posłuchaj Opus Magnum, hymnu Sunrise Festival 2012 w wykonaniu Fafaq!



Eska.pl poleca:

SUNRISE FESTIVAL 2012 with Eska - kto wystąpi w Kołobrzegu? Znamy pełny skład polskiej ekipy! [LINE-UP]


SUNRISE Festival With Eska 2012: Paul van Dyk ze świeżym materiałem!

 



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
0

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

Premiera nowej piosenki Margaret odbędzie się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszycie go 26 sierpnia w Szczecinie! Więcej informacji znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/08/2016 16:33
Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
24/08/2016 16:22
BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!
0

BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!

BEMY nagrał cover hitu Justina Biebera. Myślicie, że nowa wersja Love Yourself spodoba się fanom Kanadyjczyka?
24/08/2016 16:09
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
24/08/2016 15:46
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]