WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SUNRISE FESTIVAL 2012 Sprawdź kim inspiruje się Chuckie, międzynarodowa gwiazda electro! - Chuckie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z SUNRISE FESTIVAL 2012 Sprawdź kim inspiruje się Chuckie, międzynarodowa gwiazda electro!: electro, trasa, Forbes, Sunrise Festival 2012, Sunrise, chuckie, Jay - Z, Sensation

SUNRISE FESTIVAL 2012 Sprawdź kim inspiruje się Chuckie, międzynarodowa gwiazda electro!

RSS 08/05/2012 17:06 Komentarze 0

Chuckie jest jednym z najbardziej efektownych dj-ów na świecie. Międzynarodowa gwiazda electro housu, którą znamy z wielkiego hitu Let The Bass Kick, wystąpi w piątek 27 lipca na Sunrise Festival 2012 w Kołobrzegu.

/
Ilustracja do artykułu: SUNRISE FESTIVAL 2012 Sprawdź kim inspiruje się Chuckie, międzynarodowa gwiazda electro!

Chuckie jest jednym z najbardziej efektownych dj-ów na świecie. Międzynarodowa gwiazda electro housu, którą znamy z wielkiego hitu Let The Bass Kick, wystąpi w piątek 27 lipca na Sunrise Festival 2012 w Kołobrzegu. W poniższym tekście przeczytacie o ostatnich inspiracjach holendra. W wywiadzie dla Forbes Chuckie mówi, że największą inspiracją jest dla niego Jay-Z. Nie chodzi tylko o status w przemyśle muzycznym, ale głównie o status społeczny, który można za pomocą przemysłu muzycznego zbudować. Jay Z to dzisiaj nie tylko raper, a poważny biznesmen na rynku. Nad międzynarodowym nazwiskiem Chuckie pracuje już od jakiegoś czasu. Sam podkreśla, że jeszcze przed nim długa droga, aby osiagnąć zamierzony cel i dogonić Jay-Z-iego. Jako producent i dj pozamiatał świat ze swoim dirty electro housem i nieprzeciętnymi umiejętnościami dj-skimi. Zainspirowany atmosferą panującą na Sensation w Chile przygotował swoim fanom 54 minuty funku. 

 

http://soundcloud.com/djchuckie/chuckie-54-min-of-funk-vol3

 

Obok Chuckiego w Kołobrzegu usłyszymy także wielką gwiazdę Davida Guettę oraz Armina van Buurena, Ferry Corstena, Fedde le Granda, Paula van Dyka, Sandera van Doorna i innych. Bilety na imprezie można zamówić na stronie organizatora –

www.BileteriaMDT.pl.

 

SUNRISE FESTIVAL

20-29/07/2012

KOŁOBRZEG


http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.bileteriamdt.pl

 

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]
0

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy sylwetkę oraz najpiękniejsze piosenki pochodzącego z Grecji artysty.
26/01/2015 14:33
Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]
0

Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]

Koniec świata 2015: 26 lutego do Ziemi zbliży się 'na odległość krytyczną' asteroida 2004 BL86. Media przypominają przepowiednie Nostradamusa, w których czytamy o końcu świata w listopadzie 2015 roku. Trochę nas to wszystko niepokoi... Co zrobić, gdy faktycznie dojdzie do apokalipsy? Hm... Na kilka godzin przed zagładą proponujemy odpalić playlistę na koniec świata ;))) 
26/01/2015 18:39
Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]
0

Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Szwecja dzisiejszego (26.01.2015) spotkania podczas MŚ w Piłce Ręcznej zdecydował o tym, która z drużyn przeszła do ćwierćfinałów rozgrywek. Przypomnijmy, że polscy szczypiorniści podczas meczu ze Szwecją zagrali bez Krzysztofa Lijewskiego. Mimo zmienionego składu Polacy wygrali mecz ze Szwecją! Dokładny wynik meczu Polska - Szwecja na ESKA.pl 
26/01/2015 18:36
Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
26/01/2015 15:36
Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]
0

Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]

Konkurs Miss Universe 2015 wygrała Miss Kolumbii - Paulina Vega. Tymczasem stroje wszystkich uczestniczek tegorocznej edycji Miss Universe 2015 wygrały internety ;) Pomysłowość projektantów, tworzących kreacje na finał Miss Universe 2015, przebiła w swej oryginalności najdziwniejsze kreacje Lady Gagi! Czy uczestniczki Miss Universe odebrały Lady Gadze tytuł najdziwniej ubranej kobiety roku? Przekonajcie się sami w naszej galerii na ESKA.pl 
26/01/2015 15:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem już teraz pojawiają się nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
26/01/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska