Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SUNRISE FESTIVAL 2012 Sprawdź kim inspiruje się Chuckie, międzynarodowa gwiazda electro! - Chuckie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z SUNRISE FESTIVAL 2012 Sprawdź kim inspiruje się Chuckie, międzynarodowa gwiazda electro!: electro, trasa, Forbes, Sunrise Festival 2012, Sunrise, chuckie, Jay - Z, Sensation

SUNRISE FESTIVAL 2012 Sprawdź kim inspiruje się Chuckie, międzynarodowa gwiazda electro!

RSS 08/05/2012 17:06 Komentarze 0

Chuckie jest jednym z najbardziej efektownych dj-ów na świecie. Międzynarodowa gwiazda electro housu, którą znamy z wielkiego hitu Let The Bass Kick, wystąpi w piątek 27 lipca na Sunrise Festival 2012 w Kołobrzegu.

/
Ilustracja do artykułu: SUNRISE FESTIVAL 2012 Sprawdź kim inspiruje się Chuckie, międzynarodowa gwiazda electro!

Chuckie jest jednym z najbardziej efektownych dj-ów na świecie. Międzynarodowa gwiazda electro housu, którą znamy z wielkiego hitu Let The Bass Kick, wystąpi w piątek 27 lipca na Sunrise Festival 2012 w Kołobrzegu. W poniższym tekście przeczytacie o ostatnich inspiracjach holendra. W wywiadzie dla Forbes Chuckie mówi, że największą inspiracją jest dla niego Jay-Z. Nie chodzi tylko o status w przemyśle muzycznym, ale głównie o status społeczny, który można za pomocą przemysłu muzycznego zbudować. Jay Z to dzisiaj nie tylko raper, a poważny biznesmen na rynku. Nad międzynarodowym nazwiskiem Chuckie pracuje już od jakiegoś czasu. Sam podkreśla, że jeszcze przed nim długa droga, aby osiagnąć zamierzony cel i dogonić Jay-Z-iego. Jako producent i dj pozamiatał świat ze swoim dirty electro housem i nieprzeciętnymi umiejętnościami dj-skimi. Zainspirowany atmosferą panującą na Sensation w Chile przygotował swoim fanom 54 minuty funku. 

 

http://soundcloud.com/djchuckie/chuckie-54-min-of-funk-vol3

 

Obok Chuckiego w Kołobrzegu usłyszymy także wielką gwiazdę Davida Guettę oraz Armina van Buurena, Ferry Corstena, Fedde le Granda, Paula van Dyka, Sandera van Doorna i innych. Bilety na imprezie można zamówić na stronie organizatora –

www.BileteriaMDT.pl.

 

SUNRISE FESTIVAL

20-29/07/2012

KOŁOBRZEG


http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.bileteriamdt.pl

 

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?
0

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin na żywo już 31 lipca o 20:30. Sprawdź gdzie oglądać na żywo, w telewizji i stream online. Meczl Lechia Pogoń może być hitem w TV i online.
31/07/2015 17:16
Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo
0

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert jednego z najbardziej popularnych polskich muzyków ostatnich miesięcy trafiło do sieci. Już teraz możecie obejrzeć koncert autora hitu Następna Stacja. Czy wszystkie utwory Taco są dobre?
31/07/2015 16:39
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 16:07
Woodstock 2015 - dilerzy zatrzymani: Jurek Owsiak komentuje sprawę
0

Woodstock 2015 - dilerzy zatrzymani: Jurek Owsiak komentuje sprawę

Woodstock 2015: dilerzy zatrzymani po pierwszym dniu festiwalu. Jurek Owsiak skomentował całą sprawę na specjalnej konferencji prasowej. Jak organizatorzy festiwalu radzą sobie z dilerami narkotyków? 
31/07/2015 15:54
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 
31/07/2015 15:13
Dawid Kwiatkowski - nowe piosenki 2015: gdzie słuchać? Kwiat zaprasza na Snapchata
0

Dawid Kwiatkowski - nowe piosenki 2015: gdzie słuchać? Kwiat zaprasza na Snapchata

Kulisy powstawania nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego 2015 śledzić można na Snapchacie wokalisty. Gwiazda właśnie w snapach przedpremierowo przedstawia swoje nowe piosenki. Co wiemy o trzeciej płycie Dawida Kwiatkowskiego i jaki ma nick na Snapchacie? Klikajcie po szczegóły już teraz!
31/07/2015 14:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 09:33

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska