WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO] - Sunrise Festival 2014

Tagi związane z Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]: Sunrise Festival 2014 kiedy, Sunrise Festival 2014 25-27 lipca, Sunrise Festival 25-27 lipca 2014, Sunrise Festival 2014 w lipcu

Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 27/09/2013 12:03 Komentarze
Sunrise Festival 2014 - kiedy się odbędzie? Zobaczcie na ESKA.pl. I rezerwujcie sobie już lipiec 2014!
Sunrise Festival 2014 / Facebook Sunrise Festival 2014
Ilustracja do artykułu: Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]
Sunrise Festival 2014 odbędzie się już za 300 dni! A dokładnie jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce z muzyką house i trance odbędzie się 25-27 lipca 2014 roku.

Czego można spodziewać się po Sunrise Festival 2014? Z pewnością kolejnej dawki dobrem muzyki serwowanej w Kołobrzegu. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale dzisiaj trochę powspominamy, bo jest co!

>> Sunrise Festival 2013 - aftermovie!

Dotychczas do Kołobrzegu zawitały gwiazdy wielkiego formatu, wśród nich byli m.in. David Guetta
Armin van Buuren, Fedde le Grand, Deniz Koyu czy też Tiesto.

Tiësto ft. Kyler England - Take Me

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mecz Sevilla - Leicester 22.02.17: transmisja ONLINE i w TV
0

Mecz Sevilla - Leicester 22.02.17: transmisja ONLINE i w TV

Sevilla - Leicester już 22 lutego 2017! Na jakim kanale oglądać mecz Ligi Mistrzów? Gdzie będzie transmisja na żywo w internecie i w telewizji? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl
22/02/2017 17:42
Sound of Legend bez maski. Jak wygląda i kim jest?
0

Sound of Legend bez maski. Jak wygląda i kim jest?

Sound of Legend to kolejny artysta ukrywający swoją twarz! Kim jest i co kryje się pod jego maską przypominającą superbohatera z Deadpoola? Sprawdzamy to na ESKA.pl!
22/02/2017 17:35
Tłusty czwartek: najlepsze memy
0

Tłusty czwartek: najlepsze memy

Tłusty czwartek nadchodzi! Standardowo sprawdzamy, co w tym temacie mają do powiedzenia internauci. Zobaczcie najlepsze memy i śmieszne obrazki na temat jedzenia pączków.
22/02/2017 17:14
Jakub z Krakowa - kim jest uczestnik Idola?
0

Jakub z Krakowa - kim jest uczestnik Idola?

Idol z odcinka na odcinek odkrywa nowe talenty. Już teraz na ESKA.pl możecie lepiej poznać Jakuba, który zaprezentuje się przed jury w drugim odcinku show.
22/02/2017 17:11
Open'er Festival 2017: line-up. Kto zagra 28.06-1.07 w Gdyni?
0

Open'er Festival 2017: line-up. Kto zagra 28.06-1.07 w Gdyni?

Open'er Festival 2017: line-up imprezy już teraz na ESKA.pl. Nie wiece jeszcze, kto zagra w Gdyni w dniach 28.06-1.07?
22/02/2017 17:10
Belle Epoque - piosenki z serialu TVN
0

Belle Epoque - piosenki z serialu TVN

Belle Epoque - piosenki z serialu już teraz na ESKA.pl. Co można usłyszeć w nowej produkcji TVN?
22/02/2017 16:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA