WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO] - Sunrise Festival 2014

Tagi związane z Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]: Sunrise Festival 2014 kiedy, Sunrise Festival 2014 25-27 lipca, Sunrise Festival 25-27 lipca 2014, Sunrise Festival 2014 w lipcu

Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 27/09/2013 12:03 Komentarze
Sunrise Festival 2014 - kiedy się odbędzie? Zobaczcie na ESKA.pl. I rezerwujcie sobie już lipiec 2014!
Sunrise Festival 2014 / Facebook Sunrise Festival 2014
Ilustracja do artykułu: Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]
Sunrise Festival 2014 odbędzie się już za 300 dni! A dokładnie jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce z muzyką house i trance odbędzie się 25-27 lipca 2014 roku.

Czego można spodziewać się po Sunrise Festival 2014? Z pewnością kolejnej dawki dobrem muzyki serwowanej w Kołobrzegu. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale dzisiaj trochę powspominamy, bo jest co!

>> Sunrise Festival 2013 - aftermovie!

Dotychczas do Kołobrzegu zawitały gwiazdy wielkiego formatu, wśród nich byli m.in. David Guetta
Armin van Buuren, Fedde le Grand, Deniz Koyu czy też Tiesto.

Tiësto ft. Kyler England - Take Me

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program