WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO] - Sunrise Festival 2014

Tagi związane z Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]: Sunrise Festival 2014 kiedy, Sunrise Festival 2014 25-27 lipca, Sunrise Festival 25-27 lipca 2014, Sunrise Festival 2014 w lipcu

Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 27/09/2013 12:03 Komentarze
Sunrise Festival 2014 - kiedy się odbędzie? Zobaczcie na ESKA.pl. I rezerwujcie sobie już lipiec 2014!
Sunrise Festival 2014 / Facebook Sunrise Festival 2014
Ilustracja do artykułu: Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]
Sunrise Festival 2014 odbędzie się już za 300 dni! A dokładnie jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce z muzyką house i trance odbędzie się 25-27 lipca 2014 roku.

Czego można spodziewać się po Sunrise Festival 2014? Z pewnością kolejnej dawki dobrem muzyki serwowanej w Kołobrzegu. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale dzisiaj trochę powspominamy, bo jest co!

>> Sunrise Festival 2013 - aftermovie!

Dotychczas do Kołobrzegu zawitały gwiazdy wielkiego formatu, wśród nich byli m.in. David Guetta
Armin van Buuren, Fedde le Grand, Deniz Koyu czy też Tiesto.

Tiësto ft. Kyler England - Take Me

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:19
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać trzeci dzień imprezy katolików? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę sprawdzicie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:00
Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia

Marsz Powstania Warszawskiego 2016 przejdzie ulicami Warszawy. Oznacza to duże utrudnienia i zmiany w komunikacji. W których miejscach? Trasa marszu 1 sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl
29/07/2016 16:50
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/07/2016 16:00
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...