Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO] - Sunrise Festival 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]: Sunrise Festival 2014 kiedy, Sunrise Festival 2014 25-27 lipca, Sunrise Festival 25-27 lipca 2014, Sunrise Festival 2014 w lipcu

Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 27/09/2013 12:03 Komentarze 0
Sunrise Festival 2014 - kiedy się odbędzie? Zobaczcie na ESKA.pl. I rezerwujcie sobie już lipiec 2014!
Sunrise Festival 2014 / Facebook Sunrise Festival 2014
Ilustracja do artykułu: Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal? Zobacz na ESKA.pl! [VIDEO]
Sunrise Festival 2014 odbędzie się już za 300 dni! A dokładnie jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce z muzyką house i trance odbędzie się 25-27 lipca 2014 roku.

Czego można spodziewać się po Sunrise Festival 2014? Z pewnością kolejnej dawki dobrem muzyki serwowanej w Kołobrzegu. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale dzisiaj trochę powspominamy, bo jest co!

>> Sunrise Festival 2013 - aftermovie!

Dotychczas do Kołobrzegu zawitały gwiazdy wielkiego formatu, wśród nich byli m.in. David Guetta
Armin van Buuren, Fedde le Grand, Deniz Koyu czy też Tiesto.

Tiësto ft. Kyler England - Take Me

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?
0

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015 w telewizji i internecie pod lupą ESKA.pl. Na chwilę przed galą EMA 2015 sprawdzamy dla Was dostępne transmisje ceremonii rozdania Eskowych nagród. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć ESKA Music Awards 2015 w TV, online i o której godzinie 29 sierpnia zaczyna się gala.
28/08/2015 10:51
Śląski Air Show 2015 28 - bilety i program! To nie będą Paper Planes!
0

Śląski Air Show 2015 28 - bilety i program! To nie będą Paper Planes!

Śląski Air Show 2015, czyli pokazy lotnicze w Katowicach startują w ostatni weekend sierpnia 2015 roku. Jak prezentuje się program pokazów Air Show 2015 w Katowicach? Czy na kilka dni przed imprezą nadal będzie można kupić bilety? Informacje praktyczne na temat wydarzenia Śląski Air Show i odlotowe teledyski znajdziecie na ESKA.pl 
28/08/2015 10:50
Koniec świata 2015: asteroida uderzy w Ziemię we wrześniu? Czeka nas One Last Time?
0

Koniec świata 2015: asteroida uderzy w Ziemię we wrześniu? Czeka nas One Last Time?

Koniec świata 2015 ma nastąpić już we wrześniu 2015 roku. Internet obiegła informacja, że między 15 a 28 września tego roku w Ziemię uderzy asteroida. NASA wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Tymczasem Ariana Grande jest już przygotowana na zagładę. 
28/08/2015 10:49
Adam Lambert gościem Radia ESKA! Kiedy słuchać wywiadu z gwiazdą ESKA Music Awards 2015?
0

Adam Lambert gościem Radia ESKA! Kiedy słuchać wywiadu z gwiazdą ESKA Music Awards 2015?

Adam Lambert w Radio ESKA! Kiedy słuchać audycji, której gościem będzie gwiazda ESKA Music Awards 2015? Podpowiadamy na ESKA.pl!    
28/08/2015 10:41
Justin Bieber - What Do You Mean: fragment nowej piosenki wokalisty już jest
0

Justin Bieber - What Do You Mean: fragment nowej piosenki wokalisty już jest

Nowa piosenka Justina Biebera pt. What Do You Mean zaliczy swoją premierę 28 sierpnia. Tuż przed oficjalną premierą wokalista podgrzewa atmosferę publikując fragment What Do You Mean. Usłyszycie go na ESKA.PL 
28/08/2015 10:39
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan - ekskluzywna transmisja, której nie zobaczycie w telewizji. Sprawdź gdzie, kiedy i o której będzie można oglądać wejście gwiazd na galę rozdania EMA 2015!    
28/08/2015 10:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska