WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO] - Bilety na koncert Lany Del Rey w Polsce już w sprzedaży!

Tagi związane z Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]: Lana Del Rey, Lana Del Rey koncert, Lana Del Rey bilety, Lana Del Rey w Polsce, Lana Del Rey w Warszawie, Lana Del Rey cena

Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]

RSS 15/11/2012 11:38 Komentarze
Agencja Go Ahead poinformowała, że w dniu 15.11.2012 od godz.12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na jedyny koncert Lany Del Rey w Polsce. Przypominamy, że piosenkarka wystąpi 2 czerwca 2013 roku na Warszawskim Torwarze.Poznaj ceny biletów na Eska.pl
Lana Del Rey Lana Del Rey, Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta / Lana Del Rey, oficjalna strona artystki
Ilustracja do artykułu: Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]
2 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpi Lana Del Rey - młoda wokalistka o wielkim głosie, która zadebiutowała dzięki przebojowi Video Games.

Lana odwiedzi Polskę aby promować reedycję jej debiutanckiego albumu Born To Die, na którym znajdzie się 9 dodatkowych piosenek nieopublikowanych wcześniej na oryginale płyty.

Sprzedaż biletów rusza w dniu dzisiejszym - 15 listopada 2012 roku od godz.12:00 a ceny wyglądają następująco:


120 zł – płyta
140 zł – miejsca siedzące
180 zł – loża honorowa oraz sektor S i H


Wybieracie się na koncert?Jeśli tak to napiszcie, które bilety kupicie! Czy będzie to płyta i swobodne bujanie się w rytm piosenek Lany, czy raczej miejsca siedzące aby w spokoju wsłuchać się w jej głos? Czekamy na Wasze komentarze!

W oczekiwaniu na koncert posłuchaj Lana Del Rey - Video Games:



Ada
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 26 czerwca to kolejne trzy emocjonujące mecze w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto zagra? Zobaczcie!
26/06/2016 09:56
Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!
0

Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!

Tuż przed Molo w Sopocie dwaj skrzypkowie zwrócili uwagę przechodniów! Bawili się nawet seniorzy, ale nie wiedzieli, że to kontrowersyjny hit Popka! Wideo do zobaczenia na ESKA.pl!
26/06/2016 09:50
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!
0

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

Weź udział w konkursie na ESKA.pl i wygraj specjalne wydanie płyty króla popu zatytułowanej Off the Wall.
25/06/2016 19:32
Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Chorwacja - Portugalia na Euro 2016 przyciągnie uwagę polskich kibiców! Jedna z tych drużyn to potencjalny rywal Polski w ćwierćfinale! Gdzie oglądać na żywo Chorwacja vs Portugalia 25 czerwca ONLINE i w TV? Zobaczcie!
25/06/2016 19:31
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 19:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

25/06/2016 19:32

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

25/06/2016 12:52

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA