WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO] - Bilety na koncert Lany Del Rey w Polsce już w sprzedaży!

Tagi związane z Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]: Lana Del Rey, Lana Del Rey koncert, Lana Del Rey bilety, Lana Del Rey w Polsce, Lana Del Rey w Warszawie, Lana Del Rey cena

Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]

RSS 15/11/2012 11:38 Komentarze
Agencja Go Ahead poinformowała, że w dniu 15.11.2012 od godz.12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na jedyny koncert Lany Del Rey w Polsce. Przypominamy, że piosenkarka wystąpi 2 czerwca 2013 roku na Warszawskim Torwarze.Poznaj ceny biletów na Eska.pl
Lana Del Rey Lana Del Rey, Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta / Lana Del Rey, oficjalna strona artystki
Ilustracja do artykułu: Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]
2 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpi Lana Del Rey - młoda wokalistka o wielkim głosie, która zadebiutowała dzięki przebojowi Video Games.

Lana odwiedzi Polskę aby promować reedycję jej debiutanckiego albumu Born To Die, na którym znajdzie się 9 dodatkowych piosenek nieopublikowanych wcześniej na oryginale płyty.

Sprzedaż biletów rusza w dniu dzisiejszym - 15 listopada 2012 roku od godz.12:00 a ceny wyglądają następująco:


120 zł – płyta
140 zł – miejsca siedzące
180 zł – loża honorowa oraz sektor S i H


Wybieracie się na koncert?Jeśli tak to napiszcie, które bilety kupicie! Czy będzie to płyta i swobodne bujanie się w rytm piosenek Lany, czy raczej miejsca siedzące aby w spokoju wsłuchać się w jej głos? Czekamy na Wasze komentarze!

W oczekiwaniu na koncert posłuchaj Lana Del Rey - Video Games:



Ada
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pudzianowski vs Popek na KSW 37! Walka wieczoru w Krakowie!
0

Pudzianowski vs Popek na KSW 37! Walka wieczoru w Krakowie!

Popek vs Pudzianowski na KSW 37! Walka wieczoru, której nie można przegapić! Kiedy odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walki? Jej szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
26/09/2016 19:05
Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?
0

Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?

Popek na gali KSW 37! Rywal, czyli z kim walczy 3 grudnia 2016? Gdzie odbędzie się pojedynek rapera w starciach MMA? Najlepsze i najnowsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
26/09/2016 18:54
Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres. 5 powodów żeby posłuchać nowej piosenki!
0

Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres. 5 powodów żeby posłuchać nowej piosenki!

Szymon Chodyniecki z nowym przebojem „Wyłącz stres”. Poznaj 5 najważniejszych powodów, żeby posłuchać tego numeru i niecierpliwie czekać na debiutancki album artysty.
26/09/2016 17:50
Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?
0

Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?

Ewelina Lisowska przebywa w szpitalu. Co aktualnie dzieje się ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa jej leczenie? Szczegóły poznacie na ESKA.pl
26/09/2016 17:24
Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj
0

Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj

Twerkujący tyłek to najnowsza seks zabawka inspirowana teledyskami m.in. Rihanny i Nicki Minaj. Sprawdź, jak działają gadżety, od których oblejesz się rumieńcem.
26/09/2016 16:53
Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.
0

Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.

Nowa płyta Lady Gagi już wkrótce. Gwiazda ujawniła piosenki, które znajdą się na nowym albumie.
26/09/2016 16:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA