WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO] - Bilety na koncert Lany Del Rey w Polsce już w sprzedaży!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]: Lana Del Rey, Lana Del Rey koncert, Lana Del Rey bilety, Lana Del Rey w Polsce, Lana Del Rey w Warszawie, Lana Del Rey cena

Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]

RSS 15/11/2012 11:38 Komentarze 0
Agencja Go Ahead poinformowała, że w dniu 15.11.2012 od godz.12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na jedyny koncert Lany Del Rey w Polsce. Przypominamy, że piosenkarka wystąpi 2 czerwca 2013 roku na Warszawskim Torwarze.Poznaj ceny biletów na Eska.pl
Lana Del Rey Lana Del Rey, Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta / Lana Del Rey, oficjalna strona artystki
Ilustracja do artykułu: Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]
2 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpi Lana Del Rey - młoda wokalistka o wielkim głosie, która zadebiutowała dzięki przebojowi Video Games.

Lana odwiedzi Polskę aby promować reedycję jej debiutanckiego albumu Born To Die, na którym znajdzie się 9 dodatkowych piosenek nieopublikowanych wcześniej na oryginale płyty.

Sprzedaż biletów rusza w dniu dzisiejszym - 15 listopada 2012 roku od godz.12:00 a ceny wyglądają następująco:


120 zł – płyta
140 zł – miejsca siedzące
180 zł – loża honorowa oraz sektor S i H


Wybieracie się na koncert?Jeśli tak to napiszcie, które bilety kupicie! Czy będzie to płyta i swobodne bujanie się w rytm piosenek Lany, czy raczej miejsca siedzące aby w spokoju wsłuchać się w jej głos? Czekamy na Wasze komentarze!

W oczekiwaniu na koncert posłuchaj Lana Del Rey - Video Games:



Ada
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014 22 listopada i 23 listopada 2014 w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 są pełne Polaków. Kto z Polski skacze 22 listopada 2014 w konkursie drużynowym i jacy są polscy zawodnicy 23 listopada w konkursie indywidualnym? Odpowiedź na ESKA.pl i Fly od Nicki Minaj ft. Rihanna dla polskich skoczków w Klingenthal!
22/11/2014 14:42
Nowy teledysk Beyonce do 7/11: impreza w hotelu, pośladki Bee a nawet jej córeczka! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Beyonce do 7/11: impreza w hotelu, pośladki Bee a nawet jej córeczka! [VIDEO]

Nowy teledysk Beyonce do 7/11 zaliczył premierę na YouTube 21 listopada 2014 roku. W wideo do nowej piosenki Beyonce zaprasza nas na imprezę w hotelu ze swoją ekipą. W teledysku do 7/11 pośladki Beyonce z pewnością grają jedną z głównych ról, ale nie możemy zapomnieć także o córce piosenkarki. Amatorski klip czy nowy poziom kręcenia nagrań?
22/11/2014 12:48
Teledysk do Night Changes One Direction: rekord VEVO i YouTube. Czy to możliwe? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Teledysk do Night Changes One Direction: rekord VEVO i YouTube. Czy to możliwe? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Teledysk do Night Changes One Direction dzięki fanom zespołu po premierze w sieci stanął do walki o rekord VEVO i YouTube w liczbie wyświetleń w 24h po publikacji. To nie pierwszy raz, kiedy Directioners walczą o rekord VEVO i YouTube dla One Direction. Czy teledysk do Night Changes ma szansę zebrać odpowiednią liczbę wyświetleń? Szczegóły na ESKA.pl!
22/11/2014 12:09
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie na wysokości Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie na wysokości Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
22/11/2014 11:33
Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]
1

Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]

Olly Murs ft. Demi Lovato - Up - na tę piosenkę z nowej płyty Olly'ego Mursa Never Been Better czekali wszyscy Lovatics. Duet Olly'ego Mursa z Demi Lovato to jedna z dwóch kolaboracji na krążku, który zaliczy premierę 24 listopada 2014 roku. Posłuchajcie audio Up Olly'ego Mursa i Demi Loavato, które przedostało się do sieci.
22/11/2014 11:33
Teledysk do Night Changes One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D tym razem romantycznie [VIDEO]
0

Teledysk do Night Changes One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D tym razem romantycznie [VIDEO]

Teledysk do Night Changes One Direction chwilę po premierze na YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Wideo do Night Changes One Direction to romantyczna i przedświąteczna odsłona chłopaków. Gotowi na zimową randkę z boysbandem? Zapraszamy do oglądania teledysku do Night Changes One Direction!
22/11/2014 11:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]