WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO] - Bilety na koncert Lany Del Rey w Polsce już w sprzedaży!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]: Lana Del Rey, Lana Del Rey koncert, Lana Del Rey bilety, Lana Del Rey w Polsce, Lana Del Rey w Warszawie, Lana Del Rey cena

Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]

RSS 15/11/2012 11:38 Komentarze 0
Agencja Go Ahead poinformowała, że w dniu 15.11.2012 od godz.12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na jedyny koncert Lany Del Rey w Polsce. Przypominamy, że piosenkarka wystąpi 2 czerwca 2013 roku na Warszawskim Torwarze.Poznaj ceny biletów na Eska.pl
Lana Del Rey Lana Del Rey, Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta / Lana Del Rey, oficjalna strona artystki
Ilustracja do artykułu: Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]
2 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpi Lana Del Rey - młoda wokalistka o wielkim głosie, która zadebiutowała dzięki przebojowi Video Games.

Lana odwiedzi Polskę aby promować reedycję jej debiutanckiego albumu Born To Die, na którym znajdzie się 9 dodatkowych piosenek nieopublikowanych wcześniej na oryginale płyty.

Sprzedaż biletów rusza w dniu dzisiejszym - 15 listopada 2012 roku od godz.12:00 a ceny wyglądają następująco:


120 zł – płyta
140 zł – miejsca siedzące
180 zł – loża honorowa oraz sektor S i H


Wybieracie się na koncert?Jeśli tak to napiszcie, które bilety kupicie! Czy będzie to płyta i swobodne bujanie się w rytm piosenek Lany, czy raczej miejsca siedzące aby w spokoju wsłuchać się w jej głos? Czekamy na Wasze komentarze!

W oczekiwaniu na koncert posłuchaj Lana Del Rey - Video Games:



Ada
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
MŚ w Falun 2015: Brązowy medal dla polskich skoczków. Skoki narciarskie 2015 z medalem możemy zaśpiewać We Are The Champions! [VIDEO]
0

MŚ w Falun 2015: Brązowy medal dla polskich skoczków. Skoki narciarskie 2015 z medalem możemy zaśpiewać We Are The Champions! [VIDEO]

MŚ w Falun 2015: skoki narciarskie w konkursie drużynowym zakończone sukcesem Polaków. Mamy brązowy medal w skokach narciarskich! Na podium stanęli polscy skoczkowie: Kamil Stoch, Jan Ziobro, Piotr Żyła i Klemens Murańka! 
28/02/2015 19:35
Urodziny Justina Biebera 01.03.2015: 21 lat Justina Biebera oznacza więcej kłopotów? Wokalista pełnoletni w USA [VIDEO]
0

Urodziny Justina Biebera 01.03.2015: 21 lat Justina Biebera oznacza więcej kłopotów? Wokalista pełnoletni w USA [VIDEO]

21. urodziny Justina Biebera to przełomowy moment w życiu artysty. Od 1.03.2015 wokalista będzie pełnoletni w Stanach Zjednoczonych. Czy to oznacza dla Justina więcej kłopotów?
28/02/2015 18:42
Iggy Azalea Trouble ft. Jennifer Hudson - nowy teledysk Iggy Azalea do zobaczenia na ESKA.pl [VIDEO]
0

Iggy Azalea Trouble ft. Jennifer Hudson - nowy teledysk Iggy Azalea do zobaczenia na ESKA.pl [VIDEO]

Iggy Azalea i Jennifer Hudson w teledysku Trouble. Klip został opublikowany na YouTube w dniu 27.02.2015. Tym razem Iggy wcieliła się w rolę ukochanej kryminalisty. Jennifer Hudson stoi po stronie prawa jako funkcjonariuszka policji. Teledysk Trouble do zobaczenia na ESKA.pl