WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO] - Bilety na koncert Lany Del Rey w Polsce już w sprzedaży!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]: Lana Del Rey, Lana Del Rey koncert, Lana Del Rey bilety, Lana Del Rey w Polsce, Lana Del Rey w Warszawie, Lana Del Rey cena

Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]

RSS 15/11/2012 11:38 Komentarze 0
Agencja Go Ahead poinformowała, że w dniu 15.11.2012 od godz.12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na jedyny koncert Lany Del Rey w Polsce. Przypominamy, że piosenkarka wystąpi 2 czerwca 2013 roku na Warszawskim Torwarze.Poznaj ceny biletów na Eska.pl
Lana Del Rey Lana Del Rey, Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta / Lana Del Rey, oficjalna strona artystki
Ilustracja do artykułu: Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]
2 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpi Lana Del Rey - młoda wokalistka o wielkim głosie, która zadebiutowała dzięki przebojowi Video Games.

Lana odwiedzi Polskę aby promować reedycję jej debiutanckiego albumu Born To Die, na którym znajdzie się 9 dodatkowych piosenek nieopublikowanych wcześniej na oryginale płyty.

Sprzedaż biletów rusza w dniu dzisiejszym - 15 listopada 2012 roku od godz.12:00 a ceny wyglądają następująco:


120 zł – płyta
140 zł – miejsca siedzące
180 zł – loża honorowa oraz sektor S i H


Wybieracie się na koncert?Jeśli tak to napiszcie, które bilety kupicie! Czy będzie to płyta i swobodne bujanie się w rytm piosenek Lany, czy raczej miejsca siedzące aby w spokoju wsłuchać się w jej głos? Czekamy na Wasze komentarze!

W oczekiwaniu na koncert posłuchaj Lana Del Rey - Video Games:



Ada
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Top Model 4: kto wygrał? Osi jest Tap Madl! Zwycięzca Top Model 2014 to Osi Ugonoh [VIDEO]
0

Top Model 4: kto wygrał? Osi jest Tap Madl! Zwycięzca Top Model 2014 to Osi Ugonoh [VIDEO]

Kto wygrał Top Model 2014? Odpowiedź na to pytanie w finale Top Model 4 i na ESKA.pl chwilę po zakończeniu finałowego odcinka. Trzy możliwe opcje: Michał Baryza wygrał Top Model, Marta Sędzicka wygrała Top Model lub Osi Ugonoh wygrała Top Model - tylko jeden możliwy. Poznaj Tap Madl 4. edycji Top Model razem z nami!
24/11/2014 23:10
Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Co Igor Herbut sądzi o Besides - zwycięzcach ośmej edycji Must Be The Music? Sprawdź, co zdaniem wokalisty zespołu LemON urzekło telewidzów w grupie Besides. Sprawdź specjalną wypowiedź Igora Herbuta po finale MBTM 8 dla ESKA.pl
24/11/2014 17:12
Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]

Czy Dawid Kwiatkowski marzy o zagranicznej karierze? Na nowej płycie idola nastolatek pojawił się utwór w języku angielskim. Czy to oznacza, że Dawid Kwiatkowski szykuje się na podbicie zagranicznego rynku muzycznego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego!
24/11/2014 17:07
Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
24/11/2014 16:54
Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]

Świąteczna piosenka 2014 Ariany Grande - Santa Tell Me - zadebiutowała na YouTube pod koniec listopada. Piosenka na święta 2014 od Ariany Grande to jeden z kandydatów na bożonarodzeniowy hit. Wokalistkę porównuje się do Mariah Carey a piosenkę Santa Tell Me do znanego nam wszystkim klasyka -  All I Want For Christmas Is You. Posłuchajcie już teraz!
24/11/2014 16:42
Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]
0

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
24/11/2014 15:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]