WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO] - Bilety na koncert Lany Del Rey w Polsce już w sprzedaży!

Tagi związane z Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]: Lana Del Rey, Lana Del Rey koncert, Lana Del Rey bilety, Lana Del Rey w Polsce, Lana Del Rey w Warszawie, Lana Del Rey cena

Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]

RSS 15/11/2012 11:38 Komentarze
Agencja Go Ahead poinformowała, że w dniu 15.11.2012 od godz.12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na jedyny koncert Lany Del Rey w Polsce. Przypominamy, że piosenkarka wystąpi 2 czerwca 2013 roku na Warszawskim Torwarze.Poznaj ceny biletów na Eska.pl
Lana Del Rey Lana Del Rey, Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta / Lana Del Rey, oficjalna strona artystki
Ilustracja do artykułu: Sprzedaż biletów na koncert Lany Del Rey w Warszawie rozpoczęta! [VIDEO]
2 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpi Lana Del Rey - młoda wokalistka o wielkim głosie, która zadebiutowała dzięki przebojowi Video Games.

Lana odwiedzi Polskę aby promować reedycję jej debiutanckiego albumu Born To Die, na którym znajdzie się 9 dodatkowych piosenek nieopublikowanych wcześniej na oryginale płyty.

Sprzedaż biletów rusza w dniu dzisiejszym - 15 listopada 2012 roku od godz.12:00 a ceny wyglądają następująco:


120 zł – płyta
140 zł – miejsca siedzące
180 zł – loża honorowa oraz sektor S i H


Wybieracie się na koncert?Jeśli tak to napiszcie, które bilety kupicie! Czy będzie to płyta i swobodne bujanie się w rytm piosenek Lany, czy raczej miejsca siedzące aby w spokoju wsłuchać się w jej głos? Czekamy na Wasze komentarze!

W oczekiwaniu na koncert posłuchaj Lana Del Rey - Video Games:



Ada
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 16:21
Wake Grand Prix Poland - III edycja imprezy nad Zalewem Zegrzyńskim
0

Wake Grand Prix Poland - III edycja imprezy nad Zalewem Zegrzyńskim

ESKA zaprasza na III edycję WakeGP by MasterCraft. Impreza odbędzie się w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie już teraz na ESKA.pl
26/07/2016 16:14
Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]
0

Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]

Patryk Kumór prezentuje teledysk do piosenki Tylko czas! Za produkcję utworu odpowiadają twórcy znanego hitu, który podbił listy przebojów w Europie! Szczegóły, premierowe wideo i specjalna sonda do sprawdzenia już teraz na ESKA.pl!
26/07/2016 16:12
RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro!
0

RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro!

RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące IO 2016.
26/07/2016 15:32
Bovska - Składak: teledysk live. Lepszy niż Kaktus na żywo? [SONDA]
0

Bovska - Składak: teledysk live. Lepszy niż Kaktus na żywo? [SONDA]

Bovska opublikowała teledysk z sesji na żywo! Tym razem wideo ze studia nagraniowego doczekała się piosenka Składak. Czy to lepszy utwór niż Kaktus? Dajcie znać na ESKA.pl! Tu przygotowaliśmy dla Was specjalną sondę!
26/07/2016 15:23
Audioriver 2016: kto i o której wystąpi? Sigma i Ella Eyre w Płocku!
0

Audioriver 2016: kto i o której wystąpi? Sigma i Ella Eyre w Płocku!

Audioriver 2016: lista gwiazd tegorocznego festiwalu prezentuje się imponująco. Artyści, którzy przyjadą w lipcu do Płocka wielokrotnie podbijali światowe listy przebojów! Kto wystąpi? Kogo zobaczymy? Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl!
26/07/2016 15:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

11/07/2016 15:39

0
Bastet: nowa płyta Cleo 2016. Data premiery, cena, tracklista

Bastet: nowa płyta Cleo 2016. Data premiery, cena, tracklista

11/07/2016 12:29

0
informacje
Polecamy
Teledysk Patryka Kumóra
Czy podoba Ci się teledysk do "Tylko czas" Patryka Kumóra?
  • TAK
  • NIE
  • NIE WIEM
polub
ESKA