Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: pytania, przecieki. Co do napisania z języka polskiego? Będzie opis?! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]

RSS 01/04/2015 07:01 Komentarze 2

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - co będzie na teście? To pytanie zadają sobie piszący. Czy można liczyć na przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015? Wielu uczniów marzy chociaż o informacjach z języka polskiego: opowiadanie, opis a może list.... ESKA.pl sprawdza, co w trawie piszczy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]
Przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015, czyli pytania i zadania, które mogą pojawić się na egzaminie zaleją z pewnością internet 30 marca na dzień przed testem. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy warto wierzyć w informacje hulające wówczas po sieci. A te mogą sugerować na przykład, co będzie do napisania z języka polskiego na sprawdzianie szóstoklasisty 2015.

Niestety, dla wszystkich marzycieli, którzy liczą na przecieki przed sprawdzianem szóstoklasisty 2015, mamy złą wiadomość. CKE czyli Centralna Komisja Egzaminacyjna nie może dopuścić do takiej sytuacji, a jeśli nawet ta miałaby miejsce, to egzamin musiałby zostać powtórzony.

Nie przeszkadza to jednak uczniom w dyskusji na temat ewentualnych zadań. I tak w przypadku języka polskiego surfujący po sieci szóstoklasiści typują opis lub opowiadanie. A Wy? Swoimi przeczuciami możecie dzielić się w Eskowym czacie i komentarzach.

Wielkanoc 2015 - sklepy otwarte w pierwszy i drugi dzień świąt!

A dla wciąż szukających przecieków ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 piosenka Dreamer, bo to prawdziwi marzyciele ;).


Zobacz Ozzy Osbourne - Dreamer!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Eiji Tsuburaya - kim jest bohater doodla z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya - kim jest bohater doodla z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya bohaterem google doodle 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
06/07/2015 21:49
Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze.  Sprawdź gdzie grzmi!
0

Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze. Sprawdź gdzie grzmi!

Burze nad Polską niepokoją wiele osób. Gdzie jest burza, jak duża, jak sprawdzić front burzowy? Szukacie mapy burz a my dajemy podpowiedź zanim przyjdzie nawałnica Before the Storm (video z młodziutką Taylor Swift w bonusie!)
06/07/2015 20:41
Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?
0

Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub.Głośno o tym na wszystkich serwisach plotkarskich i społecznościowych. Z tej okazji przybliżamy wam sylwetkę Mili i jej romantyczną historię z Ashtonem. Dowiedzcie się więcej o wybrance Kutchera.
06/07/2015 20:40
Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK
0

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - polska tenisistka pokonała Jelenę Jankovic. Dowiedz się więcej o sukcesach Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2015 i śpiewaj jej PLAY!
06/07/2015 20:40
Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?
0

Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?

Jaka będzie pogoda w lipcu 2015? Odpowiedź na to pytanie spędza sen z powiek wszystkim, którzy marzą o ciepłej i słonecznej aurze podczas wakacji 2015. Ile stopni będzie w lipcu w Polsce? Kiedy będzie padać deszcz? Sprawdzamy na ESKA.pl
06/07/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska