WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: pytania, przecieki. Co do napisania z języka polskiego? Będzie opis?! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]

RSS 01/04/2015 07:01 Komentarze

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - co będzie na teście? To pytanie zadają sobie piszący. Czy można liczyć na przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015? Wielu uczniów marzy chociaż o informacjach z języka polskiego: opowiadanie, opis a może list.... ESKA.pl sprawdza, co w trawie piszczy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]
Przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015, czyli pytania i zadania, które mogą pojawić się na egzaminie zaleją z pewnością internet 30 marca na dzień przed testem. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy warto wierzyć w informacje hulające wówczas po sieci. A te mogą sugerować na przykład, co będzie do napisania z języka polskiego na sprawdzianie szóstoklasisty 2015.

Niestety, dla wszystkich marzycieli, którzy liczą na przecieki przed sprawdzianem szóstoklasisty 2015, mamy złą wiadomość. CKE czyli Centralna Komisja Egzaminacyjna nie może dopuścić do takiej sytuacji, a jeśli nawet ta miałaby miejsce, to egzamin musiałby zostać powtórzony.

Nie przeszkadza to jednak uczniom w dyskusji na temat ewentualnych zadań. I tak w przypadku języka polskiego surfujący po sieci szóstoklasiści typują opis lub opowiadanie. A Wy? Swoimi przeczuciami możecie dzielić się w Eskowym czacie i komentarzach.

Wielkanoc 2015 - sklepy otwarte w pierwszy i drugi dzień świąt!

A dla wciąż szukających przecieków ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 piosenka Dreamer, bo to prawdziwi marzyciele ;).


Zobacz Ozzy Osbourne - Dreamer!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
04/05/2016 11:47
Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16
0

Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16

Real Madryt vs Manchester City: gdzie i o której oglądać transmisję z meczu półfinałowego Ligi Mistrzów? Oczywiście mecz 4.05.2016 zobaczyć można online i w telewizji! Wszystkim kibicom szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
04/05/2016 20:38
Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!
0

Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!

Michał Piróg, Ida Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Pewnie nie wierzycie, a jednak. Jury You Can Dance dało się przekonać na krótki występ wokalny dedykowany czytelnikom ESKA.pl. Już teraz oceńcie ich muzyczne show.
04/05/2016 17:16
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 17:16
Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?
0

Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?

Finał Top Chef już w środę, 4 maja 2016! Kto wygrał i zgarnął tytuł TOP CHEFA oraz 100 tysięcy złotych? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
04/05/2016 17:15
You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!
0

You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!

You Can Dance 2016 - uczestnicy tanecznego show zostali wybrani podczas warsztatów na Malcie! Już teraz na ESKA.pl poznaj finałową czternastkę YCD, czyli tancerzy, których podziwiać możemy w odcinkach na żywo!
04/05/2016 17:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA