WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: pytania, przecieki. Co do napisania z języka polskiego? Będzie opis?! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]

RSS 01/04/2015 07:01 Komentarze

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - co będzie na teście? To pytanie zadają sobie piszący. Czy można liczyć na przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015? Wielu uczniów marzy chociaż o informacjach z języka polskiego: opowiadanie, opis a może list.... ESKA.pl sprawdza, co w trawie piszczy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]
Przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015, czyli pytania i zadania, które mogą pojawić się na egzaminie zaleją z pewnością internet 30 marca na dzień przed testem. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy warto wierzyć w informacje hulające wówczas po sieci. A te mogą sugerować na przykład, co będzie do napisania z języka polskiego na sprawdzianie szóstoklasisty 2015.

Niestety, dla wszystkich marzycieli, którzy liczą na przecieki przed sprawdzianem szóstoklasisty 2015, mamy złą wiadomość. CKE czyli Centralna Komisja Egzaminacyjna nie może dopuścić do takiej sytuacji, a jeśli nawet ta miałaby miejsce, to egzamin musiałby zostać powtórzony.

Nie przeszkadza to jednak uczniom w dyskusji na temat ewentualnych zadań. I tak w przypadku języka polskiego surfujący po sieci szóstoklasiści typują opis lub opowiadanie. A Wy? Swoimi przeczuciami możecie dzielić się w Eskowym czacie i komentarzach.

Wielkanoc 2015 - sklepy otwarte w pierwszy i drugi dzień świąt!

A dla wciąż szukających przecieków ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 piosenka Dreamer, bo to prawdziwi marzyciele ;).


Zobacz Ozzy Osbourne - Dreamer!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dr Misio Pismo - zakazana piosenka tekst teledysk koncerty
0

Dr Misio Pismo - zakazana piosenka tekst teledysk koncerty

Pismo Dr Misio to kontrowersyjna piosenka, która przez swój teledysk została wykluczona z udziału w Opolu. Teledysk rzeczywiście może szokować, ale jeżeli chcecie wyrobić sobie własne zdanie, to może posłuchajcie jej na żywo.
25/05/2017 23:38
Dzień Matki 2017  - te ilustracje na Google mają ważne przesłanie!
0

Dzień Matki 2017 - te ilustracje na Google mają ważne przesłanie!

Dzień Matki 2017 na Google: seria prostych obrazków z kaktusami, ale zwróć na nie uwagę. Sprawdź co skrywa się za obrazkami na Dzień Matki na Google.
25/05/2017 22:58
Apollo i Artemida w Milionerach
0

Apollo i Artemida w Milionerach

Apollo powinien zwracać się do Artemidy... Takie mitologiczne pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi na pytanie kim był Apollo dla Artemidy zapraszamy na ESKA.pl.
25/05/2017 21:23
Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach
0

Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach

Silnia to funkcja której wartość jest wynikiem.. Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.
25/05/2017 21:20
Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach
0

Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach

Atrybut doktora house ? Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.
25/05/2017 21:14
Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]
0

Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]

Justin Bieber najwyraźniej ma problemy z pamięcią lub... nauką języków obcych. Gwiazdor zapomniał swoich wersów po hiszpańsku w remiksie megahitu Despacito.
25/05/2017 17:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
SONDA
Którą walkę warto obejrzeć?
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
  • Michał Andryszak - Michał Kita
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierry Sokoudjou
  • Ariane Lipski - Diana Belbita
  • Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Damian Janikowski - Julio Gallegos
polub
ESKA