Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: pytania, przecieki. Co do napisania z języka polskiego? Będzie opis?! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]

RSS 01/04/2015 07:01 Komentarze 2

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - co będzie na teście? To pytanie zadają sobie piszący. Czy można liczyć na przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015? Wielu uczniów marzy chociaż o informacjach z języka polskiego: opowiadanie, opis a może list.... ESKA.pl sprawdza, co w trawie piszczy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]
Przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015, czyli pytania i zadania, które mogą pojawić się na egzaminie zaleją z pewnością internet 30 marca na dzień przed testem. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy warto wierzyć w informacje hulające wówczas po sieci. A te mogą sugerować na przykład, co będzie do napisania z języka polskiego na sprawdzianie szóstoklasisty 2015.

Niestety, dla wszystkich marzycieli, którzy liczą na przecieki przed sprawdzianem szóstoklasisty 2015, mamy złą wiadomość. CKE czyli Centralna Komisja Egzaminacyjna nie może dopuścić do takiej sytuacji, a jeśli nawet ta miałaby miejsce, to egzamin musiałby zostać powtórzony.

Nie przeszkadza to jednak uczniom w dyskusji na temat ewentualnych zadań. I tak w przypadku języka polskiego surfujący po sieci szóstoklasiści typują opis lub opowiadanie. A Wy? Swoimi przeczuciami możecie dzielić się w Eskowym czacie i komentarzach.

Wielkanoc 2015 - sklepy otwarte w pierwszy i drugi dzień świąt!

A dla wciąż szukających przecieków ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 piosenka Dreamer, bo to prawdziwi marzyciele ;).


Zobacz Ozzy Osbourne - Dreamer!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]

SuperHit Festiwal 2015 zastąpi tym roku Sopot TOPtrendy Festiwal. Kto wystąpi podczas pierwszej edycji nowej imprezy Polsatu? Sprawdź wszystkie szczegóły już teraz - na ESKA.pl
29/05/2015 09:52
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie odbędzie się już w najbliższy weekend 29-31 maja 2015 roku. Jakie atrakcje czekają na fanów sopockiego festiwalu? O której rozpoczyna się transmisja na żywo z Polsat SuperHit Festiwal 2015? Kto poprowadzi imprezę? Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! 
29/05/2015 09:51
Kolejny długi weekend w 2015? Na kiedy i jak zaplanować urlop w czerwcu? Z pewnością warto Chasing The Sun [VIDEO]
0

Kolejny długi weekend w 2015? Na kiedy i jak zaplanować urlop w czerwcu? Z pewnością warto Chasing The Sun [VIDEO]

Kiedy jest kolejny długi weekend w 2015 roku? Po wyjątkowo krótkiej majówce w czerwcu czeka nas naprawdę długi 'weekend'. Sprawdź, kiedy wypada Boże Ciało w 2015 i już teraz zaplanuj urlop!
29/05/2015 09:41
Ursynalia 2015: kiedy i kto wystąpi na Ursynaliach? W programie imprezy znalazł się m.in. Bednarek [VIDEO]
0

Ursynalia 2015: kiedy i kto wystąpi na Ursynaliach? W programie imprezy znalazł się m.in. Bednarek [VIDEO]

Ursynalia 2015: organizatorzy ogłaszają pierwszych artystów jednej z największych imprez studenckich. W programie Ursynaliów 2015 znaleźli się m.in.: Kamil Bednarek, Bracia Figo Fagot i Coma. Kto jeszcze dołączył do line-upu Ursynaliów 2015? Przekonaj się na ESKA.pl 
29/05/2015 09:31
Mecz Polska - Rosja online w internecie i TV. Gdzie obejrzeć siatkówkę 2015 na żywo? Przyda się doping przy Start a Fire! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Rosja online w internecie i TV. Gdzie obejrzeć siatkówkę 2015 na żywo? Przyda się doping przy Start a Fire! [VIDEO]

Mecz Polska - Rosja: kiedy i o której oglądać na żywo w internecie i telewizji? Sprawdź informacje na temat transmisji dzisiejszego meczu Polaków w Lidze Światowej 2015. O której włączyć telewizor, by nie przegapić meczu Polaków? Gdzie znaleźć live streamy Polska - Rosja? ESKA.pl prześwietla wszystkie możliwości
29/05/2015 09:19
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
29/05/2015 08:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska