Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: pytania, przecieki. Co do napisania z języka polskiego? Będzie opis?! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]

RSS 01/04/2015 07:01 Komentarze 2

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - co będzie na teście? To pytanie zadają sobie piszący. Czy można liczyć na przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015? Wielu uczniów marzy chociaż o informacjach z języka polskiego: opowiadanie, opis a może list.... ESKA.pl sprawdza, co w trawie piszczy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]
Przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015, czyli pytania i zadania, które mogą pojawić się na egzaminie zaleją z pewnością internet 30 marca na dzień przed testem. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy warto wierzyć w informacje hulające wówczas po sieci. A te mogą sugerować na przykład, co będzie do napisania z języka polskiego na sprawdzianie szóstoklasisty 2015.

Niestety, dla wszystkich marzycieli, którzy liczą na przecieki przed sprawdzianem szóstoklasisty 2015, mamy złą wiadomość. CKE czyli Centralna Komisja Egzaminacyjna nie może dopuścić do takiej sytuacji, a jeśli nawet ta miałaby miejsce, to egzamin musiałby zostać powtórzony.

Nie przeszkadza to jednak uczniom w dyskusji na temat ewentualnych zadań. I tak w przypadku języka polskiego surfujący po sieci szóstoklasiści typują opis lub opowiadanie. A Wy? Swoimi przeczuciami możecie dzielić się w Eskowym czacie i komentarzach.

Wielkanoc 2015 - sklepy otwarte w pierwszy i drugi dzień świąt!

A dla wciąż szukających przecieków ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 piosenka Dreamer, bo to prawdziwi marzyciele ;).


Zobacz Ozzy Osbourne - Dreamer!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?
0

Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?

Kim jest Scott Eastwood, czyli przystojniak z teledysku Taylor Swift - Wildest Dreams? Takie pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy zachwyceni urodą mężczyzny z klipu. Sprawdź informacje na temat Scotta Eastwooda już teraz - na ESKA.pl
27/08/2015 17:07
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
27/08/2015 17:05
Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce
0

Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce

Liroy będzie politykiem! Znany raper zdecydował się wystartować w wyborach parlamentarnych. Komu jeszcze udał się taki transfer z muzyki do polityki? Zobaczcie listę 8 muzyków związanych z polityką.
27/08/2015 17:00
Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl
0

Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl

Złota Anita Włodarczyk na MŚ w Pekinie - rozniosła konkurencję. Nasza młocistka najpierw, 26.08.2015 jednym rzutem awansowała do finału rzutu młotem. Później zdeklasowała wszystkie przeciwniczki swoimi rzutami w finale i zdobyła złoto. We Are the Champions, to nie jedyna piosenka do świętowania takich zwycięstw.
27/08/2015 16:57
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
27/08/2015 15:52
Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules
0

Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules

Dni wolne od szkoły w roku szkolnym 2015/2016? Pierwsze szkolne wakacje szybciej niż Wam się wydaje. Na ESKA.pl przejrzeliśmy kalendarz roku szkolnego 2015/2016, i znamy daty wszystkich dni wolnych. 
27/08/2015 15:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

27/08/2015 14:19

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska