WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: pytania, przecieki. Co do napisania z języka polskiego? Będzie opis?! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]

RSS 01/04/2015 07:01 Komentarze

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - co będzie na teście? To pytanie zadają sobie piszący. Czy można liczyć na przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015? Wielu uczniów marzy chociaż o informacjach z języka polskiego: opowiadanie, opis a może list.... ESKA.pl sprawdza, co w trawie piszczy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]
Przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015, czyli pytania i zadania, które mogą pojawić się na egzaminie zaleją z pewnością internet 30 marca na dzień przed testem. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy warto wierzyć w informacje hulające wówczas po sieci. A te mogą sugerować na przykład, co będzie do napisania z języka polskiego na sprawdzianie szóstoklasisty 2015.

Niestety, dla wszystkich marzycieli, którzy liczą na przecieki przed sprawdzianem szóstoklasisty 2015, mamy złą wiadomość. CKE czyli Centralna Komisja Egzaminacyjna nie może dopuścić do takiej sytuacji, a jeśli nawet ta miałaby miejsce, to egzamin musiałby zostać powtórzony.

Nie przeszkadza to jednak uczniom w dyskusji na temat ewentualnych zadań. I tak w przypadku języka polskiego surfujący po sieci szóstoklasiści typują opis lub opowiadanie. A Wy? Swoimi przeczuciami możecie dzielić się w Eskowym czacie i komentarzach.

Wielkanoc 2015 - sklepy otwarte w pierwszy i drugi dzień świąt!

A dla wciąż szukających przecieków ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 piosenka Dreamer, bo to prawdziwi marzyciele ;).


Zobacz Ozzy Osbourne - Dreamer!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 17:45
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
28/07/2016 16:49
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 16:21
Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera
0

Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera

Taco Hemingway niespodziewanie wydał nową EP-kę i ponownie zatrząsł polskim internetem. To dobry moment, by poznać kilka interesujących faktów z życia rapera. Jak brzmi jego prawdziwe nazwisko? Czemu urodził się w Egipcie? Sprawdź ciekawostki na temat Taco już teraz!
28/07/2016 16:15
RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje
0

RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje

RIO 2016 to najważniejsza sportowa impreza tego roku. Na ESKA.pl wszystkie informacje dotyczące Igrzysk Olimpijskich 2016 znajdziecie w jednym miejscu!
28/07/2016 15:55
Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?
0

Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?

Sylwia Przybysz & Verba - Związane oczy mam: album już gotowy! O czym opowiada? Skąd można pobrać piosenki z płyty? Gorącej premierze lipca przyglądamy się bliżej na ESKA.pl!
28/07/2016 15:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...