WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sprawdzian szóstoklasisty 2014: jak dobrze napisać? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2014: ostatnie rady przed 1 kwietnia. Gotowi zmierzyć się z testem? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2014: jak dobrze napisać? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:10 Komentarze 0

Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2014? Egzamin dla uczniów szkoły podstawowej zbliża się nieubłaganie. Na ESKA.pl serwujemy datę sprawdzianu szóstoklasistów 2014 i podpowiadamy, jak dobrze go napisać. Zobacz, jak przygotować się na przed sprawdzianem szóstoklasistów i pamiętaj - Relax, Take It Easy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2014: jak dobrze napisać? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]
Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2014 wie każdy, kto będzie musiał go rozwiązać. Data sprawdzianu szóstoklasisty to 1 kwietnia 2014 roku - właśnie tego dnia uczniowie zmierzą się z egzaminem na koniec podstawówki. Jak dobrze napisać sprawdzian szóstoklasisty. ESKA.pl na kilka dni przed testem serwuje kilka podpowiedzi, co można zrobić, aby zdobyć dużą liczbę punktów.

Powtórki na kilka dni przed sprawdzianem szóstoklasistów powinny objąć te rzeczy, z którymi mamy największy problem. Jeśli to np. geometria, to warto poświęcić jej jeden dzień nie mieszając wiadomości z innych dziedzin. Pamiętajmy jednak, że na dzień przed sprawdzianem szóstoklasistów nie powinniśmy się uczyć. 31 marca 2014 dla każdego ucznia klas szóstych uznajemy więc za wolny od dodatkowej nauki.

Wbrew pozorom to, co trzeba zrobić, żeby dobrze napisać sprawdzian szóstoklasistów nie jest trudne. Czytajmy dokładnie polecenia - warto zrobić to nawet dwa razy, w zadaniach matematycznych nie skreślamy obliczeń. Z kolei jeśli czegoś nie potrafimy, zostawmy to na sam koniec.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!


Najważniejsza zasada to jednak zero stresu. Dlatego też dla wszystkich piszących w 2014 roku sprawdzian szóstoklasisty mamy piosenkę od MIKA. Pamiętajcie Relax, Take It Easy i życzymy powodzenia.


Zobacz Relax, Take It Easy - MIKA!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: