Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO] - My Słowanie: spódniczka. Gdzie kupić? Ile kosztuje? Jakie wzory? Zobacz już teraz na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 02/12/2013 14:12 Komentarze 0

Spódniczka Cleo z My Słowianie, równie popularna jak sam teledysk do nowego hitu Donatana, już wkrótce trafi do sprzedaży. ESKA.pl sprawdza kiedy, ile będzie kosztować i jakie wzory będą dostępne. Zobacz szkice samej Cleo i dowiedz się więcej razem z nami!

Cleo w ludowej spódniczce w teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]
Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile będzie kosztować spódniczka z My Słowianie, taką samą jak w teledysku ma Cleo? Zgodnie z zapowiedziami wokalistki ludowe spódniczki trafią do sprzedaży w pierwszym tygodniu grudnia 2013 roku.

Drogie Panie. Już w przyszłym tygodniu (pod koniec) pojawią się tak długo wyczekiwane spódniczki z teledysku MY SŁOWIANIE. Trochę to trwało, ponieważ są one dość trudne w produkcji, a bardzo chciałam żeby były tak dobrej jakości, jak te, które uszyła mi moja Mama. Czekajcie zatem do przyszłego tygodnia i nie tolerujcie nierzetelnie przygotowanych podróbek, które niestety pojawiają się w sieci. Pozdrawiam C. - napisała Cleo na swoim Facebooku 29 listopada 2013 roku.


Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że oprócz standardowego wzoru będą dostępne też inne modele. Szkicami piosenkarka także pochwaliła się na swoim FB. Te do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>.

Fani w komentarzach pytają o cenę zaniepokojeni spódniczkami, które znaleźli w sieci. Te można dostać nawet za bagatela 400 zł, jednak jak przyznała sama Cleo, nie warto inwestować w podróbki i trzeba cierpliwie poczekać na oficjalną sprzedaż. Więcej informacji wkrótce!


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?
0

Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?

Kim jest Scott Eastwood, czyli przystojniak z teledysku Taylor Swift - Wildest Dreams? Takie pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy zachwyceni urodą mężczyzny z klipu. Sprawdź informacje na temat Scotta Eastwooda już teraz - na ESKA.pl
27/08/2015 17:07
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
27/08/2015 17:05
Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce
0

Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce

Liroy będzie politykiem! Znany raper zdecydował się wystartować w wyborach parlamentarnych. Komu jeszcze udał się taki transfer z muzyki do polityki? Zobaczcie listę 8 muzyków związanych z polityką.
27/08/2015 17:00
Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl
0

Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl

Złota Anita Włodarczyk na MŚ w Pekinie - rozniosła konkurencję. Nasza młocistka najpierw, 26.08.2015 jednym rzutem awansowała do finału rzutu młotem. Później zdeklasowała wszystkie przeciwniczki swoimi rzutami w finale i zdobyła złoto. We Are the Champions, to nie jedyna piosenka do świętowania takich zwycięstw.
27/08/2015 16:57
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
27/08/2015 15:52
Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules
0

Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules

Dni wolne od szkoły w roku szkolnym 2015/2016? Pierwsze szkolne wakacje szybciej niż Wam się wydaje. Na ESKA.pl przejrzeliśmy kalendarz roku szkolnego 2015/2016, i znamy daty wszystkich dni wolnych. 
27/08/2015 15:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

27/08/2015 14:19

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska