WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO] - My Słowanie: spódniczka. Gdzie kupić? Ile kosztuje? Jakie wzory? Zobacz już teraz na ESKA.pl [VIDEO]

Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 02/12/2013 14:12 Komentarze

Spódniczka Cleo z My Słowianie, równie popularna jak sam teledysk do nowego hitu Donatana, już wkrótce trafi do sprzedaży. ESKA.pl sprawdza kiedy, ile będzie kosztować i jakie wzory będą dostępne. Zobacz szkice samej Cleo i dowiedz się więcej razem z nami!

Cleo w ludowej spódniczce w teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]
Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile będzie kosztować spódniczka z My Słowianie, taką samą jak w teledysku ma Cleo? Zgodnie z zapowiedziami wokalistki ludowe spódniczki trafią do sprzedaży w pierwszym tygodniu grudnia 2013 roku.

Drogie Panie. Już w przyszłym tygodniu (pod koniec) pojawią się tak długo wyczekiwane spódniczki z teledysku MY SŁOWIANIE. Trochę to trwało, ponieważ są one dość trudne w produkcji, a bardzo chciałam żeby były tak dobrej jakości, jak te, które uszyła mi moja Mama. Czekajcie zatem do przyszłego tygodnia i nie tolerujcie nierzetelnie przygotowanych podróbek, które niestety pojawiają się w sieci. Pozdrawiam C. - napisała Cleo na swoim Facebooku 29 listopada 2013 roku.


Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że oprócz standardowego wzoru będą dostępne też inne modele. Szkicami piosenkarka także pochwaliła się na swoim FB. Te do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>.

Fani w komentarzach pytają o cenę zaniepokojeni spódniczkami, które znaleźli w sieci. Te można dostać nawet za bagatela 400 zł, jednak jak przyznała sama Cleo, nie warto inwestować w podróbki i trzeba cierpliwie poczekać na oficjalną sprzedaż. Więcej informacji wkrótce!


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Kasia Moś na Eurowizji 2017 odniesie sukces i zajmie równie wysokie miejsce, co Michał Szpak? A może uda się jej poprawić zeszłoroczny wynik? Pierwsze przewidywania i opinie specjalistów już na ESKA.pl
21/02/2017 12:54
Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV
0

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Manchester City - Monaco już 21 lutego 2017! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl
21/02/2017 12:51
Brit Awards 2017 - zwycięzcy i wyniki. Kto wygrał Brit 2017?
0

Brit Awards 2017 - zwycięzcy i wyniki. Kto wygrał Brit 2017?

Brit Awards 2017 - kto wygrał w poszczególnych kategoriach? Kto zgarnął najwięcej statuetek? Kto dał najlepszy występ? Wszystko o Brit 2017 sprawdzicie - na ESKA.pl
21/02/2017 12:46
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
21/02/2017 12:38
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?
0

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Polskiego fana Lany Del Rey może nazwać prawdziwym szczęściarzem. Gwiazda doceniła jego piękną grafikę i postanowiła ustawić ją sobie jako główną ikonkę na Instagramie. Zobaczcie rysunek, który zrobił takie wrażenie na wokalistce!
21/02/2017 12:30
Mali Giganci 3 - trenerzy. Czyja drużyna okaże się najlepsza?
0

Mali Giganci 3 - trenerzy. Czyja drużyna okaże się najlepsza?

Mali Giganci ponownie zaskoczą widzów TVN. Talent show dla dzieci już wkrótce wróci do TV. Znamy już pełny skład kapitanów drużyn.
21/02/2017 11:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 10:07

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA