WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO] - My Słowanie: spódniczka. Gdzie kupić? Ile kosztuje? Jakie wzory? Zobacz już teraz na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 02/12/2013 14:12 Komentarze 0

Spódniczka Cleo z My Słowianie, równie popularna jak sam teledysk do nowego hitu Donatana, już wkrótce trafi do sprzedaży. ESKA.pl sprawdza kiedy, ile będzie kosztować i jakie wzory będą dostępne. Zobacz szkice samej Cleo i dowiedz się więcej razem z nami!

Cleo w ludowej spódniczce w teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]
Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile będzie kosztować spódniczka z My Słowianie, taką samą jak w teledysku ma Cleo? Zgodnie z zapowiedziami wokalistki ludowe spódniczki trafią do sprzedaży w pierwszym tygodniu grudnia 2013 roku.

Drogie Panie. Już w przyszłym tygodniu (pod koniec) pojawią się tak długo wyczekiwane spódniczki z teledysku MY SŁOWIANIE. Trochę to trwało, ponieważ są one dość trudne w produkcji, a bardzo chciałam żeby były tak dobrej jakości, jak te, które uszyła mi moja Mama. Czekajcie zatem do przyszłego tygodnia i nie tolerujcie nierzetelnie przygotowanych podróbek, które niestety pojawiają się w sieci. Pozdrawiam C. - napisała Cleo na swoim Facebooku 29 listopada 2013 roku.


Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że oprócz standardowego wzoru będą dostępne też inne modele. Szkicami piosenkarka także pochwaliła się na swoim FB. Te do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>.

Fani w komentarzach pytają o cenę zaniepokojeni spódniczkami, które znaleźli w sieci. Te można dostać nawet za bagatela 400 zł, jednak jak przyznała sama Cleo, nie warto inwestować w podróbki i trzeba cierpliwie poczekać na oficjalną sprzedaż. Więcej informacji wkrótce!


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska