WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO] - My Słowanie: spódniczka. Gdzie kupić? Ile kosztuje? Jakie wzory? Zobacz już teraz na ESKA.pl [VIDEO]

Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 02/12/2013 14:12 Komentarze

Spódniczka Cleo z My Słowianie, równie popularna jak sam teledysk do nowego hitu Donatana, już wkrótce trafi do sprzedaży. ESKA.pl sprawdza kiedy, ile będzie kosztować i jakie wzory będą dostępne. Zobacz szkice samej Cleo i dowiedz się więcej razem z nami!

Cleo w ludowej spódniczce w teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]
Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile będzie kosztować spódniczka z My Słowianie, taką samą jak w teledysku ma Cleo? Zgodnie z zapowiedziami wokalistki ludowe spódniczki trafią do sprzedaży w pierwszym tygodniu grudnia 2013 roku.

Drogie Panie. Już w przyszłym tygodniu (pod koniec) pojawią się tak długo wyczekiwane spódniczki z teledysku MY SŁOWIANIE. Trochę to trwało, ponieważ są one dość trudne w produkcji, a bardzo chciałam żeby były tak dobrej jakości, jak te, które uszyła mi moja Mama. Czekajcie zatem do przyszłego tygodnia i nie tolerujcie nierzetelnie przygotowanych podróbek, które niestety pojawiają się w sieci. Pozdrawiam C. - napisała Cleo na swoim Facebooku 29 listopada 2013 roku.


Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że oprócz standardowego wzoru będą dostępne też inne modele. Szkicami piosenkarka także pochwaliła się na swoim FB. Te do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>.

Fani w komentarzach pytają o cenę zaniepokojeni spódniczkami, które znaleźli w sieci. Te można dostać nawet za bagatela 400 zł, jednak jak przyznała sama Cleo, nie warto inwestować w podróbki i trzeba cierpliwie poczekać na oficjalną sprzedaż. Więcej informacji wkrótce!


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM
0

Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM

Disco nad Wisłą to II edycja imprezy odbywającej się na płockiej plaży. Sprawdź program wydarzenia, po ile i gdzie można kupić bilety.
26/07/2017 12:38
Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'
0

Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'

Przystanek Woodstock został zakwalifikowany jako impreza podwyższonego ryzyka! Jurek Owsiak nagrał emocjonalny filmik, w którym martwi się o przyszłość imprezy. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
26/07/2017 12:36
Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku
0

Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku

Nieboskłon w śląskiej wersji podbija sieć. Posłuchajcie nowej piosenki tria Frele.
26/07/2017 12:32
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program