WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO] - My Słowanie: spódniczka. Gdzie kupić? Ile kosztuje? Jakie wzory? Zobacz już teraz na ESKA.pl [VIDEO]

Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 02/12/2013 14:12 Komentarze

Spódniczka Cleo z My Słowianie, równie popularna jak sam teledysk do nowego hitu Donatana, już wkrótce trafi do sprzedaży. ESKA.pl sprawdza kiedy, ile będzie kosztować i jakie wzory będą dostępne. Zobacz szkice samej Cleo i dowiedz się więcej razem z nami!

Cleo w ludowej spódniczce w teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Spódniczka z My Słowianie od Cleo - rusza sprzedaż! Kiedy? Ile kosztuje spódniczka? Sprawdź teraz [VIDEO]
Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile będzie kosztować spódniczka z My Słowianie, taką samą jak w teledysku ma Cleo? Zgodnie z zapowiedziami wokalistki ludowe spódniczki trafią do sprzedaży w pierwszym tygodniu grudnia 2013 roku.

Drogie Panie. Już w przyszłym tygodniu (pod koniec) pojawią się tak długo wyczekiwane spódniczki z teledysku MY SŁOWIANIE. Trochę to trwało, ponieważ są one dość trudne w produkcji, a bardzo chciałam żeby były tak dobrej jakości, jak te, które uszyła mi moja Mama. Czekajcie zatem do przyszłego tygodnia i nie tolerujcie nierzetelnie przygotowanych podróbek, które niestety pojawiają się w sieci. Pozdrawiam C. - napisała Cleo na swoim Facebooku 29 listopada 2013 roku.


Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że oprócz standardowego wzoru będą dostępne też inne modele. Szkicami piosenkarka także pochwaliła się na swoim FB. Te do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>.

Fani w komentarzach pytają o cenę zaniepokojeni spódniczkami, które znaleźli w sieci. Te można dostać nawet za bagatela 400 zł, jednak jak przyznała sama Cleo, nie warto inwestować w podróbki i trzeba cierpliwie poczekać na oficjalną sprzedaż. Więcej informacji wkrótce!


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów