WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » South Blunt System - Była chłodna [VIDEO] - South Blunt System - Była chłodna - youtube, video

South Blunt System - Była chłodna [VIDEO]

RSS 25/12/2012 08:25 Komentarze
Obiecujący młody zespół rapowy z 18-letnim wokalistą Szymonem wydał klip do singla "Była chłodna" z nadchodzącej płyty "I'm Seeing". VIDEO
South Blunt System / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: South Blunt System - Była chłodna [VIDEO]
South Blunt System to zespół założony w Nysie, któremu przoduje 18-letni wokalista Szymon Chodyniecki. Szymona można było wcześniej usłyszeć w singlach z płyty Chady "Jeden z Was" (utwory "Syf tych ulic", "Niesiemy Prawdę 2", "Już Ci mówię").

Najnowszy teledysk South Blunt System został zrealizowany do utworu "Była chłodna" w Nysie. Klip niedawno pojawił się na YouTube, ale już zdążył uzbierać ok. 400 tys. wyświetleń. Komentarze pod filmem wskazują, że fani rapu są zachwyceni młodym wokalistą:
ustawek89: To się nazywa unikalny flow, którego nie da się podrobić.
Mateusz: Jak dla mnie ten chłopak na koniec roku pokazuje, że to on jest numerem jeden wśród młodych zawodników.

South Blunt System - Była chłodna:



Title: Byla chlodna;
Artist: South Bunt System;
Album: I'm seeing;
Producer: South Blunt System;
Lyrics: South Blunt System;
Label: Elementum Art;
Directed by: Elementum Art

Zobacz również:
Wybieramy Gorącą 100 radia Eska! Głosuj i wygrywaj! >>

KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
28/08/2016 15:55
MTV VMA 2016: nominacje - kto je otrzymał? Pełna lista nominowanych!
0

MTV VMA 2016: nominacje - kto je otrzymał? Pełna lista nominowanych!

MTV VMA 2016 - nominacje do nagród zostały przyznane. Jak wygląda pełna lista nominowanych? Kto ma szansę zgarnąć statuetkę MTV Video Music Awards 2016? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
28/08/2016 14:01
Years & Years - piosenka z filmu Bridget Jones 3. Zapowiedź Meteorite!
0

Years & Years - piosenka z filmu Bridget Jones 3. Zapowiedź Meteorite!

Years & Years zapowiada piosenkę do filmu Bridget Jones 3. Szczegóły dotyczące premiery Meteorite już teraz na ESKA.pl!
28/08/2016 14:00
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl: FINAŁ! Który przebój hitem wakacji 2016? [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl: FINAŁ! Który przebój hitem wakacji 2016? [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - kto wygrał? Z waszą pomocą kończymy wybór największego przeboju wakacji 2016! W ostatnim głosowaniu naszego plebiscytu szansę na tytuł ma 12 świetnych piosenek. Zdecydujcie, który kawałek królował w waszej letniej playliście!
28/08/2016 12:47
Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?
0

Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?

Young Stars Festival 2016 coraz bliżej! Zastanawiacie się kto i o której wystąpi w Warszawie? Dokładny program wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
28/08/2016 12:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]