WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » South Blunt System - Była chłodna [VIDEO] - South Blunt System - Była chłodna - youtube, video

South Blunt System - Była chłodna [VIDEO]

RSS 25/12/2012 08:25 Komentarze
Obiecujący młody zespół rapowy z 18-letnim wokalistą Szymonem wydał klip do singla "Była chłodna" z nadchodzącej płyty "I'm Seeing". VIDEO
South Blunt System / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: South Blunt System - Była chłodna [VIDEO]
South Blunt System to zespół założony w Nysie, któremu przoduje 18-letni wokalista Szymon Chodyniecki. Szymona można było wcześniej usłyszeć w singlach z płyty Chady "Jeden z Was" (utwory "Syf tych ulic", "Niesiemy Prawdę 2", "Już Ci mówię").

Najnowszy teledysk South Blunt System został zrealizowany do utworu "Była chłodna" w Nysie. Klip niedawno pojawił się na YouTube, ale już zdążył uzbierać ok. 400 tys. wyświetleń. Komentarze pod filmem wskazują, że fani rapu są zachwyceni młodym wokalistą:
ustawek89: To się nazywa unikalny flow, którego nie da się podrobić.
Mateusz: Jak dla mnie ten chłopak na koniec roku pokazuje, że to on jest numerem jeden wśród młodych zawodników.

South Blunt System - Była chłodna:



Title: Byla chlodna;
Artist: South Bunt System;
Album: I'm seeing;
Producer: South Blunt System;
Lyrics: South Blunt System;
Label: Elementum Art;
Directed by: Elementum Art

Zobacz również:
Wybieramy Gorącą 100 radia Eska! Głosuj i wygrywaj! >>

KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!
0

Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!

Tuż przed Molo w Sopocie dwaj skrzypkowie zwrócili uwagę przechodniów! Bawili się nawet seniorzy, ale nie wiedzieli, że to kontrowersyjny hit Popka! Wideo do zobaczenia na ESKA.pl!
24/06/2016 16:49
Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!
0

Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!

Suicide Squad - soundtrack, czyli piosenki z filmu już teraz do posłuchania na ESKA.pl! Na ścieżce dźwiękowej znalazł się m.in. hit Eminema, Skrillexa i Twenty One Pilots! 
24/06/2016 16:38
Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Warszawie już w sobotę 25 czerwca. Pełne informacje dotyczące nadwiślańskiej imprezy znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:29
Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06
0

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi już teraz na ESKA.pl. Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają z Argentyną. Już teraz podpowiadamy, gdzie oglądać transmisje ze spotkań. Znamy już też skład polskiej reprezentacji powołany na turniej.
24/06/2016 16:26
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA