WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » South Blunt System - Była chłodna [VIDEO] - South Blunt System - Była chłodna - youtube, video
REKLAMA
REKLAMA

South Blunt System - Była chłodna [VIDEO]

RSS 25/12/2012 08:25 Komentarze 0
Obiecujący młody zespół rapowy z 18-letnim wokalistą Szymonem wydał klip do singla "Była chłodna" z nadchodzącej płyty "I'm Seeing". VIDEO
South Blunt System / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: South Blunt System - Była chłodna [VIDEO]
South Blunt System to zespół założony w Nysie, któremu przoduje 18-letni wokalista Szymon Chodyniecki. Szymona można było wcześniej usłyszeć w singlach z płyty Chady "Jeden z Was" (utwory "Syf tych ulic", "Niesiemy Prawdę 2", "Już Ci mówię").

Najnowszy teledysk South Blunt System został zrealizowany do utworu "Była chłodna" w Nysie. Klip niedawno pojawił się na YouTube, ale już zdążył uzbierać ok. 400 tys. wyświetleń. Komentarze pod filmem wskazują, że fani rapu są zachwyceni młodym wokalistą:
ustawek89: To się nazywa unikalny flow, którego nie da się podrobić.
Mateusz: Jak dla mnie ten chłopak na koniec roku pokazuje, że to on jest numerem jeden wśród młodych zawodników.

South Blunt System - Była chłodna:



Title: Byla chlodna;
Artist: South Bunt System;
Album: I'm seeing;
Producer: South Blunt System;
Lyrics: South Blunt System;
Label: Elementum Art;
Directed by: Elementum Art

Zobacz również:
Wybieramy Gorącą 100 radia Eska! Głosuj i wygrywaj! >>

KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Top Model 4: kto wygrał? Osi jest Tap Madl! Zwycięzca Top Model 2014 to Osi Ugonoh [VIDEO]
0

Top Model 4: kto wygrał? Osi jest Tap Madl! Zwycięzca Top Model 2014 to Osi Ugonoh [VIDEO]

Kto wygrał Top Model 2014? Odpowiedź na to pytanie w finale Top Model 4 i na ESKA.pl chwilę po zakończeniu finałowego odcinka. Trzy możliwe opcje: Michał Baryza wygrał Top Model, Marta Sędzicka wygrała Top Model lub Osi Ugonoh wygrała Top Model - tylko jeden możliwy. Poznaj Tap Madl 4. edycji Top Model razem z nami!
24/11/2014 23:10
Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Co Igor Herbut sądzi o Besides - zwycięzcach ośmej edycji Must Be The Music? Sprawdź, co zdaniem wokalisty zespołu LemON urzekło telewidzów w grupie Besides. Sprawdź specjalną wypowiedź Igora Herbuta po finale MBTM 8 dla ESKA.pl
24/11/2014 17:12
Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]

Czy Dawid Kwiatkowski marzy o zagranicznej karierze? Na nowej płycie idola nastolatek pojawił się utwór w języku angielskim. Czy to oznacza, że Dawid Kwiatkowski szykuje się na podbicie zagranicznego rynku muzycznego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego!
24/11/2014 17:07
Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
24/11/2014 16:54
Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]

Świąteczna piosenka 2014 Ariany Grande - Santa Tell Me - zadebiutowała na YouTube pod koniec listopada. Piosenka na święta 2014 od Ariany Grande to jeden z kandydatów na bożonarodzeniowy hit. Wokalistkę porównuje się do Mariah Carey a piosenkę Santa Tell Me do znanego nam wszystkim klasyka -  All I Want For Christmas Is You. Posłuchajcie już teraz!
24/11/2014 16:42
Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]
0

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
24/11/2014 15:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]