WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » South Blunt System - Była chłodna [VIDEO] - South Blunt System - Była chłodna - youtube, video

South Blunt System - Była chłodna [VIDEO]

RSS 25/12/2012 08:25 Komentarze
Obiecujący młody zespół rapowy z 18-letnim wokalistą Szymonem wydał klip do singla "Była chłodna" z nadchodzącej płyty "I'm Seeing". VIDEO
South Blunt System / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: South Blunt System - Była chłodna [VIDEO]
South Blunt System to zespół założony w Nysie, któremu przoduje 18-letni wokalista Szymon Chodyniecki. Szymona można było wcześniej usłyszeć w singlach z płyty Chady "Jeden z Was" (utwory "Syf tych ulic", "Niesiemy Prawdę 2", "Już Ci mówię").

Najnowszy teledysk South Blunt System został zrealizowany do utworu "Była chłodna" w Nysie. Klip niedawno pojawił się na YouTube, ale już zdążył uzbierać ok. 400 tys. wyświetleń. Komentarze pod filmem wskazują, że fani rapu są zachwyceni młodym wokalistą:
ustawek89: To się nazywa unikalny flow, którego nie da się podrobić.
Mateusz: Jak dla mnie ten chłopak na koniec roku pokazuje, że to on jest numerem jeden wśród młodych zawodników.

South Blunt System - Była chłodna:



Title: Byla chlodna;
Artist: South Bunt System;
Album: I'm seeing;
Producer: South Blunt System;
Lyrics: South Blunt System;
Label: Elementum Art;
Directed by: Elementum Art

Zobacz również:
Wybieramy Gorącą 100 radia Eska! Głosuj i wygrywaj! >>

KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!
0

Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!

Bridget Jones 3 - piosenka z filmu ma już teledysk! Czy w klipie do Meteorite zostały uwzględnione fragmenty kinowej produkcji? Warto sprawdzić to już teraz na ESKA.pl!
29/09/2016 10:26
Ladislao Jose Biro - długopis, to jego wynalazek! Jak do tego doszło?
0

Ladislao Jose Biro - długopis, to jego wynalazek! Jak do tego doszło?

Ladislao Jose Biro - 117. rocznica urodzin dziennikarza i wynalazcy obecnej formy długopisu, to temat wzięty pod lupę przez Google Doodle i ESKA.pl. Kim jest węgierski wynalazca? Jak powstał długopis? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie
29/09/2016 09:23
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 07:00
Na dobre i na złe - online odcinek 645. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?
0

Na dobre i na złe - online odcinek 645. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?

Na dobre i na złe - odcinek serialu za każdym razem kończy piosenka, która szczególnie zwraca uwagę widzów. Nie wiecie, co to za utwór? Nie martwcie się, my wam pomożemy! Na ESKA.pl możecie sprawdzić, jaka piosenka była w najnowszym odcinku Na dobre i na złe - może od dziś będzie to twój nowy ulubiony kawałek?
28/09/2016 21:32
Tom Swoon: piosenka Phoenix w Forza Horizon 3! [VIDEO]
0

Tom Swoon: piosenka Phoenix w Forza Horizon 3! [VIDEO]

Tom Swoon promuje Forza Horizon 3! Piosenka Phoenix (We Rise) została użyta w trailerze najnowszej części serii gry wyścigowej. O kolejnym światowym sukcesie polskiego producenta informujemy Was na ESKA.pl!
28/09/2016 16:46
Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra! Z kim zaśpiewa wokalistka?
0

Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra! Z kim zaśpiewa wokalistka?

Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra. Wokalista wystąpi jako gość specjalny i wykona jeden ze swoich hitów wspólne z uczestnikiem muzycznego show.
28/09/2016 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA