WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO] - Kiedy będzie TOPrendy 2014?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]: toptrendy 2014 data, toptrendy 2014 kiedy, sopot toptrendy festiwal 2014, festiwal w sopocie 2014

Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]

RSS 24/03/2014 15:50 Komentarze 0
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy się odbędzie? Poznaliśmy już datę tegorocznego festiwalu! Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014, organizowany przez telewizję Polsat, tradycyjnie potrwa trzy dni. Datę wyznaczono na czas od 30 maja do 1 czerwca 2014 roku. I tym razem nie będzie większych rewolucji - festiwal będzie składał się z trzech głównych wydarzeń - Koncertu TOP (występy polskich wykonawców, którzy w minionym roku sprzedali największą liczbę płyt), Konkurs trendy (występy młodych wykonawców, kandydatów na gwiazdy, wyselekcjonowanych we wcześniejszych eliminacjach) oraz XI Sopocka Noc Kabaretowa. Na pewno nie zabraknie także jubileuszowych koncertów największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej.

>>> Tylko hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

W roku 2013 najbardziej TOP był Artur Andrus - zdobywca podwójnej platynowej płyty za album Myśliwiecka. Za najbardziej trendy uznano Sebastiana Riedla z grupą Cree.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]
0

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo z muzycznego show Polsatu wystartuje już o godz. 20:00 na ESKA.pl. W tym odcinku Kora będzie wyjątkowo kąśliwa. Poza tym w odcinku z 19 października 2014 na scenie Must Be The Music 8 zobaczymy m.in. 15-latkę z głosem diwy operowej i 29-latka, który doskonale coveruje Robbiego Williamsa. Relacje live z Must Be The Music zaczynamy o 20:00!
19/10/2014 21:59
Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]
0

Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - już w najbliższą niedzielę 19 października 2014 roku na scenie show pojawi się głos Robbiego Williamsa w ciele 29-letniego Polaka. O co chodzi? O świetny występ Jana Traczyka, który zaptezentował się w utworze Angels brytyjskiego wokalisty. Jego silny głos wprawił w osłupienie jury Must Be The Music.
19/10/2014 19:12
Sting w Tonight Show coveruje popularne... dzwonki telefonów. Sting u Jimmy Fallona [VIDEO]
0

Sting w Tonight Show coveruje popularne... dzwonki telefonów. Sting u Jimmy Fallona [VIDEO]

Sting i Jimmy Fallon znaleźli wspólny język. Piosenkarz w Tonight Show szybko podłapał poczucie humoru prowadzącego, czego efektem było... No właśnie, jeden z najlepiej zarabiających piosenkarzy na świecie dał się namówić na coverowanie telefonicznych dzwonków. Zobacz nagranie video, na którym Sting naśladuje popularny odgłos dzwonka Nokii i iPhone'a
19/10/2014 19:03
                            Nowa płyta Gosi Andrzejewicz: okładka i data premiery albumu na ESKA.pl [VIDEO]
1

Nowa płyta Gosi Andrzejewicz: okładka i data premiery albumu na ESKA.pl [VIDEO]

Nowa płyta Gosi Andrzejewicz już niedługo trafi na sklepowe półki. Kiedy premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz? Sprawdź na ESKA.pl
19/10/2014 17:23
Global Lista Nowość: Dangerous Davida Guetty stanie się hitem tej jesieni [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Dangerous Davida Guetty stanie się hitem tej jesieni [VIDEO]

Global Lista Radia Eska z 19 października 2014 roku - w tym notowaniu nie mogło zabraknąć największej nowości tej jesieni - nowego hitu Davida Guetty. Utwór Dangerous usłyszycie w dzisiejszej Global Liście po godz. 19. Tymczasem na ESKA.pl obejrzycie lyrics video nowego utworu Davida Guetty
19/10/2014 15:57
Oscary 2015: Adel zaśpiewa na ceremonii otwarcia? [VIDEO]
0

Oscary 2015: Adel zaśpiewa na ceremonii otwarcia? [VIDEO]

Oscary 2015: czy Adele zaśpiewa podczas ceremonii wręczenia nagród filmowych? Udziału Adele w gali otwarcia Oscarów 2015 domaga się Neil Patrick Harris. To właśnie on poprowadzi galę - czy jego żądania zostaną spełnione?
19/10/2014 15:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]