WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO] - Kiedy będzie TOPrendy 2014?

Tagi związane z Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]: toptrendy 2014 data, toptrendy 2014 kiedy, sopot toptrendy festiwal 2014, festiwal w sopocie 2014

Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]

RSS 24/03/2014 15:50 Komentarze
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy się odbędzie? Poznaliśmy już datę tegorocznego festiwalu! Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Sopot TOPtrendy Festival 2014 / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014, organizowany przez telewizję Polsat, tradycyjnie potrwa trzy dni. Datę wyznaczono na czas od 30 maja do 1 czerwca 2014 roku. I tym razem nie będzie większych rewolucji - festiwal będzie składał się z trzech głównych wydarzeń - Koncertu TOP (występy polskich wykonawców, którzy w minionym roku sprzedali największą liczbę płyt), Konkurs trendy (występy młodych wykonawców, kandydatów na gwiazdy, wyselekcjonowanych we wcześniejszych eliminacjach) oraz XI Sopocka Noc Kabaretowa. Na pewno nie zabraknie także jubileuszowych koncertów największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej.

>>> Tylko hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

W roku 2013 najbardziej TOP był Artur Andrus - zdobywca podwójnej platynowej płyty za album Myśliwiecka. Za najbardziej trendy uznano Sebastiana Riedla z grupą Cree.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?
0

Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?

Popek na gali KSW 37! Rywal, czyli z kim walczy 3 grudnia 2016? Gdzie odbędzie się pojedynek rapera w starciach MMA? Najlepsze i najnowsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
26/09/2016 17:32
Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?
0

Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?

Ewelina Lisowska przebywa w szpitalu. Co aktualnie dzieje się ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa jej leczenie? Szczegóły poznacie na ESKA.pl
26/09/2016 17:24
Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj
0

Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj

Twerkujący tyłek to najnowsza seks zabawka inspirowana teledyskami m.in. Rihanny i Nicki Minaj. Sprawdź, jak działają gadżety, od których oblejesz się rumieńcem.
26/09/2016 16:53
Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.
0

Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.

Nowa płyta Lady Gagi już wkrótce. Gwiazda ujawniła piosenki, które znajdą się na nowym albumie.
26/09/2016 16:52
Światowa gwiazda w Polsce! Kto w grudniu wystąpi w Łodzi?
0

Światowa gwiazda w Polsce! Kto w grudniu wystąpi w Łodzi?

Koncerty 2016 to wciąż otwarta lista, do której wkrótce dołączy kolejna gwiazda światowego formatu! Kto to będzie? Sprawdzajcie na ESKA.pl
26/09/2016 16:32
Robbie Williams - nowa płyta. Tytuł, premiera, tracklista
0

Robbie Williams - nowa płyta. Tytuł, premiera, tracklista

Nowa płyta Robbiego Williamsa, to gratka dla jego wielbicieli. Jeżeli na nią czekacie - mamy informacje - datę premiery, tytuł i tracklistę. Zobaczcie zapowiedź nowego albumu Robbiego Williamsa
26/09/2016 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA