WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO] - Kiedy będzie TOPrendy 2014?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]: toptrendy 2014 data, toptrendy 2014 kiedy, sopot toptrendy festiwal 2014, festiwal w sopocie 2014

Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]

RSS 24/03/2014 15:50 Komentarze 0
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy się odbędzie? Poznaliśmy już datę tegorocznego festiwalu! Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Sopot TOPtrendy Festival 2014 / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014, organizowany przez telewizję Polsat, tradycyjnie potrwa trzy dni. Datę wyznaczono na czas od 30 maja do 1 czerwca 2014 roku. I tym razem nie będzie większych rewolucji - festiwal będzie składał się z trzech głównych wydarzeń - Koncertu TOP (występy polskich wykonawców, którzy w minionym roku sprzedali największą liczbę płyt), Konkurs trendy (występy młodych wykonawców, kandydatów na gwiazdy, wyselekcjonowanych we wcześniejszych eliminacjach) oraz XI Sopocka Noc Kabaretowa. Na pewno nie zabraknie także jubileuszowych koncertów największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej.

>>> Tylko hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

W roku 2013 najbardziej TOP był Artur Andrus - zdobywca podwójnej platynowej płyty za album Myśliwiecka. Za najbardziej trendy uznano Sebastiana Riedla z grupą Cree.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2015: Katy Perry gwiazdą największej sportowej imprezy w USA [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: Katy Perry gwiazdą największej sportowej imprezy w USA [VIDEO]

Super Bowl 2015 - kto wystąpi podczas finału rozgrywek amerykańskiego futbolu? Katy Perry! Informacja o występie Katy Perry podczas 49. edycji Super Bowl została oficjalnie potwierdzona. 
24/11/2014 15:15
Sylwester Polsatu 2014 w Gdyni: kto wystąpi? Wśród wykonawców zwycięzcy Must Be The Music 8 [VIDEO]
0

Sylwester Polsatu 2014 w Gdyni: kto wystąpi? Wśród wykonawców zwycięzcy Must Be The Music 8 [VIDEO]

Sylwester Polsatu 2014 w tym roku ponownie zostanie zorganizowany w Gdyni. Na scenie pod hasłem Sylwestrowy Rejs Przebojów wystąpią największe gwiazdy. Kto konkretnie? Już dzisiaj wiadomo, że będzie to m.in. zespół Besides - zwycięzca finału 8. edycji Must Be The Music. Kto jeszcze wystąpi podczas Sylwestrowego Rejsu Przebojów? Sprawdź na ESKA.pl 
24/11/2014 15:15
Matura 2015 - PRÓBNA od CKE: kiedy? Terminarz próbnych matur 2014/2015 na ESKA.pl. To będzie Schoolin' Life [AUDIO]
0

Matura 2015 - PRÓBNA od CKE: kiedy? Terminarz próbnych matur 2014/2015 na ESKA.pl. To będzie Schoolin' Life [AUDIO]

Kiedy jest matura 2015 PRÓBNA? Odpowiedzią na to pytanie i samymi maturami próbnymi CKE 2014/2015 żyją uczniowie 3. klas liceum. Daty próbnych matur 2015 mamy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie terminarz próbnych matur 2015 - to będzie prawdziwe Schoolin' Life dla maturzystów!
24/11/2014 15:08
Violetta - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? [VIDEO]
0

Violetta - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? [VIDEO]

Violetta Live - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi - wielki spektakl na żywo z udziałem aktorów z bijącego rekordy popularności serialu Violetta? Sprawdź na ESKA.pl!
24/11/2014 14:48
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]

KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj hip-hopowego kawałka premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18.00 i zobacz teledysk już teraz - na ESKA.pl
24/11/2014 14:32
Top Model 4: finał. Michał Baryza wygrał w kategorii muzyka. Zobaczcie jego beatbox [VIDEO]
0

Top Model 4: finał. Michał Baryza wygrał w kategorii muzyka. Zobaczcie jego beatbox [VIDEO]

Finał Top Model 4 przyniesie zwycięzcę programu a dla nas Top Model 2014 wygrał Michał Baryza - oczywiście w muzycznej kategorii. Dlaczego Michał Baryza to zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl? Wszystko to ze względu na beatbox modela, którym pochwalił się na castingach do show. Jest filmik!
24/11/2014 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]