Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO] - Kiedy będzie TOPrendy 2014?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]: toptrendy 2014 data, toptrendy 2014 kiedy, sopot toptrendy festiwal 2014, festiwal w sopocie 2014

Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]

RSS 24/03/2014 15:50 Komentarze 0
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy się odbędzie? Poznaliśmy już datę tegorocznego festiwalu! Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Sopot TOPtrendy Festival 2014 / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014, organizowany przez telewizję Polsat, tradycyjnie potrwa trzy dni. Datę wyznaczono na czas od 30 maja do 1 czerwca 2014 roku. I tym razem nie będzie większych rewolucji - festiwal będzie składał się z trzech głównych wydarzeń - Koncertu TOP (występy polskich wykonawców, którzy w minionym roku sprzedali największą liczbę płyt), Konkurs trendy (występy młodych wykonawców, kandydatów na gwiazdy, wyselekcjonowanych we wcześniejszych eliminacjach) oraz XI Sopocka Noc Kabaretowa. Na pewno nie zabraknie także jubileuszowych koncertów największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej.

>>> Tylko hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

W roku 2013 najbardziej TOP był Artur Andrus - zdobywca podwójnej platynowej płyty za album Myśliwiecka. Za najbardziej trendy uznano Sebastiana Riedla z grupą Cree.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają  zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - kiedy będą wyniki? Uczniowie nie mogą się doczekać, dlatego sprawdzamy też datę dostarczenia zaświadczeń do szkół oraz bezpośrednio do rąk uczniów. Czytaj o szczegółach i Wait Your Turn!
28/05/2015 16:54
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
28/05/2015 16:30
Mecze Polska - Rosja w LŚ 2015 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]
0

Mecze Polska - Rosja w LŚ 2015 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]

Znamy składy reprezentacji na mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015, które odbędą się 28 i 29 maja. Zobaczcie już teraz, kto zagra na boisku w starciach Polska - Rosja w LŚ 2015. Reprezentacja Polski i reprezentacja Rosji to naprawdę mocne zespoły. Który Team okaże się lepszy?
28/05/2015 16:02
LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
28/05/2015 15:59
Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]

Hayden James - Something About You to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Elektroniczny kawałek australisjkiego didżeja powoli podbija europejskie listy przebojów. Czy spodoba się także polskim słuchaczom? Przekonaj się sam i słuchaj utworu przed radiową premierą już teraz - na ESKA.pl
28/05/2015 15:19
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
5

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
28/05/2015 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska