Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO] - Kiedy będzie TOPrendy 2014?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]: toptrendy 2014 data, toptrendy 2014 kiedy, sopot toptrendy festiwal 2014, festiwal w sopocie 2014

Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]

RSS 24/03/2014 15:50 Komentarze 0
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy się odbędzie? Poznaliśmy już datę tegorocznego festiwalu! Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Sopot TOPtrendy Festival 2014 / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014, organizowany przez telewizję Polsat, tradycyjnie potrwa trzy dni. Datę wyznaczono na czas od 30 maja do 1 czerwca 2014 roku. I tym razem nie będzie większych rewolucji - festiwal będzie składał się z trzech głównych wydarzeń - Koncertu TOP (występy polskich wykonawców, którzy w minionym roku sprzedali największą liczbę płyt), Konkurs trendy (występy młodych wykonawców, kandydatów na gwiazdy, wyselekcjonowanych we wcześniejszych eliminacjach) oraz XI Sopocka Noc Kabaretowa. Na pewno nie zabraknie także jubileuszowych koncertów największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej.

>>> Tylko hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

W roku 2013 najbardziej TOP był Artur Andrus - zdobywca podwójnej platynowej płyty za album Myśliwiecka. Za najbardziej trendy uznano Sebastiana Riedla z grupą Cree.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
04/09/2015 22:06
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
04/09/2015 19:47
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
04/09/2015 19:45
Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?
0

Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?

Niemcy - Polska mecz 04.09.2015: składy drużyn na mecz zostały już ustalone! Kto zagra w meczu eliminacji do EURO 2016 po stronie polskiej, a kto po stronie niemieckiej? Czy skład naszej drużyny zagwarantuje nam awans do dalszych klasyfikacji przed EURO 2016? Check IT Out na ESKA.pl 
04/09/2015 19:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska