WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO] - Kiedy będzie TOPrendy 2014?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]: toptrendy 2014 data, toptrendy 2014 kiedy, sopot toptrendy festiwal 2014, festiwal w sopocie 2014

Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]

RSS 24/03/2014 15:50 Komentarze 0
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy się odbędzie? Poznaliśmy już datę tegorocznego festiwalu! Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Sopot TOPtrendy Festival 2014 / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 - kiedy? Znamy datę festiwalu! [VIDEO]
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014, organizowany przez telewizję Polsat, tradycyjnie potrwa trzy dni. Datę wyznaczono na czas od 30 maja do 1 czerwca 2014 roku. I tym razem nie będzie większych rewolucji - festiwal będzie składał się z trzech głównych wydarzeń - Koncertu TOP (występy polskich wykonawców, którzy w minionym roku sprzedali największą liczbę płyt), Konkurs trendy (występy młodych wykonawców, kandydatów na gwiazdy, wyselekcjonowanych we wcześniejszych eliminacjach) oraz XI Sopocka Noc Kabaretowa. Na pewno nie zabraknie także jubileuszowych koncertów największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej.

>>> Tylko hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

W roku 2013 najbardziej TOP był Artur Andrus - zdobywca podwójnej platynowej płyty za album Myśliwiecka. Za najbardziej trendy uznano Sebastiana Riedla z grupą Cree.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]
0

HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]

Jest nowy HIT INTERNETU 2015! Tym razem to trzy śpiewające dziewczyny w samochodzie, które postanowiły udowodnić, że w szybki i ładny sposób można streścić ostatnie 100 lat w muzyce. Klip pt. Mime Through Time by SketchSHE, czyli po prostu 100 lat muzyki w jednym klipie jest naprawdę HOT! 
01/04/2015 15:33
Rihannna w Home a w polskiej wersji...  Zobaczcie, kto podkłada głos pod postać RiRi w bajce Dom [VIDEO]
0

Rihannna w Home a w polskiej wersji... Zobaczcie, kto podkłada głos pod postać RiRi w bajce Dom [VIDEO]

Rihanna w Home podkłada głos głównej bohaterce o imieniu Tip. Przed premierą bajki Dom w Polsce ESKA.pl postanowiła sprawdzić polską obsadę dubbingującą. Zobaczcie już teraz, kto podkłada głos pod postać Rihanny w Home i od kiedy bajkę będziemy oglądać na dużym ekranie.
01/04/2015 15:33
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI czekają. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI czekają. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2 w postaci arkusza i odpowiedzi z angielskiego czekają na stronie. Zobaczcie cały arkusz i odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 tuż po egzaminie 1 kwietnia. W arkuszu ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 z j. angielskiego m.in. zadania na słuchanie. ESKA.pl trzyma kciuki za uczniów... I Want You To Know wszystkie rozwiązania!
01/04/2015 15:10
Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]

Justin Bieber Roast w polskiej TV na Comedy Central 1 kwietnia to transmisja, którą omawiamy szczegółowo przed premierą. O której godzinie oglądać Roast of Justin Bieber na Comedy Central Polska? Czy jest szansa na wersję z lektorem? Zobaczcie już teraz szczegóły Justin Bieber Roast w polskiej telewizji.
01/04/2015 14:54
Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]

Martin Garrix i Ed Sheeran nagrali wspólny utwór! Ciężko sobie wyobrazić współpracę DJ z muzykiem instrumentalnym, jakkolwiek to prawda. Do sieci trafił ich wspólny utwór pt. Rewind, Repeat It - do posłuchania na ESKA.pl 
01/04/2015 14:51
Urodziny Pharrella Willamsa: 42 lata i mnóstwo wyprodukowanych hitów. Piosenki Pharrella, o których nie miałeś pojęcia [VIDEO]
0

Urodziny Pharrella Willamsa: 42 lata i mnóstwo wyprodukowanych hitów. Piosenki Pharrella, o których nie miałeś pojęcia [VIDEO]

Pharrell Williams urodziny obchodzi 5 kwietnia. Ile lat ma wokalista? W tym roku Williams będzie świętował swoje 42 urodziny. Z tej okazji przypominamy listę piosenek wyprodukowanych przez lub przy współudziale Pharrella Williamsa. Czy wiedzieliście, że Pharrell Williams współpracował m.in. z Miley Cyrus, Hansem Zimmerem, Adamem Lambertem i Snoop Doggiem? Z kim jeszcze współpracował Pharrell Williams - do sprawdzenia na ESKA.pl 
01/04/2015 14:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska