Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012 - SOPOT FESTIVAL 2012. Można jeszcze kupić bilety. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012
REKLAMA
REKLAMA

SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012

RSS 24/08/2012 10:45 Komentarze 0
SOPOT FESTIVAL 2012 24 i 25 sierpnia w sopockiej Operze Leśnej. Sprawdź na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012. Zobacz występ Mansa Zelmerlowa na Sopot Festival 2008.
/
Ilustracja do artykułu: SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012
SOPOT FESTIVAL 2012 już 24 i 25 sierpnia w Sopocie. podczas festivalu odbędą się 2 koncerty. 24 sierpnia to Sopot Festival Top Of The Top 2012. 25 sierpnia to 50 lecie zespołu The Beatles. Polscy wokaliści i zespoły zmierzą się z największymi hitami zespołu.

>>>Zobacz na Eska.pl SOPOT FESTIVAL 2012. Sprawdź kto i kiedy zagra!


Dostępne są jeszcze bilety na to wielkie muzyczne wydarzenie. Ceny to 400 zł, 200 zł, 120 zł, 80 zł i 60 zł. Bilety można kupić na stronach www.kup-bilet.net, www.ticketpro.pl oraz www.ebilet.pl.

Zobacz Brother Oh Brother - Mans Zelmerlow na Sopot Festival 2008




Nie czytałeś jeszcze?

COKE LIVE MUSIC FESTIVAL 2012 11 i 12 sierpnia w Krakowie. Zobacz program festivalu

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie! News będzie aktualizowany o kolejne nazwiska zwycięzców, gdy tylko zostaną ogłoszone!    
29/08/2015 20:43
ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!
0

ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
29/08/2015 20:07
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
29/08/2015 10:01
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepsze Video to Natalia Nykiel "Bądź Duży"
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepsze Video to Natalia Nykiel "Bądź Duży"

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wiemy już, kto wróci do domu ze statuetką ESKA TV Award dla Najlepszego Video! O nagrodę walczyły następujące klipy: Donatan & Maryla Rodowicz   "Pełnia", GrubSon feat.  Krzysztof Zalewski  "Złota Kula", Mrozu  "Poza logiką" oraz Natalia Nykiel  "Bądź duży".    
29/08/2015 20:44
ESKA Music Awards 2015: różowa sukienka Margaret dla Jankesa gotowa i przymierzona! Pasuje?
0

ESKA Music Awards 2015: różowa sukienka Margaret dla Jankesa gotowa i przymierzona! Pasuje?

Jankes w różowej sukience Margaret na ESKA Music Awards 2015 wystąpi na pewno, jeśli tylko uda się nam zebrać 2 miliony lajków dla Radia ESKA na Facebooku. Nie wierzycie w ten zakład? Mamy dowody - gotową sukienkę dla Jankesa i relację z ostatecznych przymiarek, które nadzorowała sama Margaret. Zobaczcie przedsmak Jankesa w sukience Margaret już teraz!
29/08/2015 20:39
Damian Skoczyk Miłego Dnia przypominamy piosenkę youtubera - gościa EMA 2015 na ESKA.pl! [AUDIO]
0

Damian Skoczyk Miłego Dnia przypominamy piosenkę youtubera - gościa EMA 2015 na ESKA.pl! [AUDIO]

Damian Skoczyk gościem ESKA Music Awards 2015 - kim jest Damian? Skąd go znacie - w 2013 roku poczęstował fanów swoją piosenką zatytułowaną Miłego Dnia. Kawałek wokalisty znanego z Mam Talent prosto z YouTube serwujemy Wam na ESKA.pl. 
29/08/2015 19:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska