Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012 - SOPOT FESTIVAL 2012. Można jeszcze kupić bilety. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012

SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012

RSS 24/08/2012 10:45 Komentarze
SOPOT FESTIVAL 2012 24 i 25 sierpnia w sopockiej Operze Leśnej. Sprawdź na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012. Zobacz występ Mansa Zelmerlowa na Sopot Festival 2008.
/
Ilustracja do artykułu: SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012
SOPOT FESTIVAL 2012 już 24 i 25 sierpnia w Sopocie. podczas festivalu odbędą się 2 koncerty. 24 sierpnia to Sopot Festival Top Of The Top 2012. 25 sierpnia to 50 lecie zespołu The Beatles. Polscy wokaliści i zespoły zmierzą się z największymi hitami zespołu.

>>>Zobacz na Eska.pl SOPOT FESTIVAL 2012. Sprawdź kto i kiedy zagra!


Dostępne są jeszcze bilety na to wielkie muzyczne wydarzenie. Ceny to 400 zł, 200 zł, 120 zł, 80 zł i 60 zł. Bilety można kupić na stronach www.kup-bilet.net, www.ticketpro.pl oraz www.ebilet.pl.

Zobacz Brother Oh Brother - Mans Zelmerlow na Sopot Festival 2008




Nie czytałeś jeszcze?

COKE LIVE MUSIC FESTIVAL 2012 11 i 12 sierpnia w Krakowie. Zobacz program festivalu

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki 2016! Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
14/02/2016 10:26
Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!
0

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych! Z okazji 14 lutego Google przygotowało Doodle.
14/02/2016 09:55
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
14/02/2016 09:09
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na walentynki 2016!
14/02/2016 09:08
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
14/02/2016 09:07
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
14/02/2016 09:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA