Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012 - SOPOT FESTIVAL 2012. Można jeszcze kupić bilety. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012
REKLAMA
REKLAMA

SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012

RSS 24/08/2012 10:45 Komentarze 0
SOPOT FESTIVAL 2012 24 i 25 sierpnia w sopockiej Operze Leśnej. Sprawdź na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012. Zobacz występ Mansa Zelmerlowa na Sopot Festival 2008.
/
Ilustracja do artykułu: SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012
SOPOT FESTIVAL 2012 już 24 i 25 sierpnia w Sopocie. podczas festivalu odbędą się 2 koncerty. 24 sierpnia to Sopot Festival Top Of The Top 2012. 25 sierpnia to 50 lecie zespołu The Beatles. Polscy wokaliści i zespoły zmierzą się z największymi hitami zespołu.

>>>Zobacz na Eska.pl SOPOT FESTIVAL 2012. Sprawdź kto i kiedy zagra!


Dostępne są jeszcze bilety na to wielkie muzyczne wydarzenie. Ceny to 400 zł, 200 zł, 120 zł, 80 zł i 60 zł. Bilety można kupić na stronach www.kup-bilet.net, www.ticketpro.pl oraz www.ebilet.pl.

Zobacz Brother Oh Brother - Mans Zelmerlow na Sopot Festival 2008




Nie czytałeś jeszcze?

COKE LIVE MUSIC FESTIVAL 2012 11 i 12 sierpnia w Krakowie. Zobacz program festivalu

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]
0

Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]

Polacy na Eurowizji - jak do tej pory radzili sobie polscy reprezentanci podczas występów w Konkursie Piosenki Eurowizji? Czy potraficie wymienić trzy polskie zespoły, które pojawiły się na Eurowizji? Na ESKA.pl przygotowaliśmy krótkie streszczenie historii Eurowizji z perspektywy polskich reprezentantów
23/05/2015 11:37
Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]
1

Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]

Eurowizja 2015 na żywo w internecie to opcja dla tych, którzy chcą obejrzeć konkurs live a nie mają telewizora w domu. Co więcej, dzięki transmisji z Eurowizji 2015 online na YouTube live stream serwujemy Wam także na ESKA.pl. Gotowi śledzić zmagania na Eurowizji 2015 w internetowej transmisji?
23/05/2015 11:34
Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]
0

Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]

Noc wieżowców 2015 w Warszawie to kolejna atrakcja, która w maju czeka na mieszkańców stolicy i odwiedzających miasto. Kiedy jest Noc wieżowców 2015, jakie budynki będą dostępne dla uczestników wydarzania i o co chodzi w Nocy wieżowców? Zobaczcie i posłuchajcie hitu Demi Lovato z drapaczem chmur w tytule!
23/05/2015 11:32
KSW 31 za darmo, czyli gdzie obejrzeć galę bez płacenia i cieszyć się Million Dollar Bill dalej? [VIDEO]
0

KSW 31 za darmo, czyli gdzie obejrzeć galę bez płacenia i cieszyć się Million Dollar Bill dalej? [VIDEO]

KSW 31 za darmo na pewno nie w telewizji, bo tym razem galę w TV zobaczyć można jedynie w systemie PPV. Co jednak z KSW 31 za darmo w internecie? Czy można znaleźć darmowy stream online KSW 31? Temat KSW 31 za darmo i na żywo w sieci analizujemy na ESKA.pl. Sprawdźcie, czy trzeba będzie rozmienić Million Dollar Bill.
23/05/2015 11:29
KSW 31 kiedy i gdzie oglądać na żywo w TV i online? Czy możemy liczyć na live stream gali KSW 31? Check It Out [VIDEO]
0

KSW 31 kiedy i gdzie oglądać na żywo w TV i online? Czy możemy liczyć na live stream gali KSW 31? Check It Out [VIDEO]

Gdzie oglądać galę KSW 31 na żywo online i w TV? Najbliższa gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja 2015 roku. Czy stacje telewizyjne zapewnią darmową transmisję walk? Co z live streamami? Sprawdź na ESKA.pl 
23/05/2015 11:28
KSW 31 - linki do transmisji na żywo. Sprawdź, gdzie oglądać i słuchaj bojowego hitu Warrior [VIDEO]
0

KSW 31 - linki do transmisji na żywo. Sprawdź, gdzie oglądać i słuchaj bojowego hitu Warrior [VIDEO]

Linki do transmisji KSW 31 przydadzą się wszystkim fanom walk MMA przed zbliżająca się galą 23.05.2015 w Ergo Arenie. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję KSW 31 na żywo i słuchaj wojownicznego przeboju Warrior z Eurowizji 2015 - na ESKA.pl
23/05/2015 11:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

22/05/2015 20:57

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska