WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012 - SOPOT FESTIVAL 2012. Można jeszcze kupić bilety. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012

SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012

RSS 24/08/2012 10:45 Komentarze
SOPOT FESTIVAL 2012 24 i 25 sierpnia w sopockiej Operze Leśnej. Sprawdź na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012. Zobacz występ Mansa Zelmerlowa na Sopot Festival 2008.
/
Ilustracja do artykułu: SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012
SOPOT FESTIVAL 2012 już 24 i 25 sierpnia w Sopocie. podczas festivalu odbędą się 2 koncerty. 24 sierpnia to Sopot Festival Top Of The Top 2012. 25 sierpnia to 50 lecie zespołu The Beatles. Polscy wokaliści i zespoły zmierzą się z największymi hitami zespołu.

>>>Zobacz na Eska.pl SOPOT FESTIVAL 2012. Sprawdź kto i kiedy zagra!


Dostępne są jeszcze bilety na to wielkie muzyczne wydarzenie. Ceny to 400 zł, 200 zł, 120 zł, 80 zł i 60 zł. Bilety można kupić na stronach www.kup-bilet.net, www.ticketpro.pl oraz www.ebilet.pl.

Zobacz Brother Oh Brother - Mans Zelmerlow na Sopot Festival 2008




Nie czytałeś jeszcze?

COKE LIVE MUSIC FESTIVAL 2012 11 i 12 sierpnia w Krakowie. Zobacz program festivalu

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM
0

Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM

Disco nad Wisłą to II edycja imprezy odbywającej się na płockiej plaży. Sprawdź program wydarzenia, po ile i gdzie można kupić bilety.
26/07/2017 12:38
Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'
0

Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'

Przystanek Woodstock został zakwalifikowany jako impreza podwyższonego ryzyka! Jurek Owsiak nagrał emocjonalny filmik, w którym martwi się o przyszłość imprezy. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
26/07/2017 12:36
Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku
0

Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku

Nieboskłon w śląskiej wersji podbija sieć. Posłuchajcie nowej piosenki tria Frele.
26/07/2017 12:32
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program