WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012 - SOPOT FESTIVAL 2012. Można jeszcze kupić bilety. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012

SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012

RSS 24/08/2012 10:45 Komentarze
SOPOT FESTIVAL 2012 24 i 25 sierpnia w sopockiej Operze Leśnej. Sprawdź na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012. Zobacz występ Mansa Zelmerlowa na Sopot Festival 2008.
/
Ilustracja do artykułu: SOPOT FESTIVAL 2012 - BILETY. Zobacz na Eska.pl gdzie i za ile można kupić bilety na Sopot Festival 2012
SOPOT FESTIVAL 2012 już 24 i 25 sierpnia w Sopocie. podczas festivalu odbędą się 2 koncerty. 24 sierpnia to Sopot Festival Top Of The Top 2012. 25 sierpnia to 50 lecie zespołu The Beatles. Polscy wokaliści i zespoły zmierzą się z największymi hitami zespołu.

>>>Zobacz na Eska.pl SOPOT FESTIVAL 2012. Sprawdź kto i kiedy zagra!


Dostępne są jeszcze bilety na to wielkie muzyczne wydarzenie. Ceny to 400 zł, 200 zł, 120 zł, 80 zł i 60 zł. Bilety można kupić na stronach www.kup-bilet.net, www.ticketpro.pl oraz www.ebilet.pl.

Zobacz Brother Oh Brother - Mans Zelmerlow na Sopot Festival 2008




Nie czytałeś jeszcze?

COKE LIVE MUSIC FESTIVAL 2012 11 i 12 sierpnia w Krakowie. Zobacz program festivalu

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?
0

Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?

Burza! Dziś wielu z was będzie szukało informacji o tym gdzie jest burza. Burze można łatwo śledzić w internecie - ESKA.pl pokaże wam jak sprawdzić występowanie burz. Będziecie wiedzieli gdzie są burze nad Polską i kiedy będą burze w waszym regionie.
26/06/2016 14:54
Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Francja - Irlandia na Euro 2016 to jedno ze spotkań 1/8 finału mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/06/2016 14:27
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 26 czerwca to kolejne trzy emocjonujące mecze w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto zagra? Zobaczcie!
26/06/2016 14:26
Hity lata 2016 - piosenki, które będą królowały w wakacje!
0

Hity lata 2016 - piosenki, które będą królowały w wakacje!

Hity lata 2016 to zbiór najlepszych słonecznych kawałków! Chcecie wiedzieć, jakie piosenki podbiją listy przebojów w tegoroczne wakacje? Jest ich całkiem sporo! Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
26/06/2016 14:26
Niemcy - Słowacja 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Niemcy - Słowacja 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Niemcy - Słowacja na Euro 2016 to jedno z niedzielnych spotkań 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/06/2016 14:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA