WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO] - Sonisphere Festival Poland 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]: Sonisphere Festival Poland 2014, Sonisphere Festival kto wystąpi, Sonisphere Festival Poland 2014 kiedy, Sonisphere Festival Poland 2014 bilety

Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]

RSS 04/12/2013 11:16 Komentarze 0
Sonisphere Festival Poland 2014 - Metallica... kto jeszcze zagra? Kiedy i gdzie Sonisphere Festival 2014? Po ile BILETY? Szczegóły na ESKA.pl!
Metallica Metallica / Bulls
Ilustracja do artykułu: Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]
Sonisphere Festival 2014 - znowu w Polsce! Wiemy już, że Metallica zagra w ramach Sonisphere Festival Poland 2014. Metallica pojawi się na scenie Stadionu Narodowego 11 lipca 2014 roku.

Czym jest Sonispher Festival? To festiwal rockowy składający się z serii koncertów, które odbywają się w różnych miastach Europy. Pierwsza edycja odbyła się w 2009 roku, wtedy zespoły metalowe i rockowe zagrały w 6 państwach w: Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii i Anglii. Na tych sześciu koncertach wystąpiły zespoły Metallica, Mastodon oraz Lamb of God.

Sonisphere Festival w Polsce po raz pierwszy pojawił się w 2010 i od tego czasu do roku 2012 odbywał się w Warszawie na Bemowie. Po roku impreza znowu powraca do Polski. Tym razem jednak odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Przedsprzedaż biletów dla Fan Club startuje 5 grudnia o godzinie 9.00. Bilety na festiwal trafią do sprzedaży 6 grudnia o godzinie 10.00. Cena ich zaczyna się od 168 złotych. Bilety dostępne na: www.LiveNation.pl. Oferta VIP dostępna na www.PerfectPR.pl. Bilety VIP w cenie 1098 zł (sektor V) lub 1000 zł (Golden Circle).

Metallica - Enter Sandman




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Donatan i Cleo - Sztorm. Kiedy premiera? Co już ujawnili na temat swej nowej piosenki? [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - Sztorm. Kiedy premiera? Co już ujawnili na temat swej nowej piosenki? [VIDEO]

Donatan i Cleo - Sztorm. Kiedy premiera? Co już ujawnili artyści na temat swej nowej piosenki, kolejnego kawałka promującego zapowiedzianą płytę Hiper/Chimera? Zebraliśmy dla Was wszystko, co do tej pory wiadomo o Sztormie - na ESKA.pl!
22/10/2014 15:17
Rising Star: nowy program na TVN? Zasady Rising Star na ESKA.pl [VIDEO]
0

Rising Star: nowy program na TVN? Zasady Rising Star na ESKA.pl [VIDEO]

O co chodzi w Rising Star, który może zastąpić X Factor na TVN? Zasady Rising Star mamy dla Was do sprawdzenia na stronie. Zobaczcie, na czym polega Rising Star i dlaczego mówi się o nim jako następcy X Factora!
22/10/2014 15:16
Karol Dziedzic i Przemek Radziszewski w bitwie w The Voice Of Poland 5 odc. 9. Kto wygrał? [VIDEO]
0

Karol Dziedzic i Przemek Radziszewski w bitwie w The Voice Of Poland 5 odc. 9. Kto wygrał? [VIDEO]

The Voice of Poland 5, odc. 9 - w najbliższy weekend czeka nas kolejna bitwa w muzycznym show TVP 2. Może być ostro, gdyż do walki stanie Karol Dziedzic, który w swoim doświadczeniu ma udział w 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej. Na ringu zmierzy się z nim Przemek Radziszewski - muzykoterapeuta. Co zaśpiewają i który występ jury The Voice of Poland 5 oceni wyżej? Sprawdź na ESKA.pl
22/10/2014 14:41
Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]
0

Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]

Mesajah - Swoją Drogą to premiera w Gorącej 20 w środę 22 października. Utwór pochodzi z poprzedniej płyty artysty. Czemu dopiero teraz doczekał się teledysku? Sprawdź na ESKA.pl i słuchaj utworu na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18.00
22/10/2014 13:43
SuperSTARcie - kiedy finał show? Ostatni odcink SuperSTARcia wskaże wszechstronnie utalentowaną gwiazdę [VIDEO]
0

SuperSTARcie - kiedy finał show? Ostatni odcink SuperSTARcia wskaże wszechstronnie utalentowaną gwiazdę [VIDEO]

Finał SuperSTARcia przewidziany jest na 10 odcinek muzycznego show. Przypomnijmy, że w programie uczestnicy walczą o tytuł wszechstronnie uzdolnionej gwiazdy muzycznej. Kto ma największe szansę na wygraną? Kiedy i o której oglądać ostatni finałowy odcinek SuperSTARcia? Informacje na temat finału show sprawdzamy na ESKA.pl
22/10/2014 13:38
Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]
0

Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]

Koniec X Factora - tym tematem żyją wszyscy, po tym jak Kuba Wojewódzki ogłosił, że show przechodzi do historii. My postanowiliśmy sprawdzić, co zastąpi X Factor na TVN. Największe szanse ma program Rising Star. Zobaczcie, dlaczego!
22/10/2014 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]