WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO] - Sonisphere Festival Poland 2014

Tagi związane z Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]: Sonisphere Festival Poland 2014, Sonisphere Festival kto wystąpi, Sonisphere Festival Poland 2014 kiedy, Sonisphere Festival Poland 2014 bilety

Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]

RSS 04/12/2013 11:16 Komentarze
Sonisphere Festival Poland 2014 - Metallica... kto jeszcze zagra? Kiedy i gdzie Sonisphere Festival 2014? Po ile BILETY? Szczegóły na ESKA.pl!
Metallica Metallica / Bulls
Ilustracja do artykułu: Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]
Sonisphere Festival 2014 - znowu w Polsce! Wiemy już, że Metallica zagra w ramach Sonisphere Festival Poland 2014. Metallica pojawi się na scenie Stadionu Narodowego 11 lipca 2014 roku.

Czym jest Sonispher Festival? To festiwal rockowy składający się z serii koncertów, które odbywają się w różnych miastach Europy. Pierwsza edycja odbyła się w 2009 roku, wtedy zespoły metalowe i rockowe zagrały w 6 państwach w: Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii i Anglii. Na tych sześciu koncertach wystąpiły zespoły Metallica, Mastodon oraz Lamb of God.

Sonisphere Festival w Polsce po raz pierwszy pojawił się w 2010 i od tego czasu do roku 2012 odbywał się w Warszawie na Bemowie. Po roku impreza znowu powraca do Polski. Tym razem jednak odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Przedsprzedaż biletów dla Fan Club startuje 5 grudnia o godzinie 9.00. Bilety na festiwal trafią do sprzedaży 6 grudnia o godzinie 10.00. Cena ich zaczyna się od 168 złotych. Bilety dostępne na: www.LiveNation.pl. Oferta VIP dostępna na www.PerfectPR.pl. Bilety VIP w cenie 1098 zł (sektor V) lub 1000 zł (Golden Circle).

Metallica - Enter Sandman




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców
0

BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców

Kto zdobył BET Awards 2017? Pełna lista zwycięzców kultowego show do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
28/06/2017 17:03
Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]
0

Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]

Autor hitu Despacito odwiedził w szpitalu chorą na raka fankę i razem z nią zaśpiewał hit lata 2017. To wykonanie wzruszy was do łez!
28/06/2017 16:52
Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem
0

Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem

Absolwenci kilku gimnazjów otrzymali nieważne świadectwa na zakończenie szkoły. Problem wyszedł na jaw podczas składania dokumentów do liceów.
28/06/2017 16:38
Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster
0

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster świętuje milion subskrypcji poprzez akcję charytatywną.
28/06/2017 16:30
Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?
0

Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?

Lech Poznań - Pelister to pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
28/06/2017 16:21
Conversy od Miley Cyrus z kolekcji Pride. Czy można je kupić w Polsce?
0

Conversy od Miley Cyrus z kolekcji Pride. Czy można je kupić w Polsce?

Converse łączy siły Miley Cyrus i przedstawia wyjątkową kolekcję tęczowych trampek. Dochód z ich sprzedaży wesprze potrzebującą młodzież ze społeczności LGBTQ.
28/06/2017 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA