WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO] - Sonisphere Festival Poland 2014

Tagi związane z Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]: Sonisphere Festival Poland 2014, Sonisphere Festival kto wystąpi, Sonisphere Festival Poland 2014 kiedy, Sonisphere Festival Poland 2014 bilety

Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]

RSS 04/12/2013 11:16 Komentarze
Sonisphere Festival Poland 2014 - Metallica... kto jeszcze zagra? Kiedy i gdzie Sonisphere Festival 2014? Po ile BILETY? Szczegóły na ESKA.pl!
Metallica Metallica / Bulls
Ilustracja do artykułu: Sonisphere Festival Poland 2014: Metallica i kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]
Sonisphere Festival 2014 - znowu w Polsce! Wiemy już, że Metallica zagra w ramach Sonisphere Festival Poland 2014. Metallica pojawi się na scenie Stadionu Narodowego 11 lipca 2014 roku.

Czym jest Sonispher Festival? To festiwal rockowy składający się z serii koncertów, które odbywają się w różnych miastach Europy. Pierwsza edycja odbyła się w 2009 roku, wtedy zespoły metalowe i rockowe zagrały w 6 państwach w: Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii i Anglii. Na tych sześciu koncertach wystąpiły zespoły Metallica, Mastodon oraz Lamb of God.

Sonisphere Festival w Polsce po raz pierwszy pojawił się w 2010 i od tego czasu do roku 2012 odbywał się w Warszawie na Bemowie. Po roku impreza znowu powraca do Polski. Tym razem jednak odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Przedsprzedaż biletów dla Fan Club startuje 5 grudnia o godzinie 9.00. Bilety na festiwal trafią do sprzedaży 6 grudnia o godzinie 10.00. Cena ich zaczyna się od 168 złotych. Bilety dostępne na: www.LiveNation.pl. Oferta VIP dostępna na www.PerfectPR.pl. Bilety VIP w cenie 1098 zł (sektor V) lub 1000 zł (Golden Circle).

Metallica - Enter Sandman




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak zauważony za granicą!
0

Michał Szpak zauważony za granicą!

Michał Szpak może świętować kolejny sukces. Tym razem chodzi o popularność wokalisty za granicą!
05/12/2016 17:32
Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą
0

Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą

Czy kalendarz adwentowy może być sexy? Rita Ora tańczy topless i podgrzewa świąteczną gorączkę w prowokacyjnym filmiku. Oceńcie efekt!
05/12/2016 17:11
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
05/12/2016 17:10
Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!

Horoskop 2017 - Byki mają przed sobą rok poświęceń! Jeśli zastanawiacie się, dlaczego ostatnio wam nie wychodzi - już to wiemy. Co czeka na osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla byka do sprawdzenia na ESKA.pl!
05/12/2016 17:09
Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!
0

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa już teraz na ESKA.pl. Aniołki Victoria’s Secret wzięły na warsztat 24K Magic! Jak im wyszło? 
05/12/2016 16:39
Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły
0

Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły

Azja Express - drugi sezon pewny! Kiedy powstanie druga edycja popularnego show? Poznajcie pierwsze szczegóły programu Azja Express 2.
05/12/2016 16:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA