WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO] - SMS - nowy singiel Aleksandry Jabłonki

SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]

RSS 26/06/2013 18:36 Komentarze
SMS to tytuł nowego singla Aleksandry Jabłonki. Piosenka zwiastuje jej drugą płytę, która ukaże się niebawem. Zobacz teledysk na Eska.pl.
Aleksandra Jabłonka / Aleksandra Jabłonka - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]
Aleksandra Jabłonka znana z hitów Popłyniemy Daleko i Nigdy Nie Będę Twoja prezentuje nowy singiel. Utwór SMS promować będzie jej najnowszą płytę, która ukaże się już niebawem. Aleksandrę mogliśmy podziwiać w 2009 roku podczas koncertu Debiuty Festiwalu w Opolu oraz w programie Jaka To Melodia, gdzie była wokalistką. Aleksandra ma za sobą także współpracę z zespołem NPWM.

>>>Koncerty 2013. Kto powinien wystąpić w Polsce? Głosuj na Eska.pl

W 2012 roku ukazała się jej debiutancka płyta zatytułowana Popłyniemy Daleko, z której pochodzą tak wielkie przeboje jak Mówisz Mi, Że Przepraszasz.

Na Eska.pl możecie zobaczyć jej najnowszy teleledysk, który powstał do piosenki SMS. Czy podoba wam się ten utwór? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl.

Zobacz SMS - Aleksandra Jabłonka



Nie czytałeś jeszcze?

Justin Bieber bez koszulki kiedyś i dziś

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Japonia: gdzie oglądać transmisję z meczu, który odbędzie się 31.05.2016? Czy pojedynek naszych siatkarzy z japońską drużyną zobaczymy w TV i online? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/05/2016 16:25
OPOLE 2016 SuperPremiery: Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah... 11 artystów walczy o hit lata 2016
0

OPOLE 2016 SuperPremiery: Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah... 11 artystów walczy o hit lata 2016

OPOLE 2016 SuperPremiery - karty zostały odkryte. Znamy listę 11 artystów, których zobaczymy 4 czerwca w Opolu.
30/05/2016 16:24
Dzień Dziecka: Warszawa, Kraków, Wrocław. Atrakcje na 1.06.2016
0

Dzień Dziecka: Warszawa, Kraków, Wrocław. Atrakcje na 1.06.2016

Dzień Dziecka już 1 czerwca. Jakie wydarzenia zostaną zorganizowane z tej okazji w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/05/2016 16:19
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 15:54
Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U
0

Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U

Dominika Sojda - Już wiem, że ty oraz Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U: to dwie premiery w G20 na dobre rozpoczącie tygodnia. Warto zwrócić uwagę na te dwie nowości do listy przebojów ESKI! Więcej na ich temat dowiecie już teraz na ESKA.pl!
30/05/2016 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016