Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO] - SMS - nowy singiel Aleksandry Jabłonki
REKLAMA
REKLAMA

SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]

RSS 26/06/2013 18:36 Komentarze 0
SMS to tytuł nowego singla Aleksandry Jabłonki. Piosenka zwiastuje jej drugą płytę, która ukaże się niebawem. Zobacz teledysk na Eska.pl.
Aleksandra Jabłonka / Aleksandra Jabłonka - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]
Aleksandra Jabłonka znana z hitów Popłyniemy Daleko i Nigdy Nie Będę Twoja prezentuje nowy singiel. Utwór SMS promować będzie jej najnowszą płytę, która ukaże się już niebawem. Aleksandrę mogliśmy podziwiać w 2009 roku podczas koncertu Debiuty Festiwalu w Opolu oraz w programie Jaka To Melodia, gdzie była wokalistką. Aleksandra ma za sobą także współpracę z zespołem NPWM.

>>>Koncerty 2013. Kto powinien wystąpić w Polsce? Głosuj na Eska.pl

W 2012 roku ukazała się jej debiutancka płyta zatytułowana Popłyniemy Daleko, z której pochodzą tak wielkie przeboje jak Mówisz Mi, Że Przepraszasz.

Na Eska.pl możecie zobaczyć jej najnowszy teleledysk, który powstał do piosenki SMS. Czy podoba wam się ten utwór? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl.

Zobacz SMS - Aleksandra Jabłonka



Nie czytałeś jeszcze?

Justin Bieber bez koszulki kiedyś i dziś

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Opener 2015: jakie polskie gwiazdy bawią się na festiwalu w Gdyni?
0

Opener 2015: jakie polskie gwiazdy bawią się na festiwalu w Gdyni?

Opener 2015 to atrakcja dla tysięcy fanów muzyki z Polski i zagranicy. Na festiwalu muzycznym w Gdyni bawić się będzie też sporo gwiazd i popularnych osób. Kogo znanego będzie można spotkać na Openerze? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
01/07/2015 17:51
Jason Derulo - Cheyenne: Premiera teledysku! Zobacz i posłuchaj historii o tajemniczej Czejence na ESKA.pl
0

Jason Derulo - Cheyenne: Premiera teledysku! Zobacz i posłuchaj historii o tajemniczej Czejence na ESKA.pl

Jason Derulo potwierdził, a my prezentujemy drugi oficjalny singiel z czwartego studyjnego wydawnictwa tego artysty. Wraz z premierą singla pojawił się teledysk do hitu Cheyenne. O czym opowiada? Dowiesz się jak zwykle na Eska.pl! 
01/07/2015 17:22
Pogoda na weekend 4-5 lipca 2015 - nadchodzą upały! Będzie gorzej niż w teledysku Sunshine!
0

Pogoda na weekend 4-5 lipca 2015 - nadchodzą upały! Będzie gorzej niż w teledysku Sunshine!

Nadchodzą upały! Prognozy pogody na weekend 4-5 lipca 2015 roku wskazują na to, że w końcu zaczęło się prawdziwe lat. Temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza! Będzie upalniej niż w teledysku Rye Rye Sunshine! 
01/07/2015 17:16
Robin Thicke: Morning Sun - nowa piosenka autora hitu Blurred Lines VIDEO
0

Robin Thicke: Morning Sun - nowa piosenka autora hitu Blurred Lines VIDEO

Robin Thicke prezentuje nową piosenkę. Lyric video do kawałka Morning Sun zaliczyło swoją premierę na YouTube. Czy Morning Sun ma szansę przebić popularnością Blurred Lines? Posłuchaj nowej piosenki Robina Thicke na ESKA.pl 
01/07/2015 16:51
Zayn Malik solowa płyta - Naughty Boy zdradza szczegóły solowego albumu byłego członka One Directions
0

Zayn Malik solowa płyta - Naughty Boy zdradza szczegóły solowego albumu byłego członka One Directions

Zayn Malik: solowa płyta byłego członka One Direction wzruszy nas do łez? Jaki będzie solowy krążek Zayna Malika i kiedy się ukaże? Naughty Boy uchylił rąbka tajemnicy.
01/07/2015 16:16
Kendrick Lamar - Alright - teledysk rodem z koszmaru. VIDEO na ESKA.pl
0

Kendrick Lamar - Alright - teledysk rodem z koszmaru. VIDEO na ESKA.pl

Kendrick Lamar w nowym teledysku Alright. Ponad siedmiominutowy klip przypomina prawdziwy koszmar - nie chodzi tu jednak o jakość wykonania, lecz o tematykę teledysku. Nowe video od Kendricka Lamara na ESKA.pl 
01/07/2015 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska