WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO] - SMS - nowy singiel Aleksandry Jabłonki
REKLAMA
REKLAMA

SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]

RSS 26/06/2013 18:36 Komentarze 0
SMS to tytuł nowego singla Aleksandry Jabłonki. Piosenka zwiastuje jej drugą płytę, która ukaże się niebawem. Zobacz teledysk na Eska.pl.
Aleksandra Jabłonka / Aleksandra Jabłonka - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]
Aleksandra Jabłonka znana z hitów Popłyniemy Daleko i Nigdy Nie Będę Twoja prezentuje nowy singiel. Utwór SMS promować będzie jej najnowszą płytę, która ukaże się już niebawem. Aleksandrę mogliśmy podziwiać w 2009 roku podczas koncertu Debiuty Festiwalu w Opolu oraz w programie Jaka To Melodia, gdzie była wokalistką. Aleksandra ma za sobą także współpracę z zespołem NPWM.

>>>Koncerty 2013. Kto powinien wystąpić w Polsce? Głosuj na Eska.pl

W 2012 roku ukazała się jej debiutancka płyta zatytułowana Popłyniemy Daleko, z której pochodzą tak wielkie przeboje jak Mówisz Mi, Że Przepraszasz.

Na Eska.pl możecie zobaczyć jej najnowszy teleledysk, który powstał do piosenki SMS. Czy podoba wam się ten utwór? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl.

Zobacz SMS - Aleksandra Jabłonka



Nie czytałeś jeszcze?

Justin Bieber bez koszulki kiedyś i dziś

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
Dziady - kiedy są? Jak obchodzono to święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che! [AUDIO]
0

Dziady - kiedy są? Jak obchodzono to święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che! [AUDIO]

Dziady - kiedy są? W jaki sposób obchodzono kiedyś to tradycyjne słowiańskie święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che!
31/10/2014 15:52
Makijaż na Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany? [VIDEO]
0

Makijaż na Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany? [VIDEO]

Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany wyglądające jak prawdziwe? Masz pomysł na przebranie, a nie wiesz jak zrobić makijaż na Haloween? Na ESKA.pl przedstawiamy tutoriale, dzięki którym szybko, łatwo i tanio zrobisz sobie imponującą charakteryzację!
31/10/2014 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]