WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO] - SMS - nowy singiel Aleksandry Jabłonki

SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]

RSS 26/06/2013 18:36 Komentarze
SMS to tytuł nowego singla Aleksandry Jabłonki. Piosenka zwiastuje jej drugą płytę, która ukaże się niebawem. Zobacz teledysk na Eska.pl.
Aleksandra Jabłonka / Aleksandra Jabłonka - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]
Aleksandra Jabłonka znana z hitów Popłyniemy Daleko i Nigdy Nie Będę Twoja prezentuje nowy singiel. Utwór SMS promować będzie jej najnowszą płytę, która ukaże się już niebawem. Aleksandrę mogliśmy podziwiać w 2009 roku podczas koncertu Debiuty Festiwalu w Opolu oraz w programie Jaka To Melodia, gdzie była wokalistką. Aleksandra ma za sobą także współpracę z zespołem NPWM.

>>>Koncerty 2013. Kto powinien wystąpić w Polsce? Głosuj na Eska.pl

W 2012 roku ukazała się jej debiutancka płyta zatytułowana Popłyniemy Daleko, z której pochodzą tak wielkie przeboje jak Mówisz Mi, Że Przepraszasz.

Na Eska.pl możecie zobaczyć jej najnowszy teleledysk, który powstał do piosenki SMS. Czy podoba wam się ten utwór? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl.

Zobacz SMS - Aleksandra Jabłonka



Nie czytałeś jeszcze?

Justin Bieber bez koszulki kiedyś i dziś

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA