WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO] - SMS - nowy singiel Aleksandry Jabłonki

SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]

RSS 26/06/2013 18:36 Komentarze
SMS to tytuł nowego singla Aleksandry Jabłonki. Piosenka zwiastuje jej drugą płytę, która ukaże się niebawem. Zobacz teledysk na Eska.pl.
Aleksandra Jabłonka / Aleksandra Jabłonka - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: SMS - Aleksandra Jabłonka. Zobacz nowy klip Alexandry na Eska.pl [VIDEO]
Aleksandra Jabłonka znana z hitów Popłyniemy Daleko i Nigdy Nie Będę Twoja prezentuje nowy singiel. Utwór SMS promować będzie jej najnowszą płytę, która ukaże się już niebawem. Aleksandrę mogliśmy podziwiać w 2009 roku podczas koncertu Debiuty Festiwalu w Opolu oraz w programie Jaka To Melodia, gdzie była wokalistką. Aleksandra ma za sobą także współpracę z zespołem NPWM.

>>>Koncerty 2013. Kto powinien wystąpić w Polsce? Głosuj na Eska.pl

W 2012 roku ukazała się jej debiutancka płyta zatytułowana Popłyniemy Daleko, z której pochodzą tak wielkie przeboje jak Mówisz Mi, Że Przepraszasz.

Na Eska.pl możecie zobaczyć jej najnowszy teleledysk, który powstał do piosenki SMS. Czy podoba wam się ten utwór? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl.

Zobacz SMS - Aleksandra Jabłonka



Nie czytałeś jeszcze?

Justin Bieber bez koszulki kiedyś i dziś

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Tour de Pologne 2016 - kiedy? Trasa, data i transmisja TdP 2016
0

Tour de Pologne 2016 - kiedy? Trasa, data i transmisja TdP 2016

Tour de Pologne 2016, to największy i najpopularniejszy wyścig kolarski w Polsce. Kiedy jest TdP 2016? Jak wygląda trasa? Gdzie oglądać Tour de Pologne 2016? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
28/06/2016 14:39
Gra o Tron s06e10 online: dziesiąty odcinek Game of Thrones VI: The Winds of Winter po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e10 online: dziesiąty odcinek Game of Thrones VI: The Winds of Winter po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e10 online już po polsku! Premiera ostatniego odcinka najnowszego sezonu Gry o Tron już w Polsce - legalnie i w wysokiej jakości.
28/06/2016 14:32
ESKA Music Awards 2016 - kiedy i gdzie?
0

ESKA Music Awards 2016 - kiedy i gdzie?

ESKA Music Awards 2016 nadchodzi wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA. Bliższe informacje o gali ESKA Music Awards 2016 znajdziecie w poniższym artykule!
28/06/2016 13:57
Sylwia Grzeszczak hejtuje fankę. Czy słusznie?
0

Sylwia Grzeszczak hejtuje fankę. Czy słusznie?

Sylwia Grzeszczak skrytykowała zachowanie jednej ze swoich fanek. "Nie pozwolę nigdy na takie coś" - zapowiedziała wściekła wokalistka wyjaśniając całą sytuację.
28/06/2016 13:55
Islandia na Euro 2016. Za co pokochała ich cała Europa?
0

Islandia na Euro 2016. Za co pokochała ich cała Europa?

Islandia na Euro 2016 zaskoczyła wszystkich. Piłkarze tego małego kraju zasłynęli z waleczności, genialnych kibiców, szalonego komentatora i w mgnieniu oka islandzkich wikingów pokochała cała Europa. 
28/06/2016 12:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA