WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO] - Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]

Tagi związane z Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]: One Direction w Polsce, Siła Marzeń. Życie w One Direction, książka o One Direction, One Direction biografia

Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]

RSS 16/02/2013 12:13 Komentarze
Siła Marzeń. Życie w One Direction - oficjalna książkowa biografia zespołu One Direction ukaże się w polskich sklepach już 3 kwietnia! Co się w niej znajdzie? Dowiedz się na Eska.pl!
/ okładka książki Siła Marzeń
Ilustracja do artykułu: Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]
Siła Marzeń. Życie w One Direction - oficjalna książkowa opowieść o zespole One Direction ukaże się w polskich sklepach już 3 kwietnia! To kolejna wydana w Polsce w tym roku książka o historii życia bijących rekordy popularności gwiazd - pierwszą była biografia Justina Biebera.

>>> Justin Bieber - biografia już w polskich sklepach! [VIDEO]

W książce o One Direction znajdą się przede wszystkim niepublikowane do tej pory zdjęcia, zwierzenia członków zespołu oraz wiele szczegółów na temat ich występu w X Factor, nagranych płyt i tego, co chłopaki planują robić w przyszłości! 

One Direction - Little Things. Zobacz klip na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> One Direction mają szanse na dwie nagrody Kids Choice Awards 2013! Sprawdź listę nominowanych na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?
0

Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?

Taco Hemingway: EP-ka Wosk za darmo - gdzie została udostępniona? Co jeśli miejsce, z którego można ściągnąć piosenki Taco nie działa? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 16:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...