WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO] - Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]

Tagi związane z Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]: One Direction w Polsce, Siła Marzeń. Życie w One Direction, książka o One Direction, One Direction biografia

Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]

RSS 16/02/2013 12:13 Komentarze
Siła Marzeń. Życie w One Direction - oficjalna książkowa biografia zespołu One Direction ukaże się w polskich sklepach już 3 kwietnia! Co się w niej znajdzie? Dowiedz się na Eska.pl!
/ okładka książki Siła Marzeń
Ilustracja do artykułu: Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]
Siła Marzeń. Życie w One Direction - oficjalna książkowa opowieść o zespole One Direction ukaże się w polskich sklepach już 3 kwietnia! To kolejna wydana w Polsce w tym roku książka o historii życia bijących rekordy popularności gwiazd - pierwszą była biografia Justina Biebera.

>>> Justin Bieber - biografia już w polskich sklepach! [VIDEO]

W książce o One Direction znajdą się przede wszystkim niepublikowane do tej pory zdjęcia, zwierzenia członków zespołu oraz wiele szczegółów na temat ich występu w X Factor, nagranych płyt i tego, co chłopaki planują robić w przyszłości! 

One Direction - Little Things. Zobacz klip na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> One Direction mają szanse na dwie nagrody Kids Choice Awards 2013! Sprawdź listę nominowanych na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Maria Niklińska - Płać - nowa piosenka, teledysk, tekst!
0

Maria Niklińska - Płać - nowa piosenka, teledysk, tekst!

Maria Niklińska przedstawia kolejny utwór ze swojej debiutanckiej płyty "Maria" - Zobacz teledysk do nowej piosenki Marysi Niklińskiej!
27/09/2016 17:41
Sporting - Legia: online i w TV 27.09.2016. Transmisja za darmo?
0

Sporting - Legia: online i w TV 27.09.2016. Transmisja za darmo?

Sporting Lizbona - Legia Warszawa: stream w internecie i transmisja w telewizji 27 września 2016 dostępna za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy wywalczy 3 punkty? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 27.09.2016 na ESKA.pl!
27/09/2016 16:39
Popek aresztowany w Złotych Tarasach! Za co został zatrzymany?!
0

Popek aresztowany w Złotych Tarasach! Za co został zatrzymany?!

Popek aresztowany w Złotych Tarasach! Jaki jest powód zatrzymania rapera przez policję? Czy walka na KSW 37 z Pudzianowskim nie dojdzie do skutku? Wyjaśniamy to na ESKA.pl!
27/09/2016 16:39
Pogoda na październik 2016 długoterminowa. Prognoza jest zaskakująca!
0

Pogoda na październik 2016 długoterminowa. Prognoza jest zaskakująca!

Prognoza pogody na cały październik 2016 już na ESKA.pl! Miesięczna pogoda w październiku 2016 przewiduje pierwsze opady śniegu czy może jednak będzie słonecznie? Zobaczcie już teraz
27/09/2016 16:31
Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?
0

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to główne postacie w nowym serialu, który od września możemy oglądać w TVN. Kim są bohaterowie serialu Na noże i gdzie jeszcze oglądać możemy ich talent aktorski? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 16:29
Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016

Wyniki LOTTO z 27.09.2016 mogą komuś przynieść szczęście i życie jak z bajki. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 27 września 2016. To może właśnie Ciebie czeka życie gwiazd!
27/09/2016 16:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA