WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO] - Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]

Tagi związane z Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]: One Direction w Polsce, Siła Marzeń. Życie w One Direction, książka o One Direction, One Direction biografia

Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]

RSS 16/02/2013 12:13 Komentarze
Siła Marzeń. Życie w One Direction - oficjalna książkowa biografia zespołu One Direction ukaże się w polskich sklepach już 3 kwietnia! Co się w niej znajdzie? Dowiedz się na Eska.pl!
/ okładka książki Siła Marzeń
Ilustracja do artykułu: Siła Marzeń. Życie w One Direction - książka o One Direction w sklepach już 3 kwietnia! [VIDEO]
Siła Marzeń. Życie w One Direction - oficjalna książkowa opowieść o zespole One Direction ukaże się w polskich sklepach już 3 kwietnia! To kolejna wydana w Polsce w tym roku książka o historii życia bijących rekordy popularności gwiazd - pierwszą była biografia Justina Biebera.

>>> Justin Bieber - biografia już w polskich sklepach! [VIDEO]

W książce o One Direction znajdą się przede wszystkim niepublikowane do tej pory zdjęcia, zwierzenia członków zespołu oraz wiele szczegółów na temat ich występu w X Factor, nagranych płyt i tego, co chłopaki planują robić w przyszłości! 

One Direction - Little Things. Zobacz klip na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> One Direction mają szanse na dwie nagrody Kids Choice Awards 2013! Sprawdź listę nominowanych na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Brzeziny - Kwadrans po Kuchennych Rewolucjach. Zapiekane - MENU, ADRES
0

Brzeziny - Kwadrans po Kuchennych Rewolucjach. Zapiekane - MENU, ADRES

Pizzeria Kwadrans w Brzezinach przeszła Kuchenną rewolucję Magdy Gessler. Co się zmieniło?
25/05/2017 16:18
KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE
0

KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE

KSW 39 już 27 maja 2017! Której walki nie można przegapić? Dajcie znać już teraz głosując na ESKA.pl!
25/05/2017 16:14
SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach
0

SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach

Polsat SuperHit Festiwal 2017 - jak będą wyglądać występy gwiazd możemy przekonać się już teraz przeglądając zdjęcia i nagrania z prób do imprezy.
25/05/2017 15:58
Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni  [PROGRAM]
0

Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni [PROGRAM]

Dzielnica Ursynów z okazji swojego 40-lecia organizuje najdłuższe Dni Ursynowa w historii. Sprawdź, kto zagra i jakie będą atrakcje podczas wydarzenia.
25/05/2017 15:47
ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!
0

ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!

ALMA w Radiu ESKA! Współautorka megahitu Bonfire gościła w naszym studio! Zobaczcie wywiad już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:31
KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?
0

KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?

Ceremonia ważenia KSW 39 to elektryzujący moment każdej gali. Ile waży Pudzian? Ile Popek i Burneika? Możesz się przekonać na własne oczy! Sprawdź szczegóły! 
25/05/2017 15:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
SONDA
Którą walkę warto obejrzeć?
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
  • Michał Andryszak - Michał Kita
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierry Sokoudjou
  • Ariane Lipski - Diana Belbita
  • Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Damian Janikowski - Julio Gallegos
polub
ESKA