WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO] - Shawn Mendes na weselu przyjaciół!

Tagi związane z Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]: shawn mendes 2017

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]

RSS 11/01/2017 17:16 Komentarze

Shawn Mendes zrobił najlepszy prezent EVER! Wokalista spakował gitarę i pojechał na weselę, gdzie zaśpiewał nową piosenkę! Jak to się stało? Co to za utwór Szczegóły wyjaśniamy na ESKA.pl

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO] screen z www.instagram.com/618studios/ / fot. www.instagram.com/618studios/
Ilustracja do artykułu: Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! Zobaczcie video z tego momentu już teraz na ESKA.pl. Zazwyczaj wiele osób zastanawia się jaki prezent zrobić nowożeńcom. Takiego problemu nie miał twórca hitu Stitches, który został zaproszony na weselę bliskie przyjaciela. Kanadyjski wokalista dał swojemu kumplowi coś, co ten zapamięta do końca życia. Napisał piosenkę pt. Try My Best i wykonał ją przed parą i zgromadzonymi na sali gośćmi. Para młoda wykorzystała utwór do pierwszego tańca!

Shawn Mendes na weselu - Try My Best 

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu Try My Best brzdąkając na gitarze akustyczne. Jak informuje Billboard wokalista wykonał tę piosenkę na podstawie listu miłosnego napisanego przez pana dla panny młodej. Jak brzmi romantyczna - weselna ballada? Będziecie zaskoczeni!

Shawn Mendes wesele - video

Shawn Mendes z sukcesem zakończył akustyczne koncerty na Madison Square Garden. Kolejny plan Kanadyjczyka to trasa koncertowa Illuminate World Tour. Pierwszy występ w ramach tournee po świecie odbędzie się 27 kwietnia 2017 w Glasgow.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?
0

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?
19/02/2017 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!
0

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!
19/02/2017 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata
0

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.
19/02/2017 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!
0

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    
19/02/2017 16:11
Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]
0

Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]

Kto z Polski jedzie na Eurowizję 2017? Zobacz WYNIK krajowych eliminacji, video z występów oraz liczbę przyznanych punktów - na ESKA.pl!  
19/02/2017 15:11
Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!
0

Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!

Carmell na Eurowizji 2017 - tak byłoby, jeśli liczyłyby się tylko głosy widzów. Czym Małgorzata Bernatowicz, prywatnie córka aktorki Ewy Kasprzyk, zachwyciła Polaków, że przyznali jej najwięcej punktów?  
19/02/2017 13:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

15/02/2017 16:35

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA