WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO] - Shawn Mendes na weselu przyjaciół!

Tagi związane z Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]: shawn mendes 2017

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]

RSS 11/01/2017 17:16 Komentarze

Shawn Mendes zrobił najlepszy prezent EVER! Wokalista spakował gitarę i pojechał na weselę, gdzie zaśpiewał nową piosenkę! Jak to się stało? Co to za utwór Szczegóły wyjaśniamy na ESKA.pl

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO] screen z www.instagram.com/618studios/ / fot. www.instagram.com/618studios/
Ilustracja do artykułu: Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! Zobaczcie video z tego momentu już teraz na ESKA.pl. Zazwyczaj wiele osób zastanawia się jaki prezent zrobić nowożeńcom. Takiego problemu nie miał twórca hitu Stitches, który został zaproszony na weselę bliskie przyjaciela. Kanadyjski wokalista dał swojemu kumplowi coś, co ten zapamięta do końca życia. Napisał piosenkę pt. Try My Best i wykonał ją przed parą i zgromadzonymi na sali gośćmi. Para młoda wykorzystała utwór do pierwszego tańca!

Shawn Mendes na weselu - Try My Best 

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu Try My Best brzdąkając na gitarze akustyczne. Jak informuje Billboard wokalista wykonał tę piosenkę na podstawie listu miłosnego napisanego przez pana dla panny młodej. Jak brzmi romantyczna - weselna ballada? Będziecie zaskoczeni!

Shawn Mendes wesele - video

Shawn Mendes z sukcesem zakończył akustyczne koncerty na Madison Square Garden. Kolejny plan Kanadyjczyka to trasa koncertowa Illuminate World Tour. Pierwszy występ w ramach tournee po świecie odbędzie się 27 kwietnia 2017 w Glasgow.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł
0

Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł

Nelly Furtado powraca z nową płytą po 5 latach przerwy. Co wiemy o albumie The Ride? Sprawdź tracklistę, datę premiery już teraz - na ESKA.pl
17/01/2017 17:41
Kim jest siostra Ewy Farnej?
0

Kim jest siostra Ewy Farnej?

Kim jest siostra Ewy Farnej? Dziewczynka coraz częściej pojawia u boku swojej sławnej siostry na jej profilach w mediach społecznościowych. Jak ma na imię? Ile ma lat? Sprawdź, co wiemy o siostrze Ewy Farnej.
17/01/2017 17:23
Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO
0

Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO

Co robi się w szkole zamkniętej z powodu burzy śnieżnej? Dyrektor tej szkoły zdecydował się nagrać filmik, który stał się hitem internetu! Obejrzyj go już teraz - na ESKA.pl!
17/01/2017 16:54
Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]
0

Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]

Krzysztof Iwaneczko pracuje nad swoją pierwszą płytą! Poinformował o tym za pośrednictwem transmisji na żywo. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl
17/01/2017 16:50
Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!
0

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 milionów! Uda się osiągnąć cel?
17/01/2017 16:25
Spring Break 2017: znamy datę imprezy!
0

Spring Break 2017: znamy datę imprezy!

Kiedy odbędzie się Spring Break 2017? Sprawdź datę kolejnej edycji festiwalu!
17/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

15/01/2017 19:00

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA