WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO] - Shawn Mendes na weselu przyjaciół!

Tagi związane z Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]: shawn mendes 2017

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]

RSS 11/01/2017 17:16 Komentarze

Shawn Mendes zrobił najlepszy prezent EVER! Wokalista spakował gitarę i pojechał na weselę, gdzie zaśpiewał nową piosenkę! Jak to się stało? Co to za utwór Szczegóły wyjaśniamy na ESKA.pl

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO] screen z www.instagram.com/618studios/ / fot. www.instagram.com/618studios/
Ilustracja do artykułu: Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! Zobaczcie video z tego momentu już teraz na ESKA.pl. Zazwyczaj wiele osób zastanawia się jaki prezent zrobić nowożeńcom. Takiego problemu nie miał twórca hitu Stitches, który został zaproszony na weselę bliskie przyjaciela. Kanadyjski wokalista dał swojemu kumplowi coś, co ten zapamięta do końca życia. Napisał piosenkę pt. Try My Best i wykonał ją przed parą i zgromadzonymi na sali gośćmi. Para młoda wykorzystała utwór do pierwszego tańca!

Shawn Mendes na weselu - Try My Best 

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu Try My Best brzdąkając na gitarze akustyczne. Jak informuje Billboard wokalista wykonał tę piosenkę na podstawie listu miłosnego napisanego przez pana dla panny młodej. Jak brzmi romantyczna - weselna ballada? Będziecie zaskoczeni!

Shawn Mendes wesele - video

Shawn Mendes z sukcesem zakończył akustyczne koncerty na Madison Square Garden. Kolejny plan Kanadyjczyka to trasa koncertowa Illuminate World Tour. Pierwszy występ w ramach tournee po świecie odbędzie się 27 kwietnia 2017 w Glasgow.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...
0

Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2017? To już w marcu! ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/03/2017 00:00
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]
0

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Jak zareaguje przypadkowy facet na pocałunek od nieznajomej? O tym postanowiła się przekonać ta szalona vlogerka. Zobacz filmik, który ma już kilka milionów wyświetleń!
24/03/2017 23:56
Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!
0

Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!

Sara Mannei, żona Artura Boruca, podpisała kontrakt płytowy! Kiedy pierwszy singiel pięknej WAG? Sprawdźcie, jak Sara rozpoczynała przygodę ze śpiewaniem.
24/03/2017 23:39
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkurs DJ-ów na świecie. Za sprawą imprezy odkrywane są nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 22:43
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA