WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO] - Shawn Mendes na weselu przyjaciół!

Tagi związane z Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]: shawn mendes 2017

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]

RSS 11/01/2017 17:16 Komentarze

Shawn Mendes zrobił najlepszy prezent EVER! Wokalista spakował gitarę i pojechał na weselę, gdzie zaśpiewał nową piosenkę! Jak to się stało? Co to za utwór Szczegóły wyjaśniamy na ESKA.pl

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO] screen z www.instagram.com/618studios/ / fot. www.instagram.com/618studios/
Ilustracja do artykułu: Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [VIDEO]

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! Zobaczcie video z tego momentu już teraz na ESKA.pl. Zazwyczaj wiele osób zastanawia się jaki prezent zrobić nowożeńcom. Takiego problemu nie miał twórca hitu Stitches, który został zaproszony na weselę bliskie przyjaciela. Kanadyjski wokalista dał swojemu kumplowi coś, co ten zapamięta do końca życia. Napisał piosenkę pt. Try My Best i wykonał ją przed parą i zgromadzonymi na sali gośćmi. Para młoda wykorzystała utwór do pierwszego tańca!

Shawn Mendes na weselu - Try My Best 

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu Try My Best brzdąkając na gitarze akustyczne. Jak informuje Billboard wokalista wykonał tę piosenkę na podstawie listu miłosnego napisanego przez pana dla panny młodej. Jak brzmi romantyczna - weselna ballada? Będziecie zaskoczeni!

Shawn Mendes wesele - video

Shawn Mendes z sukcesem zakończył akustyczne koncerty na Madison Square Garden. Kolejny plan Kanadyjczyka to trasa koncertowa Illuminate World Tour. Pierwszy występ w ramach tournee po świecie odbędzie się 27 kwietnia 2017 w Glasgow.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program