WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO] - Nowa piosenka Shakiry: Can't Remember To Forget You ft. Rihanna: jest już okładka! Zobacz teraz [ZDJĘCIE]

Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]

RSS 09/01/2014 16:45 Komentarze

Podczas gdy wszyscy szukają przecieku Can't Remember To Forget You, czyli nowej piosenki Shakiry w duecie z Rihanną na 2014 rok, to panie zaserwowały niecierpliwym fanom okładkę do singla. Shak i RiRi ubrane w czarną bieliznę kuszą i zapraszają do posłuchania Can't Remember To Forget You. Musicie zobaczyć to sami!

okładka do Can't Remember To Forget You / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]
Szukacie przecieku Can't Remember To Forget You Shakiry w duecie z Rihanną? Nic z tego! Zanim posłuchamy nowej piosenki Shakiry na 2014 rok mamy dla Was oficjalną okładkę singla. Zdjęcie na front krążka z kawałkiem 9 stycznia 2014 roku na Facebooku udostępniła sama Shak. Tylko 4 dni do premiery Can't Remember To Forget You z Rihanną. Oto artwork do singla ... #takapodekscytowana - napisała wokalistka.


Co na okładce singla do Can't Remember To Forget You? Shakira i Rihanna ubrane w ekskluzywną, czarną bieliznę kuszącym wzorkiem spoglądają na nas ze zdjęcia. Fotka mówi jedno - duet Shakiry z Rihanną z pewnością będzie jedną z najseksowniejszych kolaboracji na rynku muzycznym.

Premiera Can't Remember To Forget You Shakiry ft. Rihanna już 13 stycznia 2014 roku. Kto nie może się doczekać? Dajcie znać w czacie na ESKA.pl. Komentarze także do Waszej dyspozycji.

Shakira - Can't Remember To Forget You (Audio) ft. Rihanna


Zobacz Shakira - Whenever, Wherever!



Zobacz Rihanna - Te Amo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA