WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO] - Nowa piosenka Shakiry: Can't Remember To Forget You ft. Rihanna: jest już okładka! Zobacz teraz [ZDJĘCIE]
REKLAMA
REKLAMA

Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]

RSS 09/01/2014 16:45 Komentarze 0

Podczas gdy wszyscy szukają przecieku Can't Remember To Forget You, czyli nowej piosenki Shakiry w duecie z Rihanną na 2014 rok, to panie zaserwowały niecierpliwym fanom okładkę do singla. Shak i RiRi ubrane w czarną bieliznę kuszą i zapraszają do posłuchania Can't Remember To Forget You. Musicie zobaczyć to sami!

okładka do Can't Remember To Forget You / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]
Szukacie przecieku Can't Remember To Forget You Shakiry w duecie z Rihanną? Nic z tego! Zanim posłuchamy nowej piosenki Shakiry na 2014 rok mamy dla Was oficjalną okładkę singla. Zdjęcie na front krążka z kawałkiem 9 stycznia 2014 roku na Facebooku udostępniła sama Shak. Tylko 4 dni do premiery Can't Remember To Forget You z Rihanną. Oto artwork do singla ... #takapodekscytowana - napisała wokalistka.


Co na okładce singla do Can't Remember To Forget You? Shakira i Rihanna ubrane w ekskluzywną, czarną bieliznę kuszącym wzorkiem spoglądają na nas ze zdjęcia. Fotka mówi jedno - duet Shakiry z Rihanną z pewnością będzie jedną z najseksowniejszych kolaboracji na rynku muzycznym.

Premiera Can't Remember To Forget You Shakiry ft. Rihanna już 13 stycznia 2014 roku. Kto nie może się doczekać? Dajcie znać w czacie na ESKA.pl. Komentarze także do Waszej dyspozycji.

Shakira - Can't Remember To Forget You (Audio) ft. Rihanna


Zobacz Shakira - Whenever, Wherever!



Zobacz Rihanna - Te Amo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift nago? Hacker włamał się na Twittera i Instagram - czy ma jej nagie zdjęcia? [VIDEO]
0

Taylor Swift nago? Hacker włamał się na Twittera i Instagram - czy ma jej nagie zdjęcia? [VIDEO]

Włamanie na konto Taylor Swift na Twitterze i Instagramie. Ktoś przejął jej konta i publikował posty w jej imieniu. Czy hackerzy zdobyli prywatne nagie zdjęcia Taylor Swift? Co zrobić kiedy ktoś ukradnie ci hasło?
27/01/2015 22:01
Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]
0

Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]

Teledysk Eda Sheerana w wersji jakiej nie widzieliście. Dla jednych zabawny filmik, dla innych obrzydliwa parodia. Fanowskie wideo do piosenki Thinking Out Loud wywołuje skrajne reakcje. Jak wygląda Ed Sheeran w tym filmie - sprawdźcie na eska.pl
27/01/2015 16:07
Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl
0

Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl

Jessie Ware wystąpi w Polsce 7 lutego 2015 roku. Koncert brytyjskiej wokalistki odbędzie się na warszawskim Torwarze. Co z biletami na koncert Jessie Ware? Jaka jest cena wejściówek na występ Jessie Ware? Informacje na temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 15:33
Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Czy słuchaczom spodoba się nowy, taneczny numer?
27/01/2015 14:58
Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Selena Gomez i Zedd razem - muzycznie i nie tylko - to tematy numer jeden w Stanach w kategorii show-biznes. W sieci roi się od informacji o nowej piosence Seleny Gomez 2015 zatytułowanej najprawdopodobniej I Want You To Know, którą wyprodukować miał właśnie Zedd. Co wiemy o duecie Selena Gomez i Zedd zawodowo i prywatnie? Zobaczcie na ESKA.pl!
27/01/2015 14:57
Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]
0

Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]

Druga edycja Live Earth potwierdzona! Live Earth 2015 będzie najprawdopodobniej największym muzycznym wydarzeniem na świecie. Co to jest Live Earth, kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto wystąpi w ramach eventu? Zobaczcie zapowiedź Live Earth 2015 i sprawdźcie wszystkie informacje!
27/01/2015 14:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska