WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO] - Nowa piosenka Shakiry: Can't Remember To Forget You ft. Rihanna: jest już okładka! Zobacz teraz [ZDJĘCIE]
REKLAMA
REKLAMA

Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]

RSS 09/01/2014 16:45 Komentarze 0

Podczas gdy wszyscy szukają przecieku Can't Remember To Forget You, czyli nowej piosenki Shakiry w duecie z Rihanną na 2014 rok, to panie zaserwowały niecierpliwym fanom okładkę do singla. Shak i RiRi ubrane w czarną bieliznę kuszą i zapraszają do posłuchania Can't Remember To Forget You. Musicie zobaczyć to sami!

okładka do Can't Remember To Forget You / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]
Szukacie przecieku Can't Remember To Forget You Shakiry w duecie z Rihanną? Nic z tego! Zanim posłuchamy nowej piosenki Shakiry na 2014 rok mamy dla Was oficjalną okładkę singla. Zdjęcie na front krążka z kawałkiem 9 stycznia 2014 roku na Facebooku udostępniła sama Shak. Tylko 4 dni do premiery Can't Remember To Forget You z Rihanną. Oto artwork do singla ... #takapodekscytowana - napisała wokalistka.


Co na okładce singla do Can't Remember To Forget You? Shakira i Rihanna ubrane w ekskluzywną, czarną bieliznę kuszącym wzorkiem spoglądają na nas ze zdjęcia. Fotka mówi jedno - duet Shakiry z Rihanną z pewnością będzie jedną z najseksowniejszych kolaboracji na rynku muzycznym.

Premiera Can't Remember To Forget You Shakiry ft. Rihanna już 13 stycznia 2014 roku. Kto nie może się doczekać? Dajcie znać w czacie na ESKA.pl. Komentarze także do Waszej dyspozycji.

Shakira - Can't Remember To Forget You (Audio) ft. Rihanna


Zobacz Shakira - Whenever, Wherever!



Zobacz Rihanna - Te Amo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]
0

Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]

Nie żyje Robert Leszczyński. Co o nim wiemy? Najbardziej znany był jako juror w popularnym talent show Idol. Dowiedz się kim był i co robił Robert Leszczyński.
01/04/2015 18:21
Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat.
0

Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat.

Robert Leszczyński nie żyje. Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich krytyków muzycznych, znany między innymi jako juror z muzycznego talent show Idol miał 48 lat.
01/04/2015 18:17
Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]
0

Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]

Syn Magika - Fejz zapowiada kolejną piosenkę. Do sieci trafiła zapowiedź utworu Panaceum. Jaki będzie nowy kawałek? Sprawdź na ESKA.pl 
01/04/2015 16:59
Wielkanoc 2015 - przerwa świąteczna: do kiedy wolne po świętach? Czy idzie się do szkoły po Lanym Poniedziałku? Wiemy, do kiedy gramy The Lazy Song [VIDEO]
0

Wielkanoc 2015 - przerwa świąteczna: do kiedy wolne po świętach? Czy idzie się do szkoły po Lanym Poniedziałku? Wiemy, do kiedy gramy The Lazy Song [VIDEO]

Od kiedy do kiedy wolne w Wielkanoc 2015? Na pytanie o przerwę świąteczną w Wielkanoc 2015 odpowiadamy na ESKA.pl. Wiemy m.in. czy 7 kwietnia 2015 roku po Lanym Poniedziałku idziemy do szkoły. Zobaczcie już teraz, do kiedy The Lazy Song na playlistach będzie aktualne!
01/04/2015 16:44
Justin Bieber Roast of w Comedy Central - filmy, fragmenty show na ESKA.pl [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast of w Comedy Central - filmy, fragmenty show na ESKA.pl [VIDEO]

Za nami Roast of Justin Bieber w Comedy Central. Jak wypadł idol nastolatek w programie komediowym? Zobacz filmy i teksty z Roast of Justin Bieber z 1 kwietnia 2015 roku. 
01/04/2015 16:35
HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]
0

HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]

Jest nowy HIT INTERNETU 2015! Tym razem to trzy śpiewające dziewczyny w samochodzie, które postanowiły udowodnić, że w szybki i ładny sposób można streścić ostatnie 100 lat w muzyce. Klip pt. Mime Through Time by SketchSHE, czyli po prostu 100 lat muzyki w jednym klipie jest naprawdę HOT! 
01/04/2015 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska