WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO] - Nowa piosenka Shakiry: Can't Remember To Forget You ft. Rihanna: jest już okładka! Zobacz teraz [ZDJĘCIE]
REKLAMA
REKLAMA

Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]

RSS 09/01/2014 16:45 Komentarze 0

Podczas gdy wszyscy szukają przecieku Can't Remember To Forget You, czyli nowej piosenki Shakiry w duecie z Rihanną na 2014 rok, to panie zaserwowały niecierpliwym fanom okładkę do singla. Shak i RiRi ubrane w czarną bieliznę kuszą i zapraszają do posłuchania Can't Remember To Forget You. Musicie zobaczyć to sami!

okładka do Can't Remember To Forget You / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]
Szukacie przecieku Can't Remember To Forget You Shakiry w duecie z Rihanną? Nic z tego! Zanim posłuchamy nowej piosenki Shakiry na 2014 rok mamy dla Was oficjalną okładkę singla. Zdjęcie na front krążka z kawałkiem 9 stycznia 2014 roku na Facebooku udostępniła sama Shak. Tylko 4 dni do premiery Can't Remember To Forget You z Rihanną. Oto artwork do singla ... #takapodekscytowana - napisała wokalistka.


Co na okładce singla do Can't Remember To Forget You? Shakira i Rihanna ubrane w ekskluzywną, czarną bieliznę kuszącym wzorkiem spoglądają na nas ze zdjęcia. Fotka mówi jedno - duet Shakiry z Rihanną z pewnością będzie jedną z najseksowniejszych kolaboracji na rynku muzycznym.

Premiera Can't Remember To Forget You Shakiry ft. Rihanna już 13 stycznia 2014 roku. Kto nie może się doczekać? Dajcie znać w czacie na ESKA.pl. Komentarze także do Waszej dyspozycji.

Shakira - Can't Remember To Forget You (Audio) ft. Rihanna


Zobacz Shakira - Whenever, Wherever!



Zobacz Rihanna - Te Amo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gosia Andrzejewicz specjalny wywiad dla fanów - odpowiedzi przeczytaj wyłącznie na eska.pl [VIDEO]
0

Gosia Andrzejewicz specjalny wywiad dla fanów - odpowiedzi przeczytaj wyłącznie na eska.pl [VIDEO]

Gosia Andrzejewicz o nowej płycie, programach talent show i poezji. Nowa płyta Gosi Andrzejewicz FILM to okazja do wyjątkowego wywiadu. Gosia odpowiada na najciekawsze pytania fanów wyłącznie na ESKA.PL
21/11/2014 17:50
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl 
21/11/2014 17:09
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]

Afraid Dawida Kwiatkowskiego to jedyna piosenka w języku angielskim na płycie Pop&Roll, która zamyka tracklistę wydawnictwa. Audio Afraid Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie do posłuchania na ESKA.pl. Jak Dawid Kwiatkowski śpiewa po angielsku i czy jego Afraid ma szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Przekonajcie się sami już teraz!
21/11/2014 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]

Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]