WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO] - Nowa piosenka Shakiry: Can't Remember To Forget You ft. Rihanna: jest już okładka! Zobacz teraz [ZDJĘCIE]
REKLAMA
REKLAMA

Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]

RSS 09/01/2014 16:45 Komentarze 0

Podczas gdy wszyscy szukają przecieku Can't Remember To Forget You, czyli nowej piosenki Shakiry w duecie z Rihanną na 2014 rok, to panie zaserwowały niecierpliwym fanom okładkę do singla. Shak i RiRi ubrane w czarną bieliznę kuszą i zapraszają do posłuchania Can't Remember To Forget You. Musicie zobaczyć to sami!

okładka do Can't Remember To Forget You / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You: zamiast przecieku piosenki - okładka. Zobacz! [FOTO]
Szukacie przecieku Can't Remember To Forget You Shakiry w duecie z Rihanną? Nic z tego! Zanim posłuchamy nowej piosenki Shakiry na 2014 rok mamy dla Was oficjalną okładkę singla. Zdjęcie na front krążka z kawałkiem 9 stycznia 2014 roku na Facebooku udostępniła sama Shak. Tylko 4 dni do premiery Can't Remember To Forget You z Rihanną. Oto artwork do singla ... #takapodekscytowana - napisała wokalistka.


Co na okładce singla do Can't Remember To Forget You? Shakira i Rihanna ubrane w ekskluzywną, czarną bieliznę kuszącym wzorkiem spoglądają na nas ze zdjęcia. Fotka mówi jedno - duet Shakiry z Rihanną z pewnością będzie jedną z najseksowniejszych kolaboracji na rynku muzycznym.

Premiera Can't Remember To Forget You Shakiry ft. Rihanna już 13 stycznia 2014 roku. Kto nie może się doczekać? Dajcie znać w czacie na ESKA.pl. Komentarze także do Waszej dyspozycji.

Shakira - Can't Remember To Forget You (Audio) ft. Rihanna


Zobacz Shakira - Whenever, Wherever!



Zobacz Rihanna - Te Amo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl