WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO] - Shakira 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]: shakira empire, shakira teledyski, teledysk shakiry z panną młodą, shakira ślub, kim jest mąż shakiry

Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]

RSS 25/03/2014 14:28 Komentarze 0
Shakira - Empire. Teledysk do drugiego singla promującego kolejny album latynoskiej gwiazdy, z samą Shak w roli uciekającej panny młodej - już na YouTube. Zobacz Shakirę w sukni ślubnej - na ESKA.pl!
Shakira - teledysk do Empire / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]
Shakira - Empire. Teledysk do drugiego singla promującego kolejny album latynoskiej gwiazdy, zatytułowany po prostu Shakira - nareszcie na YouTube. Tym razem Shakira pokazuje się w wersji bardziej lekkiej i romantycznej - występuje w sukni ślubnej jako uciekająca z kościoła panna młoda.

>>> Same hity bez gadania - na eskaGO!

W klipie Shakiry do Empire możemy zobaczyć wokalistkę prężącą się w płonącej sukni na tle schodów czy biegnącą przed siebie po górskich łąkach. Bardziej seksownie i mrocznie zaczyna się dziać w drugiej części video, gdy Shakira tańczy w pokoju oświetlonym wyłącznie blaskiem świec, ubrana w odsłaniającą nogi i spory fragment dekoltu czarną kreację. Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]
0

EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]

MTV EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać galę rozdania nagród w telewizji i internecie? Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow - na ESKA.pl  
31/10/2014 18:28
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]