WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO] - Shakira 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]: shakira empire, shakira teledyski, teledysk shakiry z panną młodą, shakira ślub, kim jest mąż shakiry

Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]

RSS 25/03/2014 14:28 Komentarze 0
Shakira - Empire. Teledysk do drugiego singla promującego kolejny album latynoskiej gwiazdy, z samą Shak w roli uciekającej panny młodej - już na YouTube. Zobacz Shakirę w sukni ślubnej - na ESKA.pl!
Shakira - teledysk do Empire / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]
Shakira - Empire. Teledysk do drugiego singla promującego kolejny album latynoskiej gwiazdy, zatytułowany po prostu Shakira - nareszcie na YouTube. Tym razem Shakira pokazuje się w wersji bardziej lekkiej i romantycznej - występuje w sukni ślubnej jako uciekająca z kościoła panna młoda.

>>> Same hity bez gadania - na eskaGO!

W klipie Shakiry do Empire możemy zobaczyć wokalistkę prężącą się w płonącej sukni na tle schodów czy biegnącą przed siebie po górskich łąkach. Bardziej seksownie i mrocznie zaczyna się dziać w drugiej części video, gdy Shakira tańczy w pokoju oświetlonym wyłącznie blaskiem świec, ubrana w odsłaniającą nogi i spory fragment dekoltu czarną kreację. Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Rihanna - Higher i American Oxygen: kolejne nowe piosenki Rihanny 2015. Posłuchajcie fragmentów  [VIDEO]
0

Rihanna - Higher i American Oxygen: kolejne nowe piosenki Rihanny 2015. Posłuchajcie fragmentów [VIDEO]

Rihanna Higher i American Oxygen prezentuje nam jako swoje kolejne nowe piosenki 2015 na ósmy album. Fragment audio Higher i reklamę z Rihanną i jej American Oxygen w tle prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród tych nowych piosenek Rihanny 2015 kryje się następny po FourFiveSeconds singiel wokalistki?
06/03/2015 13:09
Gorąca 20 Premiera - Bad Paris feat. Mimoza - I Heart You [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera - Bad Paris feat. Mimoza - I Heart You [AUDIO]

Gorąca 20 Premiera - Bad Paris feat. Mimoza - I Heart You to piątkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Sprawdź tekst i posłuchaj na ESKA.pl!    
06/03/2015 13:08
Szybcy i wściekli - soundtrack filmu. Obejrzyj 7.03.2015 i posłuchaj muzyki z filmu na ESKA.pl [VIDEO]
0

Szybcy i wściekli - soundtrack filmu. Obejrzyj 7.03.2015 i posłuchaj muzyki z filmu na ESKA.pl [VIDEO]

Szybcy i wściekli to film z klasycznej już serii pod tym samym tytułem z Vinem Diesel'em i Paulem Walkerem. TVP1 przypomni go 7.03.2015. Warto zwrócić uwagę na świetną ścieżkę dźwiękową z hitami takich artystów jak Ja Rule, R. Kelly i Ashanti. Sprawdź kiedy oglądać film z przebojową muzyką na ESKA.pl
06/03/2015 12:57
Solowa kariera wokalistów One Direction? Wyniki sondy na ESKA.pl! [VIDEO]
0

Solowa kariera wokalistów One Direction? Wyniki sondy na ESKA.pl! [VIDEO]

Na koniec marca w mediach pojawiła się informacja o tym, że chłopaki z One Direction otrzymali zielone światło na solowe kariery. Na czyją solową karierę czytelnicy ESKA.pl czekają najbardziej? Zwycięzcą sondy został Zayn Malik.
06/03/2015 12:41
Mali Gigagnci odc. 1: dziewczynka śpiewa po francusku hit Indili! Zobaczcie utalentowaną uczestniczkę show [VIDEO]
0

Mali Gigagnci odc. 1: dziewczynka śpiewa po francusku hit Indili! Zobaczcie utalentowaną uczestniczkę show [VIDEO]

Mali Giganci odc. 1 a na scenie mała dziewczynka śpiewająca po francusku Indilę - to dzięki temu wykonaniu pierwszy odcinek Małych Gigantów podbija serca widzów. Zobaczcie filmik z występem dziewczynki z Małych Gigantów śpiewającej w języku francuskim już teraz! Czy po Małych Gigantach 07.03.2015 mamy własną, słodką wersję Indili?
06/03/2015 12:09
Adele - 25: PŁYTA już do kupienia! Premiera nowej płyty Adele 2015 lada moment - gotowi? [VIDEO]
0

Adele - 25: PŁYTA już do kupienia! Premiera nowej płyty Adele 2015 lada moment - gotowi? [VIDEO]

Płyta Adele 25 w sprzedaży jeszcze przed premierą! Pierwsze sklepy internetowe zamieściły informacje o nowej płycie Adele na 2015 roku uruchamiając opcję przedsprzedaży. Wszystko wskazuje na to, że premiera 25 Adele zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl!
06/03/2015 11:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]