WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO] - Shakira 2014

Tagi związane z Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]: shakira empire, shakira teledyski, teledysk shakiry z panną młodą, shakira ślub, kim jest mąż shakiry

Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]

RSS 25/03/2014 14:28 Komentarze
Shakira - Empire. Teledysk do drugiego singla promującego kolejny album latynoskiej gwiazdy, z samą Shak w roli uciekającej panny młodej - już na YouTube. Zobacz Shakirę w sukni ślubnej - na ESKA.pl!
Shakira - teledysk do Empire / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]
Shakira - Empire. Teledysk do drugiego singla promującego kolejny album latynoskiej gwiazdy, zatytułowany po prostu Shakira - nareszcie na YouTube. Tym razem Shakira pokazuje się w wersji bardziej lekkiej i romantycznej - występuje w sukni ślubnej jako uciekająca z kościoła panna młoda.

>>> Same hity bez gadania - na eskaGO!

W klipie Shakiry do Empire możemy zobaczyć wokalistkę prężącą się w płonącej sukni na tle schodów czy biegnącą przed siebie po górskich łąkach. Bardziej seksownie i mrocznie zaczyna się dziać w drugiej części video, gdy Shakira tańczy w pokoju oświetlonym wyłącznie blaskiem świec, ubrana w odsłaniającą nogi i spory fragment dekoltu czarną kreację. Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
30/04/2016 23:17
Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest Rihanna z TTBZ 2016?
0

Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest Rihanna z TTBZ 2016?

Agnieszka Twardowska dołączyła do grona uczestników piątej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kim jest młoda wokalistka, która występuje w programie? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!
30/04/2016 23:16
3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta
0

3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta

Obchody 3 maja 2016 w Warszawie to sprawa ważna, nie tylko dla mieszkańców stolicy. Specjalnie dla Was, w jedno miejsce zebraliśmy program uroczystości na Święto Konstytucji 3 maja na 2016 rok z udziałem prezydenta. Sprawdźcie na ESKA.pl, co i o której godzinie 03.05.2015 w stolicy
30/04/2016 21:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA