Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO] - Shakira 2014

Tagi związane z Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]: shakira empire, shakira teledyski, teledysk shakiry z panną młodą, shakira ślub, kim jest mąż shakiry

Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]

RSS 25/03/2014 14:28 Komentarze
Shakira - Empire. Teledysk do drugiego singla promującego kolejny album latynoskiej gwiazdy, z samą Shak w roli uciekającej panny młodej - już na YouTube. Zobacz Shakirę w sukni ślubnej - na ESKA.pl!
Shakira - teledysk do Empire / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Shakira - Empire. Teledysk z Shak w roli uciekającej panny młodej już na YouTube! [VIDEO]
Shakira - Empire. Teledysk do drugiego singla promującego kolejny album latynoskiej gwiazdy, zatytułowany po prostu Shakira - nareszcie na YouTube. Tym razem Shakira pokazuje się w wersji bardziej lekkiej i romantycznej - występuje w sukni ślubnej jako uciekająca z kościoła panna młoda.

>>> Same hity bez gadania - na eskaGO!

W klipie Shakiry do Empire możemy zobaczyć wokalistkę prężącą się w płonącej sukni na tle schodów czy biegnącą przed siebie po górskich łąkach. Bardziej seksownie i mrocznie zaczyna się dziać w drugiej części video, gdy Shakira tańczy w pokoju oświetlonym wyłącznie blaskiem świec, ubrana w odsłaniającą nogi i spory fragment dekoltu czarną kreację. Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
13/02/2016 13:50
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
13/02/2016 12:15
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
13/02/2016 12:14
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 11:52
Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą
0

Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą

Kanye West wydał płytę. Od dawna zapowiadany krążek ujrzał światło dzienne 11 lutego jednak z zupełnie nowym tytułem i zmienioną tracklistą. Szczegóły najnowszej płyty amerykańskiego rapera już teraz na ESKA.pl!
13/02/2016 10:39
Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful

Edyta Górniak - Grateful: piosenka na Eurowizję 2016 już wkrótce pojawi się premierowo i to z nią weźmie udział w polskich preselekcjach. Gwiazda polskiej sceny zaśpiewa Grateful na żywo! Sprawdź, gdzie i kiedy - na ESKA.pl!
13/02/2016 10:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 11:52

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 22:16

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA