Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO] - Koncert Dawida Kwiatkowskiego i Saszan w Warszawie: YouTuberka rozdaje bilety na występ na Facebooku! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO]: dawid kwiatkowski koncert w warszawie, dawid kwiatkowski saszan, saszan, saszan facebook, dawid kwiatkowski koncert w warszawie bilety, bilety na koncert dawida kwiatkowskiego

Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO]

RSS 05/08/2013 16:35 Komentarze 0

Saszan, która zaśpiewa z Dawidem Kwiatkowskim na koncercie w Warszawie już 11 sierpnia 2013 roku, przygotowała dla swoich fanów na Facebooku konkurs, w którym do wygrania są 2 bilety na ich wspólny występ. Co trzeba zrobić? Szczegóły już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. Karolina Chudyba
Ilustracja do artykułu: Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO]
Chcesz isć na koncert Dawida Kwiatkowskiego w Warszawie 11 sierpnia 2013 roku, na którym zaśpiewa także Saszan? Bilety na ich występ w klubie Odessa do wygrania w konkursie Saszan na Facebooku. Początkująca wokalistka poprosiła ‎Saszanators‬ o napisanie tytułu piosenki, w której chcieliby usłyszeć ją i Kwiata. Post szybko zalały propozycje fanów.

>>> Dawid Kwiatkowski na koncercie w Warszawie zaśpiewa z Saszan! Kim jest Saszan? + jej wykony [AUDIO]

Komentarz z tytułem piosenki z największą ilością lajków zgarnie 2 wejściówki - wyjaśniła Saszan, która wyniki ogłosi w piątek 9 sierpnia 2013 roku. Konkursowy wpis możecie zostawić klikając TUTAJ. Jakie hity prowadzą na kilka godzin po ogłoszeniu konkursu?

Wśród faworytów jest Impossible Jamesa Arthura i As long As You Love Me Justina Biebera. Wymienane są też przeboje takich artystów jak Rihanna czy też One Direction. Macie inne pomysły? Podzielcie się nimi w naszych komentarzach i czacie na żywo poniżej.


Zobacz Impossible - James Arthur!




Zobacz As Long As You Love - Justin Bieber ft. Big Sean!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan - ekskluzywna transmisja, której nie zobaczycie w telewizji. Sprawdź gdzie, kiedy i o której będzie można oglądać wejście gwiazd na galę rozdania EMA 2015!    
28/08/2015 16:52
Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało
0

Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało

Miley Cyrus nago? Nie tym razem, ale było blisko! Autorka hitu Wrecking Ball pojawiła się w programie Jimmy Kimmela bez bluzki. Na nagą klatkę piersiową Miley zarzuciła pelerynę, a na sutki nakleiła cekinowe serduszka. Co chciał w ten sposób przekazać? Czy za nagimi piersiami Miley Cyrus kryje się jakieś przesłanie? I na koniec - czy to oznacza, że Miley Cyrus poprowadzi galę VMA 2015 topless?
28/08/2015 16:52
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
28/08/2015 16:51
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
28/08/2015 16:50
Mecz Polska - Gibraltar: transmisja na żywo, gdzie oglądać mecz eliminacji do EURO 2015? It's So Easy
0

Mecz Polska - Gibraltar: transmisja na żywo, gdzie oglądać mecz eliminacji do EURO 2015? It's So Easy

Mecz Polska - Gibraltar to kolejne spotkanie w ramach eliminacji do EURO 2016, które będą musieli rozegrać Polacy we wrześniu. Czy transmisja meczu Polska Gibraltar będzie dostępna w telewizji oraz w postaci live-streamów w internecie? Jak oglądać jedną z najważniejszych rozgrywek biało-czerwonych? Sprawdźcie na ESKA.pl 
28/08/2015 16:50
Mecz Polska Niency - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niency - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
28/08/2015 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska