WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO] - Koncert Dawida Kwiatkowskiego i Saszan w Warszawie: YouTuberka rozdaje bilety na występ na Facebooku! [VIDEO]

Tagi związane z Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO]: dawid kwiatkowski koncert w warszawie, dawid kwiatkowski saszan, saszan, saszan facebook, dawid kwiatkowski koncert w warszawie bilety, bilety na koncert dawida kwiatkowskiego

Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO]

RSS 05/08/2013 16:35 Komentarze

Saszan, która zaśpiewa z Dawidem Kwiatkowskim na koncercie w Warszawie już 11 sierpnia 2013 roku, przygotowała dla swoich fanów na Facebooku konkurs, w którym do wygrania są 2 bilety na ich wspólny występ. Co trzeba zrobić? Szczegóły już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. Karolina Chudyba
Ilustracja do artykułu: Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO]
Chcesz isć na koncert Dawida Kwiatkowskiego w Warszawie 11 sierpnia 2013 roku, na którym zaśpiewa także Saszan? Bilety na ich występ w klubie Odessa do wygrania w konkursie Saszan na Facebooku. Początkująca wokalistka poprosiła ‎Saszanators‬ o napisanie tytułu piosenki, w której chcieliby usłyszeć ją i Kwiata. Post szybko zalały propozycje fanów.

>>> Dawid Kwiatkowski na koncercie w Warszawie zaśpiewa z Saszan! Kim jest Saszan? + jej wykony [AUDIO]

Komentarz z tytułem piosenki z największą ilością lajków zgarnie 2 wejściówki - wyjaśniła Saszan, która wyniki ogłosi w piątek 9 sierpnia 2013 roku. Konkursowy wpis możecie zostawić klikając TUTAJ. Jakie hity prowadzą na kilka godzin po ogłoszeniu konkursu?

Wśród faworytów jest Impossible Jamesa Arthura i As long As You Love Me Justina Biebera. Wymienane są też przeboje takich artystów jak Rihanna czy też One Direction. Macie inne pomysły? Podzielcie się nimi w naszych komentarzach i czacie na żywo poniżej.


Zobacz Impossible - James Arthur!




Zobacz As Long As You Love - Justin Bieber ft. Big Sean!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
02/05/2016 14:17
Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]
0

Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]

Mario Miranda - to autor wielu ilustracji przedstawiających znane miasta. Popularny podróżnik i rysownik jest bohaterem Google Doodle 2.05.2016. Sprawdź 5 najlepszych ciekawostek o tym niezwykłym artyście!
02/05/2016 13:26
Pogoda na majówkę 2016: Prognoza pogody na 1-3 maja jest optymistyczna?
0

Pogoda na majówkę 2016: Prognoza pogody na 1-3 maja jest optymistyczna?

Prognozy pogody na majówkę 2016 ucieszą każdego? Jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja? Z przewidywań synoptyków ucieszą osoby, które nie przepadają za upałami. Sprawdźcie na ESKA.pl., jak będzie w majówkę 2016!
02/05/2016 13:17
Dzień Flagi 2 maja: białe i czerwone teledyski na 2 maja 2016 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Flagi 2 maja: białe i czerwone teledyski na 2 maja 2016 na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Flagi Polskiej obchodzimy 2 maja. Czy jest to dzień wolny od pracy? Sprawdź i znajdź czas na obejrzenie białych i czerwonych teledysków na ESKA.pl 
02/05/2016 12:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 12:14

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

01/05/2016 23:24

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

01/05/2016 20:46

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA