WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO] - Sarsa - Bronię się akustycznie

Tagi związane z Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO]: msz, sarsa, sarsa 2017

Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO]

RSS 03/04/2017 15:28 Komentarze

Sarsa wykonała na żywo w Radiu ESKA swój najnowszy hit Bronię się! Jak brzmi ten utwór w wersji akustycznej? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO] screen z Instagrama Puotecka / fot. screen https://www.instagram.com/puoteck/
Ilustracja do artykułu: Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO]

Sarsa na żywo śpiewa znakomicie, co udowodniła wiele razy podczas swoich koncertów. 31 marca 2017 artystka gościła w Radiu ESKA, gdzie w programie Muzyką Się Żyje wykonała utwór Bronię się akustycznie. I oczywiście brzmi on zupełnie inaczej niż w wersji, którą znacie z naszej anteny. Przekonajcie się sami odpalając poniższym player video. Warto z tej okazji również przypomnieć, że Bronię się to pierwszy singiel zapowiadający drugi studyjny krążek Sarsy.

Sarsa na żywo - Bronię się

Sarsa w Muzyką Się Żyje, oprócz wykonania na żywo hitu Bronię Się, opowiedziała o zbliżającej się płycie i planach na najbliższe miesiące. Wokalistka zdradziła w rozmowie z Puotckiem, że:

  • Płyta pojawi się szybciej niż we wrześniu - (prawdopodobnie przed wakacjami).
  • Krążek na pewno będzie zaskoczeniem dla fanów.
  • Do zakończenia pracy nad albumem zostały trzy piosenki.
  • Pomysł na tytuł płyty już jest i poznamy go w serwisach społecznościowych Sarsy. 
  • Sarsa ma w planach trasę koncertową - 'wiosenno-letnią' i klubową. Da m.in. koncert w Bydgoszczy.

Post udostępniony przez @puoteck

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?
0

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.
26/06/2017 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą
0

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!
26/06/2017 15:39
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?
0

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.
26/06/2017 15:36
Open'er Festival 2017
0

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.
26/06/2017 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA