WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO] - Sarsa - Bronię się akustycznie

Tagi związane z Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO]: msz, sarsa, sarsa 2017

Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO]

RSS 03/04/2017 15:28 Komentarze

Sarsa wykonała na żywo w Radiu ESKA swój najnowszy hit Bronię się! Jak brzmi ten utwór w wersji akustycznej? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO] screen z Instagrama Puotecka / fot. screen https://www.instagram.com/puoteck/
Ilustracja do artykułu: Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO]

Sarsa na żywo śpiewa znakomicie, co udowodniła wiele razy podczas swoich koncertów. 31 marca 2017 artystka gościła w Radiu ESKA, gdzie w programie Muzyką Się Żyje wykonała utwór Bronię się akustycznie. I oczywiście brzmi on zupełnie inaczej niż w wersji, którą znacie z naszej anteny. Przekonajcie się sami odpalając poniższym player video. Warto z tej okazji również przypomnieć, że Bronię się to pierwszy singiel zapowiadający drugi studyjny krążek Sarsy.

Sarsa na żywo - Bronię się

Sarsa w Muzyką Się Żyje, oprócz wykonania na żywo hitu Bronię Się, opowiedziała o zbliżającej się płycie i planach na najbliższe miesiące. Wokalistka zdradziła w rozmowie z Puotckiem, że:

  • Płyta pojawi się szybciej niż we wrześniu - (prawdopodobnie przed wakacjami).
  • Krążek na pewno będzie zaskoczeniem dla fanów.
  • Do zakończenia pracy nad albumem zostały trzy piosenki.
  • Pomysł na tytuł płyty już jest i poznamy go w serwisach społecznościowych Sarsy. 
  • Sarsa ma w planach trasę koncertową - 'wiosenno-letnią' i klubową. Da m.in. koncert w Bydgoszczy.

Post udostępniony przez @puoteck

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sopot Festival 2017: PIOSENKI
0

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.
19/08/2017 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz
0

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.
19/08/2017 16:12
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?
19/08/2017 13:51
Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE
0

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?
19/08/2017 12:19
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!
0

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!
19/08/2017 11:27
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
19/08/2017 08:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA