WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO] - Sarsa - Bronię się akustycznie

Tagi związane z Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO]: msz, sarsa, sarsa 2017

Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO]

RSS 03/04/2017 15:28 Komentarze

Sarsa wykonała na żywo w Radiu ESKA swój najnowszy hit Bronię się! Jak brzmi ten utwór w wersji akustycznej? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO] screen z Instagrama Puotecka / fot. screen https://www.instagram.com/puoteck/
Ilustracja do artykułu: Sarsa na żywo w Radiu ESKA - Bronię się [AUDIO]

Sarsa na żywo śpiewa znakomicie, co udowodniła wiele razy podczas swoich koncertów. 31 marca 2017 artystka gościła w Radiu ESKA, gdzie w programie Muzyką Się Żyje wykonała utwór Bronię się akustycznie. I oczywiście brzmi on zupełnie inaczej niż w wersji, którą znacie z naszej anteny. Przekonajcie się sami odpalając poniższym player video. Warto z tej okazji również przypomnieć, że Bronię się to pierwszy singiel zapowiadający drugi studyjny krążek Sarsy.

Sarsa na żywo - Bronię się

Sarsa w Muzyką Się Żyje, oprócz wykonania na żywo hitu Bronię Się, opowiedziała o zbliżającej się płycie i planach na najbliższe miesiące. Wokalistka zdradziła w rozmowie z Puotckiem, że:

  • Płyta pojawi się szybciej niż we wrześniu - (prawdopodobnie przed wakacjami).
  • Krążek na pewno będzie zaskoczeniem dla fanów.
  • Do zakończenia pracy nad albumem zostały trzy piosenki.
  • Pomysł na tytuł płyty już jest i poznamy go w serwisach społecznościowych Sarsy. 
  • Sarsa ma w planach trasę koncertową - 'wiosenno-letnią' i klubową. Da m.in. koncert w Bydgoszczy.

Post udostępniony przez @puoteck

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?
0

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?
29/04/2017 13:27
Ile na komunię - gotówka czy prezent?
0

Ile na komunię - gotówka czy prezent?

Maj jest okresem komunii świętych, a te wiążą się z odwiecznym pytaniem dotyczącym prezentu dla dziecka. Na ESKA.pl przygotowaliśmy kilka podpowiedzi dotyczących prezentów komunijnych.
29/04/2017 13:06
Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?
0

Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?

Majówka 2017 Wrocław zapowiada się naprawdę ciekawie! Oddamy hołd gitarzyście wszech czasów Jimiemu Hendrixowi i spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa! A do tego mnóstwo koncertów!
29/04/2017 11:08
Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!
0

Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!

Nowy singiel Gverilli – Na pocztówkach już dostępny! Do utworu został nagrany klimatyczny teledysk, który jest efektem podróży Krzysztofa Szlęzaka i Mai Gołkiewicz na filipińską wyspę Siargao.
29/04/2017 10:01
O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku
0

O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Sukces albumu Życie po śmierci podsunął artyście i jego muzykom pomysł akustycznej realizacji tego konkretnego albumu.
29/04/2017 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

28/04/2017 16:43

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA