WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje! - Sarsa - Bronię Się akustycznei

Tagi związane z Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje!: sarsa, sarsa 2017

Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje!

RSS 31/03/2017 11:35 Komentarze

Sarsa gościem Radia ESKA! Autorka hitu Bronię Się zaśpiewa ten hit na żywo! Kiedy odpalić radio? Dowiecie już teraz - oczywiście na ESKA.pl!

Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje! Sarsa - piosenka Bronię się / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje!

Sarsa akustycznie w Radiu ESKA wykona swój najnowszy hit Bronię się. Jak brzmi ten przebój wyłącznie z użyciem gitary? Przekonacie się słuchając programu Muzyką Się Żyje już 31 marca 2017. Nie przegapcie i odpalcie Eskę punktualnie o godzinie 18.00. Oprócz występu na żywo Sarsy, Puoteck w MSŻ ma dla Was ciekawostki ze świata gwiazd, nowości muzyczne, a także najnowsze płyty!

Sarsa - akustycznie Bronię Się

9 marca Sarsa powróciła z nowym singlem, w zupełnie nowej odsłonie! Nad brzmieniem artystka pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory nagrywali wcześniej między innymi Ella Eyre, czy Sigala.

Do piosenki Bronię się powstał teledysk. Do współpracy przy jego realizacji, Sarsa zaprosiła reżysera Marcina Starzeckiego. Artystka lubi stosować szyfry, symbole, mówić nie wprost. Wideoklip także jest symboliczny. W połączeniu z muzyką tworzy frapującą całość. Jak bardzo frapującą? Zobaczcie teledysk (jeśli jeszcze nie widzieliście) aby się przekonać.

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Majówka 2017
0

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!
28/04/2017 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
28/04/2017 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania
0

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 
28/04/2017 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol
0

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl
28/04/2017 16:04
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!
0

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza się czasem popełnić jakiś błąd i zazwyczaj nikt nie zwraca na to większej uwagi. Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki, literówki słaba znajomość kanonu lektur nie ujdą nikomu płazem. Najgorsze odpowiedzi na pytania z polskiego w historii Matura To Bzdura w jednym miejscu - obejrzyj i nie zrób sobie wstydu tak jak oni!
28/04/2017 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA