WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje! - Sarsa - Bronię Się akustycznei

Tagi związane z Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje!: sarsa, sarsa 2017

Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje!

RSS 31/03/2017 11:35 Komentarze

Sarsa gościem Radia ESKA! Autorka hitu Bronię Się zaśpiewa ten hit na żywo! Kiedy odpalić radio? Dowiecie już teraz - oczywiście na ESKA.pl!

Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje! Sarsa - piosenka Bronię się / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje!

Sarsa akustycznie w Radiu ESKA wykona swój najnowszy hit Bronię się. Jak brzmi ten przebój wyłącznie z użyciem gitary? Przekonacie się słuchając programu Muzyką Się Żyje już 31 marca 2017. Nie przegapcie i odpalcie Eskę punktualnie o godzinie 18.00. Oprócz występu na żywo Sarsy, Puoteck w MSŻ ma dla Was ciekawostki ze świata gwiazd, nowości muzyczne, a także najnowsze płyty!

Sarsa - akustycznie Bronię Się

9 marca Sarsa powróciła z nowym singlem, w zupełnie nowej odsłonie! Nad brzmieniem artystka pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory nagrywali wcześniej między innymi Ella Eyre, czy Sigala.

Do piosenki Bronię się powstał teledysk. Do współpracy przy jego realizacji, Sarsa zaprosiła reżysera Marcina Starzeckiego. Artystka lubi stosować szyfry, symbole, mówić nie wprost. Wideoklip także jest symboliczny. W połączeniu z muzyką tworzy frapującą całość. Jak bardzo frapującą? Zobaczcie teledysk (jeśli jeszcze nie widzieliście) aby się przekonać.

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA