WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ricky Martin występuje w samej bieliźnie [VIDEO] - Ricky Martin tańczy w majtkach w Lip Sync Battle

Tagi związane z Ricky Martin występuje w samej bieliźnie [VIDEO]: ricky martin 2017

Ricky Martin występuje w samej bieliźnie [VIDEO]

RSS 20/04/2017 13:10 Komentarze

Ricky Martin wskoczył na scenę programu telewizyjnego Lip Sync Battle w bieliźnie. Jak mu wyszedł taniec w samych majtkach, skarpetkach i koszuli do kawałka Old Time Rock and Roll?

Ricky Martin występuje w samej bieliźnie [VIDEO] Ricky Martin występuje w samej bieliźnie [VIDEO] / fot. youtube.com / kanał Lip Sync Battle on Spike
Ilustracja do artykułu: Ricky Martin występuje w samej bieliźnie [VIDEO]

Ricky Martin wie, jak umiejętnie podgrzać atmosferę i zwiększyć oglądalność telewizyjnego show. W zapowiedzi najnowszego odcinka amerykańskiego programu Lip Sync Battle możemy zobaczyć fragment jego występu, podczas którego tańczy mając na sobie wyłącznie skąpe majtki, skarpetki i rozpiętą koszulę. W taki sposób wykonawca hitu Livin' la Vida Loca odtwarza kultową scenę z filmu Ryzykowny interes z udziałem Toma Cruise'a.
>> Queen i Adam Lambert w Polsce 2017: bilety, data, miejsce

Ricky Martin tańczy w majtkach w telewizji

Jak latynoski gwiazdor poradził sobie z występem do przeboju Old Time Rock and Roll z repertuaru Boba Segera? Zapowiedź zaskakującego występu Ricky'ego Martina w Lip Sync Batlle oraz oryginalną filmową scenę z Tomem Cruisem możecie obejrzeć już teraz poniżej.

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]
0

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?
28/05/2017 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym
0

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.
28/05/2017 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków
0

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.
28/05/2017 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek
0

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.
28/05/2017 00:50
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
27/05/2017 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?
0

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!
27/05/2017 19:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA