WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Reedycja płyty 'Kayah i Bregović'. Możesz być jej częścią! - Kayah i Bregović - reedycja płyty

Tagi związane z Reedycja płyty 'Kayah i Bregović'. Możesz być jej częścią!: Kayah i Bregović

Reedycja płyty 'Kayah i Bregović'. Możesz być jej częścią!

RSS 17/07/2017 19:36 Komentarze

Kultowa płyta "Kayah i Bregović" powraca, a Ty możesz stać się jej częścią dzięki 2track.pro!

Reedycja płyty 'Kayah i Bregović'. Możesz być jej częścią! Materiały prasowe / Fot. Follow The Step
Ilustracja do artykułu: Reedycja płyty 'Kayah i Bregović'. Możesz być jej częścią!

Kayah i Bregović po latach ponownie spotkają się na scenie. We wrześniu 2017 zagrają 8 koncertów w 7 miastach w Polsce. Z tej okazji na początku września ukaże się specjalna reedycja ich wspólnej, legendarnej płyty. Będzie zawierała dodatkowe niespodzianki. Dzięki platformie 2track.pro to właśnie Ty możesz stać się częścią tego wyjątkowego wydawnictwa! Na 2track.pro odbywa się konkurs, którego uczestnicy mogą stworzyć własne wersje 3 utworów z płyty artystów. Trzy zwycięskie prace znajdą się na specjalnej reedycji albumu „Kayah i Bregović”. Konkurs trwa od 17 do 31 lipca.

Co to 2track.pro?

2track.pro jest nowatorskim narzędziem dla muzyków i producentów muzycznych do współpracy w Internecie. Opiera się na 2-śladowych sesjach muzycznych, gdzie jeden ślad to muzyka, a drugi wokal lub instrument. Uczestnicy konkursu „Kayah i Bregović” REWORK, mają niepowtarzalną okazję stworzenia własnych wersji aż trzech utworów z legendarnej płyty „Kayah i Bregović”: „Tabakiera, „To nie ptak” i „Śpij kochanie śpij”. Do dyspozycji mają jedynie wokal Kayah, który musi zostać w niezmienionej formie, reszta zależy od muzycznej wyobraźni uczestników.

Źródło: Follow The Step

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program