WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST] - Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST]: rafał brzozowski, za mały świat rafał brzozowski, rafał brzozowski nowa piosenka, rafał brzozowski za mały świat, rafał brzozowski wielka matura polaków

Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST]

RSS 06/05/2013 20:20 Komentarze 0
Za Mały Świat to tytuł najnowszego singla Rafała Brzozowskiego. Na Eska.pl możecie posłuchać nowego utworu, który Rafał Brzozowski śpiewał w show Wielka Matura Polaków 2013.
Rafał Brzozowski / Rafał Brzozowski - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST]
Rafał Brzozowski powraca z nową piosenką. Za Mały Świat to propozycja Rafała na wiosnę 2013. Wokalista dał się poznać w programie The Voice Of Poland. Po udziale w show jego kariera nabrała wielkiego tempa. Jego utwór zatytułowany Tak Blisko stał się hitem wakacji 2012. Kolejnym sukcesem była piosenka Katrina w duecie z Liberem, która także spotkała się z wielką sympatią fanów. Czy podoba wam się nowa piosenka Rafała?

>> > Wygraj 2-osobowy karnet na Orange Warsaw Festival 2013 i zobacz Beyonce na żywo!

Za Mały Świat - Rafał Brzozowski


Za mały dla nas świat, odkąd się znamy
otwierasz we mnie nowe okna i stare drzwi,
Niezbyt rozsądnie, a przecież tylko chcesz
bym z głowy wyjął serce, w ciało włożył je
z powrotem na swoje miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Będzie co ma być, choć nie wiem jak żyć
Nie boję się, że tyle o mnie dzisiaj wiesz
Do ognia wrzucam smycz, przedmiotów pragnień złych,
Od świata uwolnieni dobrze razem iść
Przed siebie, gdzie nasze miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Tylko siebie mamy, tylko ciebie znam
Na to już za mały jest świat
ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Na wszystko to za mały jest świat

Posłuchaj Za Mały Świat - Rafał Brzozowski



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska