Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST] - Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST]: rafał brzozowski, za mały świat rafał brzozowski, rafał brzozowski nowa piosenka, rafał brzozowski za mały świat, rafał brzozowski wielka matura polaków

Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST]

RSS 06/05/2013 20:20 Komentarze 0
Za Mały Świat to tytuł najnowszego singla Rafała Brzozowskiego. Na Eska.pl możecie posłuchać nowego utworu, który Rafał Brzozowski śpiewał w show Wielka Matura Polaków 2013.
Rafał Brzozowski / Rafał Brzozowski - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat. Posłuchaj nowej piosenki twórcy Tak Blisko [AUDIO, TEKST]
Rafał Brzozowski powraca z nową piosenką. Za Mały Świat to propozycja Rafała na wiosnę 2013. Wokalista dał się poznać w programie The Voice Of Poland. Po udziale w show jego kariera nabrała wielkiego tempa. Jego utwór zatytułowany Tak Blisko stał się hitem wakacji 2012. Kolejnym sukcesem była piosenka Katrina w duecie z Liberem, która także spotkała się z wielką sympatią fanów. Czy podoba wam się nowa piosenka Rafała?

>> > Wygraj 2-osobowy karnet na Orange Warsaw Festival 2013 i zobacz Beyonce na żywo!

Za Mały Świat - Rafał Brzozowski


Za mały dla nas świat, odkąd się znamy
otwierasz we mnie nowe okna i stare drzwi,
Niezbyt rozsądnie, a przecież tylko chcesz
bym z głowy wyjął serce, w ciało włożył je
z powrotem na swoje miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Będzie co ma być, choć nie wiem jak żyć
Nie boję się, że tyle o mnie dzisiaj wiesz
Do ognia wrzucam smycz, przedmiotów pragnień złych,
Od świata uwolnieni dobrze razem iść
Przed siebie, gdzie nasze miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Tylko siebie mamy, tylko ciebie znam
Na to już za mały jest świat
ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Na wszystko to za mały jest świat

Posłuchaj Za Mały Świat - Rafał Brzozowski



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Young Stars Festival 2015: BILETY. Czy jeszcze są? Nowe informacje o biletach na YSF 2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: BILETY. Czy jeszcze są? Nowe informacje o biletach na YSF 2015 [VIDEO]

BILETY na Young Stars Festival 2015 pod lupą ESKA.pl na kilka dni przed festiwalem. Czy da się jeszcze kupić bilety na YSF 2015? Zobaczcie, czy zostały jakieś wejściówki na koncertową imprezę pełną gwiazd młodego pokolenia i sprawdźcie garść informacji o tym wydarzeniu już teraz!
27/05/2015 13:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 wraca na antenę! Kolejna edycja popularnego show została potwierdzona. Kiedy startuje 4. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Informacje na ten temat na ESKA.pl 
27/05/2015 13:30
to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]
0

to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]

"to.jest" powoduje aktywację wirusa na Facebooku. Wpisanie takiej kombinacji znaków w usłudze Messenger powoduje olbrzymie problemy. Dowiedz się co się dzieje po wpisaniu frazy to.jest i co zrobić kiedy już się to zrobiło!
27/05/2015 13:21
#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]
0

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na całodzienne wydarzenie połączone z warsztatami. To event dla tych, którzy mają niebanalne zainteresowania i lubią przełamywać bariery. Dla tych, którzy chcą podzielić się swoim hobby z innymi oraz dla wszystkich,  którzy chcą złapać nową zajawkę. Wszystko to pod okiem artystów i odjechanych specjalistów. Będą oni zarażać swoimi pasjami, wyjaśniać zasady, przekazywać podstawy i pokazywać triki!    
27/05/2015 13:00
Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]
0

Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]

Disclosure Holding On prezentują jako swoją nową piosenkę na 2015 rok i pierwszy singiel z drugiej płyty. Audio Holding On Disclosure wspiera wokalem Gregory Porter. Posłuchajcie nowej piosenki Disclosure na 2015 rok już teraz i oceńcie, czy Holding On ma szansę stać się hitem jak kawałek Latch - wszystko już teraz na ESKA.pl!
27/05/2015 12:47
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary
0

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny stworzyli uroczy duet muzyczny. Ona śpiewa utwór Sama Smitha I'm Not The Only One, a on przygrywa na pianinie. Czyżby zawodnik Arsenalu zamierzał zamienić karierę sportowca na sławę u boku partnerki-wokalistki? Sprawdźcie, jak wypadli w muzycznym duecie Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko 
27/05/2015 12:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska