WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017! - QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

Tagi związane z QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!: ESKA Music Awards, ema2017

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

RSS 20/04/2017 18:17 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 w Szczecinie zbliża się wielkimi krokami! Jesteś pewny, że o gali Radia ESKA wiesz wszystko? Sprawdź się, bo na ESKA.pl przygotowaliśmy dla Was test wiedzy!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017! QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017! / logo ESKA Music Awards 2017
Ilustracja do artykułu: QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

ESKA Music Awards - QUIZ sprawdzi Waszą wiedzę na temat wszystkich naszych edycji imprezy. Ile wiesz o EMA? Przekonaj się już teraz na ESKA.pl. Przed nami 16. ceremonia rozdania prestiżowych statuetek Radia ESKA, a odbędzie się ona w Szczecinie. Przypominamy, że dzisiaj (tj. 20 kwietnia 2017) odbędą się nominacje! Początek o godzinie 20.00 na profilu Radia ESKA na Facebooku.

ESKA Music Awards QUIZ - co wiesz o #EMA?

Jaki mieliście wynik? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem :)

ESKA Music Awards 2017 coraz bliżej. Zaraz po ogłoszeniu nominacji ruszy głosowanie i to WY wybierzecie najlepszych artystów i hity. W tym samym dniu poznacie datę kolejnej edycji ESKA Music Awards.

ESKA Music Awards 2017 - ODDAJ SWÓJ GŁOS >>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 17:15
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 17:09
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA