WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017! - QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

Tagi związane z QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!: ESKA Music Awards, ema2017

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

RSS 20/04/2017 18:17 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 w Szczecinie zbliża się wielkimi krokami! Jesteś pewny, że o gali Radia ESKA wiesz wszystko? Sprawdź się, bo na ESKA.pl przygotowaliśmy dla Was test wiedzy!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017! QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017! / logo ESKA Music Awards 2017
Ilustracja do artykułu: QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

ESKA Music Awards - QUIZ sprawdzi Waszą wiedzę na temat wszystkich naszych edycji imprezy. Ile wiesz o EMA? Przekonaj się już teraz na ESKA.pl. Przed nami 16. ceremonia rozdania prestiżowych statuetek Radia ESKA, a odbędzie się ona w Szczecinie. Przypominamy, że dzisiaj (tj. 20 kwietnia 2017) odbędą się nominacje! Początek o godzinie 20.00 na profilu Radia ESKA na Facebooku.

ESKA Music Awards QUIZ - co wiesz o #EMA?

Jaki mieliście wynik? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem :)

ESKA Music Awards 2017 coraz bliżej. Zaraz po ogłoszeniu nominacji ruszy głosowanie i to WY wybierzecie najlepszych artystów i hity. W tym samym dniu poznacie datę kolejnej edycji ESKA Music Awards.

ESKA Music Awards 2017 - ODDAJ SWÓJ GŁOS >>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?
0

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?
29/04/2017 13:27
Ile na komunię - gotówka czy prezent?
0

Ile na komunię - gotówka czy prezent?

Maj jest okresem komunii świętych, a te wiążą się z odwiecznym pytaniem dotyczącym prezentu dla dziecka. Na ESKA.pl przygotowaliśmy kilka podpowiedzi dotyczących prezentów komunijnych.
29/04/2017 13:06
Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?
0

Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?

Majówka 2017 Wrocław zapowiada się naprawdę ciekawie! Oddamy hołd gitarzyście wszech czasów Jimiemu Hendrixowi i spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa! A do tego mnóstwo koncertów!
29/04/2017 11:08
Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!
0

Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!

Nowy singiel Gverilli – Na pocztówkach już dostępny! Do utworu został nagrany klimatyczny teledysk, który jest efektem podróży Krzysztofa Szlęzaka i Mai Gołkiewicz na filipińską wyspę Siargao.
29/04/2017 10:01
O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku
0

O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Sukces albumu Życie po śmierci podsunął artyście i jego muzykom pomysł akustycznej realizacji tego konkretnego albumu.
29/04/2017 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

28/04/2017 16:43

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA