Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO] - PSY i Bieber w studiu nagraniowym?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]: Justin Bieber, Gangnam Style PSY, PSY, PSY Bieber

PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]

RSS 13/11/2012 11:43 Komentarze 0
PSY nagrywa kolejny hit z idolem nastolatek. Czy jest to Justin Bieber? Wiele wskazuje na to, że tak! PSY ujawnił również, że piosenka będzie po angielsku. Posłuchaj na Eska.pl Gangnam Style oraz Boyfriend.
PSY PSY i Justin Bieber nagrywają kawałek, będzie hit, fragment klipu z MTV Music Awards 2012, youtube / PSY, fot. youtube
Ilustracja do artykułu: PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]
Jeśli to prawda, że PSY i Justin Bieber spędzają ostatnie dni w studiu nagraniowym, to jest szansa, że już wkrótce powstanie super hit. PSY i Bieber to dwa najbardziej gorące nazwiska w popie. Dwie mega gwiazdy są uwielbiane przez miliony słuchaczy na całym świecie.

PSY póki co jest bardzo tajemniczy. Podczas wywiadu na gali MTV Music Awards 2012 powiedział, że pracuje obecnie nad nowym hitem. Co ważne - w studiu nagraniowym towarzyszy mu jeszcze jedna gwiazda. Nie chciał powiedzieć o kogo konkretnie chodzi, ale zasugerował, że jest nią idol nastolatek. Opis pasuje do Justina Biebera, w którym kocha się wiele młodych dam.

Piosenka jest napisana. Tym razem PSY zaryzykuje z nagraniem hitu po angielsku. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się jego premiera. PSY powiedział tylko enigmatycznie, że to będzie coś wielkiego.

PSY na scenie muzycznej funkcjonuje od kilkunastu lat. Dopiero w ostatnim roku stał się gwiazdą światowego formatu! Jego utwór Gangnam Style znają właściwie wszyscy. W serwisie youtube teledysk zanotował gigantyczną liczbę: 715 309 389 wyświetleń. Artyście marzy się miliard. Być może następny hit pokona tę magiczną barierę.

PSY bardzo poważnie podchodzi do tego tematu. Na pomoc wezwał "wielką gwiazdę, idola nastolatek", czyli Justina Biebera.


[VIDEO] Gangnam Style - PSY



[VIDEO] Justin Bieber - Boyfriend



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Disclosure - Caracal: kto na płycie? Oprócz Sama Smitha także inni goście!
0

Disclosure - Caracal: kto na płycie? Oprócz Sama Smitha także inni goście!

Disclosure na płytę Caracal zaprosili nie tylko Sama Smitha. Sam nie będzie więc sam gościnnie na trakcliście nowej płyty Disclosure na 2015 rok. Kto jeszcze będzie mógł się pochwalić duetem z brytyjskim składem tworzącym muzykę elektroniczną? O nowych piosenkach Disclosure na ESKA.pl.
07/07/2015 12:49
Taylor Swift - Bad Blood w 20 stylach muzycznych [VIDEO]
0

Taylor Swift - Bad Blood w 20 stylach muzycznych [VIDEO]

Bad Blood Taylor Swift w 20 stylach muzycznych nagranych przez utalentowanego youtubera Anthony Vincenta. Jak brzmiałby utwór Bad Blood w wykonaniu The Rolling Stones? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
07/07/2015 12:20
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?
0

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia nagich pośladków wokalisty są bardziej HOT niż upały w Polsce? Zobacz, jak spędza wakacje 2015 Justin Bieber! Czy takie fotki mają podbić zainteresowanie jego nowym teledyskiem nagranym wraz z Diplo i Skrillexem?
07/07/2015 12:13
Eiji Tsuburaya GRA GOOGLE - kim jest bohater doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya GRA GOOGLE - kim jest bohater doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya - GRA GOOGLE na 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
07/07/2015 11:59
Demi Lovato upadła na scenie śpiewając Cool For The Summer: filmik - AŁA! [VIDEO]
0

Demi Lovato upadła na scenie śpiewając Cool For The Summer: filmik - AŁA! [VIDEO]

Upadek Demi Lovato podczas występu z Cool For The Summer w Los Angeles wakacje wokalistki uczynił już nie takimi cool. Tak przynajmniej ze swojego upadku Demi Lovato śmieje się na Instagramie. Zobaczcie, jak Demi Lovato poślizgnęła się na mokrej scenie - to musiało boleć!
07/07/2015 11:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska