WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO] - PSY i Bieber w studiu nagraniowym?

Tagi związane z PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]: Justin Bieber, Gangnam Style PSY, PSY, PSY Bieber

PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]

RSS 13/11/2012 11:43 Komentarze
PSY nagrywa kolejny hit z idolem nastolatek. Czy jest to Justin Bieber? Wiele wskazuje na to, że tak! PSY ujawnił również, że piosenka będzie po angielsku. Posłuchaj na Eska.pl Gangnam Style oraz Boyfriend.
PSY PSY i Justin Bieber nagrywają kawałek, będzie hit, fragment klipu z MTV Music Awards 2012, youtube / PSY, fot. youtube
Ilustracja do artykułu: PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]
Jeśli to prawda, że PSY i Justin Bieber spędzają ostatnie dni w studiu nagraniowym, to jest szansa, że już wkrótce powstanie super hit. PSY i Bieber to dwa najbardziej gorące nazwiska w popie. Dwie mega gwiazdy są uwielbiane przez miliony słuchaczy na całym świecie.

PSY póki co jest bardzo tajemniczy. Podczas wywiadu na gali MTV Music Awards 2012 powiedział, że pracuje obecnie nad nowym hitem. Co ważne - w studiu nagraniowym towarzyszy mu jeszcze jedna gwiazda. Nie chciał powiedzieć o kogo konkretnie chodzi, ale zasugerował, że jest nią idol nastolatek. Opis pasuje do Justina Biebera, w którym kocha się wiele młodych dam.

Piosenka jest napisana. Tym razem PSY zaryzykuje z nagraniem hitu po angielsku. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się jego premiera. PSY powiedział tylko enigmatycznie, że to będzie coś wielkiego.

PSY na scenie muzycznej funkcjonuje od kilkunastu lat. Dopiero w ostatnim roku stał się gwiazdą światowego formatu! Jego utwór Gangnam Style znają właściwie wszyscy. W serwisie youtube teledysk zanotował gigantyczną liczbę: 715 309 389 wyświetleń. Artyście marzy się miliard. Być może następny hit pokona tę magiczną barierę.

PSY bardzo poważnie podchodzi do tego tematu. Na pomoc wezwał "wielką gwiazdę, idola nastolatek", czyli Justina Biebera.


[VIDEO] Gangnam Style - PSY



[VIDEO] Justin Bieber - Boyfriend



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA