WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO] - PSY i Bieber w studiu nagraniowym?

Tagi związane z PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]: Justin Bieber, Gangnam Style PSY, PSY, PSY Bieber

PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]

RSS 13/11/2012 11:43 Komentarze
PSY nagrywa kolejny hit z idolem nastolatek. Czy jest to Justin Bieber? Wiele wskazuje na to, że tak! PSY ujawnił również, że piosenka będzie po angielsku. Posłuchaj na Eska.pl Gangnam Style oraz Boyfriend.
PSY PSY i Justin Bieber nagrywają kawałek, będzie hit, fragment klipu z MTV Music Awards 2012, youtube / PSY, fot. youtube
Ilustracja do artykułu: PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]
Jeśli to prawda, że PSY i Justin Bieber spędzają ostatnie dni w studiu nagraniowym, to jest szansa, że już wkrótce powstanie super hit. PSY i Bieber to dwa najbardziej gorące nazwiska w popie. Dwie mega gwiazdy są uwielbiane przez miliony słuchaczy na całym świecie.

PSY póki co jest bardzo tajemniczy. Podczas wywiadu na gali MTV Music Awards 2012 powiedział, że pracuje obecnie nad nowym hitem. Co ważne - w studiu nagraniowym towarzyszy mu jeszcze jedna gwiazda. Nie chciał powiedzieć o kogo konkretnie chodzi, ale zasugerował, że jest nią idol nastolatek. Opis pasuje do Justina Biebera, w którym kocha się wiele młodych dam.

Piosenka jest napisana. Tym razem PSY zaryzykuje z nagraniem hitu po angielsku. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się jego premiera. PSY powiedział tylko enigmatycznie, że to będzie coś wielkiego.

PSY na scenie muzycznej funkcjonuje od kilkunastu lat. Dopiero w ostatnim roku stał się gwiazdą światowego formatu! Jego utwór Gangnam Style znają właściwie wszyscy. W serwisie youtube teledysk zanotował gigantyczną liczbę: 715 309 389 wyświetleń. Artyście marzy się miliard. Być może następny hit pokona tę magiczną barierę.

PSY bardzo poważnie podchodzi do tego tematu. Na pomoc wezwał "wielką gwiazdę, idola nastolatek", czyli Justina Biebera.


[VIDEO] Gangnam Style - PSY



[VIDEO] Justin Bieber - Boyfriend



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!
0

Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!

Popek vs Pudzianowski to walka na KSW 37, która podniesie temperaturę! Elektryzujące starcie już 3 grudnia 2016 roku w Krakowie. Kto okaże się lepszy? Swojego faworyta wybierzcie w specjalnym głosowaniu na ESKA.pl!
28/09/2016 15:03
ESKA TV - gdzie oglądać?
0

ESKA TV - gdzie oglądać?

ESKA TV zmienia się dla was! Gdzie oglądać ESKA TV, co się zmieni? Sprawdź jeżeli jesteś fanem dobrej muzyki i gorących klipów!
28/09/2016 14:43
Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak -  pierwszy duet Voice of Poland 7!
0

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak - pierwszy duet Voice of Poland 7!

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak pierwszym duetem nowej edycji Voice of Poland. Czy uda im się dotrzeć aż do finału? Ich występ już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 14:28
Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016
0

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej dostępne w sprzedaży. Szczegóły dystrybucji wejściówek na mecze Polaków już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:19
Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?

Daya - Sit Still, Look Pretty: 28 września dołączy do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA! Nowa piosenka do usłyszenia po godzinie 18:00! Zanim na nią zagłosujecie sprawdźcie na ESKA.pl, kim jest urocza Daya! 
28/09/2016 13:02
Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!
0

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3 to kolejne polskie i zagraniczne przeboje w wykonaniu najmłodszych wokalnych talentów. Dodatkowo czekają nas niesamowite emocje i występy, które na długo zapadają w pamięć. W nowej odsłonie Hit, Hit, Hurra nie zabraknie też muzycznych gwiazd. Szczegóły już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA