WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO] - PSY i Bieber w studiu nagraniowym?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]: Justin Bieber, Gangnam Style PSY, PSY, PSY Bieber

PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]

RSS 13/11/2012 11:43 Komentarze 0
PSY nagrywa kolejny hit z idolem nastolatek. Czy jest to Justin Bieber? Wiele wskazuje na to, że tak! PSY ujawnił również, że piosenka będzie po angielsku. Posłuchaj na Eska.pl Gangnam Style oraz Boyfriend.
PSY PSY i Justin Bieber nagrywają kawałek, będzie hit, fragment klipu z MTV Music Awards 2012, youtube / PSY, fot. youtube
Ilustracja do artykułu: PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]
Jeśli to prawda, że PSY i Justin Bieber spędzają ostatnie dni w studiu nagraniowym, to jest szansa, że już wkrótce powstanie super hit. PSY i Bieber to dwa najbardziej gorące nazwiska w popie. Dwie mega gwiazdy są uwielbiane przez miliony słuchaczy na całym świecie.

PSY póki co jest bardzo tajemniczy. Podczas wywiadu na gali MTV Music Awards 2012 powiedział, że pracuje obecnie nad nowym hitem. Co ważne - w studiu nagraniowym towarzyszy mu jeszcze jedna gwiazda. Nie chciał powiedzieć o kogo konkretnie chodzi, ale zasugerował, że jest nią idol nastolatek. Opis pasuje do Justina Biebera, w którym kocha się wiele młodych dam.

Piosenka jest napisana. Tym razem PSY zaryzykuje z nagraniem hitu po angielsku. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się jego premiera. PSY powiedział tylko enigmatycznie, że to będzie coś wielkiego.

PSY na scenie muzycznej funkcjonuje od kilkunastu lat. Dopiero w ostatnim roku stał się gwiazdą światowego formatu! Jego utwór Gangnam Style znają właściwie wszyscy. W serwisie youtube teledysk zanotował gigantyczną liczbę: 715 309 389 wyświetleń. Artyście marzy się miliard. Być może następny hit pokona tę magiczną barierę.

PSY bardzo poważnie podchodzi do tego tematu. Na pomoc wezwał "wielką gwiazdę, idola nastolatek", czyli Justina Biebera.


[VIDEO] Gangnam Style - PSY



[VIDEO] Justin Bieber - Boyfriend



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]

Do sprzedaży trafiła nowa płyta z muzyką z serialu Prawo Agaty. Sprawdź pełną tracklistę składanki z utworami ze ścieżki dźwiękowej serialu o perypetiach prawniczki Agaty Przybysz - na ESKA.pl
28/11/2014 16:45
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
28/11/2014 16:44
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]
1

Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]

Zwiastun Gwiezdnych Wojen VII już w sieci! Pierwszy trailer Gwiezdnych Wojen VII pojawił się 28 października, ponad rok przed zapowiedzianą premierą filmu. Kiedy będą nowe Gwiezdne wojny? Zobacz zapowiedź Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na eska.pl
28/11/2014 16:32
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
187

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]