WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO] - PSY i Bieber w studiu nagraniowym?

Tagi związane z PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]: Justin Bieber, Gangnam Style PSY, PSY, PSY Bieber

PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]

RSS 13/11/2012 11:43 Komentarze
PSY nagrywa kolejny hit z idolem nastolatek. Czy jest to Justin Bieber? Wiele wskazuje na to, że tak! PSY ujawnił również, że piosenka będzie po angielsku. Posłuchaj na Eska.pl Gangnam Style oraz Boyfriend.
PSY PSY i Justin Bieber nagrywają kawałek, będzie hit, fragment klipu z MTV Music Awards 2012, youtube / PSY, fot. youtube
Ilustracja do artykułu: PSY nagrywa nowy hit z Justinem Bieberem! [VIDEO]
Jeśli to prawda, że PSY i Justin Bieber spędzają ostatnie dni w studiu nagraniowym, to jest szansa, że już wkrótce powstanie super hit. PSY i Bieber to dwa najbardziej gorące nazwiska w popie. Dwie mega gwiazdy są uwielbiane przez miliony słuchaczy na całym świecie.

PSY póki co jest bardzo tajemniczy. Podczas wywiadu na gali MTV Music Awards 2012 powiedział, że pracuje obecnie nad nowym hitem. Co ważne - w studiu nagraniowym towarzyszy mu jeszcze jedna gwiazda. Nie chciał powiedzieć o kogo konkretnie chodzi, ale zasugerował, że jest nią idol nastolatek. Opis pasuje do Justina Biebera, w którym kocha się wiele młodych dam.

Piosenka jest napisana. Tym razem PSY zaryzykuje z nagraniem hitu po angielsku. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się jego premiera. PSY powiedział tylko enigmatycznie, że to będzie coś wielkiego.

PSY na scenie muzycznej funkcjonuje od kilkunastu lat. Dopiero w ostatnim roku stał się gwiazdą światowego formatu! Jego utwór Gangnam Style znają właściwie wszyscy. W serwisie youtube teledysk zanotował gigantyczną liczbę: 715 309 389 wyświetleń. Artyście marzy się miliard. Być może następny hit pokona tę magiczną barierę.

PSY bardzo poważnie podchodzi do tego tematu. Na pomoc wezwał "wielką gwiazdę, idola nastolatek", czyli Justina Biebera.


[VIDEO] Gangnam Style - PSY



[VIDEO] Justin Bieber - Boyfriend



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA