WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO] - Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO]: psy, weekend, las ketchup, hity you tube, przeboje internetu, o zone

Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 22/03/2013 12:45 Komentarze 0
Gangnam Style to internetowy przebój wszech czasów, jednak to nie jedyny hit, który nucili wszyscy! Kilka lat temu rządziło Coco Jambo zespołu Mr President, Drageostea Din Tei czy Asereje seksownych dziewczyn z Las Ketchup! Na Eska.pl możecie wybrać najlepszy waszym zdaniem przebój sieci!
Mr President / Mr President - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO]
Przebój wszech czasów to:
  • 1. Coco Jambo - Mr President 100%
  • 2. Dragostea Din Tei - O-Zone 0%
  • 3. Asereje - Las Ketchup 0%
  • 4. Gangnam Style - PSY 0%
  • 5. Macarena - Los Del Rio 0%
  • 6. Boom Boom Boom Boom - Vengaboys 0%
  • 7. Blue - Eifel 65 0%
Makarena Los Del Rio, Blue Eifel 65, Boom Boom Boom Boom Vengaboys czy Coco Jambo zespołu Mr President to przeboje, które kilka lat temu nucili wszyscy! Dzisiaj oglądając te stare klipy uśmiechamy się na samo wspomnienie tych przebojów, jednak dawniej to one rozkręcały wszystkie imprezy! Teraz ich miejsce zajął wielki przebój koreańskiego Rapera PSY, czyli Gangnam Style! Na Eska.pl rozpoczynamy głosowanie na hit wszech czasów! Niebawem przekonamy się, jaki hit waszym zdaniem zasługuje na to miano!

Zobacz na Eska.pl wygraj ostatnie bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi!

Zobacz Coco Jambo - Mr President




Zobacz Dragostea Din Tei - O-Zone



Zobacz Asereje - Las Ketchup



Zobacz Gangnam Style - PSY



Zobacz Macarena - Los Del Rio




Zobacz Boom Boom Boom Boom - Vengaboys



Zobacz Blue - Eifel 65



Nie czytałeś jeszcze?

Burn Selector 2013 odbędzie się w Warszawie! The Knife to headliner festiwalu!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym przyniósł nam wiele premier tj. jak chociażby Riotka Dody, czy Blisko Mnie Agaty Dziarmagowskiej. Na które hity należy zwrócić największą uwagę? Już teraz na ESKA.pl posłuchaj sześciu polskich piosenek ze stycznia 2015 
31/01/2015 13:06
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
31/01/2015 11:30
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
31/01/2015 11:29
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska