WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO] - Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO]: psy, weekend, las ketchup, hity you tube, przeboje internetu, o zone

Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 22/03/2013 12:45 Komentarze 0
Gangnam Style to internetowy przebój wszech czasów, jednak to nie jedyny hit, który nucili wszyscy! Kilka lat temu rządziło Coco Jambo zespołu Mr President, Drageostea Din Tei czy Asereje seksownych dziewczyn z Las Ketchup! Na Eska.pl możecie wybrać najlepszy waszym zdaniem przebój sieci!
Mr President / Mr President - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO]
Przebój wszech czasów to:
  • 1. Coco Jambo - Mr President
  • 2. Dragostea Din Tei - O-Zone
  • 3. Asereje - Las Ketchup
  • 4. Gangnam Style - PSY
  • 5. Macarena - Los Del Rio
  • 6. Boom Boom Boom Boom - Vengaboys
  • 7. Blue - Eifel 65
Makarena Los Del Rio, Blue Eifel 65, Boom Boom Boom Boom Vengaboys czy Coco Jambo zespołu Mr President to przeboje, które kilka lat temu nucili wszyscy! Dzisiaj oglądając te stare klipy uśmiechamy się na samo wspomnienie tych przebojów, jednak dawniej to one rozkręcały wszystkie imprezy! Teraz ich miejsce zajął wielki przebój koreańskiego Rapera PSY, czyli Gangnam Style! Na Eska.pl rozpoczynamy głosowanie na hit wszech czasów! Niebawem przekonamy się, jaki hit waszym zdaniem zasługuje na to miano!

Zobacz na Eska.pl wygraj ostatnie bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi!

Zobacz Coco Jambo - Mr President




Zobacz Dragostea Din Tei - O-Zone



Zobacz Asereje - Las Ketchup



Zobacz Gangnam Style - PSY



Zobacz Macarena - Los Del Rio




Zobacz Boom Boom Boom Boom - Vengaboys



Zobacz Blue - Eifel 65



Nie czytałeś jeszcze?

Burn Selector 2013 odbędzie się w Warszawie! The Knife to headliner festiwalu!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 10:26
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: