WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO] - Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO]: psy, weekend, las ketchup, hity you tube, przeboje internetu, o zone

Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 22/03/2013 12:45 Komentarze 0
Gangnam Style to internetowy przebój wszech czasów, jednak to nie jedyny hit, który nucili wszyscy! Kilka lat temu rządziło Coco Jambo zespołu Mr President, Drageostea Din Tei czy Asereje seksownych dziewczyn z Las Ketchup! Na Eska.pl możecie wybrać najlepszy waszym zdaniem przebój sieci!
Mr President / Mr President - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Przeboje internetu. Głosuj na najlepszy hit na Eska.pl! [VIDEO]
Przebój wszech czasów to:
  • 1. Coco Jambo - Mr President
  • 2. Dragostea Din Tei - O-Zone
  • 3. Asereje - Las Ketchup
  • 4. Gangnam Style - PSY
  • 5. Macarena - Los Del Rio
  • 6. Boom Boom Boom Boom - Vengaboys
  • 7. Blue - Eifel 65
Makarena Los Del Rio, Blue Eifel 65, Boom Boom Boom Boom Vengaboys czy Coco Jambo zespołu Mr President to przeboje, które kilka lat temu nucili wszyscy! Dzisiaj oglądając te stare klipy uśmiechamy się na samo wspomnienie tych przebojów, jednak dawniej to one rozkręcały wszystkie imprezy! Teraz ich miejsce zajął wielki przebój koreańskiego Rapera PSY, czyli Gangnam Style! Na Eska.pl rozpoczynamy głosowanie na hit wszech czasów! Niebawem przekonamy się, jaki hit waszym zdaniem zasługuje na to miano!

Zobacz na Eska.pl wygraj ostatnie bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi!

Zobacz Coco Jambo - Mr President




Zobacz Dragostea Din Tei - O-Zone



Zobacz Asereje - Las Ketchup



Zobacz Gangnam Style - PSY



Zobacz Macarena - Los Del Rio




Zobacz Boom Boom Boom Boom - Vengaboys



Zobacz Blue - Eifel 65



Nie czytałeś jeszcze?

Burn Selector 2013 odbędzie się w Warszawie! The Knife to headliner festiwalu!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]

Do sprzedaży trafiła nowa płyta z muzyką z serialu Prawo Agaty. Sprawdź pełną tracklistę składanki z utworami ze ścieżki dźwiękowej serialu o perypetiach prawniczki Agaty Przybysz - na ESKA.pl
28/11/2014 16:45
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
28/11/2014 16:44
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]
1

Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]

Zwiastun Gwiezdnych Wojen VII już w sieci! Pierwszy trailer Gwiezdnych Wojen VII pojawił się 28 października, ponad rok przed zapowiedzianą premierą filmu. Kiedy będą nowe Gwiezdne wojny? Zobacz zapowiedź Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na eska.pl
28/11/2014 16:32
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
191

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]