WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO] - Prognoza pogody na wiosnę 2014: jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju? Sprawdzmy, czy będzie ciepło! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]

RSS 29/03/2014 12:14 Komentarze 0

Prognoza pogody na wiosnę 2014 na ESKA.pl. Specjalnie dla Was odpowiadamy na pytanie, jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju 2014 roku. Zobaczcie, czy będzie ciepło i czy będzie można z pełnym przekonaniem zaśpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście!

Pogoda na wiosnę 2014 zapowiada się słonecznie / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]
Jesteście ciekawi pogody na wiosnę 2014 i czy będzie ciepło? Trafiliście w dobre miejsce - prognoza pogody na marzec, kwiecień i maj 2014 roku czeka na ESKA.pl. Postanowiliśmy sprawdzić, czy z pełnym przekonaniem będziemy mogli śpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście podczas wiosennych spacerów i wycieczek.

Pogoda na marzec 2014:

Dobra wiadomość dla spragnionych słońca! Marcowe dni będą pełne słonecznych promieni. Marzec zapamiętamy dzięki bezchmurnemu niebu i okularom przeciwsłonecznym na nosie. Nie zapominajmy jednak, że wieczory będą wciąż chłodne i z domu nie wychodźmy bez chustki pod szyją i płaszczyka. Pod koniec miesiąca musimy przygotować się na ochłodzenie i trochę deszczu.

Pogoda na kwiecień 2014:

Parasole szybko schowamy wraz z początkiem kwietnia, który na starcie poczęstuje nas temperaturami powyżej 10 stopni. Na zimny zapowiada się z kolei środek drugiego tygodnia miesiąca, ale jak to kwiecień-plecień, szybko wrócą ciepłe dni nawet z 17 kreskami na plusie. Pod koniec warto być gotowym na pogodowy psikus - w okolicach 20 kwietnia może spaść niespodziewany śnieg.

Pogoda na maj 2014:

Powiew lata gwarantowany - temperatura będzie rosła z każdym dniem i dobije według zapowiedzi meteorologów nawet do 25 stopni. Majowy deszczyk nie będzie już wspomnieniem zimowej pluchy a wstępem do ciepłych, wakacyjnych burz. Te mogą pojawić się w połowie miesiąca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Wniosek? U nas jak najbardziej muzyczny - śmiało możecie odpalić w głośnikach Tyle Słońca W Całym Mieście. ESKA.pl trzyma kciuki za ciepłą wiosnę 2014 i zaprasza Was do dzielenia się w komentarzach i na czacie Waszymi propozycjami na piosenki, którymi przywitacie wiosnę.


Posłuchaj Tyle Słońca W Całym Mieście - Anna Jantar!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska