Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO] - Prognoza pogody na wiosnę 2014: jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju? Sprawdzmy, czy będzie ciepło! [VIDEO]

Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]

RSS 29/03/2014 12:14 Komentarze

Prognoza pogody na wiosnę 2014 na ESKA.pl. Specjalnie dla Was odpowiadamy na pytanie, jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju 2014 roku. Zobaczcie, czy będzie ciepło i czy będzie można z pełnym przekonaniem zaśpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście!

Pogoda na wiosnę 2014 zapowiada się słonecznie / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]
Jesteście ciekawi pogody na wiosnę 2014 i czy będzie ciepło? Trafiliście w dobre miejsce - prognoza pogody na marzec, kwiecień i maj 2014 roku czeka na ESKA.pl. Postanowiliśmy sprawdzić, czy z pełnym przekonaniem będziemy mogli śpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście podczas wiosennych spacerów i wycieczek.

Pogoda na marzec 2014:

Dobra wiadomość dla spragnionych słońca! Marcowe dni będą pełne słonecznych promieni. Marzec zapamiętamy dzięki bezchmurnemu niebu i okularom przeciwsłonecznym na nosie. Nie zapominajmy jednak, że wieczory będą wciąż chłodne i z domu nie wychodźmy bez chustki pod szyją i płaszczyka. Pod koniec miesiąca musimy przygotować się na ochłodzenie i trochę deszczu.

Pogoda na kwiecień 2014:

Parasole szybko schowamy wraz z początkiem kwietnia, który na starcie poczęstuje nas temperaturami powyżej 10 stopni. Na zimny zapowiada się z kolei środek drugiego tygodnia miesiąca, ale jak to kwiecień-plecień, szybko wrócą ciepłe dni nawet z 17 kreskami na plusie. Pod koniec warto być gotowym na pogodowy psikus - w okolicach 20 kwietnia może spaść niespodziewany śnieg.

Pogoda na maj 2014:

Powiew lata gwarantowany - temperatura będzie rosła z każdym dniem i dobije według zapowiedzi meteorologów nawet do 25 stopni. Majowy deszczyk nie będzie już wspomnieniem zimowej pluchy a wstępem do ciepłych, wakacyjnych burz. Te mogą pojawić się w połowie miesiąca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Wniosek? U nas jak najbardziej muzyczny - śmiało możecie odpalić w głośnikach Tyle Słońca W Całym Mieście. ESKA.pl trzyma kciuki za ciepłą wiosnę 2014 i zaprasza Was do dzielenia się w komentarzach i na czacie Waszymi propozycjami na piosenki, którymi przywitacie wiosnę.


Posłuchaj Tyle Słońca W Całym Mieście - Anna Jantar!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house
0

Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house

Star Wars Headspace to płyta, na której znajdziemy nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house. Album trafi do sprzedaży już w lutym 2016 roku. Jakie przeboje usłyszymy? Dowiedz się już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 16:31
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
10/02/2016 15:59
Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!
0

Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!

Bovska: Kaktus to piosenka z serialu Druga Szansa, który we wtorek 15 lutego zadebiutuje na antenie TVN. Intrygującego utworu, który towarzyszy zwiastunom zapowiadającym produkcję możecie już teraz posłuchać na ESKA.pl!
10/02/2016 15:58
Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?
0

Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?

Arsenal Londyn - Leicester City transmisja online i w TV będzie dostępna za darmo? Fani zadają te pytanie, bo mecz 14.02.16 będzie HITEM 26. kolejki ligi angielskiej! Wszystkie szczegóły na temat tego spotkania znajdziecie tylko na ESKA.pl!
10/02/2016 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

09/02/2016 22:32

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA