WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO] - Prognoza pogody na wiosnę 2014: jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju? Sprawdzmy, czy będzie ciepło! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]

RSS 29/03/2014 12:14 Komentarze 0

Prognoza pogody na wiosnę 2014 na ESKA.pl. Specjalnie dla Was odpowiadamy na pytanie, jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju 2014 roku. Zobaczcie, czy będzie ciepło i czy będzie można z pełnym przekonaniem zaśpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście!

Pogoda na wiosnę 2014 zapowiada się słonecznie / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]
Jesteście ciekawi pogody na wiosnę 2014 i czy będzie ciepło? Trafiliście w dobre miejsce - prognoza pogody na marzec, kwiecień i maj 2014 roku czeka na ESKA.pl. Postanowiliśmy sprawdzić, czy z pełnym przekonaniem będziemy mogli śpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście podczas wiosennych spacerów i wycieczek.

Pogoda na marzec 2014:

Dobra wiadomość dla spragnionych słońca! Marcowe dni będą pełne słonecznych promieni. Marzec zapamiętamy dzięki bezchmurnemu niebu i okularom przeciwsłonecznym na nosie. Nie zapominajmy jednak, że wieczory będą wciąż chłodne i z domu nie wychodźmy bez chustki pod szyją i płaszczyka. Pod koniec miesiąca musimy przygotować się na ochłodzenie i trochę deszczu.

Pogoda na kwiecień 2014:

Parasole szybko schowamy wraz z początkiem kwietnia, który na starcie poczęstuje nas temperaturami powyżej 10 stopni. Na zimny zapowiada się z kolei środek drugiego tygodnia miesiąca, ale jak to kwiecień-plecień, szybko wrócą ciepłe dni nawet z 17 kreskami na plusie. Pod koniec warto być gotowym na pogodowy psikus - w okolicach 20 kwietnia może spaść niespodziewany śnieg.

Pogoda na maj 2014:

Powiew lata gwarantowany - temperatura będzie rosła z każdym dniem i dobije według zapowiedzi meteorologów nawet do 25 stopni. Majowy deszczyk nie będzie już wspomnieniem zimowej pluchy a wstępem do ciepłych, wakacyjnych burz. Te mogą pojawić się w połowie miesiąca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Wniosek? U nas jak najbardziej muzyczny - śmiało możecie odpalić w głośnikach Tyle Słońca W Całym Mieście. ESKA.pl trzyma kciuki za ciepłą wiosnę 2014 i zaprasza Was do dzielenia się w komentarzach i na czacie Waszymi propozycjami na piosenki, którymi przywitacie wiosnę.


Posłuchaj Tyle Słońca W Całym Mieście - Anna Jantar!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u  młodej gwiazdy [VIDEO]
0

Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u młodej gwiazdy [VIDEO]

Marta Bijan, finalistka X Factor 4, zaśpiewała swoją piosenkę Ciemno w Filharmonii Śląskiej. Zobacz specjalny występ Marty Bijan z nastrojowym utworem na ESKA.pl
24/10/2014 15:35
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
24/10/2014 14:54
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
24/10/2014 14:51
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
24/10/2014 14:35
EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]
0

EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]

Nicki Minaj promuje galę Europe Music Awards 2014 w nowym spocie. Zobacz, jak będzie wyglądał świat pod panowaniem Nicki. Najnowszy filmik promujący EMA 2014 w Glasgow na ESKA.pl