WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO] - Prognoza pogody na wiosnę 2014: jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju? Sprawdzmy, czy będzie ciepło! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]

RSS 29/03/2014 12:14 Komentarze 0

Prognoza pogody na wiosnę 2014 na ESKA.pl. Specjalnie dla Was odpowiadamy na pytanie, jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju 2014 roku. Zobaczcie, czy będzie ciepło i czy będzie można z pełnym przekonaniem zaśpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście!

Pogoda na wiosnę 2014 zapowiada się słonecznie / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]
Jesteście ciekawi pogody na wiosnę 2014 i czy będzie ciepło? Trafiliście w dobre miejsce - prognoza pogody na marzec, kwiecień i maj 2014 roku czeka na ESKA.pl. Postanowiliśmy sprawdzić, czy z pełnym przekonaniem będziemy mogli śpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście podczas wiosennych spacerów i wycieczek.

Pogoda na marzec 2014:

Dobra wiadomość dla spragnionych słońca! Marcowe dni będą pełne słonecznych promieni. Marzec zapamiętamy dzięki bezchmurnemu niebu i okularom przeciwsłonecznym na nosie. Nie zapominajmy jednak, że wieczory będą wciąż chłodne i z domu nie wychodźmy bez chustki pod szyją i płaszczyka. Pod koniec miesiąca musimy przygotować się na ochłodzenie i trochę deszczu.

Pogoda na kwiecień 2014:

Parasole szybko schowamy wraz z początkiem kwietnia, który na starcie poczęstuje nas temperaturami powyżej 10 stopni. Na zimny zapowiada się z kolei środek drugiego tygodnia miesiąca, ale jak to kwiecień-plecień, szybko wrócą ciepłe dni nawet z 17 kreskami na plusie. Pod koniec warto być gotowym na pogodowy psikus - w okolicach 20 kwietnia może spaść niespodziewany śnieg.

Pogoda na maj 2014:

Powiew lata gwarantowany - temperatura będzie rosła z każdym dniem i dobije według zapowiedzi meteorologów nawet do 25 stopni. Majowy deszczyk nie będzie już wspomnieniem zimowej pluchy a wstępem do ciepłych, wakacyjnych burz. Te mogą pojawić się w połowie miesiąca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Wniosek? U nas jak najbardziej muzyczny - śmiało możecie odpalić w głośnikach Tyle Słońca W Całym Mieście. ESKA.pl trzyma kciuki za ciepłą wiosnę 2014 i zaprasza Was do dzielenia się w komentarzach i na czacie Waszymi propozycjami na piosenki, którymi przywitacie wiosnę.


Posłuchaj Tyle Słońca W Całym Mieście - Anna Jantar!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska