WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO] - Prognoza pogody na wiosnę 2014: jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju? Sprawdzmy, czy będzie ciepło! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]

RSS 29/03/2014 12:14 Komentarze 0

Prognoza pogody na wiosnę 2014 na ESKA.pl. Specjalnie dla Was odpowiadamy na pytanie, jaka będzie pogoda w marcu, kwietniu i maju 2014 roku. Zobaczcie, czy będzie ciepło i czy będzie można z pełnym przekonaniem zaśpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście!

Pogoda na wiosnę 2014 zapowiada się słonecznie / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Prognoza pogody na wiosnę 2014 - na marzec, kwiecień i maj. Tyle Słońca W Całym Mieście? [VIDEO]
Jesteście ciekawi pogody na wiosnę 2014 i czy będzie ciepło? Trafiliście w dobre miejsce - prognoza pogody na marzec, kwiecień i maj 2014 roku czeka na ESKA.pl. Postanowiliśmy sprawdzić, czy z pełnym przekonaniem będziemy mogli śpiewać Tyle Słońca W Całym Mieście podczas wiosennych spacerów i wycieczek.

Pogoda na marzec 2014:

Dobra wiadomość dla spragnionych słońca! Marcowe dni będą pełne słonecznych promieni. Marzec zapamiętamy dzięki bezchmurnemu niebu i okularom przeciwsłonecznym na nosie. Nie zapominajmy jednak, że wieczory będą wciąż chłodne i z domu nie wychodźmy bez chustki pod szyją i płaszczyka. Pod koniec miesiąca musimy przygotować się na ochłodzenie i trochę deszczu.

Pogoda na kwiecień 2014:

Parasole szybko schowamy wraz z początkiem kwietnia, który na starcie poczęstuje nas temperaturami powyżej 10 stopni. Na zimny zapowiada się z kolei środek drugiego tygodnia miesiąca, ale jak to kwiecień-plecień, szybko wrócą ciepłe dni nawet z 17 kreskami na plusie. Pod koniec warto być gotowym na pogodowy psikus - w okolicach 20 kwietnia może spaść niespodziewany śnieg.

Pogoda na maj 2014:

Powiew lata gwarantowany - temperatura będzie rosła z każdym dniem i dobije według zapowiedzi meteorologów nawet do 25 stopni. Majowy deszczyk nie będzie już wspomnieniem zimowej pluchy a wstępem do ciepłych, wakacyjnych burz. Te mogą pojawić się w połowie miesiąca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Wniosek? U nas jak najbardziej muzyczny - śmiało możecie odpalić w głośnikach Tyle Słońca W Całym Mieście. ESKA.pl trzyma kciuki za ciepłą wiosnę 2014 i zaprasza Was do dzielenia się w komentarzach i na czacie Waszymi propozycjami na piosenki, którymi przywitacie wiosnę.


Posłuchaj Tyle Słońca W Całym Mieście - Anna Jantar!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]
0

Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]

Jaka pogoda będzie 25-26 października 2014 roku w ostatni weekend miesiąca? Zaniepokojeni pierwszymi opadami śniegu w górach sprawdzamy prognozę pogody na 25 października i 26 października 2014 roku. Zima Let It Go i da ostatnią szansę Słońcu?
23/10/2014 15:02
Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski zwyciężył w kategorii Najlepszy Polski Artysta w plebiscycie MTV Europe Music Awards 2014. Teraz Dawid powalczy o nominację w głównej kategorii gali EMA 2014, która w tym roku odbędzie się w Glasgow. Szczegóły głosowania na ESKA.pl