WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO] - OPERON 2013 PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z JĘZYKÓW OBCYCH: ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]: próbny egzamin gimnazjalny 2013 języki obce, Operon 2013, egzamin gimnazjalny 2013 języki obce, próbny egzamin gimnazjalny 2013 angielski, próbny egzamin ginazjalny 2013 niemiecki

PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]

RSS 14/12/2012 08:00 Komentarze 0
Próbny Egzamin Gimnazjalny 2013 odbędzie się w dniach 12-14.12.2012. W piątek 14.12. gimnazjaliści napiszą test z języków obcych, m.in. z angielskiego, niemieckiego czy rosyjskiego. Zobacz szczegóły egzaminu na Eska.pl a w przerwie od nauki posłuchaj największych przebojów na Eska.pl!
/ Eska.pl
Ilustracja do artykułu: PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]
PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 OPERON z języków obcych rozpocznie się 14.12.2012 o godzinie 9:00. Wtedy uczniowie napiszą test na poziomie podstawowym (potrwa 60 minut), następnie o godz. 10.45 rozpocznie się test z języka obcego na poziomie rozszerzonym (potrwa 60 min.).

Gimnazjaliści zmierzą się z językami: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Będzie to ostatni dzień próbnych egzaminów gimnazjalnych i ostatnia szansa na sprawdzenie swojej wiedzy przed Egzaminem Gimnazjalnym w kwietniu 2013.

Próbne Egzaminy Gimnazjalne 2013 - Terminarz

12.12.2012 - przedmioty humanistyczne
13.12.2012 - przedmioty matematyczno - przyrodnicze
14.12.2012 - języki obce: angielski, niemiecki, rosyjski i francuski

Zobacz na Eska.pl Próbny Egzamin Gimnazjalny z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych

Zobacz One Thing - One Direction



Zobacz Sweet Nothing - Calvin Harris ft. Florence Welch




Zobacz Va Va Voom - Nicki Minaj



Nie czytałeś jeszcze?

W Stronę Słońca to nowy singiel Eweliny Lisowskiej. Tekst piosenki oraz singiel dostępny na Eska.pl


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska