Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO] - OPERON 2013 PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z JĘZYKÓW OBCYCH: ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI

Tagi związane z PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]: próbny egzamin gimnazjalny 2013 języki obce, Operon 2013, egzamin gimnazjalny 2013 języki obce, próbny egzamin gimnazjalny 2013 angielski, próbny egzamin ginazjalny 2013 niemiecki

PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]

RSS 14/12/2012 08:00 Komentarze
Próbny Egzamin Gimnazjalny 2013 odbędzie się w dniach 12-14.12.2012. W piątek 14.12. gimnazjaliści napiszą test z języków obcych, m.in. z angielskiego, niemieckiego czy rosyjskiego. Zobacz szczegóły egzaminu na Eska.pl a w przerwie od nauki posłuchaj największych przebojów na Eska.pl!
/ Eska.pl
Ilustracja do artykułu: PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]
PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 OPERON z języków obcych rozpocznie się 14.12.2012 o godzinie 9:00. Wtedy uczniowie napiszą test na poziomie podstawowym (potrwa 60 minut), następnie o godz. 10.45 rozpocznie się test z języka obcego na poziomie rozszerzonym (potrwa 60 min.).

Gimnazjaliści zmierzą się z językami: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Będzie to ostatni dzień próbnych egzaminów gimnazjalnych i ostatnia szansa na sprawdzenie swojej wiedzy przed Egzaminem Gimnazjalnym w kwietniu 2013.

Próbne Egzaminy Gimnazjalne 2013 - Terminarz

12.12.2012 - przedmioty humanistyczne
13.12.2012 - przedmioty matematyczno - przyrodnicze
14.12.2012 - języki obce: angielski, niemiecki, rosyjski i francuski

Zobacz na Eska.pl Próbny Egzamin Gimnazjalny z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych

Zobacz One Thing - One Direction



Zobacz Sweet Nothing - Calvin Harris ft. Florence Welch




Zobacz Va Va Voom - Nicki Minaj



Nie czytałeś jeszcze?

W Stronę Słońca to nowy singiel Eweliny Lisowskiej. Tekst piosenki oraz singiel dostępny na Eska.pl


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?
0

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Filmiki na Dzień Przyjaciela na Facebooku to bardzo fajna niespodzianka dla Ciebie i Twoich bliskich, która przypomni Wam jak się razem bawicie. Jak przygotować film na Friendsday na Facebooku? Pokazujemy na ESKA.pl i słuchamy hitu More Than Friends INNA!
05/02/2016 16:35
Bars and Melody na Young Stars Festival 2016. Bilety meet&greet już się rozeszły?
0

Bars and Melody na Young Stars Festival 2016. Bilety meet&greet już się rozeszły?

Bilety meet & greet na Bars and Melody znowu wyprzedały się w kilka minut? Sprawdzamy, czy można jeszcze kupić bilety M&G na Bars & Melody na Young Stars Festival 2016.
05/02/2016 16:09
Popek x Matheo - Nie mów mu nic: teledysk promuje album Król Albanii
0

Popek x Matheo - Nie mów mu nic: teledysk promuje album Król Albanii

Popek x Matheo - Nie mów mu nic: teledysk od momentu pojawienia się w sieci zbiera pozytywne opinie! Piosenka promuje album Król Albanii, który kilka dni po premierze osiągnął status złotej płyty! Nowe wideo Popka zobaczycie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
05/02/2016 15:55
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
05/02/2016 15:26
Planeta Singli - film na Walentynki. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na Walentynki. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki w gwiazdorskiej obsadzie i z mnóstwem niespodzianek. Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
05/02/2016 14:20
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
05/02/2016 14:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA