WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO] - OPERON 2013 PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z JĘZYKÓW OBCYCH: ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI

Tagi związane z PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]: Operon 2013, próbny egzamin ginazjalny 2013 niemiecki

PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]

RSS 14/12/2012 08:00 Komentarze
Próbny Egzamin Gimnazjalny 2013 odbędzie się w dniach 12-14.12.2012. W piątek 14.12. gimnazjaliści napiszą test z języków obcych, m.in. z angielskiego, niemieckiego czy rosyjskiego. Zobacz szczegóły egzaminu na Eska.pl a w przerwie od nauki posłuchaj największych przebojów na Eska.pl!
/ Eska.pl
Ilustracja do artykułu: PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]
PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 OPERON z języków obcych rozpocznie się 14.12.2012 o godzinie 9:00. Wtedy uczniowie napiszą test na poziomie podstawowym (potrwa 60 minut), następnie o godz. 10.45 rozpocznie się test z języka obcego na poziomie rozszerzonym (potrwa 60 min.).

Gimnazjaliści zmierzą się z językami: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Będzie to ostatni dzień próbnych egzaminów gimnazjalnych i ostatnia szansa na sprawdzenie swojej wiedzy przed Egzaminem Gimnazjalnym w kwietniu 2013.

Próbne Egzaminy Gimnazjalne 2013 - Terminarz

12.12.2012 - przedmioty humanistyczne
13.12.2012 - przedmioty matematyczno - przyrodnicze
14.12.2012 - języki obce: angielski, niemiecki, rosyjski i francuski

Zobacz na Eska.pl Próbny Egzamin Gimnazjalny z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych

Zobacz One Thing - One Direction



Zobacz Sweet Nothing - Calvin Harris ft. Florence Welch




Zobacz Va Va Voom - Nicki Minaj



Nie czytałeś jeszcze?

W Stronę Słońca to nowy singiel Eweliny Lisowskiej. Tekst piosenki oraz singiel dostępny na Eska.pl


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Julian Perretta - I Cry. Uczuciowy kawałek z klubowym bitem!
0

Gorąca 20 Premiera: Julian Perretta - I Cry. Uczuciowy kawałek z klubowym bitem!

Julian Perretta - I Cry: to premiera w Gorącej 20! Brytyjski wokalista ze swoim sentymentalnym kawałkiem dołączy do grona propozycji listy przebojów Eski w czwartek, 28 lipca. Odpalcie radio punktualnie o godzinie 18:00, a już teraz obejrzyjcie teledysk do premiery w G20!
28/07/2016 10:32
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 18:00
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...