WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO] - OPERON 2013 PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z JĘZYKÓW OBCYCH: ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]: próbny egzamin gimnazjalny 2013 języki obce, Operon 2013, egzamin gimnazjalny 2013 języki obce, próbny egzamin gimnazjalny 2013 angielski, próbny egzamin ginazjalny 2013 niemiecki

PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]

RSS 14/12/2012 08:00 Komentarze 0
Próbny Egzamin Gimnazjalny 2013 odbędzie się w dniach 12-14.12.2012. W piątek 14.12. gimnazjaliści napiszą test z języków obcych, m.in. z angielskiego, niemieckiego czy rosyjskiego. Zobacz szczegóły egzaminu na Eska.pl a w przerwie od nauki posłuchaj największych przebojów na Eska.pl!
/ Eska.pl
Ilustracja do artykułu: PRÓBNY EGZAMIN GINAZJALNY 2013 OPERON. JĘZYK OBCY - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z JĘZYKÓW OBCYCH [VIDEO]
PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 OPERON z języków obcych rozpocznie się 14.12.2012 o godzinie 9:00. Wtedy uczniowie napiszą test na poziomie podstawowym (potrwa 60 minut), następnie o godz. 10.45 rozpocznie się test z języka obcego na poziomie rozszerzonym (potrwa 60 min.).

Gimnazjaliści zmierzą się z językami: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Będzie to ostatni dzień próbnych egzaminów gimnazjalnych i ostatnia szansa na sprawdzenie swojej wiedzy przed Egzaminem Gimnazjalnym w kwietniu 2013.

Próbne Egzaminy Gimnazjalne 2013 - Terminarz

12.12.2012 - przedmioty humanistyczne
13.12.2012 - przedmioty matematyczno - przyrodnicze
14.12.2012 - języki obce: angielski, niemiecki, rosyjski i francuski

Zobacz na Eska.pl Próbny Egzamin Gimnazjalny z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych

Zobacz One Thing - One Direction



Zobacz Sweet Nothing - Calvin Harris ft. Florence Welch




Zobacz Va Va Voom - Nicki Minaj



Nie czytałeś jeszcze?

W Stronę Słońca to nowy singiel Eweliny Lisowskiej. Tekst piosenki oraz singiel dostępny na Eska.pl


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl