WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Polskie hity 2013. Wybieramy najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013 [VIDEO, RANKING] - Polskie hity 2013. Zobacz najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Polskie hity 2013. Wybieramy najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013 [VIDEO, RANKING]: lista przebojów, polskie hity 2013, przeboje wiosna 2013, polskie hity radio eska, piosenki wiosna 2013, hity z radia eska wiosna 2013

Polskie hity 2013. Wybieramy najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013 [VIDEO, RANKING]

RSS 06/07/2013 11:31 Komentarze 0
Wiosna-lato 2013 przyniosła nam wiele hitów polskich wokalistów. Ewelina Lisowska, Feel czy Honey to tylko część gwiazd, które przygotowały nowe single. Na Eska.pl możecie głosować na najlepszą piosenkę wiosny 2013.
Ewelina Lisowska / Ewelina Lisowska - foto: HQT Music
Ilustracja do artykułu: Polskie hity 2013. Wybieramy najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013 [VIDEO, RANKING]
Hit wiosny 2013
Która z piosenek jest hitem wiosny 2013?
  • W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska 33,33%
  • Nie Powiem Jak - Honey 0%
  • Flirt - Sylwia Grzeszczak 6,67%
  • Thank You Very Much - Margaret 20%
  • Poczuj To - Piotr Kupicha 0%
  • Wierzę w Lepszy Świat - Braci 0%
  • Przerywam Sen - Patricia Kazadi 0%
  • Kiedyś Obiecałaś - Ino Ros 6,67%
  • Lili - Enej 13,33%
  • Napraw - LemON 20%
Wiosna 2013 to intensywny czas dla polskich wokalistów i zespołów. Wielu z nich wydało nowe single, które już teraz stały się wielkimi przebojami. Na Eska.pl wybieramy największy przebój wiosny 2013. Wśród kandydatów są między innymi W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej, Nie Powiem Jak Honey, Flirt Sylwii Grzeszczak, Thank You Very Much Margaret, Poczuj To Piotra Kupichy, Wierzę W Lepszy Świat Braci, Przerywam Sen Patricii Kazadi, Kiedyś Obiecałaś Ino Ros, Lili Enej oraz Napraw Lemon

>>>Wygraj CD ze ścieżką dźwiękową filmu Spring Breakers

Która piosenka zostanie hitem wiosny 2013? Głosuj na ulubiony przebój na Eska.pl!

Najwięcej hitów ONLINE usłyszysz na EskaGO.pl

Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska



Zobacz Nie Powiem Jak - Honey



Zobacz Flirt - Sylwia Grzeszczak



Zobacz Thank You Very Much - Margaret



Zobacz Poczuj To - Piotr Kupicha



Zobacz Wierzę W Lepszy Swiat - Bracia



Zobacz Przerywam Sen - Patricia Kazadi



Zobacz Kiedyś Obiecałaś - Ino Ros



Zobacz Lili - Enej



Zobacz Napraw - Lemon



Nie czytałeś jeszcze?

Natalia Siwiec wystąpiła w teledysku Red & Spinache


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
30/01/2015 21:58
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska