WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Polskie hity 2013. Wybieramy najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013 [VIDEO, RANKING] - Polskie hity 2013. Zobacz najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013

Tagi związane z Polskie hity 2013. Wybieramy najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013 [VIDEO, RANKING]: lista przebojów, polskie hity 2013, przeboje wiosna 2013, polskie hity radio eska, piosenki wiosna 2013, hity z radia eska wiosna 2013

Polskie hity 2013. Wybieramy najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013 [VIDEO, RANKING]

RSS 06/07/2013 11:31 Komentarze
Wiosna-lato 2013 przyniosła nam wiele hitów polskich wokalistów. Ewelina Lisowska, Feel czy Honey to tylko część gwiazd, które przygotowały nowe single. Na Eska.pl możecie głosować na najlepszą piosenkę wiosny 2013.
Ewelina Lisowska / Ewelina Lisowska - foto: HQT Music
Ilustracja do artykułu: Polskie hity 2013. Wybieramy najpopularniejsze polskie piosenki wiosna/lato 2013 [VIDEO, RANKING]
Hit wiosny 2013
Która z piosenek jest hitem wiosny 2013?
  • W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska 33,33%
  • Nie Powiem Jak - Honey 0%
  • Flirt - Sylwia Grzeszczak 6,67%
  • Thank You Very Much - Margaret 20%
  • Poczuj To - Piotr Kupicha 0%
  • Wierzę w Lepszy Świat - Braci 0%
  • Przerywam Sen - Patricia Kazadi 0%
  • Kiedyś Obiecałaś - Ino Ros 6,67%
  • Lili - Enej 13,33%
  • Napraw - LemON 20%
Wiosna 2013 to intensywny czas dla polskich wokalistów i zespołów. Wielu z nich wydało nowe single, które już teraz stały się wielkimi przebojami. Na Eska.pl wybieramy największy przebój wiosny 2013. Wśród kandydatów są między innymi W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej, Nie Powiem Jak Honey, Flirt Sylwii Grzeszczak, Thank You Very Much Margaret, Poczuj To Piotra Kupichy, Wierzę W Lepszy Świat Braci, Przerywam Sen Patricii Kazadi, Kiedyś Obiecałaś Ino Ros, Lili Enej oraz Napraw Lemon

>>>Wygraj CD ze ścieżką dźwiękową filmu Spring Breakers

Która piosenka zostanie hitem wiosny 2013? Głosuj na ulubiony przebój na Eska.pl!

Najwięcej hitów ONLINE usłyszysz na EskaGO.pl

Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska



Zobacz Nie Powiem Jak - Honey



Zobacz Flirt - Sylwia Grzeszczak



Zobacz Thank You Very Much - Margaret



Zobacz Poczuj To - Piotr Kupicha



Zobacz Wierzę W Lepszy Swiat - Bracia



Zobacz Przerywam Sen - Patricia Kazadi



Zobacz Kiedyś Obiecałaś - Ino Ros



Zobacz Lili - Enej



Zobacz Napraw - Lemon



Nie czytałeś jeszcze?

Natalia Siwiec wystąpiła w teledysku Red & Spinache


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?
0

Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?

Harry Potter and the Cursed Child to tytuł sztuki teatralnej autorstwa J.K. Rowling, która na życzenie fanów serii ukaże się także w formie książki i e-booka. Sprawdź datę premiery Harry'ego Pottera 8 w księgarniach już teraz!
30/05/2016 23:12
Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!
0

Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!

Justin Timberlake podbija nie tylko radiowe listy przebojów, ale także internet! Can't Stop The Feeling to hit, który w wersji oryginalnej zna już każdy, ale my mamy dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście! Adele, The Weekend, Gwen Stefani i wiele innych pojawiło się w utworze JT. Wideo do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 23:12
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 23:11
Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci
0

Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci

Gra o Tron s06e06 online, po polsku i w dodatku zupełnie legalnie i za darmo - to fakt! Zobacz, jak w prostu sposób obejrzeć szósty odcinek nowego sezonu Gry o Tron 2016!
30/05/2016 22:11
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 21:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016