WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Polski pilot lądował w trudnych warunkach. Jego wideo podbija internet! - Wideo polskiego pilota hitem internetu

Tagi związane z Polski pilot lądował w trudnych warunkach. Jego wideo podbija internet!: Hit internetu

Polski pilot lądował w trudnych warunkach. Jego wideo podbija internet!

RSS 20/03/2017 14:39 Komentarze

Lądowanie polskiego pilota hitem internetu. Już teraz na ESKA.pl możecie zobaczyć to niezwykle popularne wideo!

Polski pilot lądował w trudnych warunkach. Jego wideo podbija internet! Screen z nagrania Facebook / Fot. Facebook/Artur Kielak
Ilustracja do artykułu: Polski pilot lądował w trudnych warunkach. Jego wideo podbija internet!

Polski pilot podbija sieć nagraniem swojego wyczynowego lądowania. Artur Kielak na co dzień jest pilotem Boeinga 737 w liniach Ryanair. Pilot od dawna dzieli się nagraniami ze swojej pracy, ale prawdziwym hitem okazało się wideo opublikowane 16 marca. Nagranie przedstawia zmagania Polaka, który w niezwykle ciężkich warunkach, przy potężnych podmuchach wiatru próbuje bezpiecznie wylądować. - Od zawsze mówiłem, że pilot zapracowuje na swoją pensję jednym lądowaniem w miesiącu. To własnie ten dzień, w którym ja zapracowałem na swoją wypłatę - skomentował swoje nagranie Artur Kielak.

Lądowanie Polaka hitem internetu

Po udanym lądowaniu na twarzy polskiego pilota zauważyć można uśmiech satysfakcji. Wideo polskiego pilota spotkało się z niezwykle pozytywnymi reakcjami internautów. - Uśmiech po dobrze wykonanej robocie :) To jest To - czytamy w komentarzach. - Uwielbiam tego faceta za pasję i wieczny uśmiech - skomentowała jedna z internautek. - Masz takie opanowanie i takie doświadczenie, że mógłbym spokojnie siedzieć w samolocie podczas takiego lądowania, wiedząc, że jesteś za sterami - chwalił inny użytkownik Facebooka.

Bohaterski pilot musiał trzymać nerwy na wodzy i nawet w najtrudniejszej sytuacji zachować spokój! Tak samo jest w filmie Kryjówka, który już dziś można oglądać na eskaGO! Zwykły człowiek zostaje uwięziony w jednym domu z uzbrojonym nieznajomym i za wszelką cenę próbuje uniknąć konfliktu. To oczywiście okazuje się niełatwe… Zobaczcie koniecznie!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program