Polska Irlandia bramka na 2:1

Autor: fot. YouTube Polska Irlandia SKRÓT VIDEO 11.10.2015 - Bramka Roberta Lewandowskiego i Grzegorza Krychowiaka

2015-10-13 14:18

Mecz Polska Irlandia przyniósł nam wiele emocji! A to za sprawą bramki Roberta Lewandowskiego i Grzegorza Krychowiaka. Reprezentacja Polski gra na najwyższym piłkarskim poziomie, co daje nam nadzieje na sukces w czasie Euro 2016. Mecz Polska Irlandia 11.10.2015 przechodzi do historii. Zobacz bramkę Lewandowskiego i Krychowiaka w meczu z Irlandią, bo warto przeżyć to raz jeszcze.

Polska Irlandia - bramka Lewandowskiego i Krychowiaka 11.10.2015 dała nam awans na Euro 2016, które odbędą się na boiskach we Francji. Zobacz w jaki sposób padł gol Grzegorza Krychowiaka i Roberta Lewandoskiego. Tym samym kapitan naszej reprezentacji jest najlepszym strzelcem w Eliminacjach do Euro. Bramki, które padły w meczu były potwierdzeniem świetnej dyspozycji naszych piłkarzy. Obyśmy tylko utrzymali tak dobrą formę! Zobacz skrót meczu, czyli momenty, w których historia wydarzyła się na naszych oczach! Bramka Krychowiaka, czy bramka Lewandowskiego była ładniejsza? Zobacz MEMY Polska Irlandia - którymi kibice świętują wynik meczu >>

Polska Irlandia - wynik

W tym meczu zarówno Polacy jak i Irlandczycy walczyli o zwycięstwo. Awans dawał bowiem drużynie Adama Nawałki PEWNY awans na Euro 2016. Spotkanie Polska Irlandia w Warszawie 11.10.2015 zakończyło się wynikiem 2:1. Gola strzelił Krychowiak i Lewandowski. Dwie bramki Polaków mogą walczyć o tytuł najlepszych goli Eliminacji Euro 2016.

Polska Irlandia - Krychowiak bramka video

Pierwsza bramka padła w 13 minucie spotkania. Świetne podanie z rzutu rożnego, które trafiło pod nogi Krychowiaka. Zobacz jak Grzegorz Krychowiak strzelił bramkę na 1:0.

Polska Irlandia - Lewandowski bramka video

Polacy w świetnym nastroju schodzili z boiska na przerwę. Tuż przed końcem I połowy Polacy strzelają drugą bramkę, dzięki której wyszliśmy na prowadzenie. Celne podanie Mączyńskiego do Lewandowskiego, a ten silnym strzałem z głowy pokonuje bramkarza Irlandii. Bramka w 42 minucie dała nam awans na Euro 2016.

POLSKA - IRLANDIA: memy. Zobacz reakcje internautów!