Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Autor: Fot. Instagram/uefaeuro Polscy kibice - screen z serwisu Instagram

2016-06-25 19:47

Euro 2016: mecz Polska - Szwajcaria odbył się w sobotę 25.06.2016. Podczas spotkania nie brakowało emocji, pięknej bramki Kuby Błaszczykowskiego i genialnej gry naszego zespołu. Po zwycięstwie w rzutach karnych awansujemy do ćwierćfinału Euro 2016!

Mecz Polska - Szwajcaria to pojedynek naszej reprezentacji w 1/8 finału Euro 2016. Po genialnej grze w fazie grupowej i awansie do kolejnego etapu rozgrywek nasza reprezentacja nie poddaje się i walczy o kolejne zwycięstwo i upragniony awans. Pamiętajcie, że transmisja z meczu Polska - Szwajcaria jest dostępna za darmo! Warto dodać, że sędzią pojedynku będzie Mark Clattenburg! To arbiter, który pokazuje dużo żółtych kartek i nie lubi twardej gry. Na ESKA.pl możecie sprawdzić też, kto zagra w meczu Polska - Szwajcaria. Nasi piłkarze ze Szwajcarami zaczęli grać o godz. 15:00 na Stade Geoffroy Guichard w Saint-Etienne.

Polska - Szwajcaria: WYNIK

Po pierwszej połowie meczu Polska prowadziła ze Szwajcarią 1:0. Wszystko dzięki pięknej bramce Kuby Błaszczykowskiego. Jednak w drugiej połowie gola strzeliła reprezentacja Szwajcarii wyrównując wynik na 1:1. Po 90 minutach czasu podstawowego utrzymał się remis i gra trwała dalej! Była to pierwsza podczas Euro 2016 dogrywkę. W dogrywce wynik nie uległ zmianie. Jednak w rzutach karnych to Polacy okazali się lepsi i pokonali Szwajcarię awansując do kolejnego etapu, co oznacza, że zagramy w ćwierćfinale Euro 2016.

? #poland #EURO2016 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika UEFA EURO 2016 (@uefaeuro)