WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show? - Polka wygra bułgarską edycję The Voice?

Tagi związane z Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show?: The Voice, Paulina Goranov

Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show?

RSS 19/04/2017 11:31 Komentarze

Pochodząca z Polski Paulina walczy o zwycięstwo w bułgarskiej edycji The Voice. Wykonaniem piosenki Edyty Górniak zachwyciła jury, a jak poradziła sobie dalej?

Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show? Screen z nagrania YouTube / Fot. YouTube/Гласът на България
Ilustracja do artykułu: Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show?

Paulina Goranov z Jastrzębia-Zdroju jest w połowie Polką, a w połowie Bułgarką. Dziewczyna ukończyła Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju. Ze względu na fakt, że aktualnie mieszka w Bułgarii postanowiła spróbować swoich sił w tamtejszej odsłonie muzycznego show jakim jest The Voice. Paulina podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór Love On the Brain z repertuaru Rihanny. Swoim wykonaniem odwróciła trzy jurorskie fotele. Na prośbę trenerów Paulina dodatkowo wykonała fragment polskiej piosenki. Jej wykonanie Listu Edyty Górniak zachwyciło wszystkich w studiu. Jury podczas przesłuchania stwierdziło zgodnie "jesteś w gronie finalistów".

Paulina po przesłuchaniu trafiła do grupy Poli Genovy. Trenerka do bitwy wystawiła ją z jednym z uczestników - Yavorem, z którym Paulina zaśpiewała Rock Your Body Justina Timberlake'a. Polka bitwę przegrała, ale została skradziona przez druga z trenerek Kamelię. Dzięki temu Paulina powalczy dalej o zwycięstwo w muzycznym show.

Polscy widzowie Paulinę mogą pamiętać z Must Be The Music. Dziewczyna wystąpiła w dziewiątej edycji show, gdzie wykonała utwór Respect i otrzymała pochwały od jury. 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny
0

Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny

Ariana Grande wróci do Manchesteru! Gwiazda zdradziła, że zorganizuje specjalny koncert charytatywny, aby zebrać pieniądze dla ofiar zamachu i ich rodzin.
27/05/2017 15:15
Popek - AYE: TEKST piosenki
0

Popek - AYE: TEKST piosenki

AYE - to piosenka P.A.F.F-a, w której pojawia się Popek! Raper w tekście przekonuje, że zmienił swój tryb życia. Sprawdźcie tekst w dniu premiery utworu - na ESKA.pl
27/05/2017 13:55
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?
0

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!
27/05/2017 13:50
Pogrzeb Chrisa Cornella. Tłum gwiazd pożegnał kultowego artystę
0

Pogrzeb Chrisa Cornella. Tłum gwiazd pożegnał kultowego artystę

Na pogrzebie Chrisa Cornella w Los Angeles zjawiło się mnóstwo znanych artystów. Utwór "Hallelujah" zaśpiewał Chester Bennington z Linkin Park.
27/05/2017 13:25
Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu
0

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.
27/05/2017 11:22
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online
0

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017 za nami. Zapis relacji online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.
26/05/2017 23:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA