WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show? - Polka wygra bułgarską edycję The Voice?

Tagi związane z Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show?: The Voice, Paulina Goranov

Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show?

RSS 19/04/2017 11:31 Komentarze

Pochodząca z Polski Paulina walczy o zwycięstwo w bułgarskiej edycji The Voice. Wykonaniem piosenki Edyty Górniak zachwyciła jury, a jak poradziła sobie dalej?

Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show? Screen z nagrania YouTube / Fot. YouTube/Гласът на България
Ilustracja do artykułu: Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show?

Paulina Goranov z Jastrzębia-Zdroju jest w połowie Polką, a w połowie Bułgarką. Dziewczyna ukończyła Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju. Ze względu na fakt, że aktualnie mieszka w Bułgarii postanowiła spróbować swoich sił w tamtejszej odsłonie muzycznego show jakim jest The Voice. Paulina podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór Love On the Brain z repertuaru Rihanny. Swoim wykonaniem odwróciła trzy jurorskie fotele. Na prośbę trenerów Paulina dodatkowo wykonała fragment polskiej piosenki. Jej wykonanie Listu Edyty Górniak zachwyciło wszystkich w studiu. Jury podczas przesłuchania stwierdziło zgodnie "jesteś w gronie finalistów".

Paulina po przesłuchaniu trafiła do grupy Poli Genovy. Trenerka do bitwy wystawiła ją z jednym z uczestników - Yavorem, z którym Paulina zaśpiewała Rock Your Body Justina Timberlake'a. Polka bitwę przegrała, ale została skradziona przez druga z trenerek Kamelię. Dzięki temu Paulina powalczy dalej o zwycięstwo w muzycznym show.

Polscy widzowie Paulinę mogą pamiętać z Must Be The Music. Dziewczyna wystąpiła w dziewiątej edycji show, gdzie wykonała utwór Respect i otrzymała pochwały od jury. 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program