WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na Wielkanoc 2017 - będzie ciepło? - Jaka będzie Wielkanoc 2017? Prognoza pogody

Tagi związane z Pogoda na Wielkanoc 2017 - będzie ciepło?: wielkanoc, pogoda, pogoda na wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017 - będzie ciepło?

RSS 10/04/2017 23:36 Komentarze

Jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2017? Czy święta upłyną nam pod znakiem wysokich temperatur? Przewidywania pogodowe sprawdzamy na ESKA.pl

Pogoda na Wielkanoc 2017 - będzie ciepło? Pogoda na Wielkanoc 2017 / fot. http://pl.freeimages.com/photographer/DaleEu-39363
Ilustracja do artykułu: Pogoda na Wielkanoc 2017 - będzie ciepło?

Pogoda na Wielkanoc 2017 pozwoli Wam odpowiednio zaplanować odpoczynek. Jaka pogoda na święta wielkanocne 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl. Według pierwszych przewidywań pogoda 16.04.2017 w większości miast Polski ma być dobra. Temperatury mogą oscylować wokół zaledwie 10 stopni Celsjusza, niestety dodatkowo zapowiadane są przelotne opady deszczu. W drugi dzień świąt, czyli Lany Poniedziałek, nie będzie lepiej. 

Pogoda na kwiecień

Załamanie pogody przyjdzie już po pięknym i słonecznym poniedziałku, 10 kwietnia. Z 20 stopni we wtorek zaskoczy nas zaledwie 10 stopni - ale to też tylko teoretycznie! Silniejszy wiatr sprawi, że będziemy odczuwać nawet -2 stopnie! Przez kolejne dni w dzień będzie 6-11 stopni ciepła, w nocy temperatura może spaść nawet poniżej zera. 

Pogoda na Wielkonoc 2017 - prognoza

Wiadomo już jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2017, czyli na 16 i 17 kwietnia. Niestety, dobra aura przestanie nas rozpieszczać. W pierwszym dniu świąt w całej Polsce ma padać przelotny deszcz, ale na termometrach mamy zobaczyć temperaturę od 12-17 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie w województwie dolnośląskim, więc może w tym rejonie będą szanse na rodzinny spacer tuż po wielkanocnym śniadaniu. Na rodzinne spacery wybierzcie Wielką Sobotę zamiast zakupów - to wtedy można liczyć na bliżej 20 stopni, w niedzielę i poniedziałek wielkanocny będzie chłodniej.

W Lany Poniedziałek 17.04.2017 dzieci liczą na słońce, które umożliwi im mokrą zabawę na świeżym powietrzu. Niestety, w tym roku zabawa w słońcu będzie mało możliwa. Jak podaje serwis www.accuweather.com w ten dzień prawdopodobieństwo deszczu wyniesie 55%. 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify
0

OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify

Nastolatek z Polski zebrał pół miliona złotych w dwa dni na rozwój swojej platformy muzycznej OPUS. Mateusz Mach chce przeprowadzić rewolucję streamingową, która wyprze Spotify!
20/07/2017 16:48
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech Poznań - Haugesund w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?
0

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?

Jaka będzie pogoda w sierpniu 2017? Po deszczowym lipcu wiele osób zastanawia się, jak będzie w ostatni miesiąc wakacji. Czy sierpień upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Dowiecie się - na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
20/07/2017 16:32
Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?
0

Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?

Ed Sheeran w Polsce zagra aż dwa koncerty. Bilety na oba wydarzenia wyprzedały się jak świeże bułeczki, ale jest jeszcze szansa na zdobycie wejściówek!
20/07/2017 16:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program