WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca? - Jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015? Prognoza pogody na Święta Wielkanocne 2015 na ESKA.pl! [VIDEO]

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

RSS 30/03/2015 11:38 Komentarze

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Mariah Carey jako wielkanocny króliczek / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
Prognoza pogody na Wielkanoc 2015 niestety nie niesie scenariusza idealnego dla miłośników wiosennego słońca. Pogodę na święta Wielkanocne 2015 ESKA.pl przygotowała dla wszystkich tych, którzy licząc na nieprzerwany ciąg ciepłych dni regularnie słuchają chociażby W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej - mamy dla Was szczegółową odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015?'.

>>> Gra o Tron sezon 5 odcinek 1 online za darmo! O której, kiedy i gdzie oglądać?


Niestety, z aktualnie dostępnych zapowiedzi wynika, że w święta raczej nie będzie szansy na to, że rozpędzimy się W Stronę Słońca. Pogoda na Wielkanoc 2015, czyli prognoza na 5 i 6 kwietnia wskazuje, że będzie pochmurno oraz deszczowo i to w całej Polsce. Takie przynajmniej są wstępne przewidywania meteorologów. Czy w Wielkanoc 2016 będzie więc ciepło? Najcieplej będzie w Polsce centralnej: termometry w Lany Poniedziałek pokażą 12 stopni. Najchłodniej - w Polsce północnej: w niedzielę będzie zaledwie 7 stopni.


Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI
0

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.
17/08/2017 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada
0

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.
17/08/2017 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?
0

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?
17/08/2017 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?
0

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 
17/08/2017 15:27
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl
0

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

Dawno, dawno temu był sobie piękny, młody Książę. Kiedy u bram jego zamku stanęła stara żebraczka, prosząc o schronienie przed burzą i oferując w zamian skromny kwiat róży, nieczuły młodzieniec przegonił ją. Aby ukarać Księcia za jego bezduszność, kobieta rzuciła klątwę na zamek, przemieniając jego właściciela w Bestię. Pamiętasz dalszą część tej pięknej baśni? Jej filmowa wersja może być Twoja!
17/08/2017 15:12
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO
0

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Jak reagują na świecie na polski hip-hop? Dwóch znanych Youtuberów z Jet Crew postanowiło wziąć na warsztat kilku znanych polskich raperów i szczerze powiedzieć, co myślą o ich muzyce. Na ich liście znalazł się m.in. Taco Hemingway, Tede, Quebonafide, Białas i Zui.
17/08/2017 14:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA