WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca? - Jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015? Prognoza pogody na Święta Wielkanocne 2015 na ESKA.pl! [VIDEO]

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

RSS 30/03/2015 11:38 Komentarze

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Mariah Carey jako wielkanocny króliczek / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
Prognoza pogody na Wielkanoc 2015 niestety nie niesie scenariusza idealnego dla miłośników wiosennego słońca. Pogodę na święta Wielkanocne 2015 ESKA.pl przygotowała dla wszystkich tych, którzy licząc na nieprzerwany ciąg ciepłych dni regularnie słuchają chociażby W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej - mamy dla Was szczegółową odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015?'.

>>> Gra o Tron sezon 5 odcinek 1 online za darmo! O której, kiedy i gdzie oglądać?


Niestety, z aktualnie dostępnych zapowiedzi wynika, że w święta raczej nie będzie szansy na to, że rozpędzimy się W Stronę Słońca. Pogoda na Wielkanoc 2015, czyli prognoza na 5 i 6 kwietnia wskazuje, że będzie pochmurno oraz deszczowo i to w całej Polsce. Takie przynajmniej są wstępne przewidywania meteorologów. Czy w Wielkanoc 2016 będzie więc ciepło? Najcieplej będzie w Polsce centralnej: termometry w Lany Poniedziałek pokażą 12 stopni. Najchłodniej - w Polsce północnej: w niedzielę będzie zaledwie 7 stopni.


Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...