Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca? - Jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015? Prognoza pogody na Święta Wielkanocne 2015 na ESKA.pl! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

RSS 30/03/2015 11:38 Komentarze 0

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Mariah Carey jako wielkanocny króliczek / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
Prognoza pogody na Wielkanoc 2015 niestety nie niesie scenariusza idealnego dla miłośników wiosennego słońca. Pogodę na święta Wielkanocne 2015 ESKA.pl przygotowała dla wszystkich tych, którzy licząc na nieprzerwany ciąg ciepłych dni regularnie słuchają chociażby W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej - mamy dla Was szczegółową odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015?'.

>>> Gra o Tron sezon 5 odcinek 1 online za darmo! O której, kiedy i gdzie oglądać?


Niestety, z aktualnie dostępnych zapowiedzi wynika, że w święta raczej nie będzie szansy na to, że rozpędzimy się W Stronę Słońca. Pogoda na Wielkanoc 2015, czyli prognoza na 5 i 6 kwietnia wskazuje, że będzie pochmurno oraz deszczowo i to w całej Polsce. Takie przynajmniej są wstępne przewidywania meteorologów. Czy w Wielkanoc 2016 będzie więc ciepło? Najcieplej będzie w Polsce centralnej: termometry w Lany Poniedziałek pokażą 12 stopni. Najchłodniej - w Polsce północnej: w niedzielę będzie zaledwie 7 stopni.


Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Eric Saade - Girl from Sweden: teledysk do nowego singla Szweda premierowo na ESKA.pl  [VIDEO]
0

Eric Saade - Girl from Sweden: teledysk do nowego singla Szweda premierowo na ESKA.pl [VIDEO]

Eric Saade - Girl from Sweden: szwedzki piosenkarz prezentuje teledysk do nowego singla. Czy tylko szwedzkie dziewczyny mają szanse u przystojnego artysty? Zobacz nowy klip i przekonaj się o tym na własne oczy i uszy już teraz - na ESKA.pl
25/05/2015 13:17
Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]
0

Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]

Życzenia SMS dla mamy - gdzie ich szukać? Dla tych, którzy zapomnieli, kiedy jest Dzień Mamy, przypominamy, że święto jak zawsze wypada 26.05.2015. Z tej okazji dla wszystkich zapominalskich mamy życzenia sms i wierszyki dla mamy na Dzień Mamy
25/05/2015 13:07
Nicki Minaj na Tidal vs fani raperki: gwiazda traci wielbicieli? Konflikt na Twitterze pod naszą lupą [VIDEO]
0

Nicki Minaj na Tidal vs fani raperki: gwiazda traci wielbicieli? Konflikt na Twitterze pod naszą lupą [VIDEO]

Nicki Minaj na Tidal serwuje premiery swoich nowych teledysków, co niekoniecznie podoba się wszystkim fanom raperki. Cześć z nich liczy na to, że nowe teledyski Nicki Minaj wrzuci też na YouTube do oglądania za darmo. Te prośby nie podobają się jednak artystce a ich autorzy są banowani na Twitterze przez swoją idolkę. Nicki Minaj traci fanów przez Tidal?
25/05/2015 13:04
Zaproś Jankesa do siebie – podejmij filmowe wyzwanie i nagłośnij swoje miasto z ESKA TV! Get Loud!
0

Zaproś Jankesa do siebie – podejmij filmowe wyzwanie i nagłośnij swoje miasto z ESKA TV! Get Loud!

Zaproś Jankesa do siebie – nagłośnij swoje miasto! Sprawdź, jak sprawić, by Jankes odwiedził twoje miasto a ESKA TV nagrała w nim program!
25/05/2015 12:03
Nicki Minaj - The Night Is Still Young: teledysk z imprezującą raperką. Klip powstał w Japonii? [VIDEO]
0

Nicki Minaj - The Night Is Still Young: teledysk z imprezującą raperką. Klip powstał w Japonii? [VIDEO]

Teledysk Nicki Minaj do The Night Is Still Young zaliczył premierę w sieci pod koniec maja 2015 roku. W nowym teledysku Nicki Minaj zdradza nam, jak mijają jej imprezowe noce. Jest beztrosko, kolorowo a raperka szaleje u boku Azjatów. Czy teledysk do The Night Is Still Young został nakręcony w Japonii? Wszystko o wideo Nicki Minaj do The Night Is Still Young już teraz na ESKA.pl!
25/05/2015 11:59
Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
25/05/2015 11:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska