WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca? - Jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015? Prognoza pogody na Święta Wielkanocne 2015 na ESKA.pl! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

RSS 30/03/2015 11:38 Komentarze 0

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Mariah Carey jako wielkanocny króliczek / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
Prognoza pogody na Wielkanoc 2015 niestety nie niesie scenariusza idealnego dla miłośników wiosennego słońca. Pogodę na święta Wielkanocne 2015 ESKA.pl przygotowała dla wszystkich tych, którzy licząc na nieprzerwany ciąg ciepłych dni regularnie słuchają chociażby W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej - mamy dla Was szczegółową odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015?'.

>>> Gra o Tron sezon 5 odcinek 1 online za darmo! O której, kiedy i gdzie oglądać?


Niestety, z aktualnie dostępnych zapowiedzi wynika, że w święta raczej nie będzie szansy na to, że rozpędzimy się W Stronę Słońca. Pogoda na Wielkanoc 2015, czyli prognoza na 5 i 6 kwietnia wskazuje, że będzie pochmurno oraz deszczowo i to w całej Polsce. Takie przynajmniej są wstępne przewidywania meteorologów. Czy w Wielkanoc 2016 będzie więc ciepło? Najcieplej będzie w Polsce centralnej: termometry w Lany Poniedziałek pokażą 12 stopni. Najchłodniej - w Polsce północnej: w niedzielę będzie zaledwie 7 stopni.


Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Must Be The Music 9. odcinek 6 z 26.04.2015 - kto odpadł a kto przeszedł dalej? Jak poszło uczestnikom kolejnego odcinka Must Be The Music. Sprawdź na ESKA.pl 
26/04/2015 21:57
Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski w Mamy Cię - odcinek z idolem nastolatek został wyemitowany w dniu 26.04.2015. W co został wkręcony Dawid Kwiatkowski? 
26/04/2015 20:27
Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
5

Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski, 17-latek, stał się gwiazdą już nie tylko internetu. Piosenki Dawida Kwiatkowskiego na YouTube mają już setki tysięcy odsłon, a liczba jego fanów na Facebooku dobija do 200 tysięcy! Tak właśnie zaczynał Justin Bieber. Poznajcie bliżej Dawida Kwiatkowskiego.
26/04/2015 20:23
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 zakończył się zwycięstwem Kai Paschalskiej, która tym razem wcięliła się Lanę Del Rey. Polska aktorka zaśpiewała utwór Blue Jeans i wybrała odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 25 kwietnia 2015 roku
26/04/2015 19:56
Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]

W 169 notowaniu Golabl Listy na pozycji Nowości zadebiutował utwór Treasured Soul od Michaela Calfana. Teledysk do zobaczenia już teraz na ESKA.pl 
26/04/2015 18:35
MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]
0

MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]

Co to jest MyIdol? Nowa aplikacja na smartfony podbija sieć. Filmik z MyIdol na Facebooku wstawiły już m.in. Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Jak korzystać z MyIdol? Jak stworzyć własną postać i umieścić ją na Facebooku? Na ESKA.pl bierzemy pod lupę aplikację MyIdol! 
26/04/2015 18:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska