WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca? - Jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015? Prognoza pogody na Święta Wielkanocne 2015 na ESKA.pl! [VIDEO]

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

RSS 30/03/2015 11:38 Komentarze

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Mariah Carey jako wielkanocny króliczek / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
Prognoza pogody na Wielkanoc 2015 niestety nie niesie scenariusza idealnego dla miłośników wiosennego słońca. Pogodę na święta Wielkanocne 2015 ESKA.pl przygotowała dla wszystkich tych, którzy licząc na nieprzerwany ciąg ciepłych dni regularnie słuchają chociażby W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej - mamy dla Was szczegółową odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2015?'.

>>> Gra o Tron sezon 5 odcinek 1 online za darmo! O której, kiedy i gdzie oglądać?


Niestety, z aktualnie dostępnych zapowiedzi wynika, że w święta raczej nie będzie szansy na to, że rozpędzimy się W Stronę Słońca. Pogoda na Wielkanoc 2015, czyli prognoza na 5 i 6 kwietnia wskazuje, że będzie pochmurno oraz deszczowo i to w całej Polsce. Takie przynajmniej są wstępne przewidywania meteorologów. Czy w Wielkanoc 2016 będzie więc ciepło? Najcieplej będzie w Polsce centralnej: termometry w Lany Poniedziałek pokażą 12 stopni. Najchłodniej - w Polsce północnej: w niedzielę będzie zaledwie 7 stopni.


Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
03/12/2016 11:28
Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?
0

Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?

Mister Supranational 2016 wyłoni najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Gdzie oglądać konkurs piękności online i w TV? Sprawdzajcie na ESKA.pl
03/12/2016 16:30
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
03/12/2016 15:20
Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16
0

Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

Popek na KSW 37 stanie do pojedynku z Pudzianem. Jaki kawałek wybrał Popek na swoje wyjście na galę? Oczywiście Jestem królem!
03/12/2016 14:12
KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK
0

KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK

KSW 37 online i w TV już 3 grudnia 2016. Emocje związane z walkami na KSW zaczęły się dzień przed galą. Znamy oficjalne wyniki ważenia zawodników. Ile waży Popek, a ile Pudzian? Dowiedzcie się na ESKA.pl
03/12/2016 11:27
Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki
0

Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

Życzenia imieninowe dla Barbary: piękne, śmieszne lub poważne wierszyki i SMS na imieniny. Top 5 życzeń imieninowych znajdziecie już teraz - na Eska.pl.
03/12/2016 09:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA