WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na Święta Wielkanocne 2014: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2014! Rozpędzimy się W Stronę Słońca? - Jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2014? Prognoza pogody na Święta Wielkanocne 2014 na ESKA.pl! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Pogoda na Święta Wielkanocne 2014: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2014! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

RSS 19/04/2014 12:55 Komentarze 0

Prognoza pogody na Wielkanoc 2014, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2014?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2014 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 20 kwietnia 2014 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2014 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Mariah Carey jako wielkanocny króliczek / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na Święta Wielkanocne 2014: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2014! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
Prognoza pogody na Wielkanoc 2014 niesie scenariusz idealny dla miłośników wiosennego słońca. Pogodę na święta Wielkanocne 2014 ESKA.pl przygotowała dla wszystkich tych, którzy z utęsknieniem ciepłych dni regularnie słuchają chociażby W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej - mamy dla Was szczegółową odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2014?'.

Śmiało możemy powiedzieć, że rozpędzimy się W Stronę Słońca! Pogoda na Wielkanoc 2014, czyli prognoza na 20 i 21 kwietnia, to dużo ciepła, przyjemne temperatury i zero deszczu a tym bardziej śniegu. Takie przynajmniej są wstępne przewidywania meteorologów. Czy w Wielkanoc 2014 będzie więc ciepło? Termometry pokażą maksymalnie 18 stopni.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

W zapowiedziach speców od pogody kwiecień 2014 roku typowany jest na ciepły i suchy. Tak optymistyczna prognoza pogody na Wielkanoc 2014 wydaje się być prawdziwa ze względu na to, że święta w 2014 roku przypadają dopiero pod koniec miesiąca. Jak zauważają niektórzy internauci - to już prawie maj ;). Upałów nie będzie, ale zimę pożegnamy ostatecznie.


Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]
0

Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]

Sunrise Festival 2015 - organizatorzy imprezy ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Kto wystąpi na Sunrise Festival 2015? Line-up imprezy na ESKA.pl 
03/03/2015 17:47
Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]
0

Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]

Dobra wiadomość dla fanów Eda Sheerana. Nowy teledysk autora hitu I see Fire zobaczymy już w marcu 2015. Ed Sheeran nowy klip zaprezentuje podczas live streamu YouTube Music Awards 2015. Szczegóły na ESKA.pl 
03/03/2015 17:02
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
0

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
03/03/2015 16:04
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
03/03/2015 15:32
Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
1

Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
03/03/2015 15:22
Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]
0

Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]

Płyta Kacpra Kuszewskiego - Album Rodzinny - zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie muzyczna odsłona Marka Mostowiaka z M jak Miłość? ESKA.pl sprawdza piosenki Kacpra Kuszewskiego serwując tracklistę Albumu Rodzinnego. Mamy dla Was także datę premiery krążka aktora. Klikajcie po szczegóły już teraz!
03/03/2015 14:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]