Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO] - Pogoda na 24, 25 i 26 grudnia 2014. Czy w święta Bożego Narodzenia będzie śnieg? Zobacz prognozę [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]

RSS 19/12/2014 12:43 Komentarze 1

Jaka będzie pogoda w święta Bożego Narodzenia 2014? Prognozę pogody na 24 grudnia i kolejne dni serwujemy na ESKA.pl. Czy jest choć cień szansy, że w Wigilię spadnie śnieg i święta będą białe? Sprawdź, czy zaśpiewamy Let It Snow Franka Sinatry już teraz!

Czy święta Bożego Narodzenia 2013 będą białe? / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]
Pogoda na 24, 25 i 26 grudnia, czyli prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 2014 zapowiada się niestety deszczowo i pochmurnie!. Dla wyczekujących śniegu na Wigilię mamy niestety złą wiadomość. W dzień Wigilii, w środę, 24 grudnia, możemy się spodziewać deszczu i całkowicie zachmurzonego nieba. Zero szans na śnieg - synoptycy przewidują, że w całej Polsce temperatury będą dodatnie, od 3 stopni Celsjusza w Rzeszowie, po 6 stopni w Zielonej Górze i Wrocławiu. Wiatr też będzie raczej wiosenny i umiarkowany.

Pogoda na 25 grudnia, czyli pierwszy Dzień świąt, też nie zapowiada się o wiele lepiej: zapowiedziano wysokie zachmurzenie i miejscami intensywne opady deszczu. Temperatury będą nawet wyższe niż w Wigilię - od 4 do 7 stopni.

>>> Kevin Sam w Domu - kiedy i o której w Święta na Polsacie?

Prognoza na 26 grudnia
, czyli drugi Dzień Świąt będzie się niewiele różnić od pogody w dni poprzedzające. Nadal będzie bardzo pochmurno i deszczowo, ale za to będzie jeszcze cieplej - do 8 stopni.

Niestety, po raz kolejny białe Boże Narodzenie będziemy mogli wspominać tylko w piosenkach - takich jak Let It Snow...



>>> Zima 2014: kiedy początek astronomicznej zimy?


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]
2

Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]

Wyniki matur 2015 w internecie sprawdzimy poprzez logowanie, które pod lupę bierzmy na ESKA.pl. Kiedy i jak logować się po wyniki z matury 2015 online? Czy wyniki z matury 2015 w internecie będą szybciej niż świadectwa dojrzałości w szkołach? Wszystko o wynikach z matury 2015 w internecie i nie tylko w jednym miejscu - This Is It drodzy zdający!
30/06/2015 11:50
Pharrell Williams - Freedom nowa piosenka po raz pierwszy wykonana na Glastonbury 2015
0

Pharrell Williams - Freedom nowa piosenka po raz pierwszy wykonana na Glastonbury 2015

Pharrell Williams - Freedom. Nowa piosenka autora hitu Happy zaliczyła swoją premierę podczas festiwalu Glastonbury 2015. Nagranie video do sprawdzenia na ESKA.pl. Czy Freedom przebije popularnością Happy? Sprawdź!
30/06/2015 11:49
Wyniki matury 2015 online na stronie CKE - ile osób zdało, a ile nie zdało matury 2015? Playlista na pocieszenie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015 online na stronie CKE - ile osób zdało, a ile nie zdało matury 2015? Playlista na pocieszenie na ESKA.pl [VIDEO]

Wyniki matur 2015 są już dostępne online w internecie. Ile osób zdało, a ile osób nie zdało matury? Tuż po ujawnieniu wyników matury 2015 CKE opublikowała raport, który jest dostępny online. Okazuje się, że matury 2015 nie zdało ponad 25 procent uczniów!
30/06/2015 11:16
Wyniki matury 2015. JAK sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015. JAK sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]

Matura 2015: wyniki będzie można sprawdzić w internecie? Gdzie i kiedy zostaną podane wyniki matury 2015? Informacje na temat wyników maturalnych znajdziecie na ESKA.pl
30/06/2015 10:40
Matura 2015 WYNIKI OFICJALNE: co 4 maturzysta oblał! Sprawdź szczegóły zanim podejdziesz do egzaminu Again
0

Matura 2015 WYNIKI OFICJALNE: co 4 maturzysta oblał! Sprawdź szczegóły zanim podejdziesz do egzaminu Again

Matura 2015 porażką dla co czwartego maturzysty! Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła 30 czerwca 2015 oficjalne wyniki matury 2015. Sprawdź ile osób nie zdało i co dalej!
30/06/2015 10:21
Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]
1

Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]

Progi punktowe na studia 2015 w ocenie ESKA.pl. Zobaczcie, od czego zależą progi punktowe na medycynę, prawo czy też dziennikarstwo. Na co przez progi punktowe na uczelnie 2015 będzie dostać się najtrudniej? Opcja Hard w kilku przypadkach!
30/06/2015 09:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska