WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO] - Pogoda na 24, 25 i 26 grudnia 2014. Czy w święta Bożego Narodzenia będzie śnieg? Zobacz prognozę [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]

RSS 19/12/2014 12:43 Komentarze 1

Jaka będzie pogoda w święta Bożego Narodzenia 2014? Prognozę pogody na 24 grudnia i kolejne dni serwujemy na ESKA.pl. Czy jest choć cień szansy, że w Wigilię spadnie śnieg i święta będą białe? Sprawdź, czy zaśpiewamy Let It Snow Franka Sinatry już teraz!

Czy święta Bożego Narodzenia 2013 będą białe? / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]
Pogoda na 24, 25 i 26 grudnia, czyli prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 2014 zapowiada się niestety deszczowo i pochmurnie!. Dla wyczekujących śniegu na Wigilię mamy niestety złą wiadomość. W dzień Wigilii, w środę, 24 grudnia, możemy się spodziewać deszczu i całkowicie zachmurzonego nieba. Zero szans na śnieg - synoptycy przewidują, że w całej Polsce temperatury będą dodatnie, od 3 stopni Celsjusza w Rzeszowie, po 6 stopni w Zielonej Górze i Wrocławiu. Wiatr też będzie raczej wiosenny i umiarkowany.

Pogoda na 25 grudnia, czyli pierwszy Dzień świąt, też nie zapowiada się o wiele lepiej: zapowiedziano wysokie zachmurzenie i miejscami intensywne opady deszczu. Temperatury będą nawet wyższe niż w Wigilię - od 4 do 7 stopni.

>>> Kevin Sam w Domu - kiedy i o której w Święta na Polsacie?

Prognoza na 26 grudnia
, czyli drugi Dzień Świąt będzie się niewiele różnić od pogody w dni poprzedzające. Nadal będzie bardzo pochmurno i deszczowo, ale za to będzie jeszcze cieplej - do 8 stopni.

Niestety, po raz kolejny białe Boże Narodzenie będziemy mogli wspominać tylko w piosenkach - takich jak Let It Snow...



>>> Zima 2014: kiedy początek astronomicznej zimy?


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyzywa i wyrzuca fanów z koncertu. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]
1

Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyzywa i wyrzuca fanów z koncertu. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]

Skandal na koncercie Czesława Mozila w Liverpoolu. Czesław Mozil zwyzywał i wyrzucił z widowni dwie osoby za skandaliczne zachowanie. Co się stało na koncercie Mozila w Liverpoolu 24.02.2015? Zobacz film z koncertu na eska.pl
30/01/2015 15:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska