Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO] - Pogoda na 24, 25 i 26 grudnia 2014. Czy w święta Bożego Narodzenia będzie śnieg? Zobacz prognozę [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]

RSS 19/12/2014 12:43 Komentarze 1

Jaka będzie pogoda w święta Bożego Narodzenia 2014? Prognozę pogody na 24 grudnia i kolejne dni serwujemy na ESKA.pl. Czy jest choć cień szansy, że w Wigilię spadnie śnieg i święta będą białe? Sprawdź, czy zaśpiewamy Let It Snow Franka Sinatry już teraz!

Czy święta Bożego Narodzenia 2013 będą białe? / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]
Pogoda na 24, 25 i 26 grudnia, czyli prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 2014 zapowiada się niestety deszczowo i pochmurnie!. Dla wyczekujących śniegu na Wigilię mamy niestety złą wiadomość. W dzień Wigilii, w środę, 24 grudnia, możemy się spodziewać deszczu i całkowicie zachmurzonego nieba. Zero szans na śnieg - synoptycy przewidują, że w całej Polsce temperatury będą dodatnie, od 3 stopni Celsjusza w Rzeszowie, po 6 stopni w Zielonej Górze i Wrocławiu. Wiatr też będzie raczej wiosenny i umiarkowany.

Pogoda na 25 grudnia, czyli pierwszy Dzień świąt, też nie zapowiada się o wiele lepiej: zapowiedziano wysokie zachmurzenie i miejscami intensywne opady deszczu. Temperatury będą nawet wyższe niż w Wigilię - od 4 do 7 stopni.

>>> Kevin Sam w Domu - kiedy i o której w Święta na Polsacie?

Prognoza na 26 grudnia
, czyli drugi Dzień Świąt będzie się niewiele różnić od pogody w dni poprzedzające. Nadal będzie bardzo pochmurno i deszczowo, ale za to będzie jeszcze cieplej - do 8 stopni.

Niestety, po raz kolejny białe Boże Narodzenie będziemy mogli wspominać tylko w piosenkach - takich jak Let It Snow...



>>> Zima 2014: kiedy początek astronomicznej zimy?


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?
0

Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?

W nadchodzącym odcinku show Kuby Wojewódzkiego wystąpi Stanisława Celińska. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką? Tłumaczymy i objaśniamy młodszemu pokoleniu 
26/05/2015 16:54
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
26/05/2015 16:38
Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]
0

Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]

Życzenia na Dzień Dziecka w postaci wierszyków, rymowane i nie tylko znajdziecie na naszej stronie jeszcze przed 1 czerwca. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Dziecka i zainspirujcie się prezentowanymi pomysłami. ESKA.pl nie zapomina o życzeniach na Dzień Dziecka, bo w końcu Kids jesteśmy przez całe życie!
26/05/2015 16:36
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
26/05/2015 15:43
Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety nadal dostępne są w sprzedaży? W tym roku festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015. Gdzie i za ile kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/05/2015 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska