WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2013: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO] - Pogoda na 24, 25 i 26 grudnia 2013. Czy w święta Bożego Narodzenia będzie śnieg? Zobacz prognozę [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2013: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]

RSS 18/12/2013 12:01 Komentarze 0

Jaka będzie pogoda w święta Bożego Narodzenia 2013? Prognozę pogody na 24 grudnia i kolejne dni serwujemy na ESKA.pl. Czy w Wigilię spadnie śnieg i święta będą białe? Sprawdź, czy zaśpiewamy Let It Snow Franka Sinatry już teraz!

Czy święta Bożego Narodzenia 2013 będą białe? / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2013: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]
Pogoda na 24, 25 i 26 grudnia, czyli prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 2013 zapowiada się naprawdę zimowo. Dla wyczekujących śniegu na Wigilię mam dobrą wiadomość. Najnowsze modele meteorologiczne z początku grudnia 2013 roku mówią, że śnieg spadnie i utrzyma się właśnie w okresie świąt. To wtedy do Polski ma zawitać dopiero prawdziwa zima, która potrwa do mniej więcej połowy stycznia.

Scenariusz ten potwierdza też przysłowie Barbórka po wodzie, Boże Narodzenie po lodzie - 4 grudnia 2013 roku w Polsce nie zobaczyliśmy śniegu. Było wilgotno i deszczowo.


Mniej optymistyczne wersje prognozy pogody na Boże Narodzenie 2013 zakładają ciepłą zimę, czyli powtórkę z 2012 roku. ESKA.pl mocno jednak wierzy, że 24 grudnia zaśpiewamy wszyscy Let It Snow. Trzymacie kciuki za śnieg na święta?


Posłuchaj Let It Snow - Frank Sintara!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]
0

EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]

EMA 2014 z Nicki Minaj na pewno będzie przykuwało uwagę a wszystko to za sprawą raperki. Stroje Nicki Minaj jako prowadzącej Europe Music Awards 2014 najprawdopodobniej dołączą do tych, które przeszły już do historii show-bizu. Dowód? Zobaczcie sami, jak ubiera się Nicki Minaj!
31/10/2014 14:01
Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]

Klubowy kawałek Fade Out Lines od francuskiego DJa The Avener to piątkowa propozycja w Gorącej 20. Ten utwór powstał na podstawie innej piosenki. Sprawdź, jak nazywa się oryginał i zobacz teledysk do Fade Out Lines na ESKA.pl
31/10/2014 13:50
Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]
0

Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]

Eminem Shady XV zapełnił nie tylko nowymi piosenkami, ale i klasykami gatunku. Tracklista Shady XV Eminema i artystów Shady Records na ESKA.pl. Na liście piosenek Shady XV m.in. świeże duety Eminema. Zobaczcie tytuły kawałków już teraz!
31/10/2014 12:39
Nowości Muzyczne 2014: listopad pełen premier nowych płyt. Posłuchaj najgorętszych utworów listopadna 2014 [VIDEO]
0

Nowości Muzyczne 2014: listopad pełen premier nowych płyt. Posłuchaj najgorętszych utworów listopadna 2014 [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014: listopad obfituje w premiery nowych płyt. Co stanie się hitem? Która z płyt otrzyma status złotej? Sprawdzamy, które gwiazdy muzyczne wydadzą nowe płyty w listopadzie 2014 roku.
31/10/2014 12:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]