WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno? - Prognoza pogody na lipiec 2017 - długoterminowa

Tagi związane z Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?: pogoda, długoterminowa prognoza, pogoda sierpień 2017

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?

RSS 20/07/2017 16:33 Komentarze

Jaka będzie pogoda w sierpniu 2017? Po deszczowym lipcu wiele osób zastanawia się, jak będzie w ostatni miesiąc wakacji. Czy sierpień upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Dowiecie się - na ESKA.pl

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno? Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza / fot. EAST NEWS
Ilustracja do artykułu: Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowe prognozy pokazują, czy ostatni miesiąc wakacji będzie cieplejszy, a co najważniejsze - pogodniejszy niż lipiec. Przewidywania synoptyków są również przydatne osobom, które zaplanowały urlop na sierpień 2017. Prognoza pogody jest całkiem niezła, a korzystać z promieni słońca będziemy szczególnie w drugim tygodniu miesiąca! Najlepsza pogoda w Polsce zapowiadana w Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza

Jaka pogoda w sierpniu 2017? Prognoza w Warszawie na ostatni miesiąc nie jest tajemnicą. Przez 4 tygodnie w centralnej Polsce na termometrach zobaczycie od 22-28 stopni Celsjusza. W pierwszym tygodniu zachmurzenie będzie dość duże, ale z ciężkich chmur nie powinno padać. Sierpień mieszkańców stolicy przywita wysoką temperaturą wynoszącą 27 stopni Celsjusza. Chmury znikną w połowie miesiąca i na niebie zobaczymy pełne słońce! Na pogorszenie pogody musicie liczyć się w ostatnim tygodniu sierpnia.

Pogoda w sierpniu 2017 może zaskoczyć osoby, które wybierają się nad polskie morze. Niestety, praktycznie na cały zapowiedziane przelotne opady i burze z piorunami. Rzadko kiedy na niebie pojawi się słońce, co będzie miało wpływ na temperaturę. Ta w najwyższym momencie wyniesie od 18-24 stopni Celsjusza.

Pogoda na sierpień 2017 w Zakopanem również nie będzie letnia. Okresowe opady deszczu, pochmurne niebo i niskie, jak na ten miesiąc temperatury. To stan, jaki utrzyma się szczególnie na początku i końca miesiąca. 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program