Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO] - Taraka - Podaj Rękę Ukrainie na Majdanie w Kijowie [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]: podaj ręke ukrainie, euromajdan, majdan kijów, ukraina majdan, ukraina piosenka, zamieszki na ukrainie piosenka

Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]

RSS 01/02/2014 13:23 Komentarze 0
Taraka zagra piosenkę Podaj Rękę Ukrainie na Majdanie w Kijowie w sobotę (1 lutego). Ta wyjątkowa piosenka ma szansę stać się symbolem jedności  i solidarności z Ukrainą. Włącz się w międzynarodową akcję. Posłuchaj piosenki Podaj Rękę Ukrainie na ESKA.pl!
Taraka / fot. oficjalny profil Facebook zespołu
Ilustracja do artykułu: Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]
W sobotę (1 lutego) o 17:15 na głównej scenie kijowskiego Majdanu odegrany będzie utwór Podaj Rękę Ukrainie polsko-ukraińskiego zespołu Taraka. Podaj Rękę Ukrainie można odsłuchać na kanale TarakaTV na YouTube.

Jest to wyjątkowa piosenka, która ma szansę zostać symbolem jedności i solidarności z narodem ukraińskim w trudnej sytuacji. Utwór pojawi się na składance pod tym samym tytułem, na której znajdą się piosenki znanych artystów z Polski i Ukrainy. Część zysków ze sprzedaży przekazana zostanie na rzecz pomocy ofiarom kijowskiego Majdanu.

Taraka to zespół muzyków z Polski, Białorusi i Ukrainy. Pomysłodawcą, kompozytorem, autorem oraz producentem tego projektu, jest Karol Kus. Muzyk jest autorem wielu przebojów m.in. hitu pt. Nie kłam, że kochasz mnie w wykonaniu Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego. Karol Kus nagrywał także z Haliną Mlynkovą i Bartkiem Wroną.

Posłuchaj utworu Taraka - Podaj Rękę Ukrainie:



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
30/08/2015 12:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015: Adam Lambert z Nagrodą Specjalną. To Najlepszy Zagraniczny Artysta! ZDJĘCIA
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Adam Lambert z Nagrodą Specjalną. To Najlepszy Zagraniczny Artysta! ZDJĘCIA

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna dla Najlepszego Zagranicznego Artysty! Ta kategoria była niespodzianką dla widzów tegorocznej ceremonii, jednak chyba niewielu było zaskoczonych faktem, że zdobył ją jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych wokalistów, będący gwiazdą EMA 2015 - Adam Lambert!    
30/08/2015 10:22
Hurts na ESKA MUSIC AWARDS 2015! Zobacz zdjęcia Hurts z występu na EMA 2015!
0

Hurts na ESKA MUSIC AWARDS 2015! Zobacz zdjęcia Hurts z występu na EMA 2015!

Hurts w Polsce na ESKA Music Awards 2015! To wspaniała niespodzianka dla fanów brytyjskiego zespołu, który w Polsce zdobył ogromną popularność i sympatię tysięcy fanów. To druga, obok Adama Lamberta, z zagranicznych gwiazd, która wystąpiła na EMA 2015. Tegoroczna gala była naprawdę niesamowita! Zobacz zdjęcia!    
30/08/2015 10:09
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
29/08/2015 23:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska