WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO] - Taraka - Podaj Rękę Ukrainie na Majdanie w Kijowie [AUDIO]

Tagi związane z Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]: podaj ręke ukrainie, euromajdan, majdan kijów, ukraina majdan, ukraina piosenka, zamieszki na ukrainie piosenka

Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]

RSS 01/02/2014 13:23 Komentarze
Taraka zagra piosenkę Podaj Rękę Ukrainie na Majdanie w Kijowie w sobotę (1 lutego). Ta wyjątkowa piosenka ma szansę stać się symbolem jedności  i solidarności z Ukrainą. Włącz się w międzynarodową akcję. Posłuchaj piosenki Podaj Rękę Ukrainie na ESKA.pl!
Taraka / fot. oficjalny profil Facebook zespołu
Ilustracja do artykułu: Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]
W sobotę (1 lutego) o 17:15 na głównej scenie kijowskiego Majdanu odegrany będzie utwór Podaj Rękę Ukrainie polsko-ukraińskiego zespołu Taraka. Podaj Rękę Ukrainie można odsłuchać na kanale TarakaTV na YouTube.

Jest to wyjątkowa piosenka, która ma szansę zostać symbolem jedności i solidarności z narodem ukraińskim w trudnej sytuacji. Utwór pojawi się na składance pod tym samym tytułem, na której znajdą się piosenki znanych artystów z Polski i Ukrainy. Część zysków ze sprzedaży przekazana zostanie na rzecz pomocy ofiarom kijowskiego Majdanu.

Taraka to zespół muzyków z Polski, Białorusi i Ukrainy. Pomysłodawcą, kompozytorem, autorem oraz producentem tego projektu, jest Karol Kus. Muzyk jest autorem wielu przebojów m.in. hitu pt. Nie kłam, że kochasz mnie w wykonaniu Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego. Karol Kus nagrywał także z Haliną Mlynkovą i Bartkiem Wroną.

Posłuchaj utworu Taraka - Podaj Rękę Ukrainie:



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!
0

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień w muzyce prezentuje się doskonale! Ostatni miesiąc wakacji 2016 bogaty jest w muzyczne perełki. Które kawałki pojawią się na listach przebojów i powalczą o status hitu lata 2016? Które utwory dopiero zostaną wydane? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
30/07/2016 19:55
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 19:55
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
30/07/2016 19:54
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
30/07/2016 18:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
30/07/2016 17:53
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...