WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO] - Taraka - Podaj Rękę Ukrainie na Majdanie w Kijowie [AUDIO]

Tagi związane z Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]: podaj ręke ukrainie, euromajdan, majdan kijów, ukraina majdan, ukraina piosenka, zamieszki na ukrainie piosenka

Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]

RSS 01/02/2014 13:23 Komentarze
Taraka zagra piosenkę Podaj Rękę Ukrainie na Majdanie w Kijowie w sobotę (1 lutego). Ta wyjątkowa piosenka ma szansę stać się symbolem jedności  i solidarności z Ukrainą. Włącz się w międzynarodową akcję. Posłuchaj piosenki Podaj Rękę Ukrainie na ESKA.pl!
Taraka / fot. oficjalny profil Facebook zespołu
Ilustracja do artykułu: Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]
W sobotę (1 lutego) o 17:15 na głównej scenie kijowskiego Majdanu odegrany będzie utwór Podaj Rękę Ukrainie polsko-ukraińskiego zespołu Taraka. Podaj Rękę Ukrainie można odsłuchać na kanale TarakaTV na YouTube.

Jest to wyjątkowa piosenka, która ma szansę zostać symbolem jedności i solidarności z narodem ukraińskim w trudnej sytuacji. Utwór pojawi się na składance pod tym samym tytułem, na której znajdą się piosenki znanych artystów z Polski i Ukrainy. Część zysków ze sprzedaży przekazana zostanie na rzecz pomocy ofiarom kijowskiego Majdanu.

Taraka to zespół muzyków z Polski, Białorusi i Ukrainy. Pomysłodawcą, kompozytorem, autorem oraz producentem tego projektu, jest Karol Kus. Muzyk jest autorem wielu przebojów m.in. hitu pt. Nie kłam, że kochasz mnie w wykonaniu Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego. Karol Kus nagrywał także z Haliną Mlynkovą i Bartkiem Wroną.

Posłuchaj utworu Taraka - Podaj Rękę Ukrainie:



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak zauważony za granicą!
0

Michał Szpak zauważony za granicą!

Michał Szpak może świętować kolejny sukces. Tym razem chodzi o popularność wokalisty za granicą!
05/12/2016 17:32
Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą
0

Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą

Czy kalendarz adwentowy może być sexy? Rita Ora tańczy topless i podgrzewa świąteczną gorączkę w prowokacyjnym filmiku. Oceńcie efekt!
05/12/2016 17:11
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
05/12/2016 17:10
Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!

Horoskop 2017 - Byki mają przed sobą rok poświęceń! Jeśli zastanawiacie się, dlaczego ostatnio wam nie wychodzi - już to wiemy. Co czeka na osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla byka do sprawdzenia na ESKA.pl!
05/12/2016 17:09
Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!
0

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa już teraz na ESKA.pl. Aniołki Victoria’s Secret wzięły na warsztat 24K Magic! Jak im wyszło? 
05/12/2016 16:39
Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły
0

Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły

Azja Express - drugi sezon pewny! Kiedy powstanie druga edycja popularnego show? Poznajcie pierwsze szczegóły programu Azja Express 2.
05/12/2016 16:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA