WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO] - Taraka - Podaj Rękę Ukrainie na Majdanie w Kijowie [AUDIO]

Tagi związane z Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]: podaj ręke ukrainie, euromajdan, majdan kijów, ukraina majdan, ukraina piosenka, zamieszki na ukrainie piosenka

Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]

RSS 01/02/2014 13:23 Komentarze
Taraka zagra piosenkę Podaj Rękę Ukrainie na Majdanie w Kijowie w sobotę (1 lutego). Ta wyjątkowa piosenka ma szansę stać się symbolem jedności  i solidarności z Ukrainą. Włącz się w międzynarodową akcję. Posłuchaj piosenki Podaj Rękę Ukrainie na ESKA.pl!
Taraka / fot. oficjalny profil Facebook zespołu
Ilustracja do artykułu: Podaj Rękę Ukrainie - Taraka zagrają na Euromajdanie na Ukrainie [AUDIO]
W sobotę (1 lutego) o 17:15 na głównej scenie kijowskiego Majdanu odegrany będzie utwór Podaj Rękę Ukrainie polsko-ukraińskiego zespołu Taraka. Podaj Rękę Ukrainie można odsłuchać na kanale TarakaTV na YouTube.

Jest to wyjątkowa piosenka, która ma szansę zostać symbolem jedności i solidarności z narodem ukraińskim w trudnej sytuacji. Utwór pojawi się na składance pod tym samym tytułem, na której znajdą się piosenki znanych artystów z Polski i Ukrainy. Część zysków ze sprzedaży przekazana zostanie na rzecz pomocy ofiarom kijowskiego Majdanu.

Taraka to zespół muzyków z Polski, Białorusi i Ukrainy. Pomysłodawcą, kompozytorem, autorem oraz producentem tego projektu, jest Karol Kus. Muzyk jest autorem wielu przebojów m.in. hitu pt. Nie kłam, że kochasz mnie w wykonaniu Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego. Karol Kus nagrywał także z Haliną Mlynkovą i Bartkiem Wroną.

Posłuchaj utworu Taraka - Podaj Rękę Ukrainie:



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ewa Farna nowa płyta z użyciem egzotycznego instrumentu!
0

Ewa Farna nowa płyta z użyciem egzotycznego instrumentu!

Ewa Farna Odwołuje Zimę razem z Radiem ESKA! Wokalistka na Wyspach Zielonego Przylądka kupiła egzotyczny instrument i obiecała, że wykorzysta go przy piosenkach na nową płytę! Więcej szczegółów na ESKA.pl
28/02/2017 15:39
Szkolny protest 10.03.2017 przeciw reformie edukacji
0

Szkolny protest 10.03.2017 przeciw reformie edukacji

Szkolny protest 10.03 rozpoczyna falę działań mających pokazać sprzeciw wobec reformy edukacji.
28/02/2017 15:33
Roast Włodarczyka - data, goście, bilety
0

Roast Włodarczyka - data, goście, bilety

Wszyscy na jednego, czyli roast Krzysztofa Diablo Włodarczyka! Kiedy i gdzie się odbędzie? Ile kosztują bilety? Szczegóły wydarzenia znajdziecie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
28/02/2017 15:17
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1
0

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 15:12
Kim jest Kamil Lichota z Idola?
0

Kim jest Kamil Lichota z Idola?

Kamil Lichota - kim jest uczestnik trzeciego odcinka muzycznego show Idol? 
28/02/2017 14:53
Justin Bieber, Lil Wayne, Chance The Rapper i DJ Khaled razem w Im The One
0

Justin Bieber, Lil Wayne, Chance The Rapper i DJ Khaled razem w Im The One

DJ Khaled z plejadą gwiazd w Im The One. W nowym utworze znanego producenta wystąpią Justin Bieber, Quavo, Chance The Rappper i Lil Wayne. Zdjęcia i filmy z planu teledysku już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 14:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

28/02/2017 11:29

0
Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

27/02/2017 10:26

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA