WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO] - Kiedy premiera płyty Dawida Kwiatkowskiego? Znamy datę! Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]

RSS 25/09/2013 16:19 Komentarze

Płyta Dawida Kwiatkowskiego pojawi się jeszcze jesienią 2013 roku. Na ESKA.pl serwujemy Wam odpowiedzieć na pytanie, kiedy premiera pierwszego albumu Kwiata. Dokładna data do sprawdzenia już teraz na naszej stronie. Kwiatonators, jesteście gotowi? Klikamy!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]
Kiedy płyta Dawida Kwiatkowskiego? Data premiery pierwszego albumu Dawida Kwiatkowskiego to 19 listopada 2013 roku. Informacje te specjalnie dla ESKA.pl potwierdził menedżment młodego wokalisty. Krążek promują jak na razie dwa numery: Biegnijmy i 2+2. Wciąż czekamy na nazwę longplay'a i szczegóły całego wydawnictwa.

Kwiatonatos, nie możecie doczekać się więcej informacji? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Już 26 września 2013 roku Dawid Kwiatkowski będzie gościem videoczatu na ESKA.pl, gdzie opowie o swojej nowej płycie zdradzając m.in. tytuł albumu.

>>> Videoczat ESKA.pl: zadaj pytanie Dawidowi Kwiatkowskiemu już teraz!

Przypominamy też, że Kwiat walczy o nagrody w plebiscycie Glam Awards 2013. Wokalista ma szansę na dwie statuetki, w tym na wyróżnienie w kategorii Modny Debiut ESKA.pl. Swoje głosy możecie oddawać po kliknięciu TUTAJ>>>.


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 o której początek szkoły?
0

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 o której początek szkoły?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. 1 września uczniowie otrzymają plan lekcji na kolejne 10 miesięcy szkolnych zmagań. O której godzinie odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego? Sprawdźcie na ESKA.pl, aby nie przyjść Too Late! 
31/08/2016 16:46
Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!
0

Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!

Rok szkolny 2016/17 - kiedy są ferie i dni wolne? Jakie zmiany w nowym roku szkolnym? Czy to będzie ciężki rok dla wszystkich uczniów? Sprawdźcie wszystkie informacje i kalendarz roku szkolnego 2016/2017 już teraz - na ESKA.pl
31/08/2016 15:57
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
31/08/2016 15:56
Sylwia Grzeszczak wzruszona przez niepełnosprawnych fanów! Najbardziej poruszający moment gali!
0

Sylwia Grzeszczak wzruszona przez niepełnosprawnych fanów! Najbardziej poruszający moment gali!

Sylwia Grzeszczak wzruszyła się po ESKA Music Awards 2016! To jeden z najpiękniejszych momentów w jej karierze, ale również podczas wszystkich gal EMA! Naprawdę rozczulające VIDEO obejrzycie na ESKA.pl!
31/08/2016 16:43
The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?
0

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku show? Przekonaj się jeszcze przed emisją programu w TV!
31/08/2016 16:35
Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?
0

Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?

Na dobre i na złe - odcinek serialu za każdym razem kończy piosenka, która szczególnie zwraca uwagę widzów. Nie wiecie, co to za utwór? Nie martwcie się, my wam pomożemy! Na ESKA.pl możecie sprawdzić, jaka piosenka była w najnowszym odcinku Na dobre i na złe - może od dziś będzie to twój nowy ulubiony kawałek?
31/08/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]