WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO] - Kiedy premiera płyty Dawida Kwiatkowskiego? Znamy datę! Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]

RSS 25/09/2013 16:19 Komentarze 0

Płyta Dawida Kwiatkowskiego pojawi się jeszcze jesienią 2013 roku. Na ESKA.pl serwujemy Wam odpowiedzieć na pytanie, kiedy premiera pierwszego albumu Kwiata. Dokładna data do sprawdzenia już teraz na naszej stronie. Kwiatonators, jesteście gotowi? Klikamy!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]
Kiedy płyta Dawida Kwiatkowskiego? Data premiery pierwszego albumu Dawida Kwiatkowskiego to 19 listopada 2013 roku. Informacje te specjalnie dla ESKA.pl potwierdził menedżment młodego wokalisty. Krążek promują jak na razie dwa numery: Biegnijmy i 2+2. Wciąż czekamy na nazwę longplay'a i szczegóły całego wydawnictwa.

Kwiatonatos, nie możecie doczekać się więcej informacji? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Już 26 września 2013 roku Dawid Kwiatkowski będzie gościem videoczatu na ESKA.pl, gdzie opowie o swojej nowej płycie zdradzając m.in. tytuł albumu.

>>> Videoczat ESKA.pl: zadaj pytanie Dawidowi Kwiatkowskiemu już teraz!

Przypominamy też, że Kwiat walczy o nagrody w plebiscycie Glam Awards 2013. Wokalista ma szansę na dwie statuetki, w tym na wyróżnienie w kategorii Modny Debiut ESKA.pl. Swoje głosy możecie oddawać po kliknięciu TUTAJ>>>.


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Potwór z Loch Ness w zabawnym Google Doodle. Czym jest potwór z Loch Ness? Mamy dla was aż 6 muzycznych potworów[VIDEO]
0

Potwór z Loch Ness w zabawnym Google Doodle. Czym jest potwór z Loch Ness? Mamy dla was aż 6 muzycznych potworów[VIDEO]

Potwór z Loch Ness to jedna z najbardziej pobudzających wyobraźnię tajemnic. Co upamiętnia Google Doodle 21.04.2015? Dowiedz się na ESKA.pl i posłuchaj piosenek o potworach!
21/04/2015 00:47
Ariana Grande zerwała z Big Seanem - dlaczego się rozstali! Co się stało? OFICJALNE potwierdzenie [VIDEO]
0

Ariana Grande zerwała z Big Seanem - dlaczego się rozstali! Co się stało? OFICJALNE potwierdzenie [VIDEO]

Ariana Grande i Big Sean rozstali się. Mamy oficjalne potwierdzenie rozstania Ariany i Big Seana. O co poszło? Przeczytaj oświadczenie i dowiedz się więcej na ESKA.pl
20/04/2015 20:25
Egzamin gimnazjalny - "Wiemy jakie będą zadania" "Wyciekły zadania" "WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU" - nie daj się na to nabrać!
0

Egzamin gimnazjalny - "Wiemy jakie będą zadania" "Wyciekły zadania" "WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU" - nie daj się na to nabrać!

Wykradziono arkusze Egzaminu Gimnazjalnego! Zadania są bardzo trudne! - uważajcie na oszustów obiecujących przesyłanie arkuszy Egzaminu Gimnazjalnego 2015. Pojawiają się szczególnie na stronach poświęconym poradom i wynikom! Dowiedzcie się więcej?
20/04/2015 20:09
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]
0

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Kolejny film znanych blogerów z teamu Abstrachuje - czyste szaleństwo i stylizacja fryzur... na twarzy! Zobacz co wymyślili tym razem.
20/04/2015 17:26
Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz rewanżowy w tv i online? Play z nami! [VIDEO]
0

Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz rewanżowy w tv i online? Play z nami! [VIDEO]

Mecz Bayern - Porto na żywo 21.04.2015 w ramach ćwierćfinału LM będzie można zobaczyć w transmisji w TV i online. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać Bayern - Porto w telewizji i internecie + o której zaczyna się spotkanie rewanżowe klubów. Transmisja Bayern - Porto to kwestia wciśnięcia odpowiedniego Play!
20/04/2015 17:25
Egzamin gimnazjalny 2015: online, do druku, pdf - gdzie znaleźć All I Need? [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: online, do druku, pdf - gdzie znaleźć All I Need? [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 online albo egzamin gimnazjalny 2015 w formie pdf i do druku to okazja na ponowne rozwiązanie zadań na spokojnie jeszcze tego samego dnia. Gdzie znaleźć arkusze egzaminu gimnazjalnego w internecie? All I Need na ESKA.pl
20/04/2015 16:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska