WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO] - Kiedy premiera płyty Dawida Kwiatkowskiego? Znamy datę! Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]

RSS 25/09/2013 16:19 Komentarze

Płyta Dawida Kwiatkowskiego pojawi się jeszcze jesienią 2013 roku. Na ESKA.pl serwujemy Wam odpowiedzieć na pytanie, kiedy premiera pierwszego albumu Kwiata. Dokładna data do sprawdzenia już teraz na naszej stronie. Kwiatonators, jesteście gotowi? Klikamy!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]
Kiedy płyta Dawida Kwiatkowskiego? Data premiery pierwszego albumu Dawida Kwiatkowskiego to 19 listopada 2013 roku. Informacje te specjalnie dla ESKA.pl potwierdził menedżment młodego wokalisty. Krążek promują jak na razie dwa numery: Biegnijmy i 2+2. Wciąż czekamy na nazwę longplay'a i szczegóły całego wydawnictwa.

Kwiatonatos, nie możecie doczekać się więcej informacji? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Już 26 września 2013 roku Dawid Kwiatkowski będzie gościem videoczatu na ESKA.pl, gdzie opowie o swojej nowej płycie zdradzając m.in. tytuł albumu.

>>> Videoczat ESKA.pl: zadaj pytanie Dawidowi Kwiatkowskiemu już teraz!

Przypominamy też, że Kwiat walczy o nagrody w plebiscycie Glam Awards 2013. Wokalista ma szansę na dwie statuetki, w tym na wyróżnienie w kategorii Modny Debiut ESKA.pl. Swoje głosy możecie oddawać po kliknięciu TUTAJ>>>.


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka
0

Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka

Michał Szpak odwiedził młodych pacjentów Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej i przy okazji zachęca do rejestrowania się bazy dawców szpiku. Zobacz zdjęcia z wizyty wokalisty u chorych na raka dzieci.
20/01/2017 16:07
Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
20/01/2017 15:59
Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?
0

Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?

Popek x Matheo x Sobota - nowa płyta 2017 coraz bliżej! Projekt tych trzech artystów wśród fanów już teraz wzbudza ogromne emocje. Kiedy premiera albumu? Czy osiągnie on taki sukces jak Król Albanii? Jako pierwsi szczegóły poznacie na ESKA.pl!
20/01/2017 15:59
Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu
0

Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu

Celine Dion ratuje soundtrack do filmu Piękna i Bestia! Słynna wokalistka nagrała nowy utwór, który trafił na ścieżkę dźwiękową najnowszej produkcji Disneya z Emmą Watson w roli Belli.
20/01/2017 15:33
Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki
0

Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki

Paulla piosenką Chcę tam z tobą być powalczy o Eurowizję 2017. Jakie ma na to szanse? Mocne strony wokalistki wymieniamy na ESKA.pl!
20/01/2017 15:15
Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!
0

Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!

Ed Sheeran zapowiada trasę koncertową po Europie, która rozpocznie się już naprawdę niedługo! Czy w rozpisce znajduje się występ w Polsce?
20/01/2017 14:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA