WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO] - Kiedy premiera płyty Dawida Kwiatkowskiego? Znamy datę! Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]

RSS 25/09/2013 16:19 Komentarze 0

Płyta Dawida Kwiatkowskiego pojawi się jeszcze jesienią 2013 roku. Na ESKA.pl serwujemy Wam odpowiedzieć na pytanie, kiedy premiera pierwszego albumu Kwiata. Dokładna data do sprawdzenia już teraz na naszej stronie. Kwiatonators, jesteście gotowi? Klikamy!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]
Kiedy płyta Dawida Kwiatkowskiego? Data premiery pierwszego albumu Dawida Kwiatkowskiego to 19 listopada 2013 roku. Informacje te specjalnie dla ESKA.pl potwierdził menedżment młodego wokalisty. Krążek promują jak na razie dwa numery: Biegnijmy i 2+2. Wciąż czekamy na nazwę longplay'a i szczegóły całego wydawnictwa.

Kwiatonatos, nie możecie doczekać się więcej informacji? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Już 26 września 2013 roku Dawid Kwiatkowski będzie gościem videoczatu na ESKA.pl, gdzie opowie o swojej nowej płycie zdradzając m.in. tytuł albumu.

>>> Videoczat ESKA.pl: zadaj pytanie Dawidowi Kwiatkowskiemu już teraz!

Przypominamy też, że Kwiat walczy o nagrody w plebiscycie Glam Awards 2013. Wokalista ma szansę na dwie statuetki, w tym na wyróżnienie w kategorii Modny Debiut ESKA.pl. Swoje głosy możecie oddawać po kliknięciu TUTAJ>>>.


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
Muzyczne gwiazdy dla UNICEF-u. Katy Perry, David Guetta, Tokio Hotel i inni śpiewają Imagine Johna Lennona [VIDEO]
0

Muzyczne gwiazdy dla UNICEF-u. Katy Perry, David Guetta, Tokio Hotel i inni śpiewają Imagine Johna Lennona [VIDEO]

Muzyczne gwiazdy takie jak: Adam Lambert, David Guetta, Katy Perry czy Will.I.Am wzięły udział w projekcie UNICEF-u. Tym sposobem powstanie nowa wersja utworu Imagine Johna Lennona. Co ciekawe w piosence Imagine obok Katy Perry, czy Adama Lamberta mogą zaśpiewać też 'zwykli śmiertelnicy'. Jak to możliwe? Przekonaj się na ESKA.pl 
26/11/2014 14:52
Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]

Ruszyła matura próbna 2015 Operona. 25 listopada 2014 uczniowie musieli zmierzyć się z arkuszami maturalnymi z języka polskiego. Tuż po godz. 14:00 odpowiedzi z matury próbnej 2015 Operona znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 14:17
Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić  bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]
0

Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]

Orange Video Fest 2014 to impreza dla wszystkich fanów polskich YouTuberów. Kiedy jest Orange Video Fest 2014, jakich YouTuberów będzie można spotkać na żywo i gdzie kupić bilety na wydarzenie? Wszystkie informacje - w tym również te muzyczne - o Orange Video Fest 2014 czekają na ESKA.pl!
26/11/2014 14:07
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
26/11/2014 14:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]