Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO] - Kiedy premiera płyty Dawida Kwiatkowskiego? Znamy datę! Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]

RSS 25/09/2013 16:19 Komentarze 0

Płyta Dawida Kwiatkowskiego pojawi się jeszcze jesienią 2013 roku. Na ESKA.pl serwujemy Wam odpowiedzieć na pytanie, kiedy premiera pierwszego albumu Kwiata. Dokładna data do sprawdzenia już teraz na naszej stronie. Kwiatonators, jesteście gotowi? Klikamy!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]
Kiedy płyta Dawida Kwiatkowskiego? Data premiery pierwszego albumu Dawida Kwiatkowskiego to 19 listopada 2013 roku. Informacje te specjalnie dla ESKA.pl potwierdził menedżment młodego wokalisty. Krążek promują jak na razie dwa numery: Biegnijmy i 2+2. Wciąż czekamy na nazwę longplay'a i szczegóły całego wydawnictwa.

Kwiatonatos, nie możecie doczekać się więcej informacji? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Już 26 września 2013 roku Dawid Kwiatkowski będzie gościem videoczatu na ESKA.pl, gdzie opowie o swojej nowej płycie zdradzając m.in. tytuł albumu.

>>> Videoczat ESKA.pl: zadaj pytanie Dawidowi Kwiatkowskiemu już teraz!

Przypominamy też, że Kwiat walczy o nagrody w plebiscycie Glam Awards 2013. Wokalista ma szansę na dwie statuetki, w tym na wyróżnienie w kategorii Modny Debiut ESKA.pl. Swoje głosy możecie oddawać po kliknięciu TUTAJ>>>.


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Andromeda – serial online już od dzisiaj na eskaGO. Specjalnie dla fanów Star Treka!
0

Andromeda – serial online już od dzisiaj na eskaGO. Specjalnie dla fanów Star Treka!

Star Trek, Gwiezdne Wrota, Star Wars – dla fanów filmów i seriali sci-fi eskaGO przygotowała specjalną niespodziankę. Od dzisiaj w serwisie można oglądać inspirowany pomysłami twórcy Star Treka serial online Andromeda. Bohaterowie żyją w kosmosie jak w piosence Davida Bowie?
31/07/2015 13:21
Masa Krytyczna w Warszawie: trasa i utrudnienia w ruchu. 31 lipca 2015 będzie Hard
0

Masa Krytyczna w Warszawie: trasa i utrudnienia w ruchu. 31 lipca 2015 będzie Hard

Masa Krytyczna w Warszawie, czyli przejazd rowerzystów przez najważniejsze ulice w stolicy w godzinach szczytu, czeka nas już w piątek 31 lipca 2015. Którymi ulicami przejadą rowerzyści? Początek weekendu na drogach w Warszawie będzie naprawdę HARD! 
31/07/2015 12:53
Papierowe miasta - wszystko, co powinieneś wiedzieć o filmie. Jesteśmy Search Party
0

Papierowe miasta - wszystko, co powinieneś wiedzieć o filmie. Jesteśmy Search Party

Film Papierowe miasta jeszcze przed premierą w Polsce został okrzyknięty wakacyjnym, kinowym hitem 2015 wśród młodych widzów. Nie wszyscy jednak wiedzą, o czym są Papierowe miasta i dlaczego budzą tyle emocji. Opinie o filmie Papierowe miasta, jego obsada i inne informacje czekają na ESKA.pl. Bawimy się w Search Party!
31/07/2015 12:48
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
31/07/2015 12:01
Tour de Pologne 2015: Rafał Majka startuje w wyścigu? Zawodnik zaśpiewa I'm Your Leader?
0

Tour de Pologne 2015: Rafał Majka startuje w wyścigu? Zawodnik zaśpiewa I'm Your Leader?

Tour de Pologne 2015: Rafał Majka startuje w wyścigu? Jak prezentują się składy ekip przed startem największego wyścigu kolarskiego w Polsce? Poznaj polskich uczestników Tour de Pologne 2015 
31/07/2015 11:49
Blue Moon - czy Niebieski Księżyc 31 lipca 2015 widoczny będzie też w Polsce? To o nim śpiewa Sinatra
0

Blue Moon - czy Niebieski Księżyc 31 lipca 2015 widoczny będzie też w Polsce? To o nim śpiewa Sinatra

Blue Moon 31 lipca 2015 roku pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, czy Niebieski Księżyc w Polsce będzie widoczny dla wszystkich zainteresowanych zjawiskiem i o której godzinie trzynasta pełnia na polskim niebie. Łapcie informacje o Niebieskim Księżycu 31.07.2015 słuchając księżycowego kawałka Franka Sinatry.
31/07/2015 11:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska