WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO] - Kiedy premiera płyty Dawida Kwiatkowskiego? Znamy datę! Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]

RSS 25/09/2013 16:19 Komentarze

Płyta Dawida Kwiatkowskiego pojawi się jeszcze jesienią 2013 roku. Na ESKA.pl serwujemy Wam odpowiedzieć na pytanie, kiedy premiera pierwszego albumu Kwiata. Dokładna data do sprawdzenia już teraz na naszej stronie. Kwiatonators, jesteście gotowi? Klikamy!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Płyta Dawida Kwiatkowskiego: znamy datę premiery! Kiedy pojawi się pierwszy album Kwiata? [VIDEO]
Kiedy płyta Dawida Kwiatkowskiego? Data premiery pierwszego albumu Dawida Kwiatkowskiego to 19 listopada 2013 roku. Informacje te specjalnie dla ESKA.pl potwierdził menedżment młodego wokalisty. Krążek promują jak na razie dwa numery: Biegnijmy i 2+2. Wciąż czekamy na nazwę longplay'a i szczegóły całego wydawnictwa.

Kwiatonatos, nie możecie doczekać się więcej informacji? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Już 26 września 2013 roku Dawid Kwiatkowski będzie gościem videoczatu na ESKA.pl, gdzie opowie o swojej nowej płycie zdradzając m.in. tytuł albumu.

>>> Videoczat ESKA.pl: zadaj pytanie Dawidowi Kwiatkowskiemu już teraz!

Przypominamy też, że Kwiat walczy o nagrody w plebiscycie Glam Awards 2013. Wokalista ma szansę na dwie statuetki, w tym na wyróżnienie w kategorii Modny Debiut ESKA.pl. Swoje głosy możecie oddawać po kliknięciu TUTAJ>>>.


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?
0

Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?

Zespół Enej stworzył teledysk do nowej piosenki pt. Może będzie lepiej. Jest to utwór, który nie będzie promować albumu Paparanoja. W takim razie, czy kawałek z klipem to zapowiedź nowej płyty? Wideo do Może będzie lepiej do sprawdzenia na ESKA.pl
06/05/2016 19:01
Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Juwenalia 2016: Uniwersytet Warszawski - kto wystąpi? Studencka impreza dla uczniów UW to trzy dni pełnych koncertów. Już teraz na ESKA.pl przedstawiamy dokładny program wydarzenia!
06/05/2016 16:55
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na majowe wieczory.
06/05/2016 16:54
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 16:54
Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!
0

Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!

Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
06/05/2016 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Hot Temat
JUWENALIA
JUWENALIA
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 15:30

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA