WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO] - Piosenka na Mundial 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]: mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014, Piosenka na Mundial 2014, Pitbull ft. Jennifer Lopez, oficjalna piosenka na mistrzostwa świata

Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]

RSS 28/01/2014 12:09 Komentarze 0
Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. W oczekiwaniu na premierę nowej, oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej - między innymi przeboje Shakiry, Oceany i Ricky'ego Martina!
jennifer lopez i pitbull / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]
Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to oficjalna piosenka na Mundial 2014. Jennifer i Pitbull wykonają ją na ceremonii inaugurującej rozpoczęcie rozgrywek - już 12 czerwca. Premiera nowego kawałka J.Lo i popularnego rapera zapowiedziana jest na czas tuż przed startem mistrzostw - czyli na pierwsze tygodnie czerwca 2014.

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - co, jak, gdzie i kiedy. Sprawdź na ESKA ROCK!

W oczekiwaniu na debiut nowej, oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej, zarówno z Mundialem, jak i z Euro - między innymi przeboje Shakiry, Oceany i Ricky'ego Martina!

Shakira - Waka Waka (This Time For Africa) (Mundial 2010)



Oceana - Endless Summer (Euro 2012)



Il Divo - The Time Of Our Lives (Mundial 2006)



Nelly Furtado - Forca (Euro 2004)



Enrique Iglesias - Can You Hear Me (Euro 2008)



Simply Red - We're In This Together (Euro 1996)



E- Type - Campione (Euro 2000)



Ricky Martin - La Copa De La Vida (ME 1998)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]
0

Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]

Justin Bieber został ogłoszony najlepiej zarabiającą gwiazdą przed 30. rokiem życia. Ile zarabia Justin Bieber? Czy piosenkarz jest już milionerem? Ile pieniędzy zarobił na muzyce idol nastolatek? Sprawdź na ESKA.pl 
26/11/2014 13:36
Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i legalnie oglądasz tylko na eskaGO. Sprawdź już teraz trzy świetne filmy: film akcji Mirageman, horror Wolf Town oraz obyczajową opowieść o seryjnym mordercy - Distanz.
26/11/2014 12:42
Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]
0

Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 i to właśnie jego, jako laureata show, postanowiliśmy podpytać o backstage'owe tajemnice programu. Zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 występy na scenie w takich odsłonach jak Nicki Minaj czy też Maria Callas wspomina specjalnie dla Was. Dlaczego Marek Kaliszuk śmiał się z samego siebie i co przytrafiło się w mu w telewizyjnej toalecie? Odpowiedzi tylko u nas!
26/11/2014 12:32
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 12:24
Co kupić na Mikołajki? Podrzucamy pomysły na muzyczne prezenty! [VIDEO]
0

Co kupić na Mikołajki? Podrzucamy pomysły na muzyczne prezenty! [VIDEO]

Co kupić na Mikołajki? Święto, w którym tradycyjnie obdarowujemy się miłymi drobiazgami w gronie rodziny i najbliższych - już 6 grudnia. Jaki prezent na Mikołajki będzie najlepszy? Podrzucamy pomysły na muzyczne upominki!
26/11/2014 11:57
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 
26/11/2014 10:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]