WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO] - Piosenka na Mundial 2014

Tagi związane z Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]: mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014, Piosenka na Mundial 2014, Pitbull ft. Jennifer Lopez, oficjalna piosenka na mistrzostwa świata

Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]

RSS 28/01/2014 12:09 Komentarze
Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. W oczekiwaniu na premierę nowej, oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej - między innymi przeboje Shakiry, Oceany i Ricky'ego Martina!
jennifer lopez i pitbull / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]
Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to oficjalna piosenka na Mundial 2014. Jennifer i Pitbull wykonają ją na ceremonii inaugurującej rozpoczęcie rozgrywek - już 12 czerwca. Premiera nowego kawałka J.Lo i popularnego rapera zapowiedziana jest na czas tuż przed startem mistrzostw - czyli na pierwsze tygodnie czerwca 2014.

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - co, jak, gdzie i kiedy. Sprawdź na ESKA ROCK!

W oczekiwaniu na debiut nowej, oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej, zarówno z Mundialem, jak i z Euro - między innymi przeboje Shakiry, Oceany i Ricky'ego Martina!

Shakira - Waka Waka (This Time For Africa) (Mundial 2010)



Oceana - Endless Summer (Euro 2012)



Il Divo - The Time Of Our Lives (Mundial 2006)



Nelly Furtado - Forca (Euro 2004)



Enrique Iglesias - Can You Hear Me (Euro 2008)



Simply Red - We're In This Together (Euro 1996)



E- Type - Campione (Euro 2000)



Ricky Martin - La Copa De La Vida (ME 1998)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM
0

Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM

Disco nad Wisłą to II edycja imprezy odbywającej się na płockiej plaży. Sprawdź program wydarzenia, po ile i gdzie można kupić bilety.
26/07/2017 12:38
Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'
0

Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'

Przystanek Woodstock został zakwalifikowany jako impreza podwyższonego ryzyka! Jurek Owsiak nagrał emocjonalny filmik, w którym martwi się o przyszłość imprezy. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
26/07/2017 12:36
Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku
0

Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku

Nieboskłon w śląskiej wersji podbija sieć. Posłuchajcie nowej piosenki tria Frele.
26/07/2017 12:32
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program