WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO] - Piosenka na Mundial 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]: mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014, Piosenka na Mundial 2014, Pitbull ft. Jennifer Lopez, oficjalna piosenka na mistrzostwa świata

Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]

RSS 28/01/2014 12:09 Komentarze 0
Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. W oczekiwaniu na premierę nowej, oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej - między innymi przeboje Shakiry, Oceany i Ricky'ego Martina!
jennifer lopez i pitbull / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]
Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to oficjalna piosenka na Mundial 2014. Jennifer i Pitbull wykonają ją na ceremonii inaugurującej rozpoczęcie rozgrywek - już 12 czerwca. Premiera nowego kawałka J.Lo i popularnego rapera zapowiedziana jest na czas tuż przed startem mistrzostw - czyli na pierwsze tygodnie czerwca 2014.

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - co, jak, gdzie i kiedy. Sprawdź na ESKA ROCK!

W oczekiwaniu na debiut nowej, oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej, zarówno z Mundialem, jak i z Euro - między innymi przeboje Shakiry, Oceany i Ricky'ego Martina!

Shakira - Waka Waka (This Time For Africa) (Mundial 2010)



Oceana - Endless Summer (Euro 2012)



Il Divo - The Time Of Our Lives (Mundial 2006)



Nelly Furtado - Forca (Euro 2004)



Enrique Iglesias - Can You Hear Me (Euro 2008)



Simply Red - We're In This Together (Euro 1996)



E- Type - Campione (Euro 2000)



Ricky Martin - La Copa De La Vida (ME 1998)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]
1

Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]

Ewa Farna i Rafał Brzozowski śpiewają Live It, czyli hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015. Teledysk do piosenki z udziałem gwiazd z wielu krajów trafił już do sieci. Posłuchaj Live It na ESKA.pl
01/02/2015 19:46
Katy Perry na Super Bowl 2015: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Katy Perry na Super Bowl 2015: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Występ Katy Perry na Super Bowl 2015 przebije dotychczasowe występy muzyczne? Piosenkarka zapowiedziała, że na scenie pojawią się lwy i rekiny. Które piosenki zaśpiewa Katy Perry podczas Super Bowl 2015? Video z występu Katy Perry na Super Bowl oraz zdjęcia zza kulis show znajdziecie na ESKA.pl. 
01/02/2015 19:28
Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]

Global Lista Nowość: tym razem w globalnym notowaniu listy przebojów Radia ESKA usłyszeliśmy debiut skandynawskiej grupy Galantis. Piosenka Runaway (U & I) zadebiutowała w 157 notowaniu Global Listy z 1 lutego 2015 roku. Już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu Runaway (U & I) na ESKA.pl. Ostrzegamy przed kocimi mordkami ;) 
01/02/2015 18:10
Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]

Dlaczego reklamy na Super Bowl 2015 są tematem numer 1 we wszystkich serwisach informacyjnych? Bo to nie są zwyczajne reklamy. Jakie spoty reklamowe podczas Super Bowl zobaczą widzowie zgromadzeni 1 lutego 2015 roku na stadionie Phoenix? Mecz o mistrzostwo ligi NFL to najważniejsze wydarzenie sportowe, którego oprawa zorganizowana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z tego też względu po reklamach na Super Bowl zobaczymy występ Katy Perry!
01/02/2015 17:45
Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po drugiej połowie to 24:24. Ostatni punk dla Polaków zdobył Michał Szyba. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Mecz Polska - Hiszpania zakończony remisem. Czy Polacy pokonają Hiszpanów w dogrywce meczu o brązowy medal Mistrzostw Świat w Piłce Ręcznej.  Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 16:28
Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]
0

Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]

Michał Szyba został bohaterem meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej. Kim jest Michał Szyba? Dlaczego warto zadedykować mu utwór Hero? Sprawdź, czym Michał Szyba zasłużył sobie na tytuł bohatera meczu Polska - Hiszpania 
01/02/2015 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska