WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO] - Piosenka na Mundial 2014

Tagi związane z Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]: mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014, Piosenka na Mundial 2014, Pitbull ft. Jennifer Lopez, oficjalna piosenka na mistrzostwa świata

Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]

RSS 28/01/2014 12:09 Komentarze
Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. W oczekiwaniu na premierę nowej, oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej - między innymi przeboje Shakiry, Oceany i Ricky'ego Martina!
jennifer lopez i pitbull / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to piosenka na Mundial 2014. Przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej! [VIDEO]
Pitbull ft. Jennifer Lopez - We Are One (Ole Ola) to oficjalna piosenka na Mundial 2014. Jennifer i Pitbull wykonają ją na ceremonii inaugurującej rozpoczęcie rozgrywek - już 12 czerwca. Premiera nowego kawałka J.Lo i popularnego rapera zapowiedziana jest na czas tuż przed startem mistrzostw - czyli na pierwsze tygodnie czerwca 2014.

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - co, jak, gdzie i kiedy. Sprawdź na ESKA ROCK!

W oczekiwaniu na debiut nowej, oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, przypominamy inne hity związane z mistrzostwami piłki nożnej, zarówno z Mundialem, jak i z Euro - między innymi przeboje Shakiry, Oceany i Ricky'ego Martina!

Shakira - Waka Waka (This Time For Africa) (Mundial 2010)



Oceana - Endless Summer (Euro 2012)



Il Divo - The Time Of Our Lives (Mundial 2006)



Nelly Furtado - Forca (Euro 2004)



Enrique Iglesias - Can You Hear Me (Euro 2008)



Simply Red - We're In This Together (Euro 1996)



E- Type - Campione (Euro 2000)



Ricky Martin - La Copa De La Vida (ME 1998)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
03/05/2016 12:54
Juwenalia 2016: Politechnika Warszawska - program. Koncerty mocnym akcentem!
0

Juwenalia 2016: Politechnika Warszawska - program. Koncerty mocnym akcentem!

Juwenalia 2016: Politechnika Warszawska: kiedy i kto zagra na imprezie studentów PW? Wzięliśmy ten temat pod Eskową lupę ze względu na ciekawe koncerty! Szczegóły tego, kto wystąpi na juwenaliach Politechniki Warszawskiej, jak i cały program sprawdzicie na ESKA.pl!
03/05/2016 17:47
OPOLE 2016 SuperPremiery: Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah... 11 artystów walczy o hit lata 2016
0

OPOLE 2016 SuperPremiery: Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah... 11 artystów walczy o hit lata 2016

OPOLE 2016 SuperPremiery - karty zostały odkryte. Znamy listę 11 artystów, których zobaczymy 4 czerwca w Opolu.
03/05/2016 17:40
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
03/05/2016 13:14
Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co powtórzyć przed maturą?
0

Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co powtórzyć przed maturą?

Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co trzeba powtórzyć przed maturą, żeby przed egzaminem móc z czystym sumieniem zaśpiewać Relax Take It Easy? Przypominamy listę lektur na maturę z polskiego 2016!
03/05/2016 13:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 09:53

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA