WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Piotr Tymiński w Must Be The Music zaśpiewał kontratenorem. Okrzyknięto go polskim "Farinelli" [VIDEO + ZDJECIA] - Piotr Tymiński w Must Be The Music
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piotr Tymiński w Must Be The Music zaśpiewał kontratenorem. Okrzyknięto go polskim "Farinelli" [VIDEO + ZDJECIA]: mbtm kto wystąpi, Piotr Tymiński w Must Be The Music, piotr tymański w mbtm 7, mus be the music uczestnicy

Piotr Tymiński w Must Be The Music zaśpiewał kontratenorem. Okrzyknięto go polskim "Farinelli" [VIDEO + ZDJECIA]

RSS 14/03/2014 09:45 Komentarze 0
Piotr Tymański zachwycił jurorów Must Be The Music 7 wykonem Ave Maria Michała Lorenca. W programie zaśpiewał kontratenorem. Dowiedz się na ESKA.pl, kim jest Piotr Tymański.
Piotr Tymański Piotr Tymański / fot GM/Polsat
Ilustracja do artykułu: Piotr Tymiński w Must Be The Music zaśpiewał kontratenorem. Okrzyknięto go polskim "Farinelli" [VIDEO + ZDJECIA]
Piotr Tymański zachwycił jurorów Must Be The Music. Niczym Farinelli zaśpiewał kontratenorem
i wzruszył jurorów! Sprawdź na ESKA.pl kim jest Piotr Tymański.

Piotr Tymański z zawodu jest muzykiem, śpiewa w chórze Teatru Muzycznego w Lublinie.
Uczestnik MBTM zaśpiewał kontratenorem, głosem niezwykle rzadkim. Dodajmy, że ostatni wielcy kontratenorzy byli zazwyczaj kastratami i czarowali publiczność swoim głosem w XVIII wieku. Piotr Tymiński zaśpiewał w programie Ave Maria Michała Lorenca. - Z tym się chyba trzeba urodzić, prawda? - pytał po jego występie Adam Sztaba, a Piotr Rogucki powiedział - Z ogromną przyjemnością wybrałbym się na pański koncert, to co pan pokazał było piękne i wzruszające.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Piotra Tymańskiego będziecie mieli okazję zobaczyć już w najbliższą niedzielę (16 marca) o godzinie 20.00 na antenie Polsatu.

Piotr Tymański


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]
0

Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]

Wybory samorządowe 2014 - czy można głosować poza miejscem zamieszkania. To pytanie będzie trapiło przede wszystkim studentów, którzy mieszkają poza miejscem zameldowania. Głosowanie w wyborach samorządowych różni się od głosowania w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Co zrobić, aby Wasz głos liczył się podczas wybierania lokalnej władzy? Jak dopisać się do spisu wyborców? Podpowiedź możecie znaleźć w refrenie utworu Jason'a Mraz'a: You Can Always Come Home! 
31/10/2014 14:41
EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]
0

EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]

EMA 2014 z Nicki Minaj na pewno będzie przykuwało uwagę a wszystko to za sprawą raperki. Stroje Nicki Minaj jako prowadzącej Europe Music Awards 2014 najprawdopodobniej dołączą do tych, które przeszły już do historii show-bizu. Dowód? Zobaczcie sami, jak ubiera się Nicki Minaj!
31/10/2014 14:01
Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]

Klubowy kawałek Fade Out Lines od francuskiego DJa The Avener to piątkowa propozycja w Gorącej 20. Ten utwór powstał na podstawie innej piosenki. Sprawdź, jak nazywa się oryginał i zobacz teledysk do Fade Out Lines na ESKA.pl
31/10/2014 13:50
Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]
0

Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]

Eminem Shady XV zapełnił nie tylko nowymi piosenkami, ale i klasykami gatunku. Tracklista Shady XV Eminema i artystów Shady Records na ESKA.pl. Na liście piosenek Shady XV m.in. świeże duety Eminema. Zobaczcie tytuły kawałków już teraz!
31/10/2014 12:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]