WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO] - Soundtrack z serialu Violetta z Disney Chanel bestsellerem w Polsce! Więcej o piosenkach z Violetty na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 18/07/2013 18:59 Komentarze 0

Violetta to w 2013 roku jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatków na kanale Disney Chanel, który widzowie pokochali za piosenki śpiewane przez tytułową Violettę i jej serialowych przyjaciół. Dowód? Płyta z soundtrackiem do Violetta to bestseller w polskich księgarniach. Jakie kawałki znalazły się na krążku?

okładka płyty do soundtracku z Violetty / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]
Piosenki z serialu Violetta, a dokładnie płyta z soundtrackiem do Violetty w drugiej połowie lipca 2013 roku to to bestseller na Empik.com i 4. najczęściej kupowany album w Polsce. Tracklista krążka z piosenkami z Violetty już na ESKA.pl. Na fanów serialu czeka 14 najpopularniejszych kawałków, które mogli usłyszeć do tej pory tylko w telewizji i fragmentach klipów na YouTube.

>>> Piosenki z filmu Bling Ring: posłuchaj online hitów do których bujała się Emma Watson! [VIDEO]

Tak prezentuje się lista piosenek dostępnych na soundtracku do Violetty:

1.En Mi Mundo
2.Algo Suena En Mi
3.Destinada a Brillar
4.Te Creo
5.Voy Por Ti
6.Juntos Somos Mas
7.Entre Tu y Yo
8.Are You Ready for the Ride?
9. Dile Que Si
10.Junto a Ti
11.Tienes Todo
12.Veo Veo
13.Habla Si Puedes
14. Ven y Canta

O czym opowiada serial Violetta? To historia utalentowanej dziewczyny, która z Europy wraca do rodzinnego Buenos Aires. Tu znajduje paczkę przyjaciół, zakochuje się i przede wszystkim śpiewa. Komediowy hit Disney Chanel od poniedziałku do piątku o 16:00 i 20:00.


Zobacz Habla Si Puedes - Violetta!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Świąteczne piosenki 2014: Kelly Clarkson - Wrapped In Red. Jest już teledysk! [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Kelly Clarkson - Wrapped In Red. Jest już teledysk! [VIDEO]

Świąteczna piosenka 2014 od Kelly Clarkson Wrapped In Red do worka z bożonarodzeniowymi hitami tego roku dzięki teledyskowi. Wideo do Wrapped In Red Kelly Clarkson zaliczyło bowiem premierę pod koniec listopada 2014 roku dając szansę wokalistce na świąteczny hit 2014. Zobaczcie bożonarodzeniowy teledysk Kelly Clarkson do Wrapped In Red już teraz!
27/11/2014 14:03
Mikołajki 2014: prezent to nie problem - rusza akcja Kto jest Twoim Mikołajem w Radiu ESKA! [VIDEO]
0

Mikołajki 2014: prezent to nie problem - rusza akcja Kto jest Twoim Mikołajem w Radiu ESKA! [VIDEO]

Mikołajki 2014: jaki prezent najlepiej kupić? To już nie jest problem: od poniedziałku, 1 grudnia, rusza akcja Kto jest Twoim Mikołajem w Radiu ESKA. Zgłaszać się do niej można już od 24 listopada. Sprawdź szczegóły i posłuchaj piosenki Mariah Carey o najlepszym świątecznym prezencie - na ESKA.pl!
27/11/2014 13:58
Talent-show dla dzieci na TVN wiosną 2015 roku - szykuje się hit? Poznaj Małych Gigantów [VIDEO]
0

Talent-show dla dzieci na TVN wiosną 2015 roku - szykuje się hit? Poznaj Małych Gigantów [VIDEO]

Talent-show dla dzieci na TVN - to właśnie na program dla dzieci stacja stawia sporą liczbę kart licząc na ramówkowy hit. Nowe talent-show TVN dla najmłodszych to kolejny, zupełnie świeży format kanału w wiosennej ramówce na 2015 rok. Poznajcie Małych Gigantów z TVN, którzy zaskoczą nas m.in. wokalnymi talentami!
27/11/2014 13:11
Matura 2015: matura próbna Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl 
27/11/2014 12:55
Święto Dziękczynienia 2014: kiedy jest, na czym polega? Która gwiazda będzie Grateful? [VIDEO]
0

Święto Dziękczynienia 2014: kiedy jest, na czym polega? Która gwiazda będzie Grateful? [VIDEO]

Święto Dziękczynienia - kiedy jest obchodzone i na czym polega? Sprawdź, kiedy amerykańskie gwiazdy będą świętować przy suto zastawionym stole. 
27/11/2014 12:33
Mecz Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]
0

Mecz Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa 27.11 online i w tv? Informacje o transmisji meczu Lokeren - Legia w internecie i telewizji mamy dla Was na ESKA.pl, bo na murawie szykuje się prawdziwe Boom Clap! Wiemy m.in., o której godzinie mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa. Klikaj po więcej o transmisji meczu Lokeren - Legia online i w tv już teraz!
27/11/2014 12:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]