WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO] - Soundtrack z serialu Violetta z Disney Chanel bestsellerem w Polsce! Więcej o piosenkach z Violetty na ESKA.pl [VIDEO]

Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 18/07/2013 18:59 Komentarze

Violetta to w 2013 roku jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatków na kanale Disney Chanel, który widzowie pokochali za piosenki śpiewane przez tytułową Violettę i jej serialowych przyjaciół. Dowód? Płyta z soundtrackiem do Violetta to bestseller w polskich księgarniach. Jakie kawałki znalazły się na krążku?

okładka płyty do soundtracku z Violetty / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]
Piosenki z serialu Violetta, a dokładnie płyta z soundtrackiem do Violetty w drugiej połowie lipca 2013 roku to to bestseller na Empik.com i 4. najczęściej kupowany album w Polsce. Tracklista krążka z piosenkami z Violetty już na ESKA.pl. Na fanów serialu czeka 14 najpopularniejszych kawałków, które mogli usłyszeć do tej pory tylko w telewizji i fragmentach klipów na YouTube.

>>> Piosenki z filmu Bling Ring: posłuchaj online hitów do których bujała się Emma Watson! [VIDEO]

Tak prezentuje się lista piosenek dostępnych na soundtracku do Violetty:

1.En Mi Mundo
2.Algo Suena En Mi
3.Destinada a Brillar
4.Te Creo
5.Voy Por Ti
6.Juntos Somos Mas
7.Entre Tu y Yo
8.Are You Ready for the Ride?
9. Dile Que Si
10.Junto a Ti
11.Tienes Todo
12.Veo Veo
13.Habla Si Puedes
14. Ven y Canta

O czym opowiada serial Violetta? To historia utalentowanej dziewczyny, która z Europy wraca do rodzinnego Buenos Aires. Tu znajduje paczkę przyjaciół, zakochuje się i przede wszystkim śpiewa. Komediowy hit Disney Chanel od poniedziałku do piątku o 16:00 i 20:00.


Zobacz Habla Si Puedes - Violetta!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci
0

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci

Finalny zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć znalazł się już w sieci. Sprawdź, jak się prezentuje trailer do pierwszego spin-offa Harry'ego Pottera.
29/09/2016 17:01
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 16:40
Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!
0

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland 7 da czadu. Czy jej występ będzie najbardziej żywiołowym w tej edycji?
29/09/2016 16:40
The Mack - Nevada i nowa wersja megahitu z lat 90 z udziałem Fetty Wap
0

The Mack - Nevada i nowa wersja megahitu z lat 90 z udziałem Fetty Wap

Nevada - The Mack to  nowa wersja superhitu z lat 90 Return of the Mack - numer ma szansę podbić kluby. "The Mack” feat. Mark Morrison & Fetty Wap to debiutancki singiel Nevady.
29/09/2016 16:36
Sia nie wyda płyty We Are Your Children! Jaki jest powód?
0

Sia nie wyda płyty We Are Your Children! Jaki jest powód?

Sia wycofała wydanie nowej płyty! Album We Are Your Children zapowiadał hit The Greatest! Teraz jednak zmieniono decyzję i na najnowszy krążek przyjdzie nam jeszcze poczekać. Co jest powodem takiej decyzji? Szczegóły przybliżamy Wam na ESKA.pl
29/09/2016 16:32
KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016
0

KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016

KSW 36 - streamy w internecie i na żywo transmisja w telewizji już 1 października 2016! Czy KSW live tym razem będzie za darmo? Efekty naszego poszukiwania sprawdzicie na ESKA.pl!
29/09/2016 16:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA