WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO] - Soundtrack z serialu Violetta z Disney Chanel bestsellerem w Polsce! Więcej o piosenkach z Violetty na ESKA.pl [VIDEO]

Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 18/07/2013 18:59 Komentarze

Violetta to w 2013 roku jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatków na kanale Disney Chanel, który widzowie pokochali za piosenki śpiewane przez tytułową Violettę i jej serialowych przyjaciół. Dowód? Płyta z soundtrackiem do Violetta to bestseller w polskich księgarniach. Jakie kawałki znalazły się na krążku?

okładka płyty do soundtracku z Violetty / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]
Piosenki z serialu Violetta, a dokładnie płyta z soundtrackiem do Violetty w drugiej połowie lipca 2013 roku to to bestseller na Empik.com i 4. najczęściej kupowany album w Polsce. Tracklista krążka z piosenkami z Violetty już na ESKA.pl. Na fanów serialu czeka 14 najpopularniejszych kawałków, które mogli usłyszeć do tej pory tylko w telewizji i fragmentach klipów na YouTube.

>>> Piosenki z filmu Bling Ring: posłuchaj online hitów do których bujała się Emma Watson! [VIDEO]

Tak prezentuje się lista piosenek dostępnych na soundtracku do Violetty:

1.En Mi Mundo
2.Algo Suena En Mi
3.Destinada a Brillar
4.Te Creo
5.Voy Por Ti
6.Juntos Somos Mas
7.Entre Tu y Yo
8.Are You Ready for the Ride?
9. Dile Que Si
10.Junto a Ti
11.Tienes Todo
12.Veo Veo
13.Habla Si Puedes
14. Ven y Canta

O czym opowiada serial Violetta? To historia utalentowanej dziewczyny, która z Europy wraca do rodzinnego Buenos Aires. Tu znajduje paczkę przyjaciół, zakochuje się i przede wszystkim śpiewa. Komediowy hit Disney Chanel od poniedziałku do piątku o 16:00 i 20:00.


Zobacz Habla Si Puedes - Violetta!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice
0

Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice

Finał Projekt Lady nadchodzi wielkimi krokami. W programie zostały już tylko trzy dziewczyny, ale to dobra okazja, by przyjrzeć się z bliska także innym uczestniczkom. Sprawdź najbardziej interesujące fakty z życia bohaterek popularnego show!
29/08/2016 19:40
Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!
0

Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!

Rena prezentuje teledysk do piosenki Kryzys! Gościnnie w nagraniu polskiej raperki pojawił się Kaen. Ekskluzywnie, TYLKO na ESKA.pl prezentujemy Wam najlepsze momenty z klipu jeszcze przed jego premierą!
29/08/2016 16:50
Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?
0

Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?

Pogoda na jesień 2016 w postaci długoterminowych doniesień jest pozytywna? Czy będzie deszczowo? Jakie temperatury są przewidziane? Prognoza pogody na miesiące jesieni 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/08/2016 15:44
Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!
0

Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!

Zwiastun Ciemniejszej strony Greya zobaczymy już wkrótce! Wyczekiwany zwiastun kontynuacji 50 twarzy Greya ma się pojawić w sieci już we wrześniu 2016. Sprawdź, co już wiadomo na ten temat!
29/08/2016 14:35
Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?
0

Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?

Nowy teledysk Sii nosi tytuł The Greatest. Zapowiedź wideo zostało opublikowane podczas VMA 2016 i wzbudza ogromne zainteresowanie fanów gwiazdy. Wszyscy zastanawiają się, o co w nim chodzi? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl
29/08/2016 13:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]