Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO] - Soundtrack z serialu Violetta z Disney Chanel bestsellerem w Polsce! Więcej o piosenkach z Violetty na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 18/07/2013 18:59 Komentarze 1

Violetta to w 2013 roku jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatków na kanale Disney Chanel, który widzowie pokochali za piosenki śpiewane przez tytułową Violettę i jej serialowych przyjaciół. Dowód? Płyta z soundtrackiem do Violetta to bestseller w polskich księgarniach. Jakie kawałki znalazły się na krążku?

okładka płyty do soundtracku z Violetty / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]
Piosenki z serialu Violetta, a dokładnie płyta z soundtrackiem do Violetty w drugiej połowie lipca 2013 roku to to bestseller na Empik.com i 4. najczęściej kupowany album w Polsce. Tracklista krążka z piosenkami z Violetty już na ESKA.pl. Na fanów serialu czeka 14 najpopularniejszych kawałków, które mogli usłyszeć do tej pory tylko w telewizji i fragmentach klipów na YouTube.

>>> Piosenki z filmu Bling Ring: posłuchaj online hitów do których bujała się Emma Watson! [VIDEO]

Tak prezentuje się lista piosenek dostępnych na soundtracku do Violetty:

1.En Mi Mundo
2.Algo Suena En Mi
3.Destinada a Brillar
4.Te Creo
5.Voy Por Ti
6.Juntos Somos Mas
7.Entre Tu y Yo
8.Are You Ready for the Ride?
9. Dile Que Si
10.Junto a Ti
11.Tienes Todo
12.Veo Veo
13.Habla Si Puedes
14. Ven y Canta

O czym opowiada serial Violetta? To historia utalentowanej dziewczyny, która z Europy wraca do rodzinnego Buenos Aires. Tu znajduje paczkę przyjaciół, zakochuje się i przede wszystkim śpiewa. Komediowy hit Disney Chanel od poniedziałku do piątku o 16:00 i 20:00.


Zobacz Habla Si Puedes - Violetta!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?
0

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015 w telewizji i internecie pod lupą ESKA.pl. Na chwilę przed galą EMA 2015 sprawdzamy dla Was dostępne transmisje ceremonii rozdania Eskowych nagród. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć ESKA Music Awards 2015 w TV, online i o której godzinie 29 sierpnia zaczyna się gala.
28/08/2015 10:51
Śląski Air Show 2015 28 - bilety i program! To nie będą Paper Planes!
0

Śląski Air Show 2015 28 - bilety i program! To nie będą Paper Planes!

Śląski Air Show 2015, czyli pokazy lotnicze w Katowicach startują w ostatni weekend sierpnia 2015 roku. Jak prezentuje się program pokazów Air Show 2015 w Katowicach? Czy na kilka dni przed imprezą nadal będzie można kupić bilety? Informacje praktyczne na temat wydarzenia Śląski Air Show i odlotowe teledyski znajdziecie na ESKA.pl 
28/08/2015 10:50
Koniec świata 2015: asteroida uderzy w Ziemię we wrześniu? Czeka nas One Last Time?
0

Koniec świata 2015: asteroida uderzy w Ziemię we wrześniu? Czeka nas One Last Time?

Koniec świata 2015 ma nastąpić już we wrześniu 2015 roku. Internet obiegła informacja, że między 15 a 28 września tego roku w Ziemię uderzy asteroida. NASA wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Tymczasem Ariana Grande jest już przygotowana na zagładę. 
28/08/2015 10:49
Adam Lambert gościem Radia ESKA! Kiedy słuchać wywiadu z gwiazdą ESKA Music Awards 2015?
0

Adam Lambert gościem Radia ESKA! Kiedy słuchać wywiadu z gwiazdą ESKA Music Awards 2015?

Adam Lambert w Radio ESKA! Kiedy słuchać audycji, której gościem będzie gwiazda ESKA Music Awards 2015? Podpowiadamy na ESKA.pl!    
28/08/2015 10:41
Justin Bieber - What Do You Mean: fragment nowej piosenki wokalisty już jest
0

Justin Bieber - What Do You Mean: fragment nowej piosenki wokalisty już jest

Nowa piosenka Justina Biebera pt. What Do You Mean zaliczy swoją premierę 28 sierpnia. Tuż przed oficjalną premierą wokalista podgrzewa atmosferę publikując fragment What Do You Mean. Usłyszycie go na ESKA.PL 
28/08/2015 10:39
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan - ekskluzywna transmisja, której nie zobaczycie w telewizji. Sprawdź gdzie, kiedy i o której będzie można oglądać wejście gwiazd na galę rozdania EMA 2015!    
28/08/2015 10:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska