Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO] - Soundtrack z serialu Violetta z Disney Chanel bestsellerem w Polsce! Więcej o piosenkach z Violetty na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 18/07/2013 18:59 Komentarze 1

Violetta to w 2013 roku jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatków na kanale Disney Chanel, który widzowie pokochali za piosenki śpiewane przez tytułową Violettę i jej serialowych przyjaciół. Dowód? Płyta z soundtrackiem do Violetta to bestseller w polskich księgarniach. Jakie kawałki znalazły się na krążku?

okładka płyty do soundtracku z Violetty / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]
Piosenki z serialu Violetta, a dokładnie płyta z soundtrackiem do Violetty w drugiej połowie lipca 2013 roku to to bestseller na Empik.com i 4. najczęściej kupowany album w Polsce. Tracklista krążka z piosenkami z Violetty już na ESKA.pl. Na fanów serialu czeka 14 najpopularniejszych kawałków, które mogli usłyszeć do tej pory tylko w telewizji i fragmentach klipów na YouTube.

>>> Piosenki z filmu Bling Ring: posłuchaj online hitów do których bujała się Emma Watson! [VIDEO]

Tak prezentuje się lista piosenek dostępnych na soundtracku do Violetty:

1.En Mi Mundo
2.Algo Suena En Mi
3.Destinada a Brillar
4.Te Creo
5.Voy Por Ti
6.Juntos Somos Mas
7.Entre Tu y Yo
8.Are You Ready for the Ride?
9. Dile Que Si
10.Junto a Ti
11.Tienes Todo
12.Veo Veo
13.Habla Si Puedes
14. Ven y Canta

O czym opowiada serial Violetta? To historia utalentowanej dziewczyny, która z Europy wraca do rodzinnego Buenos Aires. Tu znajduje paczkę przyjaciół, zakochuje się i przede wszystkim śpiewa. Komediowy hit Disney Chanel od poniedziałku do piątku o 16:00 i 20:00.


Zobacz Habla Si Puedes - Violetta!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!
0

Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!

Metro zamknięte w sierpniu 2015? ZTM Warszawa ostrzega przed utrudnieniami w kursowaniu metra podczas weekendów sierpnia 2015. Które stacje będą zamknięte podczas wakacyjnych remontów metra? Check It Out na ESKA.pl
01/08/2015 09:28
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 06:48
Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?
0

Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
31/07/2015 22:26
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
31/07/2015 21:18
Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
31/07/2015 21:17
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 20:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska