WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO] - Soundtrack z serialu Violetta z Disney Chanel bestsellerem w Polsce! Więcej o piosenkach z Violetty na ESKA.pl [VIDEO]

Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 18/07/2013 18:59 Komentarze

Violetta to w 2013 roku jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatków na kanale Disney Chanel, który widzowie pokochali za piosenki śpiewane przez tytułową Violettę i jej serialowych przyjaciół. Dowód? Płyta z soundtrackiem do Violetta to bestseller w polskich księgarniach. Jakie kawałki znalazły się na krążku?

okładka płyty do soundtracku z Violetty / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Piosenki z serialu Violetta z Disney Chanel podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl [VIDEO]
Piosenki z serialu Violetta, a dokładnie płyta z soundtrackiem do Violetty w drugiej połowie lipca 2013 roku to to bestseller na Empik.com i 4. najczęściej kupowany album w Polsce. Tracklista krążka z piosenkami z Violetty już na ESKA.pl. Na fanów serialu czeka 14 najpopularniejszych kawałków, które mogli usłyszeć do tej pory tylko w telewizji i fragmentach klipów na YouTube.

>>> Piosenki z filmu Bling Ring: posłuchaj online hitów do których bujała się Emma Watson! [VIDEO]

Tak prezentuje się lista piosenek dostępnych na soundtracku do Violetty:

1.En Mi Mundo
2.Algo Suena En Mi
3.Destinada a Brillar
4.Te Creo
5.Voy Por Ti
6.Juntos Somos Mas
7.Entre Tu y Yo
8.Are You Ready for the Ride?
9. Dile Que Si
10.Junto a Ti
11.Tienes Todo
12.Veo Veo
13.Habla Si Puedes
14. Ven y Canta

O czym opowiada serial Violetta? To historia utalentowanej dziewczyny, która z Europy wraca do rodzinnego Buenos Aires. Tu znajduje paczkę przyjaciół, zakochuje się i przede wszystkim śpiewa. Komediowy hit Disney Chanel od poniedziałku do piątku o 16:00 i 20:00.


Zobacz Habla Si Puedes - Violetta!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Jerzy Grzechnik jako Andrea Bocelli w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Lepiej niż oryginał? [VIDEO]
0

Jerzy Grzechnik jako Andrea Bocelli w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Lepiej niż oryginał? [VIDEO]

Jerzy Grzechnik zaśpiewa jak Andrea Bocelli! Tą dobrą metamorfozę w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 30 kwietnia 2016 roku będzie trzeba zobaczyć! Wideo zapowiedź występu polskiego aktora znajdziecie na ESKA.pl
30/04/2016 13:07
Dzień Flagi 2 maja: białe i czerwone teledyski na 2 maja 2016 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Flagi 2 maja: białe i czerwone teledyski na 2 maja 2016 na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Flagi Polskiej obchodzimy 2 maja. Czy jest to dzień wolny od pracy? Sprawdź i znajdź czas na obejrzenie białych i czerwonych teledysków na ESKA.pl 
30/04/2016 13:03
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
30/04/2016 12:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA