WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z Kraina Lodu online - soundtrack do bajki to bestseller! Zobacz tracklistę [VIDEO] - Kraina Lodu - piosenki online. Soundtrack sprzedaje się bardzo dobrze! Posłuchaj teraz [VIDEO]

Piosenki z Kraina Lodu online - soundtrack do bajki to bestseller! Zobacz tracklistę [VIDEO]

RSS 19/11/2016 09:12 Komentarze

Piosenki z Kraina Lodu online na ESKA.pl - Pierwszy raz jak sięga pamięć, Mam tę moc, Ulepimy dziś bałwana, Miłość stanęła w drzwiach i Nietentego to tylko niektóre utwory z soundtracku do Krainy Lodu, który w Polsce jest bestsellerem. Kolejne piosenki z bajki Disneya przejdą do historii?

/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Piosenki z Kraina Lodu online - soundtrack do bajki to bestseller! Zobacz tracklistę [VIDEO]
Piosenki z Kraina Lodu online dla wszystkich fanów nowej bajki Disneya do posłuchania na ESKA.pl. Mamy dla Was Pierwszy raz jak sięga pamięć, Mam tę moc, Ulepimy dziś bałwana, Miłość stanęła w drzwiach i Nietentego znalezione na YouTube. Co jeszcze na soundtracku z Krainy Lodu? Płyta z muzyką z animowanej produkcji to 33 kawałki.

KRAINA LODU - SOUNDTRACK:


1. Serca lód
2. Ulepimy dziś bałwana?
3. Pierwszy raz jak sięga pamięć
4. Miłość stanęła w drzwiach
5. Mam tę moc
6. Człowiek zwierzęciu jest wilkiem
7. Lód w lecie
8. Pierwszy raz jak sięga pamięć (Repryza)
9. Nietentego
10. Let It Go - Demi Lovato
11. Libre Soy (Martina Stoessel Version)
12. Vuelie
13. Elsa and Anna
14. Trole
15. Koronacja
16. Heimr Àrnadalr
17. Zimowy walc
18. Czary
18. Royal Pursuit
19. Tropem królowej
20. Dalej, wyżej
21. Wilki
22. Lodowy wierch
23. Byłyśmy tak blisko
24. Puszek atakuje
25. Bez słów, bez snów
26. Tylko prawdziwa miłość
27. Oblężenie szczytu
28. Powrót do Arendelle
29. Zdrada
30. Topnieję dla Ciebie
31. Biała pustka
32. Wielka odwilż
33. Epilog

Mało kto wie, że wokale Anny w polskiej wersji nagrała Magdalena Wasylik znana z The Voice Of Poland 2. Z kolei Mam tę moc scoverowała także Demi Lovato - kawałek nosi tytuł Let It Go i powstał do niego teledysk promujący bajkę.

Muzyka z Krainy Lodu zyskała również na popularności dzięki Martinie Stoessel, znanej jako serialowa Violetta, której Mam tę moc to Libre soy. Płyta z piosenkami z Krainy Lodu to w Polsce jeden z bestsellerów jeśli chodzi o kategorię muzyki filmowej na przełomie 2013/2014 roku.

Mam tę moc - Kraina Lodu!



Ulepimy dziś bałwana - Kraina Lodu!


Miłość stanęła w drzwiach - Kraina Lodu!



Let It Go - Demi Lovato!


Libre soy - Martina Stoessel!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything
0

Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything

Cara Delevingne to supermodelka, aktorka i... piosenkarka! Gwiazda zaprezentowała swój debiutancki utwór I Feel Everything z soundtracku do filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet.
26/07/2017 12:01
 Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017: PROGRAM, GWIAZDY
0

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017: PROGRAM, GWIAZDY

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 to jedna z najbardziej roztańczonych imprez w Polsce. Sprawdź program wydarzenia i poznaj gwiazdy tegorocznej edycji.
26/07/2017 12:01
KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?
0

KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

KSW 40 odbędzie się 22 października 2017 roku. Jakie są ceny biletów? Gdzie można je kupić? Rozpiskę i szczegóły podrzucamy - na ESKA.pl
26/07/2017 11:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program