WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z Kraina Lodu online - soundtrack do bajki to bestseller! Zobacz tracklistę [VIDEO] - Kraina Lodu - piosenki online. Soundtrack sprzedaje się bardzo dobrze! Posłuchaj teraz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Piosenki z Kraina Lodu online - soundtrack do bajki to bestseller! Zobacz tracklistę [VIDEO]

RSS 04/01/2014 16:09 Komentarze 0

Piosenki z Kraina Lodu online na ESKA.pl - Pierwszy raz jak sięga pamięć, Mam tę moc, Ulepimy dziś bałwana, Miłość stanęła w drzwiach i Nietentego to tylko niektóre utwory z soundtracku do Krainy Lodu, który w Polsce jest bestsellerem. Kolejne piosenki z bajki Disneya przejdą do historii?

/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Piosenki z Kraina Lodu online - soundtrack do bajki to bestseller! Zobacz tracklistę [VIDEO]
Piosenki z Kraina Lodu online dla wszystkich fanów nowej bajki Disneya do posłuchania na ESKA.pl. Mamy dla Was Pierwszy raz jak sięga pamięć, Mam tę moc, Ulepimy dziś bałwana, Miłość stanęła w drzwiach i Nietentego znalezione na YouTube. Co jeszcze na soundtracku z Krainy Lodu? Płyta z muzyką z animowanej produkcji to 33 kawałki.


1. Serca lód
2. Ulepimy dziś bałwana?
3. Pierwszy raz jak sięga pamięć
4. Miłość stanęła w drzwiach
5. Mam tę moc
6. Człowiek zwierzęciu jest wilkiem
7. Lód w lecie
8. Pierwszy raz jak sięga pamięć (Repryza)
9. Nietentego
10. Let It Go - Demi Lovato
11. Libre Soy (Martina Stoessel Version)
12. Vuelie
13. Elsa and Anna
14. Trole
15. Koronacja
16. Heimr Àrnadalr
17. Zimowy walc
18. Czary
18. Royal Pursuit
19. Tropem królowej
20. Dalej, wyżej
21. Wilki
22. Lodowy wierch
23. Byłyśmy tak blisko
24. Puszek atakuje
25. Bez słów, bez snów
26. Tylko prawdziwa miłość
27. Oblężenie szczytu
28. Powrót do Arendelle
29. Zdrada
30. Topnieję dla Ciebie
31. Biała pustka
32. Wielka odwilż
33. Epilog

Mało kto wie, że wokale Anny w polskiej wersji nagrała Magdalena Wasylik znana z The Voice Of Poland 2. Z kolei Mam tę moc scoverowała także Demi Lovato - kawałek nosi tytuł Let It Go i powstał do niego teledysk promujący bajkę.

Muzyka z Krainy Lodu zyskała również na popularności dzięki Martinie Stoessel, znanej jako serialowa Violetta, której Mam tę moc to Libre soy. Płyta z piosenkami z Krainy Lodu to w Polsce jeden z bestsellerów jeśli chodzi o kategorię muzyki filmowej na przełomie 2013/2014 roku.

Zobacz Mam tę moc - Kraina Lodu!



Zobacz Pierwszy raz jak sięga pamięć - Kraina Lodu!



Zobacz Ulepimy dziś bałwana - Kraina Lodu!



Zobacz Miłość stanęła w drzwiach - Kraina Lodu!



Zobacz Nietentego - Kraina Lodu!



Zobacz Let It Go - Demi Lovato!



Zobacz Libre soy - Martina Stoessel!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Conchita Wurst nowe piosenki tuż przed Eurowizją 2015. Posłuchaj Somebody To Love oraz Up For Air [AUDIO]
0

Conchita Wurst nowe piosenki tuż przed Eurowizją 2015. Posłuchaj Somebody To Love oraz Up For Air [AUDIO]

Eurowizja 2015: Conchita Wurst tuż przed rozpoczęciem konkursu Eurowizji 2015 publikuje w sieci nowe piosenki. Już teraz możecie posłuchać Somebody To Love oraz Up For Air - na ESKA.pl
04/05/2015 16:46
Barcelona - Bayern Monachium online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]

Transmisje Barcelona - Bayern Monachium - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz  Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie!
04/05/2015 16:45
Imię Royal Baby 2: jakie jest imię córki księżnej Kate? Propozycje imion dla Royal Baby 2 w piosenkach [AUDIO, VIDEO]
0

Imię Royal Baby 2: jakie jest imię córki księżnej Kate? Propozycje imion dla Royal Baby 2 w piosenkach [AUDIO, VIDEO]

Imię, jak i nawet płeć drugiego dziecka księżnej Kate i księcia Williama jest już znane! Jakie imię otrzymało Royal Baby 2, czyli córka Kate i Williama? Na ESKA.pl znajdziecie propozycje żenskich i męskich imion z tytułów piosenek takich wykonawców jak One Direction, Taylor Swift i Avril Lavigne - czy trafiliśmy z imieniem Royal Baby 2? Sprawdź!
04/05/2015 16:42
Noc Muzeów 2015: kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Noc Muzeów 2015: kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Noc Muzeów 2015: kiedy i w których miastach Polski odbędzie się nocne zwiedzanie muzeów za Free? Data Nocy Muzeów 2015 jest różna w różnych miastach Polski. Dokładne informacje na temat rozpoczęcia Nocy Muzeów w Polsce na ESKA.pl 
04/05/2015 16:28
Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie oglądać na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]
0

Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie oglądać na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]

Juventus - Real Madryt na żywo, czyli półfinał LM 2015, obejrzymy zarówno online jak i w TV. Gdzie dokładnie oglądać mecz Juventus - Real Madryt online i w TV, o której zaczyna się spotkanie? Szczegóły transmisji półfinału LM 2015 na żywo czekają na ESKA.pl. Tylko z jednym składem ponownie zobaczymy się na murawie w finale...
04/05/2015 16:16
Matura 2015: polski. Tematy wypracowań, arkusze i odpowiedzi tuż po egzaminie. Not Afraid [VIDEO]
0

Matura 2015: polski. Tematy wypracowań, arkusze i odpowiedzi tuż po egzaminie. Not Afraid [VIDEO]

Matura 2015: arkusze i odpowiedzi z egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym zostaną udostępnione na stronie CKE. Arkuszy z matury z języka polskiego można spodziewać się w dniu egzaminu czyli 04.05.2015. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że strona CKE będzie miała problemy przy tak dużym ruchu. Z tego względu arkusze maturalne z języka polskiego na poziomie podstawowym wrzucamy na ESKA.pl
04/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska