WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z Kraina Lodu online - soundtrack do bajki to bestseller! Zobacz tracklistę [VIDEO] - Kraina Lodu - piosenki online. Soundtrack sprzedaje się bardzo dobrze! Posłuchaj teraz [VIDEO]

Piosenki z Kraina Lodu online - soundtrack do bajki to bestseller! Zobacz tracklistę [VIDEO]

RSS 09/04/2016 20:13 Komentarze

Piosenki z Kraina Lodu online na ESKA.pl - Pierwszy raz jak sięga pamięć, Mam tę moc, Ulepimy dziś bałwana, Miłość stanęła w drzwiach i Nietentego to tylko niektóre utwory z soundtracku do Krainy Lodu, który w Polsce jest bestsellerem. Kolejne piosenki z bajki Disneya przejdą do historii?

/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Piosenki z Kraina Lodu online - soundtrack do bajki to bestseller! Zobacz tracklistę [VIDEO]
Piosenki z Kraina Lodu online dla wszystkich fanów nowej bajki Disneya do posłuchania na ESKA.pl. Mamy dla Was Pierwszy raz jak sięga pamięć, Mam tę moc, Ulepimy dziś bałwana, Miłość stanęła w drzwiach i Nietentego znalezione na YouTube. Co jeszcze na soundtracku z Krainy Lodu? Płyta z muzyką z animowanej produkcji to 33 kawałki.


1. Serca lód
2. Ulepimy dziś bałwana?
3. Pierwszy raz jak sięga pamięć
4. Miłość stanęła w drzwiach
5. Mam tę moc
6. Człowiek zwierzęciu jest wilkiem
7. Lód w lecie
8. Pierwszy raz jak sięga pamięć (Repryza)
9. Nietentego
10. Let It Go - Demi Lovato
11. Libre Soy (Martina Stoessel Version)
12. Vuelie
13. Elsa and Anna
14. Trole
15. Koronacja
16. Heimr Àrnadalr
17. Zimowy walc
18. Czary
18. Royal Pursuit
19. Tropem królowej
20. Dalej, wyżej
21. Wilki
22. Lodowy wierch
23. Byłyśmy tak blisko
24. Puszek atakuje
25. Bez słów, bez snów
26. Tylko prawdziwa miłość
27. Oblężenie szczytu
28. Powrót do Arendelle
29. Zdrada
30. Topnieję dla Ciebie
31. Biała pustka
32. Wielka odwilż
33. Epilog

Mało kto wie, że wokale Anny w polskiej wersji nagrała Magdalena Wasylik znana z The Voice Of Poland 2. Z kolei Mam tę moc scoverowała także Demi Lovato - kawałek nosi tytuł Let It Go i powstał do niego teledysk promujący bajkę.

Muzyka z Krainy Lodu zyskała również na popularności dzięki Martinie Stoessel, znanej jako serialowa Violetta, której Mam tę moc to Libre soy. Płyta z piosenkami z Krainy Lodu to w Polsce jeden z bestsellerów jeśli chodzi o kategorię muzyki filmowej na przełomie 2013/2014 roku.

Zobacz Mam tę moc - Kraina Lodu!



Zobacz Pierwszy raz jak sięga pamięć - Kraina Lodu!



Zobacz Ulepimy dziś bałwana - Kraina Lodu!



Zobacz Miłość stanęła w drzwiach - Kraina Lodu!



Zobacz Nietentego - Kraina Lodu!



Zobacz Let It Go - Demi Lovato!



Zobacz Libre soy - Martina Stoessel!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016