WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO] - Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka!

Tagi związane z Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]: gołota vs saleta, gołota saleta kiedy, gołota saleta kiedy walka, gołota sanders, gołota saleta we wrocławiu, gala polsat boxing night 2013 gdzie i kiedy

Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]

RSS 23/02/2013 11:47 Komentarze
Andrzej Gołota zmierzy się dziś z Przemysławem Saletą! Walka od momentu ogłoszenia wzbudza wielkie emocje! Bokserzy skrzyżują rękawice 23.02.2013 w gdańskiej Ergo Arenie. Na Eska.pl prezentujemy hity, które zagrzewają ich do walki. Sprawdźcie także hity innych bokserów między innymi Tomasza Adamka, Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova !
/ Gołota i Saleta - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]
Andrzej Gołota i Przemysław Saleta zmierzą się dziś podczas Polsat Boxing Night 23.02.2013. Piosenką zagrzewającą Andrzeja Gołotę do walki jest przebój Kanye Westa, Stronger. Inni bokserzy także mają swoje hity. Mariusz Pudzianowski wchodzi na ring przy hitach Dawaj Na Ring, swojego brata Krystiana. Tomasza Adamka dopinguje piosenka Pamiętaj Funky Polaka. Zawodnika MMA Mameda Khalidova na scenę wprowadza Shamhan Daldaev - Eto Kavkaz.

Zobacz na Eska.pl Gołota vs.Saleta dziś w Gdańsku! Głosuj na swojego faworyta w rankingu Eska.pl!

Wielkie emocje sportowe już dziś w Gdańsku. Transmisję będzie można obejrze na platformie Cyfrowy Polsat. Oprócz walki Gołota vs Saleta stoczy się sześć pozostałych pojedynków. Kto waszym zdaniem wygra walkę Gołota vs Saleta?

Zobacz Zaraz Cię Zniszczę - Krystian Pudzianowski



Zobacz Mamed Khalidov - piosenka na wejście



Zobacz Pamiętaj - Funky Filion



Zobacz piosenkę zagrzewającą do walki Andrzeja Gołotę



Zobacz piosenkę na wejście Przemysława Salety



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź, gdzie obejrzeć
transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program