Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO] - Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]: gołota vs saleta, gołota saleta kiedy, gołota saleta kiedy walka, gołota sanders, gołota saleta we wrocławiu, gala polsat boxing night 2013 gdzie i kiedy

Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]

RSS 23/02/2013 11:47 Komentarze 0
Andrzej Gołota zmierzy się dziś z Przemysławem Saletą! Walka od momentu ogłoszenia wzbudza wielkie emocje! Bokserzy skrzyżują rękawice 23.02.2013 w gdańskiej Ergo Arenie. Na Eska.pl prezentujemy hity, które zagrzewają ich do walki. Sprawdźcie także hity innych bokserów między innymi Tomasza Adamka, Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova !
/ Gołota i Saleta - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]
Andrzej Gołota i Przemysław Saleta zmierzą się dziś podczas Polsat Boxing Night 23.02.2013. Piosenką zagrzewającą Andrzeja Gołotę do walki jest przebój Kanye Westa, Stronger. Inni bokserzy także mają swoje hity. Mariusz Pudzianowski wchodzi na ring przy hitach Dawaj Na Ring, swojego brata Krystiana. Tomasza Adamka dopinguje piosenka Pamiętaj Funky Polaka. Zawodnika MMA Mameda Khalidova na scenę wprowadza Shamhan Daldaev - Eto Kavkaz.

Zobacz na Eska.pl Gołota vs.Saleta dziś w Gdańsku! Głosuj na swojego faworyta w rankingu Eska.pl!

Wielkie emocje sportowe już dziś w Gdańsku. Transmisję będzie można obejrze na platformie Cyfrowy Polsat. Oprócz walki Gołota vs Saleta stoczy się sześć pozostałych pojedynków. Kto waszym zdaniem wygra walkę Gołota vs Saleta?

Zobacz Zaraz Cię Zniszczę - Krystian Pudzianowski



Zobacz Mamed Khalidov - piosenka na wejście



Zobacz Pamiętaj - Funky Filion



Zobacz piosenkę zagrzewającą do walki Andrzeja Gołotę



Zobacz piosenkę na wejście Przemysława Salety



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź, gdzie obejrzeć
transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska