WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO] - Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]: gołota vs saleta, gołota saleta kiedy, gołota saleta kiedy walka, gołota sanders, gołota saleta we wrocławiu, gala polsat boxing night 2013 gdzie i kiedy

Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]

RSS 23/02/2013 11:47 Komentarze 0
Andrzej Gołota zmierzy się dziś z Przemysławem Saletą! Walka od momentu ogłoszenia wzbudza wielkie emocje! Bokserzy skrzyżują rękawice 23.02.2013 w gdańskiej Ergo Arenie. Na Eska.pl prezentujemy hity, które zagrzewają ich do walki. Sprawdźcie także hity innych bokserów między innymi Tomasza Adamka, Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova !
/ Gołota i Saleta - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]
Andrzej Gołota i Przemysław Saleta zmierzą się dziś podczas Polsat Boxing Night 23.02.2013. Piosenką zagrzewającą Andrzeja Gołotę do walki jest przebój Kanye Westa, Stronger. Inni bokserzy także mają swoje hity. Mariusz Pudzianowski wchodzi na ring przy hitach Dawaj Na Ring, swojego brata Krystiana. Tomasza Adamka dopinguje piosenka Pamiętaj Funky Polaka. Zawodnika MMA Mameda Khalidova na scenę wprowadza Shamhan Daldaev - Eto Kavkaz.

Zobacz na Eska.pl Gołota vs.Saleta dziś w Gdańsku! Głosuj na swojego faworyta w rankingu Eska.pl!

Wielkie emocje sportowe już dziś w Gdańsku. Transmisję będzie można obejrze na platformie Cyfrowy Polsat. Oprócz walki Gołota vs Saleta stoczy się sześć pozostałych pojedynków. Kto waszym zdaniem wygra walkę Gołota vs Saleta?

Zobacz Zaraz Cię Zniszczę - Krystian Pudzianowski



Zobacz Mamed Khalidov - piosenka na wejście



Zobacz Pamiętaj - Funky Filion



Zobacz piosenkę zagrzewającą do walki Andrzeja Gołotę



Zobacz piosenkę na wejście Przemysława Salety



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź, gdzie obejrzeć
transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Prima Aprilis 2015 na Google Maps - jak 1.04.2015 zagrać w PacMana na mapach swojego miasta
0

Prima Aprilis 2015 na Google Maps - jak 1.04.2015 zagrać w PacMana na mapach swojego miasta

Zagraj w kultowego PacMana na mapach Google. To dowcip jaki przygotowało Google na Prima Aprilis 2015. Informacje, instrukcje i podpowiedzi znajdziesz na ESKA.pl
01/04/2015 12:29
David Duchowny nagrywa folkową płytę - Hell of Highwater - tracklista i data premiery na ESKA.pl [VIDEO]
0

David Duchowny nagrywa folkową płytę - Hell of Highwater - tracklista i data premiery na ESKA.pl [VIDEO]

David Duchowny nagrał folkową płytę! Tak to prawda - aktor znany z roli agenta Muldera już niedługo sprawdzi się w roli piosenkarza. Nadchodząca płyta Davida Duchownego nosi tytuł Hell of Highwater. Tracklista i data premiery krążka do sprawdzenia na ESKA.pl
01/04/2015 11:48
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI na ESKA.pl. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI na ESKA.pl. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2 w postaci arkusza i odpowiedzi z angielskiego czekają na stronie. Zobaczcie cały arkusz i odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 tuż po egzaminie 1 kwietnia. W arkuszu ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 z j. angielskiego m.in. zadania na słuchanie. ESKA.pl trzyma kciuki za uczniów... I Want You To Know wszystkie rozwiązania!
01/04/2015 11:39
Gorąca 20 Premiera: Nickelback - She Keeps Me Up [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nickelback - She Keeps Me Up [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: Nickelback - She Keeps Me Up to rockowa propozycja w sam raz na środę!
01/04/2015 11:37
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 1: ARKUSZ i ODPOWIEDZI z polskiego i matematyki. Pytania, zadania i rozwiązania na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 1: ARKUSZ i ODPOWIEDZI z polskiego i matematyki. Pytania, zadania i rozwiązania na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 z polskiego i matematyki - ARKUSZ i ODPOWIEDZI na ESKA.pl. Mamy dla Was cały arkusz z części 1 sprawdzianu szóstoklasisty 2015. Zobaczcie pytania, zadania i rozwiązania z języka polskiego i matematyki. Gotowi na konfrontacje ze sprawdzianem szóstoklasisty 2015 cz. 1 na spokojnie w domu? This Is It!
01/04/2015 10:43
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]
1

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: zmiany w sprawdzianie na koniec podstawówki wejdą w życie z dniem 1 kwietnia 2015 roku. To właśnie tego dnia uczniowie szóstych klas podstawówki zasiądą do pierwszego poważnego egzaminu. Jak wygląda nowy sprawdzian szóstoklasisty? Jakich zaskakujących zmian mogą spodziewać się szóstoklasiści na sprawdzianie? Czy będzie tak jak w piosence Everything Has Changed? 
01/04/2015 10:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska