Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO] - Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka!

Tagi związane z Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]: gołota vs saleta, gołota saleta kiedy, gołota saleta kiedy walka, gołota sanders, gołota saleta we wrocławiu, gala polsat boxing night 2013 gdzie i kiedy

Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]

RSS 23/02/2013 11:47 Komentarze
Andrzej Gołota zmierzy się dziś z Przemysławem Saletą! Walka od momentu ogłoszenia wzbudza wielkie emocje! Bokserzy skrzyżują rękawice 23.02.2013 w gdańskiej Ergo Arenie. Na Eska.pl prezentujemy hity, które zagrzewają ich do walki. Sprawdźcie także hity innych bokserów między innymi Tomasza Adamka, Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova !
/ Gołota i Saleta - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]
Andrzej Gołota i Przemysław Saleta zmierzą się dziś podczas Polsat Boxing Night 23.02.2013. Piosenką zagrzewającą Andrzeja Gołotę do walki jest przebój Kanye Westa, Stronger. Inni bokserzy także mają swoje hity. Mariusz Pudzianowski wchodzi na ring przy hitach Dawaj Na Ring, swojego brata Krystiana. Tomasza Adamka dopinguje piosenka Pamiętaj Funky Polaka. Zawodnika MMA Mameda Khalidova na scenę wprowadza Shamhan Daldaev - Eto Kavkaz.

Zobacz na Eska.pl Gołota vs.Saleta dziś w Gdańsku! Głosuj na swojego faworyta w rankingu Eska.pl!

Wielkie emocje sportowe już dziś w Gdańsku. Transmisję będzie można obejrze na platformie Cyfrowy Polsat. Oprócz walki Gołota vs Saleta stoczy się sześć pozostałych pojedynków. Kto waszym zdaniem wygra walkę Gołota vs Saleta?

Zobacz Zaraz Cię Zniszczę - Krystian Pudzianowski



Zobacz Mamed Khalidov - piosenka na wejście



Zobacz Pamiętaj - Funky Filion



Zobacz piosenkę zagrzewającą do walki Andrzeja Gołotę



Zobacz piosenkę na wejście Przemysława Salety



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź, gdzie obejrzeć
transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
09/02/2016 10:34
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA