WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO] - Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]: gołota vs saleta, gołota saleta kiedy, gołota saleta kiedy walka, gołota sanders, gołota saleta we wrocławiu, gala polsat boxing night 2013 gdzie i kiedy

Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]

RSS 23/02/2013 11:47 Komentarze 0
Andrzej Gołota zmierzy się dziś z Przemysławem Saletą! Walka od momentu ogłoszenia wzbudza wielkie emocje! Bokserzy skrzyżują rękawice 23.02.2013 w gdańskiej Ergo Arenie. Na Eska.pl prezentujemy hity, które zagrzewają ich do walki. Sprawdźcie także hity innych bokserów między innymi Tomasza Adamka, Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova !
/ Gołota i Saleta - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: Piosenki na wejście. Sprawdź, jakie przeboje zagrzewają do walki Pudzianowskiego, Najmana i Adamka! [AUDIO]
Andrzej Gołota i Przemysław Saleta zmierzą się dziś podczas Polsat Boxing Night 23.02.2013. Piosenką zagrzewającą Andrzeja Gołotę do walki jest przebój Kanye Westa, Stronger. Inni bokserzy także mają swoje hity. Mariusz Pudzianowski wchodzi na ring przy hitach Dawaj Na Ring, swojego brata Krystiana. Tomasza Adamka dopinguje piosenka Pamiętaj Funky Polaka. Zawodnika MMA Mameda Khalidova na scenę wprowadza Shamhan Daldaev - Eto Kavkaz.

Zobacz na Eska.pl Gołota vs.Saleta dziś w Gdańsku! Głosuj na swojego faworyta w rankingu Eska.pl!

Wielkie emocje sportowe już dziś w Gdańsku. Transmisję będzie można obejrze na platformie Cyfrowy Polsat. Oprócz walki Gołota vs Saleta stoczy się sześć pozostałych pojedynków. Kto waszym zdaniem wygra walkę Gołota vs Saleta?

Zobacz Zaraz Cię Zniszczę - Krystian Pudzianowski



Zobacz Mamed Khalidov - piosenka na wejście



Zobacz Pamiętaj - Funky Filion



Zobacz piosenkę zagrzewającą do walki Andrzeja Gołotę



Zobacz piosenkę na wejście Przemysława Salety



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź, gdzie obejrzeć
transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]

Kto wygrał Must Be The Music 8? Odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014, poznaliśmy w finale show z 23 listopada a brzmi ona: Besieds. To właśnie Besides wygrali Must Be The Music 8 podbijając serca widzów i jurorów programu. Więcej informacji o występie Besides w finale Must Be The Music 2014 czeka na ESKA.pl. Poznajcie lepiej zespół Besides, nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej!
23/11/2014 22:13
Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]

Finał Must Be The Music 8 w relacji ESKA.pl to m.in. odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014. Zwycięzca Must Be The Music 8 i pozostali finaliści na stronie we wpisach minuta po minucie: występy, oceny jury i inne smaczki z finałowego odcinka Must Be The Music 2014 - zapraszamy!
23/11/2014 21:57
Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]
0

Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 23 listopada 2014 roku reprezentuje Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd. Teledysk do Love Me Harder Ariany Grande ft. The Weeknd z okazji debiutu kawałka na liście przebojów Radia ESKA prezentujemy na stronie. Wokalistka z Love Me Harder wchodzi do zestawienia z przytupem. Które miejsce? Sprawdźcie i oceńcie, czy seksowna ballada Grande może jeszcze namieszać!
23/11/2014 19:30
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
23/11/2014 17:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]