WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piłka ręczna Polska - Norwegia. Transmisja ONLINE i TV 12.01.2017 - Mecz Polska - Norwegia - gdzie oglądać w internecie i telewizji?

Tagi związane z Piłka ręczna Polska - Norwegia. Transmisja ONLINE i TV 12.01.2017 : piłka ręczna 2017, mś 2017

Piłka ręczna Polska - Norwegia. Transmisja ONLINE i TV 12.01.2017

RSS 12/01/2017 16:53 Komentarze

Polska - Norwegia: mecz 12 stycznia 2017 to pierwsze starcie naszych na Mistrzostwach Świata 2017. O której oglądać transmisję na żywo? Gdzie oglądać mecz Polski w TV i w internecie? Informujemy na ESKA.pl

Piłka ręczna Polska - Norwegia. Transmisja ONLINE i TV 12.01.2017 Polska - Norwegia online i w tv / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Piłka ręczna Polska - Norwegia. Transmisja ONLINE i TV 12.01.2017

Mecz Polska - Norwegia online i w TV 12.01.17 to możliwości oglądania pierwszego starcia Polaków w ramach Mistrzostw Świata we Francji. Liczymy na to, że przed szklanymi ekranami będziemy przeżywać ogromne emocje ciesząc się jednocześnie z sukcesów polskich szczypiornistów. Będzie to możliwe, bo transmisje MŚ 2017 live w internecie znajdziemy na stronie Telewizji Polskiej. Polska Norwegia w TV zobaczymy na ogólnodostępnym kanale.

Polska - Norwegia - transmisja ONLINE [12.01.17]

Gdzie oglądać mecz Polska Norwegia online? Nie marnujcie czasu na szukanie darmowych streamów. Jedyną opcją oglądania meczu na żywo w internecie jest transmisja na stronie sport.tvp.pl. Pozostałe nielegalne linki i streamy będą blokowane.

Mecz Polska Norwegia - transmisja w TV 

Transmisja meczu Polska - Norwegia w TV będzie najpopularniejszą opcją wśród wszystkich kibiców. Mecz Polski w TV 12 stycznia zobaczycie na antenie TVP 2 już od godziny 20:45. Będzie to pierwszy grupowy rywal naszej kadry na Mistrzostwach Świata we Francji 2017.

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej - skład reprezentacji Polski >>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł
0

Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł

Nelly Furtado powraca z nową płytą po 5 latach przerwy. Co wiemy o albumie The Ride? Sprawdź tracklistę, datę premiery już teraz - na ESKA.pl
17/01/2017 17:41
Kim jest siostra Ewy Farnej?
0

Kim jest siostra Ewy Farnej?

Kim jest siostra Ewy Farnej? Dziewczynka coraz częściej pojawia u boku swojej sławnej siostry na jej profilach w mediach społecznościowych. Jak ma na imię? Ile ma lat? Sprawdź, co wiemy o siostrze Ewy Farnej.
17/01/2017 17:23
Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO
0

Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO

Co robi się w szkole zamkniętej z powodu burzy śnieżnej? Dyrektor tej szkoły zdecydował się nagrać filmik, który stał się hitem internetu! Obejrzyj go już teraz - na ESKA.pl!
17/01/2017 16:54
Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]
0

Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]

Krzysztof Iwaneczko pracuje nad swoją pierwszą płytą! Poinformował o tym za pośrednictwem transmisji na żywo. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl
17/01/2017 16:50
Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!
0

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 milionów! Uda się osiągnąć cel?
17/01/2017 16:25
Spring Break 2017: znamy datę imprezy!
0

Spring Break 2017: znamy datę imprezy!

Kiedy odbędzie się Spring Break 2017? Sprawdź datę kolejnej edycji festiwalu!
17/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

15/01/2017 19:00

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA