WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pharrell Williams w Polsce! Gdzie, kiedy, bilety - Pharrell Williams w Polsce 2016

Pharrell Williams w Polsce! Gdzie, kiedy, bilety

RSS 06/05/2016 12:56 Komentarze
Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
Pharrell Williams / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Pharrell Williams w Polsce! Gdzie, kiedy, bilety
Pharrell Williams w Polsce 2016 - gdzie i kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Popularny wokalista, producent, autor hitów największych gwiazd zaśpiewa w sobotę 2.07.2016 w Gdyni! A okazją ku temu będzie Opener Festiwal 2016. Sprawdź bliższe informacje o koncercie Pharrell Williams w Polsce >>

W 2014 Pharrell odwołał koncert w Polsce. Wtedy organizator Pozytywne Wibracje Festival wydał następujące oświadczenie: "Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Pharrell Williams, główna gwiazda tegorocznej czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival, odwołał swój występ w Polsce. [...] W związku z zaistniałą sytuacją planujemy przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę festiwalu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby poinformować Państwa o nowej dacie oraz ewentualnych zmianach w line-upie jak najszybciej. Nastąpi to nie później niż do 30 czerwca br."


Pharrell Williams - Happy



RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!
0

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl
19/01/2017 17:24
Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa
0

Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Skrillex, Justin Bieber, Chance The Rapper i... polska wokalistka wystąpili w filmie dokumentującym życie w trasie popularnego didżeja i producenta. O kogo chodzi?
19/01/2017 16:48
Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły
0

Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota i Matheo, to połączenie artystów, którzy prezentują nowoczesne wydanie rapu! Płyta Trzech Króli pojawi się premierowo w pierwszym kwartale 2017. Kiedy premiera? Jak wygląda lista piosenek? Szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
19/01/2017 16:42
Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!
0

Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Popierasz Donalda Trumpa? Lepiej nie przychodź na koncert tego rapera! Dla jednego z uczestników zakończyło się to w bardzo obrzydliwy sposób.
19/01/2017 16:10
Trzech Króli - Nigdy nie mów nigdy TEKST piosenki Popka, Matheo i Soboty
0

Trzech Króli - Nigdy nie mów nigdy TEKST piosenki Popka, Matheo i Soboty

Trzech Króli debiutuje z piosenką pt. Nigdy nie mów nigdy! Popek, Sobota i Matheo motywują swoich słuchaczy do działania, korzystania z życia i spełniania marzeń. Tekst utworu publikujemy na ESKA.pl!
19/01/2017 15:53
Vixen - teledysk Romantyczna miłość już jest! Zobacz, co działo się na planie [FOTO]
0

Vixen - teledysk Romantyczna miłość już jest! Zobacz, co działo się na planie [FOTO]

Vixen nie zwalnia tempa i wypuścił teledysk w postaci opowieści o Romantycznej miłości! Prawdopodobnie to pierwszy taki klip w Polsce - zero montażu w poszczególnych scenach, w których dodatkowo pojawiają się dialogi. Nie przegapcie i sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
19/01/2017 15:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA