Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pharrell Williams odwołał koncert w Polsce! Dlaczego? Gdzie można zwrócić bilety na koncert Pharrella? [VIDEO] - Pharrell Williams nie wystąpi w Polsce - dlaczego

Tagi związane z Pharrell Williams odwołał koncert w Polsce! Dlaczego? Gdzie można zwrócić bilety na koncert Pharrella? [VIDEO]: pharrell williams, pharrell williams happy, pharrell williams w polsce, pharrell williams pozytywne wibracje 2014, pharrell williams w polsce bilety, pharrell williams odwołany koncert

Pharrell Williams odwołał koncert w Polsce! Dlaczego? Gdzie można zwrócić bilety na koncert Pharrella? [VIDEO]

RSS 06/06/2014 17:27 Komentarze
Pharrell Williams odwołał koncert w Polsce! Autor hitu Happy miał wystąpić 20 czerwca w Warszawie na Pozytywne Wibracje Festival 2014! Dlaczego Pharrell nie wystąpi w Polsce? Gdzie można zwrócić bilety na koncert Pharrella i odzyskać pieniądze? Sprawdź na ESKA.pl!
Pharrell Williams / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Pharrell Williams odwołał koncert w Polsce! Dlaczego? Gdzie można zwrócić bilety na koncert Pharrella? [VIDEO]
Pharrell Williams odwołał koncert w Polsce! Autor przeboju Happy miał już 20 czerwca w Warszawie być główną gwiazdą Pozytywne Wibracje Festival 2014! Dlaczego Pharrell nie wystąpi? Gdzie można zwrócić bilety na koncert Pharrella i odzyskać pieniądze? Sprawdź na ESKA.pl!

>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy

Organizator Pozytywne Wibracje Festival wydał następujące oświadczenie: "Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Pharrell Williams, główna gwiazda tegorocznej czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival, odwołał swój występ w Polsce. [...] W związku z zaistniałą sytuacją planujemy przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę festiwalu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby poinformować Państwa o nowej dacie oraz ewentualnych zmianach w line-upie jak najszybciej. Nastąpi to nie później niż do 30 czerwca br."

Wszyscy, którzy kupili bilet na Pozytywne Wibracje Festival i chcieliby go teraz zwrócić, muszą poczekać do dnia ogłoszenia nowej daty festiwalu. Wtedy będą mogli oddać bilet w miejscu, w którym dokonali zakupu - po przedłożeniu wejściówki oraz dowodu zakupu - i odzyskać pieniądze. Trzymamy kciuki, by Pharrell uczynił polskich fanów "Happy" i zdecydował się jednak zagrać kiedyś w Polsce...

Pharrell Williams - Happy



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful

Edyta Górniak - Grateful: piosenka na Eurowizję 2016 już wkrótce pojawi się premierowo i to z nią weźmie udział w polskich preselekcjach. Gwiazda polskiej sceny zaśpiewa Grateful na żywo! Sprawdź, gdzie i kiedy - na ESKA.pl!
11/02/2016 11:02
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
11/02/2016 10:12
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
11/02/2016 09:37
Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!
0

Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!

Kaliber 44 ogłosił, że już niebawem ukaże się ich nowy album! Niespodziewanie zespół, który wprowadził do Polski muzykę z gatunku hip-hop - po 15. latach ponownie planuje podbić scenę muzyczną. Niestety, już bez Magika. Kto go zastąpi? Kiedy ukaże się nowa płyta K44? Sprawdzamy na ESKA.pl! 
11/02/2016 09:07
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
11/02/2016 09:00
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
11/02/2016 09:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA