WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO] - Pharrell Williams: nakręcił najdłuższy teledysk na świecie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]: pharrell williams 24 godzinny teledysk, pharrell williams happy, pharrell williams 24 hours of happy, pharrell williams teledysk happy, pharrell williams nowy teledysk

Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]

RSS 22/11/2013 17:02 Komentarze 0
Nowy teledysk Pharrella Williamsa do Happy to pierwszy w historii 24-godzinny klip. Teledysk do kawałka Happy to najnowszy hit internetu. Pharrell zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stronie 24HoursOfHappy.com (24 godziny szczęścia), gdzie w każdym momencie można się włączyć w oglądanie klipu!
pharrell happy / Pharell Williams-foto: Oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]
Teledysk do Happy Pharrella Williamsa to projekt całkowicie interaktywny. Dla przykładu, wchodząc na stronę o godzinie 16.00, będziemy mogli obejrzeć sceny w teledysku rozgrywające się od godziny 16.00. Odtwarzacz na stronie wideoklipu Happy pozwala też widzom cofnąć czas i zobaczyć, co wydarzyło się wcześniej.

Teledysk do Happy rozpoczyna się sceną, w której wyraźnie zadowolony Pharrell klaszcze w dłonie przechadzając się w nocy po parkingach i sklepach w Los Angeles. Piosenka Happy trwa niecałe 4 minuty, co oznacza, że w ciągu 24 godzin jest zapętlona aż 360 razy!

>>> eskaGO - wybierz muzykę w swoim klimacie

W teledysku poza Pharrellem można zobaczyć także innych ludzi. Są to tancerze, którzy poruszając ustami udają, że śpiewają utwór Happy. Wszyscy uśmiechnięci i oczywiście tryskający szczęściem. Gdy piosenka się kończy, zmienia się miejscówka, pojawia się nowy tancerz (lub tancerze) a utwór leci od nowa.

Trwające po 4 godziny części teledysku Pharrella Williamsa do Happy można także zobaczyć w serwisie YouTube. Piosenka pochodzi z soundtracku do filmu animowanego Minionki Rozrabiają, który premierę w kinach w Polsce miał w lipcu 2013 roku.






RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiekowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
17/04/2015 16:23
Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]
2

Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 zbliża się wielkimi krokami, więc jak co roku pojawiają się standardowe pytania od uczniów. Wśród nich to, czy da się nie zdać egzaminu gimnazjalnego. Zobaczcie już teraz, ile trzeba mieć punktów na egzaminie gimnazjalnym, żeby zdać i co się dzieje w przypadku 0 pkt na egzaminie gimnazjalnym.
17/04/2015 15:50
Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]
0

Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]

Britney Spears nagrała cover hitu Tom's Diner na płytę Giorgio Morodera. Piosenkarka jest jedną z wielu gwiazd, które będzie można usłyszeć na albumie Déjà Vu słynnego włoskiego producenta. Sprawdź szczegóły  posłuchaj oryginału Tom's Diner w wykonaniu Suzanne Vega na ESKA.pl
17/04/2015 15:36
Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]

Flo Rida ft. Robin Thicke & Verdine White - I Don’t Like It, I Love It to piątkowa premiera w Gorącej 20. Lyric video z popularnymi serwisami społecznościowymi w tle do kawałka amerykańskiego rapera do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl
17/04/2015 14:28
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
17/04/2015 13:53
Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]

Nowa piosenka i teledysk Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj właśnie pojawiła się na YouTube! Kochaj i Żyj to tytułowy singiel z nowej płyty pochodzącego z Ukrainy zespołu Kozak System, która ukaże się już 30 kwietnia.
17/04/2015 13:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska