Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO] - Pharrell Williams: nakręcił najdłuższy teledysk na świecie

Tagi związane z Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]: pharrell williams 24 godzinny teledysk, pharrell williams happy, pharrell williams 24 hours of happy, pharrell williams teledysk happy, pharrell williams nowy teledysk

Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]

RSS 22/11/2013 17:02 Komentarze
Nowy teledysk Pharrella Williamsa do Happy to pierwszy w historii 24-godzinny klip. Teledysk do kawałka Happy to najnowszy hit internetu. Pharrell zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stronie 24HoursOfHappy.com (24 godziny szczęścia), gdzie w każdym momencie można się włączyć w oglądanie klipu!
pharrell happy / Pharell Williams-foto: Oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]
Teledysk do Happy Pharrella Williamsa to projekt całkowicie interaktywny. Dla przykładu, wchodząc na stronę o godzinie 16.00, będziemy mogli obejrzeć sceny w teledysku rozgrywające się od godziny 16.00. Odtwarzacz na stronie wideoklipu Happy pozwala też widzom cofnąć czas i zobaczyć, co wydarzyło się wcześniej.

Teledysk do Happy rozpoczyna się sceną, w której wyraźnie zadowolony Pharrell klaszcze w dłonie przechadzając się w nocy po parkingach i sklepach w Los Angeles. Piosenka Happy trwa niecałe 4 minuty, co oznacza, że w ciągu 24 godzin jest zapętlona aż 360 razy!

>>> eskaGO - wybierz muzykę w swoim klimacie

W teledysku poza Pharrellem można zobaczyć także innych ludzi. Są to tancerze, którzy poruszając ustami udają, że śpiewają utwór Happy. Wszyscy uśmiechnięci i oczywiście tryskający szczęściem. Gdy piosenka się kończy, zmienia się miejscówka, pojawia się nowy tancerz (lub tancerze) a utwór leci od nowa.

Trwające po 4 godziny części teledysku Pharrella Williamsa do Happy można także zobaczyć w serwisie YouTube. Piosenka pochodzi z soundtracku do filmu animowanego Minionki Rozrabiają, który premierę w kinach w Polsce miał w lipcu 2013 roku.






RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
11/02/2016 09:37
Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!
0

Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!

Kaliber 44 ogłosił, że już niebawem ukaże się ich nowy album! Niespodziewanie zespół, który wprowadził do Polski muzykę z gatunku hip-hop - po 15. latach ponownie planuje podbić scenę muzyczną. Niestety, już bez Magika. Kto go zastąpi? Kiedy ukaże się nowa płyta K44? Sprawdzamy na ESKA.pl! 
11/02/2016 09:07
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
11/02/2016 09:00
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
11/02/2016 09:00
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA