WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO] - Pharrell Williams: nakręcił najdłuższy teledysk na świecie

Tagi związane z Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]: pharrell williams 24 godzinny teledysk, pharrell williams happy, pharrell williams 24 hours of happy, pharrell williams teledysk happy, pharrell williams nowy teledysk

Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]

RSS 22/11/2013 17:02 Komentarze
Nowy teledysk Pharrella Williamsa do Happy to pierwszy w historii 24-godzinny klip. Teledysk do kawałka Happy to najnowszy hit internetu. Pharrell zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stronie 24HoursOfHappy.com (24 godziny szczęścia), gdzie w każdym momencie można się włączyć w oglądanie klipu!
pharrell happy / Pharell Williams-foto: Oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]
Teledysk do Happy Pharrella Williamsa to projekt całkowicie interaktywny. Dla przykładu, wchodząc na stronę o godzinie 16.00, będziemy mogli obejrzeć sceny w teledysku rozgrywające się od godziny 16.00. Odtwarzacz na stronie wideoklipu Happy pozwala też widzom cofnąć czas i zobaczyć, co wydarzyło się wcześniej.

Teledysk do Happy rozpoczyna się sceną, w której wyraźnie zadowolony Pharrell klaszcze w dłonie przechadzając się w nocy po parkingach i sklepach w Los Angeles. Piosenka Happy trwa niecałe 4 minuty, co oznacza, że w ciągu 24 godzin jest zapętlona aż 360 razy!

>>> eskaGO - wybierz muzykę w swoim klimacie

W teledysku poza Pharrellem można zobaczyć także innych ludzi. Są to tancerze, którzy poruszając ustami udają, że śpiewają utwór Happy. Wszyscy uśmiechnięci i oczywiście tryskający szczęściem. Gdy piosenka się kończy, zmienia się miejscówka, pojawia się nowy tancerz (lub tancerze) a utwór leci od nowa.

Trwające po 4 godziny części teledysku Pharrella Williamsa do Happy można także zobaczyć w serwisie YouTube. Piosenka pochodzi z soundtracku do filmu animowanego Minionki Rozrabiają, który premierę w kinach w Polsce miał w lipcu 2013 roku.






RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Japonia: gdzie oglądać transmisję z meczu, który odbędzie się 31.05.2016? Czy pojedynek naszych siatkarzy z japońską drużyną zobaczymy w TV i online? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/05/2016 16:25
OPOLE 2016 SuperPremiery: Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah... 11 artystów walczy o hit lata 2016
0

OPOLE 2016 SuperPremiery: Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah... 11 artystów walczy o hit lata 2016

OPOLE 2016 SuperPremiery - karty zostały odkryte. Znamy listę 11 artystów, których zobaczymy 4 czerwca w Opolu.
30/05/2016 16:24
Dzień Dziecka: Warszawa, Kraków, Wrocław. Atrakcje na 1.06.2016
0

Dzień Dziecka: Warszawa, Kraków, Wrocław. Atrakcje na 1.06.2016

Dzień Dziecka już 1 czerwca. Jakie wydarzenia zostaną zorganizowane z tej okazji w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/05/2016 16:19
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 15:54
Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U
0

Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U

Dominika Sojda - Już wiem, że ty oraz Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U: to dwie premiery w G20 na dobre rozpoczącie tygodnia. Warto zwrócić uwagę na te dwie nowości do listy przebojów ESKI! Więcej na ich temat dowiecie już teraz na ESKA.pl!
30/05/2016 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016