WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO] - Pharrell Williams: nakręcił najdłuższy teledysk na świecie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]: pharrell williams 24 godzinny teledysk, pharrell williams happy, pharrell williams 24 hours of happy, pharrell williams teledysk happy, pharrell williams nowy teledysk

Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]

RSS 22/11/2013 17:02 Komentarze 0
Nowy teledysk Pharrella Williamsa do Happy to pierwszy w historii 24-godzinny klip. Teledysk do kawałka Happy to najnowszy hit internetu. Pharrell zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stronie 24HoursOfHappy.com (24 godziny szczęścia), gdzie w każdym momencie można się włączyć w oglądanie klipu!
pharrell happy / Pharell Williams-foto: Oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]
Teledysk do Happy Pharrella Williamsa to projekt całkowicie interaktywny. Dla przykładu, wchodząc na stronę o godzinie 16.00, będziemy mogli obejrzeć sceny w teledysku rozgrywające się od godziny 16.00. Odtwarzacz na stronie wideoklipu Happy pozwala też widzom cofnąć czas i zobaczyć, co wydarzyło się wcześniej.

Teledysk do Happy rozpoczyna się sceną, w której wyraźnie zadowolony Pharrell klaszcze w dłonie przechadzając się w nocy po parkingach i sklepach w Los Angeles. Piosenka Happy trwa niecałe 4 minuty, co oznacza, że w ciągu 24 godzin jest zapętlona aż 360 razy!

>>> eskaGO - wybierz muzykę w swoim klimacie

W teledysku poza Pharrellem można zobaczyć także innych ludzi. Są to tancerze, którzy poruszając ustami udają, że śpiewają utwór Happy. Wszyscy uśmiechnięci i oczywiście tryskający szczęściem. Gdy piosenka się kończy, zmienia się miejscówka, pojawia się nowy tancerz (lub tancerze) a utwór leci od nowa.

Trwające po 4 godziny części teledysku Pharrella Williamsa do Happy można także zobaczyć w serwisie YouTube. Piosenka pochodzi z soundtracku do filmu animowanego Minionki Rozrabiają, który premierę w kinach w Polsce miał w lipcu 2013 roku.






RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska