WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO] - Pharrell Williams: nakręcił najdłuższy teledysk na świecie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]: pharrell williams 24 godzinny teledysk, pharrell williams happy, pharrell williams 24 hours of happy, pharrell williams teledysk happy, pharrell williams nowy teledysk

Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]

RSS 22/11/2013 17:02 Komentarze 0
Nowy teledysk Pharrella Williamsa do Happy to pierwszy w historii 24-godzinny klip. Teledysk do kawałka Happy to najnowszy hit internetu. Pharrell zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stronie 24HoursOfHappy.com (24 godziny szczęścia), gdzie w każdym momencie można się włączyć w oglądanie klipu!
pharrell happy / Pharell Williams-foto: Oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Pharrell Williams - Happy: raper nagrał 24-godzinny teledysk! Zobacz wideoklip do piosenki Happy [VIDEO]
Teledysk do Happy Pharrella Williamsa to projekt całkowicie interaktywny. Dla przykładu, wchodząc na stronę o godzinie 16.00, będziemy mogli obejrzeć sceny w teledysku rozgrywające się od godziny 16.00. Odtwarzacz na stronie wideoklipu Happy pozwala też widzom cofnąć czas i zobaczyć, co wydarzyło się wcześniej.

Teledysk do Happy rozpoczyna się sceną, w której wyraźnie zadowolony Pharrell klaszcze w dłonie przechadzając się w nocy po parkingach i sklepach w Los Angeles. Piosenka Happy trwa niecałe 4 minuty, co oznacza, że w ciągu 24 godzin jest zapętlona aż 360 razy!

>>> eskaGO - wybierz muzykę w swoim klimacie

W teledysku poza Pharrellem można zobaczyć także innych ludzi. Są to tancerze, którzy poruszając ustami udają, że śpiewają utwór Happy. Wszyscy uśmiechnięci i oczywiście tryskający szczęściem. Gdy piosenka się kończy, zmienia się miejscówka, pojawia się nowy tancerz (lub tancerze) a utwór leci od nowa.

Trwające po 4 godziny części teledysku Pharrella Williamsa do Happy można także zobaczyć w serwisie YouTube. Piosenka pochodzi z soundtracku do filmu animowanego Minionki Rozrabiają, który premierę w kinach w Polsce miał w lipcu 2013 roku.






RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tanecznego kawałka londyńskiego didżeja na antenie Radia ESKA i zobacz teledysk na ESKA.pl
24/10/2014 13:41
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 13:18
Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i kompletnie legalnie? Choć brzmi to niedorzecznie, właśnie tak jest na eskaGO! Sprawdź już teraz mega premierę filmu akcji Gangster Exchange.
24/10/2014 13:02
Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]

Filmy za darmo online znajdziesz na eskaGO! Tu wszystko oglądasz bez logowania, bez limitów i legalnie! Zobacz już teraz premierę Gangster Exchange oraz komedię Rodzinka Rubinów.
24/10/2014 13:01
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Co mają na myśli dziewczyny pisząc w taki sposób o swoich upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów budzących erotyczne skojarzenia - na ESKA.pl
24/10/2014 12:45
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: